Cestovní kancelář ATIS a.s.

Smluvní podmínky

VI. Ceny služeb a jejich úhrada

1. Ceny služeb poskytovaných ATIS jsou cenami sjednanými dohodou mezi ATIS a zákazníkem v souladu se Zákonem č. 526/1990 Sb. v platném znění. Zákazník bere na vědomí, že při neúplném obsazení objednaného pokoje mu bude naúčtován příplatek za neobsazená lůžka (není-li uvedeno jinak). Není-li pobyt objednáván u „autorizovaného prodejce pobytů ATIS”, účtuje ATIS k ceně pobytu tzv. manipulační poplatek 100 Kč za jednu objednávku.

2. Cena zahrnuje služby, které jsou u Zájezdu/Služby cestovního ruchu výslovně uvedeny v katalogu, příp v jiné nabídce (leták, web apod.). K těmto službám mohou být ještě poskytnuty další služby uvedeny v části textu „Bonusy zdarma“ nebo „Dále pro Vás: Zdarma...“. V případě, že zákazník služby „zdarma“ nevyčerpá, nelze je nárokovat ve formě dodatečné slevy.

3. Ceny jsou uváděny v české měně (CZK) a včetně DPH.

4. V ceně není zahrnuto cestovní pojištění, manipulační poplatek za změnu smlouvy na přání zákazníka, poplatky za obstarání zdravotních a jiných povolení nezbytných pro vstup do destinace, rekreační poplatek (možná výše poplatku je uvedena u nabídky) a jiné možné poplatky, které jsou uvedeny u dané nabídky.

5. V případě platby poukázkami či dárkovými poukazy, které poskytuje zaměstnavatel na příspěvek na dovolenou, lze uplatnit jen omezené množství těchto poukázek a to do výše 50% ze základní ceny pobytu. Poukázky lze uplatnit pouze u ATIS a.s. Poukázky lze uplatnit pouze v plné nominální hodnotě a nelze je v žádném případě směnit za peníze, a to ani v případě zákazníkova odstoupení od SoZ/SoSCR nebo zrušení ze strany CK. Akceptované benefitní poukazy naleznete na https://www.atis.cz/informace/benefitni-poukazy/. To platí i pro poukazy, na jejichž vystavení se ATIS a.s. a zákazník dohodli v návaznosti na zrušení zájezdu nebo odstoupení zákazníka od Smlouvy.