Destinace - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Česká republika

Dovolená v České republice nabízí nespočetné množství zážitků, relaxace a zábavy. Česko nabízí pro trávení dovolené mnoho přírodních krás v podobě hor, vodních ploch a kultury. Pro jednodušší výběr dovolené v Česku jsme připravili rozdělení do skupin dle zaměření dovolené. Pro nás kritériem pohodové dovolené není jenom ubytování, ale také poskytované služby, výhody a možnosti vyžití v okolí. Vybrat si tak můžete typ dovolené, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Dovolenou v České republice si vyfiltrujete ještě podle zaměření, např. Dovolená s pejskem, Dovolená pro rodiny, Dovolená pro seniory, Dovolená s vozíkem, Dovolená na rybách, Dovolená s příchutí piva, atp.


Dovolenou v Česku lze trávit také u vody, ať už u přírodních vodních nádrží, na přehradách nebo wellness centrech a aquaparcích. Preferujete-li dovolenou prožít poznáváním památek a historie je Česká republika ideálním místem s mnoha staletou historií. Ideální dovolená v České republice může být v lázních, díky tradici, která se datuje už od 15. století. V České republice je možné využít a rekreovat se na cca 40 lázeňských místech, např. lázně Karlovy Vary, Mariánské Lázně, lázně Luhačovice, Františkovy Lázně, aj.


Pokud si nevíte rady při výběru dovolené, ať už v Česku, Slovensku, Maďarsku, Polsku nebo jiné zemi, rádi Vám pomůžeme s výběrem – kontaktujte milý tým ATIS.

Zobrazit více informací