Destinace - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Německo

Dovolená v Německu může být navíc velmi aktivní. Nabízí nespočet příležitostí pro pěší turistiku, cyklistiku, lyžování nebo vodní sporty na četných jezerech a řekách. Wellness hotely a lázeňská zařízení přinášejí možnost regenerace těla i mysli po dni plném aktivit. Pokud plánujete dovolenou s dětmi, Německo nabízí řadu zábavních parků, jako je Europa-Park nebo Legoland, které zaručí radost pro celou rodinu.


Německo je fascinující destinace, která nabízí skvělé možnosti pro dovolenou i ubytování. Tato země je známá svými historickými památkami, malebnými městy a rozmanitou přírodou, což z ní činí ideální místo pro turistiku a relaxaci. Pro milovníky historie a kultury je Německo skutečným rájem. Můžete navštívit majestátní hrady, jako je Neuschwanstein, nebo prozkoumat bohaté dějiny Berlína. Kromě toho města jako Mnichov, Hamburg a Kolín nad Rýnem nabízejí nejen památky, ale i bohatý noční život a kulinářské zážitky.


Ubytování v Německu je velmi rozmanité a přizpůsobené různým potřebám cestovatelů. Najdete zde luxusní hotely nabízející špičkové služby, kde si můžete užít maximální pohodlí a relaxaci. Pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel jsou ideální apartmány nebo penziony, které poskytují dostatek prostoru a domácí atmosféru. Pokud preferujete ubytování v blízkosti přírody, můžete se ubytovat v horských chatách, které nabízejí snadný přístup k turistickým stezkám a cyklotrasám.


Pro ty, kteří preferují dovolenou s poznáváním kultury a tradic, jsou ideální ubytování v malebných vesničkách nebo na venkovských statcích. Zde můžete ochutnat místní kuchyni, včetně světoznámých německých klobás a piv, a seznámit se s pohostinností místních obyvatel. Německo je také známé svými festivaly, jako je Oktoberfest v Mnichově, který láká návštěvníky z celého světa.


Zkrátka a dobře, Německo je skvělou destinací pro dovolenou plnou zážitků a ubytování zde splňuje všechny možné požadavky. Ať už hledáte luxusní hotel nebo útulný penzion, Německo má co nabídnout každému cestovateli. Dopřejte si dovolenou v této pestré zemi a objevte její nespočetné krásy a možnosti ubytování.Přejít na výběr ubytování