Destinace - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Slovensko

Slovensko, srdce dovolenkové Evropy, je skutečně ideálním místem pro vaši dovolenou, a to ať už toužíte po relaxaci, dobrodružství nebo poznávání historie. Tato malá, ale úžasná země vám nabízí neuvěřitelnou rozmanitost zážitků, které uspokojí všechny typy cestovatelů.


Pokud jste milovníkem vodních radovánek, wellness a termálních lázní, nemůžete minout termální koupaliště a moderní aquaparky například na Liptově. Představte si, jak se ponoříte do horké vody s pohledem na zasněžené vrcholky hor, zatímco vaše tělo relaxuje a obnovuje síly. Na druhou stranu, pokud vás více láká horská turistika a úchvatné výhledy, Vysoké Tatry jsou jedinečnou volbou. Malebné stezky vedou kolem horských jezer, přes hluboké lesy a až na vrcholky, odkud se před vámi rozprostírá dechberoucí panorama.


Ubytování na Slovensku je stejně rozmanité jako jeho přírodní krásy. Můžete si vybrat z luxusních hotelů po celém Slovensku, kde se budete cítit jako v pohádce, nebo zvolit útulné penziony například s výhledem na majestátní Lomnický štít, kde se budete cítit jako doma. Pro ty, kteří preferují zážitky v přírodě, jsou tu nádherné národní parky jako Slovenský ráj či Malá Fatra a Velká Fatra. Tady můžete objevovat tajemné jeskyně, divoké řeky a kouzelné vodopády, které čekají na to, až je prozkoumáte.


Ať už hledáte odpočinek v termálních lázních, adrenalinové sporty, nebo klidné chvíle v přírodě, Slovensko vás přivítá s otevřenou náručí. Nezáleží na tom, zda cestujete sami, s rodinou nebo s přáteli, dovolená na Slovensku vám poskytne nespočet nezapomenutelných zážitků a vzpomínek, na které budete vzpomínat celý život.


Objednejte si svůj pobyt a zažijte bezvadnou dovolenou na Slovensku. Relaxujte, objevujte a užívejte si každou chvíli této krásné země v srdci Evropy. Slovensko vás zve k objevení jeho krás a tajemství, a slibuje, že vaše dovolená bude naplněna radostí, klidem a dobrodružstvím. Vyberte si to nejlepší ubytování za naší nabíky a užijte si dovolenou na Slovensku.

Přejít na výběr ubytování