Destinace - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Sárvár

Pobyty Informace

ZÁKLADNÍ POPIS

SÁRVÁR (čti Šárvár) - je známé především jako lázeňské město, často navštěvované pro léčebné účinky svých termálních pramenů. S 5000 čtverečními metry vodní plochy je často vyhledáváno rodinami s dětmi, nebo pro léčebné kúry. Město má historické centrum s hradem Nádasdyů, známou botanickou zahradu s arboretem, nebo lanové centrum.
Sárvár leží 210 km západně od Budapešti. Protéká jím řeka Rába.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Co by jste měli vidět?  Historické centrum města s Nádasdyho hradem
▪ Krásnou botanickou zahradu s arboretem
▪ Soustavu čtyř jezírek, kam se můžete vydat buďto na příjemnou procházku, anebo se projet na loďkách
▪ Fontánu na Kossuthově náměstí se světelnými a zvukovými efekty

Termální lázně Sárvár se zásaditou hydrogenuhličitanovou termální vodou, která je primárně určena k léčbě onemocnění pohybového ústrojí a revmatismu.
1x krytý léčebný bazén 37 ºC, 1x částečně krytý léčebný bazén 34 – 36 ºC, 1x částečně krytý zážitkový bazén 32 – 34 ºC, vnitřní zážitkový bazén s léčivou vodou 34 – 36 ⁰C.
Koupaliště (v provozu od května do září, dle počasí) - 1x venkovní bazén s tobogánem, částečně vyhrazen pro skoky do vody a pro plavání 28 ºC, 1x venkovní dětský bazén s pirátskou lodí a vodním hradem 32 ºC, 1x venkovní baby bazén 32 ºC, 3 venkovní obří skluzavky, 1x venkovní bazén s vlnobitím 28 ºC, 1x venkovní léčebný bazén 36 ºC, 1x dětský zážitkový bazén se skluzavkami.
1x vnitřní bazén s vlnobitím 32 – 34 ⁰C, 1x vnitřní dětský zážitkový bazén 32 – 34 ⁰C, 1x vnitřní dětské brouzdaliště 32 – 34 ⁰C, 1x vnitřní jacuzzi 33 – 34 ⁰C, 1x vnitřní plavecký bazén 24 – 26 ⁰C, vnitřní tobogány

Za příplatek sauny: aromatické a parní kabiny, 4x finská sauna, Jacuzzi, zážitkové sprchy, solná jeskyně.
V areálu: dětské hřiště, svět miminek, fitness centrum, bowlingová dráha, odpočinkové prostory a další.
Provozní doba od 8.00 do 22.00 hod.