Cestovní kancelář ATIS a.s.

Ohlasy zákazníků

Rekreace ROH Email (21.8.2017)

Dobrý den,
děkujeme za krásnou retro dovolenou na Slovensku v Tatrách v hotelu Morava (12.8. – 19.8.2017). Dovolená byla úžasná, moc sme si ji užili a jsme moc rádi, že jsme na ni jeli, díky za ni.
S pozdravem Havlíci.

ROKYTENKA - Rokytnice v Orlických horách Email (21.9.2016)

Dobré ráno,
chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za dny dovolené.
Z nabídky Vaší CK jsem si vybrala pobyt v Rokytnici v Orlických horách (hotel Rokytenka) a jsem přímo nadšená. Dojezd vlakem téměř k hotelu, ubytování, stravování, personál, příroda, okolní památky a v neposlední řadě i super počasí. Stihla jsem pěší túry (Anenský vrch, rozhledna Anna, Žamberk, Tyršova rozhledna, pevnost Hanička, Neratov aj.), navštívila zámek v Častolovicích, Doudlebech, Rokytnici, Kostelci, Potštejně, i hrad v Potštejně. Chtěla jsem toho vidět ještě víc, ale překazila mi to jelení říje, protože jsem se při svých singl výšlapech v těch lesích cítila dost ohrožená, když se nedaleko ozývali "toužící" jeleni. Ale ve zdraví jsem se vrátila zpět a velmi ráda se opět někdy s CK ATIS někam vypravím.
Mějte se moc hezky :-)
Alena
Znojemsko

Rekreace ROH Email (21.9.2016)

Dobrý den,
moc Vás všechny zdravím. Byla jsem na dovolené od 10.9. do 17.9.2016 v Tatrách (mimochodem na úžasné dovolené, všude o ní mluvím)Děkuji za ni a přeji Vám všem hodně zdraví, ať vydržíte neskutečné pracovní tempo, které přispívá ke spokojeným dovolenkářům

Díky
Kuběnová Helena

Rekreace ROH Email (7.9.2016)

Dobrý den,
Ještě nikdy jsem neměla potřebu psát reference, protože jsem náročný klient a vždy se našlo něco, co pokazilo celkový dojem. Až nyní. Rekreace ROH byla opravdu bez jediné chybičky. Především chválím profesionální práci organizátorů, na kterých je vidět, že jsou zkušení, sehraní a že svoji práci dělají s radostí. Jsou neuvěřitelně vtipní, zábavní, usměvaví, výborní moderátoři a zpěváci!

Každodenní program je tak "našlapaný", že se nedá vše stihnout. Což je dobře, protože si každý rekreant může vybrat, co chce absolvovat. Den začíná budíčkem, kdy celý hotel Morava je ozvučen známými písněmi a do toho chodí kulturní referent a do hlásné trouby křičí: "budíček, vstávat, nástup na rozvičku" a do toho pouští zvuk sanitky. Něco podobného nikde nikdy nezažijete - nádhera!!! Rozcvička před hotelem s vycházejícím sluncem je relaxační záležitost. Kdy jste naposledy chodili bosky po ranní rose? Snídaně je formou švédských stolů, kde nechybí vůbec nic. Kromě toho, na co jste zvyklí, si můžete dát jak polévku, tak krupicovou kaši.

Co jsem viděla a kde jsem byla? Vodopád Skok, Štrbské pleso, plavení po řece Dunajec na pltích, jízda v kočáru, oběd ve slovenské kolibě s hudbou a soutěžemi, exkurzi v Nestville park, kde se vyrábí whisky a čokoláda, trhy v Novém Targu, v Zakopaném výjezd pozemní lanovkou, odkud je výhled na celé Tatry, koupání v temálním koupališti Aqua City v Popradě s teplotou vody 38 st., lanovkou na Skalnaté pleso, svezla jsem se na bobové dráze a výhled z pokoje jsem měla na Lomnický štít.

Také oceňuji zábavu v hotelu. Dva taneční večery s živou hudbou, pyžamovou party, brigádu okolo hotelu s opékáním buřtů, soutěž ve vaření gulášů a sportovní soutěže. Dovolenou vřele doporučuji každému, kdo se chce bavit a má rád legraci. Kouzelné je na tom to, že se můžete jen nechat bavit nebo se aktivně zapojit. Příští rok pojedu určitě znovu. Nejlepší dovolená. Děkuji CK Atis, především Petru Krčovi.

Pohodový den s úsměvem přeje Alena Pruchová

STAR HOTELS - Benecko Email (25.8.2016)

Dobrý den,
chtěli bychom moc poděkovat za pobyt od 30.7.do 6.8.2016 v hotelu STAR HOTELS - Benecko - program Indiánské léto. Pobyt si báječně užili babičky, dědeček i děti, o které bylo každý den na cca 1,5 hodiny dětským programem postaráno. Super personál (Daniela, Zuzka, David, Petr), který se i úžasně choval k dětem. Čisté pokoje, hezké koupelny a perfektní strava. Dětem se velice líbila Lufťákova stezka, která je blízko hotelu.
rodina Vackova

Hotel*** STAR 4,5 - Loučná pod Klínovcem Email (25.8.2016)

Dobrý den,
sice se zpožděním, ale přesto se ještě jednou ozývám. Náhradní ubytování, stejně jako další služby, byly v pořádku.Většinou se zřejmě ozývají lidé. kteří si na něco, co souviselo s pobytem stěžují.Já bych naopak chtěl vedení hotelu pochválit. Nebudu vypisovat za co, prostě za všechno.Jediné co nemohli zajistit bylo lepší počasí. Ale i tak jsme s vnukem zvládli to, co jsme si předsevzali.Máte-li možnost, předejte poděkování šéfovi hotelu STAR 1, 2.A příští rok se zřejmě zase ozvu, neboť vnuk (21 let!!!) říká, že příští rok samozřejmě někam budeme musetvyrazit.
Děkuji
Ing. Zdeněk Včelařík

BARBORA - Špindlerův Mlýn Email (22.8.2016)

Dobrý den pracovníci ATIS,
před týdnem jsem se vrátila z pobytu ve Špindlerově Mlýně na chatě Barbora, který jste mi zprostředkovali. Strávily jsme s vnučkou krásný týden v krásném prostředí. Vynikající personál, jídlo a vůbec všechny služby. Chata je dost vysoko, takže jsme šlapaly (já už budu mít 70 let), ale výšlap nám plně nahradil nádherný výhled na Špindl a hlavně na kopce okolo.
Jsem dost skeptická ohledně slibů cestovek, vždycky se vyskytnou nějaké nedostatky. Tentokrát vše bylo tak, jak bylo vámi nabízeno a předčilo to má očekávání
Za což vám děkuji a přeji chuť do další práce a hlavně hodně spiokojených klientů !!!
Se srdečným pozdravem a úsměvem
Lenka Tesařová, Pardubice

SILVER BEACH RETRO HOTEL - Siófok Email (17.8.2016)

Dobrý den,
pobyt se nám velice líbil. Hotel byl doopravdy retro byli jsme spokojeni.
S přáním pěkného večera, Hochmanovi.

JÄGER - Schlitters Email (1.8.2016)

Dobrý den,
Byli jsme s CK Atis i s rodinou našeho syna několikrát na dovolené a vždy jsme byli velice spokojeni. Nyní, prosím, uvedu to,co vaše kancelář asi není schopna do detailu zjistit. Proto Vám chci sdělit, že do hotelu Jager v Schlitters bychom již nikdy nechtěli jet. Nebylo možné zjistit odpovědnou osobu za provoz v objektu, nedá se říci hotelu, protože neexistuje žádná recepce, klíče od pokojů jsou ponechány hostům, paní, která asi byla nejdůležitější osobou v tomto zařízení byla velmi neochotná. Manžel perfektně ovládá němčinu, takže domluva byla možná. Nebyli jsme spokojeni též se stravováním, půl hodiny po zahájení snídaně nebylo k dostání pečivo, ani ostatní nabídka, mimochodem velmi chudá, nebyla doplňována. Podotýkám, že mimo nás čtyř Čechů, byli ostatní hosté z Německa. K večeři bylo podáváno jednotné menu, když byl ráno uveden k večeři guláš z jelena, požádali jsme hned ráno, zda bychom mohli dostat jiné hlavní jídlo, bylo nám s připomínkami vyhověno. Veškeré omáčky a sosy byly připravovány z průmyslových směsí.
A to jsem se nezmínila ještě o velkém množství much, které byly přítomny všude, neboť na obrázku v katalogu pěkně vyhlížející Jäger leží uprostřed městečka mezi hospodářstvími.
Byla bych velice potěšena, kdyby mé informace byly použity k informaci dalších zájemců o pobyt v "hotelu" Jager.
Zdena s rodinou, Lysá nad Labem

BARBORA - Špindlerův Mlýn Email (18.6.2016)

Dobrý den,
Letos jsme si vybrali "Špindl" hotel Barbora v termínu 9.7.-15.7.2016. Nemohu nic jiného než jen chválit a chválit. Děkuji za zprostředkování krásné dovolené. Velmi ochotný personál od Šéfový až po paní uklízečku. Vynikající kuchyně. Velmi milý personál v jídelně. Jsme 100% spokojeni a všem doporučuji.
Děkuji Jiří, Ústí nad Labem

1 2 3 4 5 ... 11 1 2 3 ... 11 1 2 3 ... 11 1 Další