Pobyty - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Rekreace ROH - Dovolená jako tenkrát Rekreace ROH - Dovolená jako tenkrátPOSLEDNÍ (zkrácený) TERMÍN NA ROK 2023 :
24.02. – 28.02.2023 - Rezervujte nezávazně ZDE

Dovolená v Tatrách jako tenkrát - v rámci retro pobytu se vrátíme do doby odborářských rekreací ROH. Ráno nás probudí řízné tóny budíčku a krev si rozproudíme rozcvičkou pod zotavovnou Morava, kde na své rekreaci v kabátě postával i nezapomenutelný Gustav Anděl (Jaroslav Marvan). Čeká nás bohatý pobytový program inspirovaný kultovním filmem Anděl na horách, který se zde v Tatranské Lomnici natáčel.

POPRVÉ A NAPOSLEDY V ZIMĚ

Program REKREACE ROH je u tohoto posledního retropobytu přizpůsoben zimnímu období. Bude definitivně upřesněn cca 14 dní před nástupem. (Orientační program 50. retropobytu si můžete prohlédnout ZDE !)

Výlety - po bufetové snídani odjíždíme na zvolené fakultativní autobusové výlety. Můžete navštívit Smokovec - Hrebienok (Tatranský Ľadový dóm), Štrbské Pleso, Bachledovu dolinu (noční Chodník v korunách stromů), královský Kežmarok (památky UNESCO) i Vrbov (koupání v termálech). Nevynecháme oblíbené koupání v termálního areálu AQUACITY Poprad s prohlídkou města apod.

Zábava - na jedno odpoledne nám sportovní referenti připraví Zimní tatranské sportovní hry na louce pod hotelem s opékáním špekáčků a grogem. Neminou nás seznamovací i rozlúčkový večírek s živou hudbou k tanci a s bohatou rekreantskou tombolou. Bonusem je pak večerní promítání kultovních filmů odborářské dovolené u nás Dovolená s Andělem, Anděl na horách.

Dohled referentů jako tenkrát - po celou dobu pobytu jsou rekreantům k dispozici kulturní a sportovní referenti (Iveta, Jožko, Petr, Silvie, Alenka), kteří pro zájemce garantují realizaci programu. Hotel je vyzdoben dobovými relikviemi (transparenty, vlajky, hesla, noviny aj). Vše je dobrovolné. Změna programu vyhrazena.

VLAKEM DO TATER - bavíte se déle !!
DOPORUČUJEME dokoupení pohodlné dopravy
(bude upřesněno později) vlakem - RJ 1003 REGIOJET (nástup po trase Praha - Pardubice - Česká Třebová - Zábřeh na Moravě - Olomouc - Hranice - Ostrava - Havířov - Český Těšín - Třinec. Po příjezdu do Popradu Vás i se zavazadly naložíme do autobusů a odvezeme Vás až do Tatranské Lomnice před hotel Morava. (Bližší informace o možnosti dokoupení vlakové dopravy budou k dispozici cca 2 měsíce před odjezdem).

Orientační program 50. retropobytu si můžete prohlédnout ZDE.
Na místě je možné si dokoupit výlety. Přehled fakultativních výletů najdete - ZDE.

 

Hrebienok (Tatranský Ľadový dóm)

Bachledova Dolina

Termály Vrbov

Termální areál Aquacity Poprad

Štrbské Pleso pod sněhem

Lomnický Štít nad Hotelem MORAVA

Rekreanti pod hotelem MORAVA

Vítání rekreantů

Koupání v termálech

Četa brigádníků

Maškarní večírek s tombolouNEPŘEHLÉDNĚTE:
Pokud stále odkládáte objednání tohoto recesního pobytu, upozorňujeme Vás, že hotel MORAVA v Tatranské Lomnici se 1.3.2023 uzavírá a jde po 90ti letech do rekonstrukce na kategorii ****. Tím také skončí organizování těchto vzpomínkových pobytů, které pro Vás připravujeme od roku 2007 a na kterých bylo již více než 5 500 nadšených rekreantů. Neváhejte tedy a objednávejte poslední retropobyt Rekreace ROH - Dovolená v Tatrách jako tenkrát.Užijte si recesní týden s nabitým programem. Realizační účast přislíbili Iveta a Jožko z Moravy. Všechno bude zastřešovat žlutozelený tým CK ATIS (Petr, Silvie, Alena)
POSLEDNÍ (zkrácený) TERMÍN NA ROK 2023 :
24.02. – 28.02.2023 - Rezervujte nezávazně ZDE

Koukněte se jak si rekreanti užívali jeden z retroturnusů Rekceace ROH - Dovolená v Tatrách jako tenkrát. Neváhejte a objednejte si již pobyt - ideální dárek pro Vaše rodiče i prarodiče, ale samozřejmě i pro Vás, pokud máte smysl pro recesi a pojeďte s námi na týdenní mejdan v Tatrách.

Vámi hledané pobyty/ubytováníUvedené ceny jsou za celkový počet zadaných osob a nocí.
V případě, že jste nezvolili parametry vyhledávání ve vyhledávači, je cena zobrazena za 2 osoby.
Najetím myši na informační ikonku u ceny si zobrazíte podrobnosti.