Destinace - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Česká republika


Dovolená v České republice nabízí nespočetné množství zážitků, relaxace a zábavy. Česko je zemí plnou přírodních krás, historických památek a kulturního dědictví, které lze objevovat během vaší dovolené. Pro milovníky přírody jsou ideálními destinacemi na ubytování například Krkonoše, Šumava nebo Jeseníky, kde můžete podnikat pěší túry, cyklistické výlety nebo se jen kochat krásnými výhledy na okolní krajinu. Pokud dáváte přednost vodním radovánkám, dovolená v Česku nabízí mnoho příležitostí k relaxaci u vody, ať už u přírodních vodních nádrží jako je Lipno, Slapy nebo Orlík, nebo v moderních aquaparcích a wellness centrech.


Pro ty, kteří chtějí svou dovolenou strávit poznáváním české historie a kultury, je zde nespočet hradů, zámků a historických měst, které stojí za návštěvu. Karlštejn, Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov nebo Kutná Hora jsou jen některé z mnoha míst, kde se můžete ponořit do bohaté historie této země české. Česká republika je také známá svými lázněmi, které poskytují ideální prostředí pro relaxaci a regeneraci. Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně nebo Luhačovice nabízejí širokou škálu léčebných procedur a wellness služeb, které vám pomohou načerpat novou energii.


V České republice si můžete vybrat typ dovolené, která vám bude nejvíce vyhovovat. Organizovaná dovolená s animačními programy pro děti, romantické pobyty pro páry, aktivní dovolená na horách nebo tematické pobyty jako dovolená s příchutí vína nebo dovolená s příchutí piva jsou jen některé z mnoha možností. Pro rodinou dovolenou s dětmi jsou ideální destinace s širokou nabídkou aktivit a zábavy pro nejmenší, zatímco senioři ocení klid a pohodlí, které nabízejí specializované pobyty pro zralý věk.


Ať už hledáte dovolenou plnou dobrodružství, klidného odpočinku nebo kulturního obohacení, Česká republika má co nabídnout. S širokou škálou možností ubytování, od luxusních hotelů po útulné penziony, a pestrou nabídkou zážitků a aktivit, je Česko ideální destinací pro každého cestovatele. Pokud si nejste jisti, kterou destinaci nebo typ dovolené zvolit, můžete se obrátit na odborníky z cestovní kanceláře ATIS, kteří vám rádi pomohou s výběrem a naplánováním vaší ideální dovolené. Ubytování v České republice je rozmanité a vyhoví jakémukoliv vkusu a rozpočtu. Ať už preferujete ubytování v moderních apartmánech nebo stylové hotely, u nás najdete zde přesně to, co hledáte pro svou nezapomenutelnou dovolenou. Pokud si nevíte rady při výběru dovolené, ať už v Česku, Slovensku, Maďarsku, Polsku nebo jiné zemi, rádi Vám pomůžeme s výběrem – kontaktujte milý tým ATIS.


 


Přejít na výběr ubytování