Pobyty - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Rekreace ROH - Dovolená jako tenkrát Rekreace ROH - Dovolená jako tenkrát

Vrátíme Vás do doby odborářských rekreací ROH!!! Nostalgie a recese v retro pobytu, který se už nemusí opakovat! „Dovolená jako tenkrát“ - v rámci retro pobytu se vrátíme do doby odborářských rekreací ROH. Ráno nás probudí řízné tóny budíčku a krev si rozproudíme rozcvičkou v ranní rose. Že vám to něco připomíná? Ten, kdo již nezažil tuto dovolenou na vlastní kůži, to jistě zná z mnoha starých filmů.

K dokonalosti této iluze přispěje výzdoba interiéru imitující 'Zotavovny ROH', podobné v jaké trávil svou dovolenou Jaroslav Marvan alias revizor Gustav Anděl a jeho herečtí kolegové pan Kemr, paní Zázvorková aj. Čeká vás pravidelný budíček, rozcvičky, seznamovací a rozlučkový taneční večírek, výlety a vycházky do atraktivit v okolí, rekreační soutěže, brigáda kolem hotelu, soutěž ve vaření kotlíkového guláše, zajímavé besedy a jiná zábava. pod vedením zkušených kulturních a sportovních referentů. Pokud nebudete chtít, tak ani na chvíli nebudete sami!!!, Ale pozor - nic není povinné (jako tenkrát) ale naprosto dobrovolné! Změna programu vyhrazena a je operativně přizpůsobována počasí.

 
Ukázkový program Rekreace ROH z roku 2021 - ZDE
Ukázková nabídka výletů Rekreace ROH z roku 2021 - ZDE

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Pokud stále odkládáte objednání tohoto recesního pobytu, upozorňujeme Vás, že hotel MORAVA v Tatranské Lomnici půjde v roce 2023 do celkové rekonstrukce, na kategorii ****. Tím také skončí organizování těchto vzpomínkových pobytů, které pro Vás připravujeme od roku 2007 a na kterých bylo již více než 5 000 nadšených rekreantů. Neváhejte tedy a vyberte si některý z posledních pobytů níže.Užijte si recesní týden s nabitým programem. Realizační účast přislíbili Iveta a Jožko z Moravy a v srpnovém turnusu tradičně i sexuolog MUDr. Radim Uzel. Všechno bude zastřešovat žlutozelený tým CK ATIS (Petr, Silvie, Alena)
TERMÍNY NA ROK 2022 :
07.08. - 14.08.2022 - Rezervujte nezávazně ZDE - DOPRODEJ - Posledních 5 pokojů

11.09. - 18.09.2022 - Rezervujte nezávazně ZDE - VYPRODÁNO

Koukněte se jak si rekreanti užívali jeden z retroturnusů Rekceace ROH - Dovolená v Tatrách jako tenkrát. Neváhejte a objednejte si již pobyt - ideální dárek pro Vaše rodiče i prarodiče, ale samozřejmě i pro Vás, pokud máte smysl pro recesi a pojeďte s námi na týdenní mejdan v Tatrách.


Aktuální podmínky pro vstup na Slovensko (aktualizováno ke dni 10.9.2021):
K cestě na Slovensko je od 19.7. potřeba plně ukončené očkování (definice očkované osoby viz níže). Očkování lze prokázat Covid pasem nebo národním certifikátem s QR kódem.
Všichni ostatní musí po příjezdu na Slovensko do karantény, kterou lze ukončit negativním PCR testem (nejdříve 5 dní po příjezdu). S okamžitou platností všechny rozočkované osoby postupují stejně jako osoby neočkované.
Pro všechny cesty na Slovensko s výjimkou tranzitu je povinná registrace prostřednictvím formuláře ehranice.

Osoby s prodělaným covidem
Slovensko neuznává překonání onemocnění COVID-19 jako doklad o bezinfekčnosti.

Očkované osoby - definice
Slovensko uznává jako doklad o očkování covid pas nebo národní certifikát s QR kódem:
- v případě dvoudávkového schématu: 14 dní až 12 měsíců po aplikaci druhé dávky
- v případě jednodávkového schématu: 21 dní až 12 měsíců po aplikaci vakcíny

Vámi hledané pobyty/ubytováníUvedené ceny jsou za celkový počet zadaných osob a nocí.
V případě, že jste nezvolili parametry vyhledávání ve vyhledávači, je cena zobrazena za 2 osoby.
Najetím myši na informační ikonku u ceny si zobrazíte podrobnosti.