POST - Nassereith - Rakousko - Tyrolsko

Hotel POST - Nassereith (Z0323R24)

Rakousko > Tyrolsko
Strava polopenze
Dovolená PRO VELKOU RODINU
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: v hotelu
Whirlpool
Krytý bazén: 30 km
Bazén - koupaliště: 12 km
Přírodní koupání: 15 km
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Nassereith

UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Nassereith je malebná vesnice v rakouském Tyrolsku, ležící mezi Imstem a Fernpass. Tato oblast je známá svou krásnou přírodou a výbornými možnostmi pro outdoorové aktivity. V zimě nabízí skvělé podmínky pro lyžování a snowboarding, zatímco v létě láká turisty na pěší túry, cykloturistiku a horolezectví. Nassereith je také ideálním výchozím bodem pro objevování okolních horských jezer a malebných alpských údolí. Místní architektura a tradiční rakouská kultura dodávají vesnici jedinečnou atmosféru.

Co můžete navštívit ve vesnici Nassereith:
Kostel svatého Jana Křtitele (Pfarrkirche St. Johannes der Täufer): Tento barokní kostel je dominantou obce a nabízí krásnou architekturu a umělecká díla, včetně freskových maleb a zdobeného oltáře.
Kaple svatého Josefa (Josefskapelle): Malebná kaple v Nassereithu, která stojí za návštěvu pro její historický a náboženský význam.
Tradiční tyrolské domy: Procházka obcí vám umožní vidět krásné a dobře zachovalé tradiční tyrolské domy, které jsou typické pro tuto oblast. Tyto domy často zdobí krásně vyřezávané dřevěné balkony a barevné fresky.
Muzeum Imst (Museum im Ballhaus): Nachází se nedaleko v městě Imst, toto muzeum nabízí expozice zaměřené na historii a kulturu regionu, včetně sbírek lidového umění, historických nástrojů a artefaktů.
Historická trasa přes Fernpass: Fernpass je historická trasa, která byla důležitou obchodní cestou mezi severní a jižní Evropou. Procházka nebo jízda touto trasou vám umožní pochopit historický význam této oblasti.
Muzeum Imst: Vydejte se do blízkého města Imst a prohlédněte si místní muzeum s expozicemi zaměřenými na historii a kulturu regionu.

Co zajímavého můžete podniknout ve měste Nassereith:
Lezení a ferraty: Pro milovníky horolezectví je zde několik skalních stěn a via ferrat, které poskytují skvělé výzvy pro začátečníky i pokročilé lezce.
Jezero Fernsteinsee: Toto jezero je oblíbeným místem pro koupání, potápění a pikniky. Jeho průzračná voda a krásné okolí lákají návštěvníky k relaxaci a odpočinku.
Lyžování a snowboarding: V zimě můžete navštívit blízká lyžařská střediska, jako je Hoch-Imst nebo Garmisch-Partenkirchen, kde si můžete užít skvělé sjezdovky.
Sáňkování: Vyzkoušejte sáňkování na jedné z místních sáňkařských drah, což je skvělá aktivita pro celou rodinu.
Tradiční festivaly a trhy: Během roku se v Nassereithu konají různé tradiční festivaly, trhy a slavnosti, které vám umožní zažít místní kulturu a tradice.


Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

● slevová karta URLAUB(s)PASS IMST
● SLEVA 12% pro pobyty na 4-5 nocí s nástupem v NEDĚLI
● ZDARMA WELLNESS

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel POST Nassereith:
- až 2 děti do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA
- zdarma slevová karta
- hotel s výhledem na hory
- pokoje s balkonem

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Post *** leží v městečku Nassereith, v nadmořské výška cca 850 m, přímo v centru. Innsbruck je vzdálený cca 60 km.
V okolí jsou kavárny, restaurace a obchody. Zábavní rodinný park Hoch Imst je 12 km od hotelu (velké trampolíny, minimotorky aj.

Hotel je v létě ideálním výchozím bodem pro pěší a cyklistické výlety. Přímo u domu se nachází turistická oblast Gurgltal s turistickou stezkou Via Claudia Augusta. Zastávka turistického autobusu hned u domu. K lanovce Marienbergbahn Biberwier cca 16 km. Cyklostezka vede přímo u domu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, hotelový bar, veřejný bar „Platzhirsch“ snídaňová místnost, salonek, terasu a nabíjecí stanici pro elektrokola, uzamykatelná úschova kol, Wi-Fi, výtah.
Wellness (cca 350 m²) - finská sauna, borová sauna, vířivka a parní lázní. Pro vaši fyzickou pohodu je k dispozici snídaňová místnost, restaurace a hotelový bar.
Hotel byl v roce 2020 částečně zrekonstruován.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje některé s možností až 2 dětských přistýlek (pro děti do 17,99 let), vana +WC, SAT/TV, fén, balkon

CELKOVÁ KAPACITA

25 pokojů

FORMA STRAVY

polopenze.

POBYT S DĚTMI

Až 2 děti do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma a dětská cena platí v doprovodu 2 platících osob na pokoji.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 12% pro pobyty na 4 nebo 5 nocí s nástupem v NEDĚLI v termínech 26.4. - 3.11.24.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

veřejné koupaliště Imst (12 km), jezero na koupání Mieminger (15 km), krytý bazén Telfs 30 km.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod a večeří v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

0 Eur

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

nepovolen

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma (dle dostupnosti)

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: není k dispozici
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro
Zapůjčení županu: za poplatek

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
Z Prahy: 513,6 km, z Českých Budějovic: 462,7 km, z Brna: 666,3 km, z Ostravy: 831,8 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny