Cestovní kancelář ATIS a.s.

Možnosti platby

U cestovní kanceláře ATIS a.s. můžete svou dovolenou zaplatit několika způsoby:


1) Bankovním převodem


Úhrada dovolené zadáním platby ve Vašem internetovém bankovnictví. Platba bankovním převodem je bezpečná a peníze bývají připsány u nás na bankovním účtu nejpozději do 2 dnů. Podklady pro platbu Vaší dovolené naleznete ve smlouvě. Účet pro zaslání platby je veden u Komerční banka, a.s. pod číslem účtu: 531641771/0100. Jako variabilní symbol uveďte knihovací číslo smlouvy.


2) Platební kartou na webu


Nejrychlejší způsob jak zaplatit svou dovolenou a mít jistotu 100% rezervace je zaplacení online. Na konci rezervačního procesu zvolíte formu platby Platební katrou. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Nemusíte se obávat o své peníze, platba i Vaše osobní údaje jsou silně zabezpečeny standardem 3D Secure, který po Vás ve většině případů bude požadovat navíc zadání číselného kódu, který obdržíte v SMS zprávě od své banky.


Kterými kartami lze u CK ATIS dovolenou zaplatit.


3) Benefitními poukazy/programy


Svou dovolenou můžete také zaplatit "stravenkami" až do výše 50 % z ceny pobytu. Veškeré informace o možnosti platby a jaké stravenky příjímáme naleznete v sekci Akceptace benefitních šeků.


4) Fakturou na zaměstnavatele


Pokud Váš zaměstnavatel umožňuje proplacení dovolené v rámci firemních benefitů, kontaktujte nás a domluvíme se, jak dále postupovat. My na zaměstnavatele vystavíme fakturu, zaměstnavatel Vám to zaplatí a jedete na dovolenou.