Destinace - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Tapolca

Pobyty Informace

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Hunguest Hotel Pelion
Hunguest Hotel Pelion se nachází v centru města, ve čtyřhektarovém parku, nad léčivou jeskyní, do které se hosté dostanou přímo z hotelu krytou chodbou. Hotel Pelion je jeden z nejoblíbenějších wellness hotelů v Maďarsku.

Vzdálenost z Prahy: 500 km
Vzdálenost z Brna: 301 km
Vzdálenost z Ostravy: 480 km

Vybavení areálu:
srubová sauna, solná kabina, posilovna, tělocvična, minigolf, foot golf, kurz crossového kola, vířivka, zážitkový bazén, termální bazén, zahradní bazén (sezónní), obří skluzavka (sezónně), dětský bazén*.
sauna: infrasauna, bio sauna, ochlazovací bazének, parní kabina.
Termální koupaliště I.: 31-33 °C
Termální koupaliště II.: 35-37 °C
Plavecký bazén (funguje sezónně): 24-26 ºC
Dětské brouzdaliště: 32-34 ºC
Voda v termálních bazénech je léčivá.

Léčebná voda:
Složení: Voda obsahuje vápník, hořčík, hydrogenuhličitan, síran a minerální látky.

Indikace (doporučuje se): Degenerativní formy revmatických a muskuloskeletálních onemocnění, Chronická zánětlivá onemocnění páteře a kloubů, Revmatismus pojivové tkáně, Sekundární onemocnění kloubů-bolesti kloubů způsobené metabolickými poruchami, Léčba a rehabilitace zlomenin (úrazů, stavů po operacích pohybového aparátu, zejména zlomenin končetin), Chronické periferní potíže související s nervovým systémem-primárně způsobené mechanickými příčinami, Před a po operacích kloubů a plotének.

Kontraindikace (nedoporučuje se při): Infekční nemoci přenosné z člověka na člověka, stavy po hluboké trombóze do 3 měsíců po odeznění nemoci, labilní diabetes, zhoubné nádory, epilepsie, těhotenství…

Doporučená délka pobytu v bazénu s termální léčivou vodou: kolem 20 minut.