Cestovní kancelář ATIS a.s.

FKSP - DOVOLENÁ S PŘÍSPĚVKEM OD ZAMĚSTNAVATELE


Pracujete pro firmu, která poskytuje výhody pro své zaměstnance v podobě fondu FKSP? Určitě víte, že z fondu FKSP můžete čerpat příspěvěk i na nákup Vaší dovolené. U cestovní kanceláře ATIS můžete využít dovolenou s příspěvek FKSP využít v jakékoliv výši. Objednávka se vystaví na Vašeho zaměstnavatele, my na základě objednávky vystavíme pro zaměstnavatele fakturu, zaměstnavatel fakturu zaplatí a Vy jedete na dovolenou.


Postup platby dovolené přes FKSP příspěvek:


1. Zadejte požadované parametry Vaší dovolené

Dovolenou, kterou byste rádi prožili si vyberte na www.atis.cz. Při rezervaci napište do poznámky, že chcete uplatnit příspěvek od zaměstnavatele, připište k tomu fakturační údaje zaměstnavatele. My na základě toho vystavíme fakturu, kterou svému zaměstnavateli předáte. Popřípadě nám zavolejte na +420 554 787 111 a sdělte Vaše požadavky vysněné dovolené. My Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější pobyt a řekneme, co je vše následně potřeba udělat.

2. Vystavení faktury na zaměstnavatele

Cestovní kancelář ATIS vystaví fakturu na Vašeho zaměstnavatele. V některých případech zaměstnavatel přispívá jen určitou částku z fondu FKSP. V tomto případě bude faktura vystavena na tuto maximální částku vyčleněnou fondem FKSP a zbytek ceny pobytu doplácíte na základě faktury vystavené na Vaše jméno.

3. Proplacení FKPS příspěvku

Po uhrazení celé částky pobytu (zaměstnavatelem, Vámi) zasíláme ubytovací voucher a potřebné informace potřebné k nástupu na ubytování.

 

Víte, že..

.. u cestovní kanceláře ATIS můžete využít slevu na dovolenou? Podívejte se, jaké slevy a pro koho poskytujeme.

.. zakoupením dovolené u CK ATIS získáváte bonusy a slevy na našich partnerů? Podívejte se u jakých partnerů slevy poskytujeme.

.. nabídku dovolené CK ATIS najdete i ve Vašem městě? Podívejte se na naše regionální partnery.