Destinace - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Mezökövesd

Pobyty Informace

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Zsóry Spa and Beach Spa – Mezőkövesd
Celoročně otevřené kryté lázně mají hostům k dispozici tři léčebné bazény s různou teplotou, saunový svět, zážitkový lázeňsko-bazénový komplex a lékařské oddělení.

Vzdálenost z Prahy: 662 km
Vzdálenost z Brna: 463 km
Vzdálenost z Ostravy: 496 km

Vybavení areálu:
11hektarové, krásně upravené lázně mají 22 bazénů. O zábavu a osvěžení se postará tobogánový park, bazén s vlnobitím, bazén pro dospělé a pro děti obohacený o zážitkové prvky. Voda je léčivá v lázeňských bazénech.
Vnitřní lázeňské bazény (3 bazény): (34-36, 36-38, 38-40 °C)
Venkovní zážitkový bazén vedle krytého bazénu: 30-32 °C
Venkovní zážitkový bazén vedle vnitřního bazénu: 30-32 °C
"Nostalgie" lázeňský bazén (venkovní): 34-36 °C
2 krytá dětská brouzdaliště: 32-34 °C
Vířivka (před krytými lázeňskými bazény): 34-36 °C
Bazén: 26-28 °C
Krytý zážitkový bazén: 30-34 °C
Twin pool spa bazén I.: 34-36 °C

Léčebná voda
Složení: Termální voda s volnou kyselinou uhličitou s vápníkem, hořčíkem a hydrogenuhličitanem a s vysokým obsahem sulfidické síry.

Indikace (doporučuje se): onemocnění pohybového aparátu, revmatická onemocnění, artritida, odřeniny, dna, revmatismus, nervy, doléčení úrazů - zlomenin, paralýza po mrtvici, zánět pohrudnice, zánět pohlavních orgánů, kožní onemocnění (psoriáza), psychická a fyzická únava.

Kontraindikace (nedoporučuje se při): aktivní stadia zánětlivých a opotřebovaných muskuloskeletálních onemocnění, zhoubné novotvary (včetně leukémie), horečnaté stavy, křečové žíly, trombóza, srdeční a oběhové selhání, stav po srdečním infarktu (až 6 měsíců), tuberkulóza, fekální a močové inkontinence.

Doporučená délka pobytu v bazénu s termální léčivou vodou: 15 minut. Po tomto období mohou pobývat v bazénech na vlastní nebezpečí.

Omezení pro děti: Děti do 14 let mohou využívat lázeňský bazén pouze na lékařský předpis.

Změnit nastavení cookies