Destinace

Německo

Informace Pobyty Oblasti

ZÁKLADNÍ POPIS

PODMÍNKY CESTY pro vstup/výstup do/ze země:
Aktuální informace
získáte pro:
   
- vstup do Německa     kliknutím ZDE
   - návrat do Česka          kliknutím ZDE

Tranzitní průjezd - aktuální podmínky pro:
   - Polsko získáte       kliknutím ZDE


UPŘESNĚNÍ LOKALITY

NABÍDKA POBYTŮ - ZDE

NĚMECKO = KULTURA A HISTORIE + TRADICE A MODERNA + 1380 PIVOVARŮ A SKVĚLÉ DÁLNICE = NÁDHERNÁ DOVOLENÁ

Krajinný ráz Německa je velmi rozmanitý. Na severu se rozkládá pobřeží Severního a Baltského moře, na jihu se k nebi tyčí vrcholy Alp. Mezi oběma extrémy se nachází rozmanitá krajina, která nabízí nespočetné možnosti, jak strávit pohodovou dovolenou.

Můžete vyzkoušet kvalitu mnoha wellness & beauty hotelů nebo německé přírodní parky, přírodní rezervace a národní parky. Ty jsou místy, kde ochrana přírody a rekreace nejsou protiklady. Jsou to oázy kulturně a přírodně cenné krajiny, z nichž mnohé nenajdete nikde jinde na světě. Poznávání těchto nádherných končin můžete uskutečnit, ať už pěšky, v koňském sedle, na kole či po řece. Nebo si můžete Německo pro změnu zažít z pohádkové stránky: zámky (např. Neuschwanstein), zámecké parky & zahrady jsou ideální příležitostí k romantickým výletům, báječným objevům a kouzelným okamžikům.

A o zábavu je zde také postaráno: v německých zábavních & tématických parcích se dobře pobavíte. Čekají na Vás napínavé momenty ve světě dobrodružství, nečekaně bezprostřední setkání s menšími i většími zvířaty, fascinující svět velkolepých tématických parků (např. Legoland) či fantasticky laděné bazény (např. Tropical Island) plné atrakcí: všude si Vy i Vaše nálada přijdou zaručeně na své.

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, jedním si budete moci být jisti: něco takového jste ještě nezažili.

Přehlednou mapku pobytových míst naleznete ZDE


Upozorňujeme, že každý občan České republiky (tedy včetně DĚTÍ) musí mít při cestování do zahraniční vlastní cestovní doklad.

Aktuální doporučení a varování Ministerstva zahraničních věcí ČR před cestování do jednotlivých zemí světa najdete ZDE