Destinace - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Slovensko

Osoby přijíždějící z ČR se budou muset prokázat negativním testem na COVID-19, (ne starším než 72 hod) nebo se registrovat prostřednictvím formuláře e-hranice (http://korona.gov.sk/ehranica) a nastoupit pětidenní domácí karanténu a během ní se nechat otestovat.

Více informací https://www.mzv.cz/bratislava/cz/vizove_a_konzularni_informace/aktuality_z_konzularni_a_vizove_oblasti/opatreni_na_uzemi_slovenske_republiky_v.html

SLOVENSKO – OMEZENÍ kvůli KORONAVIRU
Dnešním dnem na Slovensku začínají opět opatření týkající se omezení kvůli Korona viru. Rádi bychom Vás ilustračně informovali, jak bude situace vypadat v hotelových a jiných provozech a jejich okolí:
- Nošení roušky ve vnitřních prostorách je povinné.
- Nošení roušky i ve venkovních prostorách je povinné, pokud není možné dodržet vzdálenost mezi osobami minimálně 2m.
- Všichni zaměstnanci, přicházející do osobního kontaktu s hosty (číšníci, recepční, lázenští a wellness recepční, terapeuti, maséři, kuchaři ...) musí mít rukavice.
- Kontroly teploty VŠECH příchozích hostů prostřednictvím hotelových recepčních - zaznamenávají se do formuláře na registraci. V případě teploty 37,2 ° C nebo vyšší, musí být v lázeňských provozech okamžitě informován službu konající lékař. Host má být až do odvolání izolovaný ve svém pokoji. V hotelových provozech nebude host ubytován.
- Kontroly teploty VŠECH zaměstnanců na začátku každé změny - každý den. Také se zaznamenává.
- namátkové testování zaměstnanců formou PCR testu.
- Sociální distanc v restauracích - vzdálenost mezi stoly se zvýší na 2 metry. Při jídle a pití je povoleno být bez roušky.
- Hosté se v případě potřeby mohou stravovat na změny (přidělí se při registraci).
- kapacita bazénu se sníží na 50% max. - kapacita povolená zákonem
- Jsou zakázány všechny hromadné akce. Výjimkou jsou takové, kde se všichni účastníci prokázaly negativním testem na COVID-19, přičemž test nesmí být starší než 12 hodin.
- Podle nového pravidla OLP / 7311/2020 se během tanečního večera s hudbou nesmí podávat žádné jídlo.
- V uzavřených prostorech obchodů je povolen 1 zákazník na 10m2. Povinná je zde také vzdálenost mezi zákazníky 2m.

Detail