Pobyty - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Rekreace ROH - Dovolená jako tenkrát Rekreace ROH - Dovolená jako tenkrát

ROH dovolená vrátíme Vás do doby odborářských rekreací ROH!!! Nostalgie a recese v retro pobytu, který se už nemusí opakovat! „Dovolená jako tenkrát“ - v rámci retro pobytu se vrátíme do doby odborářských rekreací ROH. Ráno nás probudí řízné tóny budíčku a krev si rozproudíme rozcvičkou v ranní rose. Že vám to něco připomíná? Ten, kdo již nezažil tuto dovolenou na vlastní kůži, to jistě zná z mnoha starých filmů.

K dokonalosti této iluze přispěje výzdoba interiéru imitující 'Zotavovny ROH', podobné v jaké trávil svou dovolenou Jaroslav Marvan alias revizor Gustav Anděl a jeho herečtí kolegové pan Kemr, paní Zázvorková aj. Čeká vás pravidelný budíček, rozcvičky, seznamovací a rozlučkový taneční večírek, výlety a vycházky do atraktivit v okolí, rekreační soutěže, brigáda kolem hotelu, soutěž ve vaření kotlíkového guláše, zajímavé besedy a jiná zábava. pod vedením zkušených kulturních a sportovních referentů. Pokud nebudete chtít, tak ani na chvíli nebudete sami!!!, Ale pozor - nic není povinné (jako tenkrát) ale naprosto dobrovolné! Změna programu vyhrazena a je operativně přizpůsobována počasí.

 
Ukázkový program Rekreace ROH z roku 2020 - ZDE
Ukázkový nabídka výletů Rekreace ROH z roku 2020 - ZDE

JEDINÝ TERMÍN V ROCE 2021 (pobyt NEDĚLE - NEDĚLE):
05.09. - 12.09.2021 - Rezervujte nezávazně ZDE


TERMÍNY NA ROK 2022 :
30.04. - 07.05.2022 - Rezervujte nezávazně ZDE

07.08. - 14.08.2022 - Rezervujte nezávazně ZDE

11.09. - 18.09.2022 - Rezervujte nezávazně ZDE

Koukněte se jak jsme si užívali poslední (zářijový) retroturnus Rekceace ROH - Dovolená v Tatrách jako tenkrát v roce 2011. Neváhejte a objednávejte si již letošní pobyt - ideální dárek pro Vaše rodiče i prarodiče, ale samozřejmě i pro Vás, pokud máte smysl pro recesi a pojedete s námi na 'týdenní mejdan v Tatrách'. Letos jen 3 týdenní turnusy.

ZOBRAZIT CELÝ POPIS

Vámi hledané pobyty/ubytování