Pobyty - Cestovní kancelář ATIS a.s.

VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH

VÝLETY PŘI POBYTU ATIS
„Sbírejte zážitky, ne věci …“Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spiše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov.
To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s „Bonusovou slevou ATIS 10%“. Výlety jsou organizovány partnerskou CK Morava přímo z Tatranské Lomnice a jejich nabídka se mění v závislosti na ročním období.

Jaká je aktuální nabídka výletů?
Výlety pořádané v době Vašeho pobytu zjistíte telefonním nebo e-mailovým dotazem (seznam aktuálních výletů Vám rádi přepošlou).

Jaká je cena výletů a kde se platí?
Orientační cena výletu je 17,-€/os a obsahuje vždy průvodce a dopravu, vstupy a příp. další služby (není-li uvedeno jinak) nejsou obsaženy v ceně. (Skupiny od 20 osob cena dohodou). Více zjistíte telefonním nebo e-mailovým dotazem. Cena výletu se platí před odjezdem v recepci hotelu Morava (není-li dohodnuto jinak)

Jak se na výlet přihlásit?
Rezervujte si místo na konkrétním výletu předem telefonem nebo e-mailem. Uveďte datum a cíl výletu, počet osob, místo pobytu ATIS v Tatrách, vaše jméno, telefon a nahlaste „Bonusovou slevou ATIS 10%“.

Odkud se na výlet vyjíždí?
Na výlety se vyjíždí z parkoviště hotelu Morava v Tatranské Lomnici č.42. Sraz účastníků je 15 min před odjezdem. Dle počtu přihlášených se zvolí autobus nebo mikrobus. Na místo odjezdu můžete přijet autem, které si můžete odstavit zdarma na hotelovém parkovišti. Sem vás zase po výletu přivezou. Operativně je možné se dohodnout na nástupu po trase výletu, příp. na dopravě z místa Vašeho ubytování (v případě většího počtu osob).

Kontakt:
CK MORAVA
Tel.: 00421 901 911 211 a 00421 524 467 641
doprava@ckmorava.sk
www.ckmorava.sk
UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ


ZA PERLAMI SPIŠE (památky UNESCO)
Žehra, Spišský hrad, Levoča , Mariánská hora.KRÁLOVSKÝ KEŽMAROK (UNESCO)
Dřevěný kostelík, Lyceum, Kežmarský hrad.SPLAV DUNAJCE - PIENINY
Červený klášter, Pieninský národní parkLUBOVNIANSKÝ HRAD, NESTVILLE PARK
St. Lubovnia, Hniezdne, Slovenská whiskyCHODNÍK V KORUNÁCH STROMŮ
Bachledova dolina, Ždiarsky dům, salaš.VYHLÁŠENÉ POLSKÉ TRHY
Nowy Targ v Polsku.ZAKOPANÉ – PERLA POLSKÝCH TATER
Kostely, Gubałówka, Krupowki, W.Krokiew.ŠTRBSKÉ A POPRADSKÉ PLESO
Nejkrásnější tatranská plesa (turistika)NA TOULKÁCH ZÁPADNÍMI TATRAMI
Pribylina, Lipt. Hrádok, Východná, Važecká jeskyně.KOUPÁNÍ V TERMÁLECH
Termální areál Vrbov (3 hod. vstup)


RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
„Sbírejte zážitky, ne věci …“
Objednejte si projížďku historickým osobním automobilem DAILMER po Tatranské Lomnici s „Bonusovou slevou ATIS 10%“. Úsměvný šofér se stane na hodinu Vašim společníkem a Vy budete mít nezapomenutelný zážitek z dovolené

Orientační cena projížďky (max 3 osoby):
Okružní jízda Tatranskou Lomnicí (60 min) - 30,-€
Tatr. Lomnica – Tatr. Polianka a zpět - 60,-€

Rezervace předem:
Tel.: 00421 902 533 121
ondrejka@hotel-morava.sk
PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS
„Sbírejte zážitky, ne věci …“
Pro zákazníky CK ATIS jsme vyjednali účast na večerním hotelovém programu v Hotelu Morava (Tatranská Lomnica) za symbolické vstupné 1,- €/os.
Při svém pobytu ATIS v Tatrách si tam můžete jít večer „vyrazit“, např. na taneční retrovečírek s živou muzikou, vyslechnout zajímavou besedu o Vysokých Tatrách nebo se podívat na večerní film. To jsou některé z aktivit, které hotel operativně organizuje (rozsah závisí na ubytovaném počtu hostů) v hotelové společenské místnosti s nápojovým barem. Pokud přijedete autem, můžete zdarma zaparkovat na hotelovém parkovišti.

Jaká je aktuální programová nabídka?
Večerní programy pořádané v době Vašeho pobytu zjistíte telefonním nebo e-mailovým dotazem (seznam aktuálních týdenního programu Vám rádi přepošlou).

Jak se na programový večer přihlásit?
Rezervujte si místo na konkrétní akci předem telefonem nebo e-mailem. Bude Vám potvrzena Vaše rezervace s hodinou, kdy program začíná. Uveďte datum a název večerního programu, počet osob, místo pobytu ATIS v Tatrách, vaše jméno, telefon a nahlaste „Bonusové vstupné ATIS 1,- €“.

Kontakt:
Tel.: 00421 524 467 641
recepcia@hotel-morava.sk

Přejeme Vám plný kufr zážitků

Vámi hledané pobyty/ubytování