Cestovní kancelář ATIS a.s.


U cestovní kanceláře ATIS a.s. můžete svou dovolenou částečně zaplatit i benefitními poukázkami od společnosti Edenred, Pluxee (dříve Sodexo) a Up Česká republika s.r.o.


Podmínky použití benefitních poukazů:

  • LIMIT - použití poukázek je na celou nabídku zájezdů/pobytů CK ATIS do výše 12 000 Kč na jednu smlouvu SoZ/SoSCR, maximálně však do hodnoty 50% ze základní ceny zájezdu/pobytu na jednu smlouvu. Platí výhradně na vlastní produkt ATIS vypisovaný v katalozích, tzn., že neplatí pro zájezdy a pobyty vytvářené „na míru“ dle přání zákazníka.
  • POUŽITÍ - poukázku je možno použít pouze na základní cenu zájezdů/pobytů (ne na příplatky a platby za doplňkové služby). Nevyčerpaná hodnota poukázky se nevrací !
  • SLEVY (jakékoliv) jsou poskytovány pouze z hotovostního doplatku - rozdílu mezi základní cenou zájezdu a platbou v poukázkách.
  • OMEZENÍ - poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě a musí být použity v době platnosti.
  • HLÁŠENÍ - platbu poukázkami je nutné hlásit předem, nejpozději při rezervaci zájezdu/pobytu, a zároveň je nutno do smlouvy vyznačit, např. „Platba poukázkami PLUXEE“ a celkovou výši uplatňovaných poukázek. Použití poukázek je možné pouze na nově zakoupené zájezdy/pobyty a nelze je uplatnit zpětně (dodatečným předložením poukázky). Nově zakoupeným zájezdem/pobytem se rozumí složení zálohy na tento zájezd/pobyt, tzn., že užití poukázky lze nárokovat pouze při rezervaci zájezdu/pobytu, nikoliv až při úhradě doplatku.
  • ÚPRAVA - poukázky musí být doručeny čisté (bez razítka). Obsahuje-li poukázka již razítko jiné prodejny, kód zájezdu/pobytu a podpis, razítko „NEPLATNÉ“, nebo je-li proděravěná či jinak znehodnocena, nesmí být přijata. Nebude proplacena a tudíž ATISem k platbě přijata. Popis platných poukázek + další informace viz www.pluxee.cz nebo www.edenred.cz nebo www.upcz.cz.
  • ZASÍLÁNÍ - poukázky je nutno neprodleně, po sepsání Smlouvy o zájezdu/Smlouvy o službě cestovního ruchu, zaslat jako ceninu na adresu ATIS a.s., Fügnerova 7, 792 01 Bruntál.
  • STORNO - v případě storna zájezdu/pobytu nebude ve výši hodnoty uplatněných poukázek vrácena hotovost. Zákazník však může objednat jinou službu do doby platnosti původní poukázky (hodnota však může být snížena o příp. stornopoplatky).

Vzory benefitních poukazů:


EDENRED CARD BENEFITS
Univerzál mezi benefity. Tuto poukázku přijímají sportovní, kulturní, rekreační, vzdělávací, zdravotnická a předškolní zařízení. Na tenis, nebo do divadla? Poukázkou zaplatíte kina, divadla, fitness centra, tenisová a squashová hřiště, plavecké bazény a spoustu dalších. Prostě rekreace. Ať už na luxusní dovolené u moře nebo při pobytu v Čechách – tato poukázka zařídí obojí a ještě mnohem více.

SODEXO/PLUXEE FLEXI
Poukázka Flexi Pass v příjemné tmavě zelené barvě s dvojicí lidí ve skoku na pozadí, která má symboliku zážitku. Její platnost je do 31. 12. 2024 a proplatit si ji můžete nechat do 31. 1. 2025. Sodexo se přejmenovalo na Pluxee a vydává novou řadu poukázek Flexi (viz žlutá poukázka). Její platnost je do 31.12.2025.
V roce 2024 jsou tedy v platnosti obě dvě tyto varianty.

SODEXO/PLUXEE DÁRKOVÝ PASS
Přijímáte také poukázky Dárkový Pass? Nová emise se vzhledově neliší od té loňské, fialová barva i obrázek dárku zůstává nezměněna. Změna nastává pouze v platnosti poukázky. Její platnost je do 31. 12. 2024 a proplatit si ji můžete do konce ledna 2025 taktéž v Centru načítání. Sodexo se přejmenovalo na Pluxee a vydává novou řadu poukázek Dárek (viz modrá poukázka). Její platnost je do 31.12.2025.
V roce 2024 jsou tedy v platnosti obě dvě tyto varianty.

UP CARD eBenefity
Kina, lékárny, cestování i eshopy. Najdete je v našem vyhledávači. A když ne, napište a přidáme je tam. Mobilní aplikace vám ukáže zůstatek. A ještě k tomu pomůže najít nejbližší provozovnu, kde se dá kartou zaplatit. All Inclusive karta nezaostává. Podporuje Apple Pay i Google Pay. Odpočinek na jedno pípnutí.

UP UNIŠEK+
Dá se uplatnit za kulturu, sport, dovolenou a zdravotní péči i vzdělání nebo nákup knih. Nepodléhá zdanění až do výše 20 000 Kč ročně a neplatí se z něj zdravotní ani sociální pojištění. Unišek+ přijímá více než 13 000 provozoven po celé České republice a jeho uplatnění je snadné.