Pobyty - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Zážitkové pobyty Zážitkové pobyty

HLEDÁTE ZÁŽITKY ?
UŽ NEMUSÍTE, MÁME JE PRO VÁS PŘIPRAVENÉ
FESTIVAL VÍNA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2024 – VSTUP NA AKCI ZDARMA!!!
Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Festivalu vína Mariánské Lázně! Tento svátek vína se koná 23 a 24. sprna 2024 na Hlavní kolonádě. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného street foodu a rytmů živé muziky!

Potěšte své smysly u 20 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy.

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po oba dny vám bude hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Kaňúr. V páteční podvečer se pak pódia chopí kapela Siluety a v sobotu kapela Hrajem!?.

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít dva dny plné těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Festivalu vína v Mariánských Lázních!

Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč.

Zobrazit pobytZÁŽITKY „DĚLAJÍ“ POBYT
Tohle nám vštěpovala do paměti naše „ATIS babička“. To, že budete na dovolené dobře jíst a dobře spát je samozřejmost. Důležité je, co na pobytu zažijete. Je úplně jedno, jestli jste sami, pár nebo štěbetající rodina. Vybere a užije si to každý

TRADIČNÍ REGIONÁLNÍ AKCE
Stanou se dobrovolnou součástí Vašeho pobytu. Využijte bohatého programu na akcích jako jsou FESTIVAL (hudby, filmu, umění, minipivovarů, gastronomie apod.), HODY (vesnické, borůvkové, řízkové, zabíjačkové apod.), DNY MĚSTA (obce), otevírání LÁZEŇSKÉ SEZONY, VINOBRANÍ, ADVENT (Praha, Krakov, Vroclav, Budapešť, Drážďany, Vídeň aj.) MASOPUST aj.

NETRADIČNÍ POBYTY
Retro „Rekreace ROH – dovolená v Jeseníkách jako tenkrát“, Pobyt na hladině Lipna, Víkend s Vinetuem v Drážďanech, Pobyt s plavbou na lodi FLORENTINA, Staň se sládkem a UVAŘ SI SVÉ PIVO nebo Advent v jeskyni POSTOJNA ve Slovinsku aj.

POHODOVÉ UBYTOVÁNÍ
Hotelové ubytování v blízkosti aktivit Vám umožní „zážitkovou smršť“ přerušit, odpočinout si pak opět pokračovat přesně podle Vašich dispozic.

DOPORUČUJEME DOPRAVU VLAKEM NEBO AUTOBUSEM
Pohoda, žádný stres v kolonách, hledání parkoviště a strach o své nevytížené auto.
Ideální pro krátké víkendové pobyty (nejen) ve městech, po trase dálkových autobusových linek a rychlovlaků.

Napříč Českem, Slovenskem a sousedními zeměmi sviští rychlovlaky a expresní busy.
Nabízí klimatizaci, občerstvení, kafíčko, denní tisk, WI-FI i zábavné videokanály.
Cesta rychle uteče a MHD, příp. taxi, z nádraží na hotel, Vás vyjde levněji než parkovné u hotelu.
Více zde https://1url.cz/@VlakemNeboBusem

Ukázka nabídky aktuálních zážitkových pobytů

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Vámi vyhledané pobyty/ubytovánínajetím kurzoru na ikonku u ceny si zobrazíte podrobnosti o ceně. Pokud jste nezadali požadovaný počet osob, je standardně zobrazená celková cena za pobyt pro 2 osoby a daný počet nocí. Doporučujeme specifikovat Vámi požadovaný pobyt a zobrazíme Vám konečnou cenu ubytování.