Cestovní kancelář ATIS a.s.

Ohlasy zákazníků

Slavíme 32. narozeniny ATIS Email (31.1.2022)

Moc gratuluji, jste nejlepší parťáci ve světě cestovního ruchu , moc si vážím vašeho přístupu k provizním prodejcům.
Helena
Helena Bahníková
CA Helen-P s r.o.
GSM: 777 750 262
helenp@helen-p.cz
www.helen-p.cz


Slavíme 32. narozeniny ATIS Email (28.1.2022)

Moji milí mladí krásní šikovní a perspektivní ATISÁCI,
jste společenstvím lidí se kterými kráčím většinu své profesní kariéry od Hotelu Horník (nyní Pátra), přes Aurum, Energetik a nyní Studánku a mohu vám napsat pouze to, že setkávání s vámi bylo vždy profesionální, příjemné, vtipné a poučné.
Měl jsem a mám vás stále rád !!!
S pozdravem
Bc. Petr Čermák
ředitel hotelu
Hotel Studánka****
Letovisko Studánka 505, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
tel: +420 494 389 200
tel: +420 734 510 238
email: petr.cermak@hotelstudanka.cz
web:hotelstudanka.cz

Slavíme 32. narozeniny ATIS Email (28.1.2022)

To je skvělé. Srdečně blahopřeji ke krásným narozeninám. Znám Vás od vašich 9 let a musím uznat, že jste vyrostli v nádhernou cestovku, která přečkala i tyto nelehké doby. Nedám na Vás dopustit i když se dnes v cestovním ruchu pohybuji jen okrajově a více se věnuji kultuře, tak Vás vždy a všude dávám za vzor a příklad. Na Vás je totiž nejlépe vidět, že kde je vůle, je i cesta.
Upřímně Vám přeji spousty dalších úspěšných let
- osvícené vedení, které ocení Vaši práci
- fajn kolektiv, ve kterém se dobře pracuje,
- spolehlivé prodejce, které nemusíte stále o něco upomínat
a tisíce spokojených klientů, kteří se budou rádi vracet.
 
Vše dobré přeje
Miroslav Mareš
Agentura Kultur-Kontakt
Plzeňská 2311/2A
370 04 České Budějovice
telefon: 777 113 433, kancelář: 777 113 437
www.kultur-kontakt.cz

(Zapni zvuk a klikni)

Rekreace ROH Email (21.8.2017)

Dobrý den,
děkujeme za krásnou retro dovolenou na Slovensku v Tatrách v hotelu Morava (12.8. – 19.8.2017). Dovolená byla úžasná, moc sme si ji užili a jsme moc rádi, že jsme na ni jeli, díky za ni.
S pozdravem Havlíci.

ROKYTENKA - Rokytnice v Orlických horách Email (21.9.2016)

Dobré ráno,
chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za dny dovolené.
Z nabídky Vaší CK jsem si vybrala pobyt v Rokytnici v Orlických horách (hotel Rokytenka) a jsem přímo nadšená. Dojezd vlakem téměř k hotelu, ubytování, stravování, personál, příroda, okolní památky a v neposlední řadě i super počasí. Stihla jsem pěší túry (Anenský vrch, rozhledna Anna, Žamberk, Tyršova rozhledna, pevnost Hanička, Neratov aj.), navštívila zámek v Častolovicích, Doudlebech, Rokytnici, Kostelci, Potštejně, i hrad v Potštejně. Chtěla jsem toho vidět ještě víc, ale překazila mi to jelení říje, protože jsem se při svých singl výšlapech v těch lesích cítila dost ohrožená, když se nedaleko ozývali "toužící" jeleni. Ale ve zdraví jsem se vrátila zpět a velmi ráda se opět někdy s CK ATIS někam vypravím.
Mějte se moc hezky :-)
Alena
Znojemsko

Rekreace ROH Email (21.9.2016)

Dobrý den,
moc Vás všechny zdravím. Byla jsem na dovolené od 10.9. do 17.9.2016 v Tatrách (mimochodem na úžasné dovolené, všude o ní mluvím)Děkuji za ni a přeji Vám všem hodně zdraví, ať vydržíte neskutečné pracovní tempo, které přispívá ke spokojeným dovolenkářům

Díky
Kuběnová Helena

Rekreace ROH Email (7.9.2016)

Dobrý den,
Ještě nikdy jsem neměla potřebu psát reference, protože jsem náročný klient a vždy se našlo něco, co pokazilo celkový dojem. Až nyní. Rekreace ROH byla opravdu bez jediné chybičky. Především chválím profesionální práci organizátorů, na kterých je vidět, že jsou zkušení, sehraní a že svoji práci dělají s radostí. Jsou neuvěřitelně vtipní, zábavní, usměvaví, výborní moderátoři a zpěváci!

Každodenní program je tak "našlapaný", že se nedá vše stihnout. Což je dobře, protože si každý rekreant může vybrat, co chce absolvovat. Den začíná budíčkem, kdy celý hotel Morava je ozvučen známými písněmi a do toho chodí kulturní referent a do hlásné trouby křičí: "budíček, vstávat, nástup na rozvičku" a do toho pouští zvuk sanitky. Něco podobného nikde nikdy nezažijete - nádhera!!! Rozcvička před hotelem s vycházejícím sluncem je relaxační záležitost. Kdy jste naposledy chodili bosky po ranní rose? Snídaně je formou švédských stolů, kde nechybí vůbec nic. Kromě toho, na co jste zvyklí, si můžete dát jak polévku, tak krupicovou kaši.

Co jsem viděla a kde jsem byla? Vodopád Skok, Štrbské pleso, plavení po řece Dunajec na pltích, jízda v kočáru, oběd ve slovenské kolibě s hudbou a soutěžemi, exkurzi v Nestville park, kde se vyrábí whisky a čokoláda, trhy v Novém Targu, v Zakopaném výjezd pozemní lanovkou, odkud je výhled na celé Tatry, koupání v temálním koupališti Aqua City v Popradě s teplotou vody 38 st., lanovkou na Skalnaté pleso, svezla jsem se na bobové dráze a výhled z pokoje jsem měla na Lomnický štít.

Také oceňuji zábavu v hotelu. Dva taneční večery s živou hudbou, pyžamovou party, brigádu okolo hotelu s opékáním buřtů, soutěž ve vaření gulášů a sportovní soutěže. Dovolenou vřele doporučuji každému, kdo se chce bavit a má rád legraci. Kouzelné je na tom to, že se můžete jen nechat bavit nebo se aktivně zapojit. Příští rok pojedu určitě znovu. Nejlepší dovolená. Děkuji CK Atis, především Petru Krčovi.

Pohodový den s úsměvem přeje Alena Pruchová

STAR HOTELS - Benecko Email (25.8.2016)

Dobrý den,
chtěli bychom moc poděkovat za pobyt od 30.7.do 6.8.2016 v hotelu STAR HOTELS - Benecko - program Indiánské léto. Pobyt si báječně užili babičky, dědeček i děti, o které bylo každý den na cca 1,5 hodiny dětským programem postaráno. Super personál (Daniela, Zuzka, David, Petr), který se i úžasně choval k dětem. Čisté pokoje, hezké koupelny a perfektní strava. Dětem se velice líbila Lufťákova stezka, která je blízko hotelu.
rodina Vackova

Hotel*** STAR 4,5 - Loučná pod Klínovcem Email (25.8.2016)

Dobrý den,
sice se zpožděním, ale přesto se ještě jednou ozývám. Náhradní ubytování, stejně jako další služby, byly v pořádku.Většinou se zřejmě ozývají lidé. kteří si na něco, co souviselo s pobytem stěžují.Já bych naopak chtěl vedení hotelu pochválit. Nebudu vypisovat za co, prostě za všechno.Jediné co nemohli zajistit bylo lepší počasí. Ale i tak jsme s vnukem zvládli to, co jsme si předsevzali.Máte-li možnost, předejte poděkování šéfovi hotelu STAR 1, 2.A příští rok se zřejmě zase ozvu, neboť vnuk (21 let!!!) říká, že příští rok samozřejmě někam budeme musetvyrazit.
Děkuji
Ing. Zdeněk Včelařík

BARBORA - Špindlerův Mlýn Email (22.8.2016)

Dobrý den pracovníci ATIS,
před týdnem jsem se vrátila z pobytu ve Špindlerově Mlýně na chatě Barbora, který jste mi zprostředkovali. Strávily jsme s vnučkou krásný týden v krásném prostředí. Vynikající personál, jídlo a vůbec všechny služby. Chata je dost vysoko, takže jsme šlapaly (já už budu mít 70 let), ale výšlap nám plně nahradil nádherný výhled na Špindl a hlavně na kopce okolo.
Jsem dost skeptická ohledně slibů cestovek, vždycky se vyskytnou nějaké nedostatky. Tentokrát vše bylo tak, jak bylo vámi nabízeno a předčilo to má očekávání
Za což vám děkuji a přeji chuť do další práce a hlavně hodně spiokojených klientů !!!
Se srdečným pozdravem a úsměvem
Lenka Tesařová, Pardubice

1 2 3 4 5 ... 11 1 2 3 ... 11 1 2 3 ... 11 1 Další