JEAN DE CARRO - Karlovy Vary - Česká republika - Západní Čechy

Wellness hotel JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R24)

Česká republika > Západní Čechy
Strava snídaně
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 250 Kč/den
Internet: Wi-Fi
Restaurace:
Sauna: v hotelu
Whirlpool
Krytý bazén: 1,2 km
Bazén - koupaliště: 3 km
Přírodní koupání: 5,7 km
MHD: 200 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Karlovy Vary

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Karlovy Vary jsou krajské a statutární město v okrese Karlovy Vary v západních Čechách, v Karlovarském kraji, 110 km západně od Prahy na soutoku Ohře a Teplé. Žije zde přibližně 46 tisíc obyvatel. Je zde rozvinut mj. sklářský a potravinářský průmysl. Jedná se o nejnavštěvovanější české lázeňské město.

V Karlových Varech doporučujeme navštívit:

Mlýnská kolonáda - je jednou ze čtyř kolonád Karlových Varů a v současnosti také největší. Byla vystavěna v letech 1871–1881 podle návrhu architekta Josefa Zítka ve stylu neorenesance. Kolonáda kryje 5 pramenů a její balustrádu zdobí sochy, představující 12 měsíců.

Pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla - bohatě zdobený byzantující pravoslavný chrám na půdorysu řeckého kříže je završen pěti pozlacenými kupolemi. Stěny kostela doplňuje bohatá ornamentální sochařská a figurální malířská výzdoba.

Vřídlo - gejzír horké minerální vody o 72 °C, vydá za minutu průměrně 2000 litrů minerální vody a díky vysokému tlaku vystřikuje až do výšky 12 metrů

Goethova vyhlídka - rozhledna na vrchu Věčného života byla otevřena v roce 1889. V neogotické stavbě se nachází kavárna i rozhledna s výhledem na Krušné Hory, Slavkovský les a Doupovské vrchy.

Možnosti koupání v Karlových Varech a okolí:

Koupaliště Rolava - dvě vodní plochy – malá pro děti a velká pro plavce, skákadla, zorbing, 1300 metrů dlouhá in-line dráha, street workout hřiště, víceúčelové hřiště, dětské hřiště, pískoviště a velká vzduchová trampolína

Alžbětiny lázně - nabízí nejkompletnější spektrum léčebných procedur, od tradičních lázeňských po zcela nové, relaxační a wellness procedury, při kterých jsou využívány přírodní léčivé zdroje Karlovarska.

Koupaliště Ostrov (14 km) - vyhřívaný 50metrový plavecký bazén, bazén pro děti, brouzdaliště, 62metrový tobogan, hřiště na plážový volejbal a občerstvení

Krytý bazén Sokolov (19 km) - krytý 25metrový bazén s chrličem, dva whirlpooly, dva tobogany dlouhé 93 a 23 metrů, dětský bazének se skluzavkou, parní komory, sauna s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou, solárium, služby maséra a občerstvení

Tipy na výlet v okolí Karlových Varů:

Svatošské skály u Lokte (6 km) - chráněný přírodní útvar s množstvím skalních pilířů, hranolů a jehlanů vznikl v Karlovarském žulovém masívu působením řeky Ohře

Údolí mlýnků u Jáchymova (21 km) - na malém horském potůčku klape zhruba 60 mlýnků v různých podobách. Najdete zde těžební věž dolu Svornost, kapli sv. Anny nebo hasičské auto místních dobrovolných hasičů.

Hrad Cheb (46 km) - hrad typu císařské falce je jednou z nejvýznamnějších románských památek České republiky, k nejlépe dochovaným částem patří hradní kaple sv. Erharda a Uršuly a Černá věž, součást románského opevnění.

Hodnocení hotelu (7 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R23)

Iva 05.1.2024

Můžu vytknout pouze, že ač v tomto hotelu mají restauraci a bar - na obědy a večeře se muselo docházet do jiného komplexu, který neodpovídal kvalitě tohoto hotelu. Zde byly skvělé recepční,ubytování, procedury a také výborné snídaně. Ještě bych podtrhla skvělé umístění hotelu JEAN DE CARRO s báječným výhledem do okolí a na Karlovarskou kolonádu.

10 Hodnocení

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R22)

Zdeněk 04.1.2023

Super lokalita, čisté pokoje,snídaně ok, mohli by zlepšit večeře jinak za mě bez chyby

10 Hodnocení

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R20)

Novàček 08.7.2020

Plná spokojenost

10 Hodnocení

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R19)

Kateřina Menčíková 23.11.2019

Hotel v žádném případě neodpovídá 4*. Je na krásném místě, ideální poloha v centru města s úžasným výhledem na lázeňskou kolonádu a celé město. Ovšem služby jsou katastrofální. Prasklá žárovka v lampě, tu jsme si vyměnili, odpad ve sprchovém koutě nejspíš neodtékal, a tak z něho vyndali sifon a měli jsme tam pouze velkou díru, nad sprchovým koutem naprosto plesnivý strop. Vybavení pokoje max 3*, čtyřhvězdový hotel ani náhodou, to opravdu netuším, jak se hotelu podařilo dosáhnout. Stravování je bída, u první snídaně nás čekal naprosto vyrabovaný bufet, pár kousků šunky a sýra, jeden párek (jeden!), vajíčka žádná, z teplé sekce vlastně pouze prázdné misky. Na snídani jsme byli v 9 hod., snídaně se podávají do 10:00. Na recepci jsme požádali, aby další dny se nic takového neopakovalo, což zařídili. Večeře byla pokaždé na jiném místě a vždy nás dopředu špatně! informovali, kde.. tedy jsme každý večer přišli do špatné restaurace, kde se nám pak omlouvali, že nás špatně informovali. Úroveň večeří snad ani nejde popsat, v den příjezdu jsme si sedli do restaurace, beze slova nám přinesli předkrm a odešli, nevěděli jsme, co budeme mít k jídlu, až pak se mi podařilo sehnat číšníka a zeptat se, jak to v hotelu chodí a zda si můžeme někde určitě jídlo na další dny. Všechny informace jsme museli doslova páčit z personálu. Bylo nám sděleno, že jsme v hotelu jediní, a tak máme řízek. To nám nijak nevadilo. Jako dezert byl rozmražený apple pie přelitý čokoládovým topingem. Druhá večeře byla větší hrůza - jako předkrm dvě kolečka bílého rohlíku a něco, čemu říkali sýrový salát. Každé jídlo během celého pobytu bylo posypáno mladou cibulkou, opravdu každé. Těstoviny se sýrovou omáčkou a pikantní kuřecí směs s rýží by zvládli lépe i v nejhorší školní jídelně. Jako dezert byl piškot s krémem. Poslední večeře se už jíst prostě nedala, jako předkrm byl sýrovo kečupový šnek z listového těsta, hlavní chod ryba s bramborami a úplně vysušené kuřecí prso s rýží, to už jsme vrátili. Dezert byl piškot s ovocem (cca dvěma kuličkami rybízu). Wellness centrum je takový průměr, v jedné chodbě wellness centra u vchodu do sprch a toalet jsou tři cvičební stroje, naprosto špinavé, něčím polité a nechutné, na to si myslím nikdo neměl žaludek sahat, navíc v průchodu je cvičení docela neobvyklé. Masáž trvala 15 minut.. Sauny ale hezké. Na baru wellness centra nebyla žádná obsluha, člověk si asi musí přinést svoji vodu a vše své z pokoje. Na hotelové recepci jsme sehnali nakonec někoho, kdo nám donese alespoň vodu. Hotel hojně navštěvují skupiny čínských turistů. Celkově hotel prostě nemůže mít 4*.. Nevrátili bychom se sem a nedoporučuji.

Základní informace jsou vždy podávané po příjezdu na recepci ústně i písemně společně s hotelovou kartou. Tyto informace sděleny byly, jinak by  hosté nevěděli od kolika hodin a kam mohou jít na večeři.
K dispozici máme dvě restaurace, které se využívají podle obsazenosti, což se může měnit dle rezervací.
V den příjezdu se standardně  podává již zmiňovaný řízek s bramborem, další dny mají hosté  na výběr vždy ze tří jídel, která jsou připravovaná dle gastronorem. Moučníky jsou homemade a tudíž není každý kousek stejný.
Snídaně podáváme od 7-10ti hodin a průběžně se doplňují. Jsme mezinárodní hotel a tudíž máme  klienty všech národností.
Ohledně pobytu v Thermariu - na baru wellness centra obsluhu nemáme, a ani ji nemáme v popisu hotelu.  Nedisponujeme etážovým servisem, a přesto servírka na zavolání hotel. telefonem odnesla požadované nápoje, včetně džbánu vody s citronem, pro tyto hosty zdarma, až do Thermaria.
Pokoj - klienti neměli vyndaný sifon! Odpady nám odtékají bez problému, hosté měli pouze vyndaný špunt ve sprchovém koutě.  Strop plesnivý nebyl, bohužel v horním pokoji došlo během pobytu k nehodě, díky které se objevilo malé prosáknutí omítky na stropě. Vzhledem k tomu, že klienti měli celé 3 dny na dveřích nerušenku a pokojské sdělili, že uklízet nechtějí a nic nepotřebují, nebyla možnost tuto situaci nijak zjistit. 

V písemné korespondenci jsme navíc paní Menčíkové poskytli změnu částečné masáže za reflexní masáž plosky nohy, což je procedura dražší a časově delší. Tuto výměnu jsme paní Menčíkové poskytli bez doplatku. 
Opravdu nás tato recence mrzí, o to víc, že konkrétně těmto klientům personál vycházel ve všem vstříc.  
Renata Mašatová

1 Hodnocení

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R19)

Milan a Marie Cvejnovi 17.9.2019

Všechno bylo vynikající, jsme velmi spokojeni. Děkujeme

10 Hodnocení

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R19)

Tomáš Sedláček 24.6.2019

Dobrý den,
Karlovy Vary jako takové jsou úžasné místo, bohužel ubytování ve výše zmíněném hotelu bylo tragické. Nevím jak je možné pyšnit se 4 hvězdičkami, když na vás ve sprše padá omítka, personál nepříjemný a otrávený, strava byla na horší úrovni než ve škole v přírodě. Chtěli jsme využít místní thermárium, kde mají roztopenou saunu na 48°C, to vás bohužel moc neohřeje. Jediná kladná věc na hotelu je perfektní umístění, kousek od kolonády.

Přeji hezký den.

Tato recenze nás opravdu mrzí o to víc, že klienti odjeli bez toho, aby cokoliv nahlásili v hotelu...
Po prošetření na pokoji, který klienti měli, opravdu nad sprchovým koutek opadává omítka. Škoda, že klienti na tento nedostatek neupozornili již v pobytu, mohli jsme jim nabídnout jiný pokoj. Bohužel si této skutečnosti nevšimla ani pokojská, která pokoj uklízela...
Thermárium bylo v provozu celý víkend od dopoledne do večera, průběžně se kontroluje jak nastavení jednotlivých saun, tak i při úklidu a doplnění prostěradel a ručníků, není tedy možné, aby bylo jen 48C, leda, že by klienti po sobě nezavídali dveře - tím se samozřejmě teplota snižuje...Nikdo z klientů za celý víkend si na recepci nestěžoval a nyní tedy opravdu již není možné dohledat.
Ohledně stravy - v den příjezdu klienti dostali kuřecí nudličky se zeleninou a rýží a druhý den měli na výběr z kuřecího řízku s vařeným bramborem, chilly con carne s pečivem nebo domácí lívance se smetanou a ovocem...
Předkrm bylo  plněné vejce a  desert ořechové řezy... - opět kromě těchto klientů nebyla žádná negativní recenze - ani přímo v hotelu ani z jiné CK nebo portálu...
Opravdu nás tato situace mrzí, pokud by si klienti stěžovali ihned při pobytu, danou situaci bychom ihned vyřešili, vždy se na hotelu nachází i nějaký manager...

2 Hodnocení

JEAN DE CARRO - Karlovy Vary (H1992R18)

Leinveber Stanislav 10.10.2018

Absolutní spokojenost s veškerými službami.+
Postele mají moc měkké matrace. Bolí záda.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

● SLEVA 10% pro pobyty do 1.5.24
● V CENTRU NAD KOLONÁDOU

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Jean de Carro:
- jedinečný výhled ze všech pokojů na lázeňské panorama Karlových Varů
- umístění hotelu v centru nad kolonádou

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Wellness hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí se nachází přímo v srdci lázeňského centra Karlových Varů.

KARLOVY VARY a její zajímavosti: Mlýnská kolonáda, Tržní kolonáda, Vřídlo, Kostel sv. Máří Magdaleny, pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, Rozhledna Diana, Vyhlídka Jelení skok, Zámecká věž, Karlovarské městské divadlo, Sklářské museum MOSER, Museum Jan Becher.

Volný čas v okolí: Svatošské skály, Andělská hora, Božídarské rašeliniště, Přírodní rezervace Soos, Stolová hora Vladař, Hrad Loket, Zámek Kynžvart, 3 golfová hřiště, vodácká stezka Ohře, početné cyklotrasy a mnoho dalších míst a památek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, Lobby bar, Wi-Fi, parkoviště (omezený počet míst).
Thermarium - whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora, za příplatek široká nabídka masáží.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, trezor, telefon, minibar, župan.
Přistýlka rozkládací lehátko (přistýlky na ověření)

Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.

CELKOVÁ KAPACITA

30 pokojů

FORMA STRAVY

snídaně - formou bufetu.

V rámci Vašeho pobytu si můžete zakoupit tzv. zámeckou večeři či oběd v hotelu Karlsbad Grande Madonna, který je vzdálen cca 2 minuty chůze od hotelu Jean de Carro. Servírovaný hlavní chod si můžete vybrat ze 4 pokrmů, a navíc si užít studený i teplý bufet s dalšími pokrmy včetně teplých a studených nealko nápojů.

➢ Cena obědu nebo večeře je 290,- Kč / osoba / noc
➢ Obědy i večeře se podávají v restauraci R2 (druhé patro)
➢ Oběd: 12.00 - 14.30 Možnost objednání ze čtyř jídel, dále studený a teplý bufet, saláty, dezerty a moučníky, ovoce, teplé i studené nealkoholické nápoje.
➢ Večeře: 18.00 - 19.30 Možnost objednání ze čtyř jídel, dále studený a teplý bufet, saláty, dezerty a moučníky, ovoce, teplé i studené nealkoholické nápoje.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Plavecký bazén v Alžbětiných lázních (1,2 km).
Centrum vodních sportů KV ARENA (3 km): krytý bazén (25 m), venkovní bazén, vířivka, tobogán, sauny.
Přírodní koupaliště ROLAVA (5,7 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení.
Městské koupaliště v Ostrově (16 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazény

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

- KARLOVY VARY: koncerty, zábavné programy, výstavy, divadelní představení, procházky v karlovarských lesích po cca 120 km značených turistických cest.
- PRAMEN VŘÍDLO - nejznámější karlovarský minerální pramen naleznete na Vřídelní kolonádě. Vyvěrá v podobě gejzíru tryskajícího až do 12 metrů. S teplotou 73,4 °C je nejteplejším termálním pramenem Čech.
- MUZEUM JANA BECHERA
- výroba klasického bylinného likéru, k vidění jsou zde historické předměty rodiny Becherů. Během interaktivní části nasajete vůni bylinek a koření a ochutnáte karlovarskou vodu, která se k výrobě Becherovky používá. Díky virtuální realitě se během chvilky ocitnete přímo na stáčecí lince. Na závěr prohlídky ochutnáte produkty Jan Becher nebo si nakoupíte suvenýry v místním obchůdku.
- MUZEUM SKLÁRNY MOSER - zde se dozvíte o její víc než 160leté historii, působení slavných majitelů a prohlédnete si místní sklářskou tvorbu od té nejstarší po současnou. Navštívit lze také sklářskou huť Moser, kde uvidíte skláře přímo při výrobě, a to vždy od pondělí do soboty.

Sportovní aktivity: golf - 18 jamek ( 6 hřišť: Karlovy Vary Olšová Vrata, Cihelny, Sokolov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Kynžvart), tenis, kuželky, jízda na koni, rybolov, lov, plavání, vyhlídkové lety nad Karlovými Vary.
VÝLETY:
- Mariánské Lázně ( 50 km)
- Františkovy Lázně ( 45 km)
- Cheb ( 40 km)
- Boží Dar ( 25 km)
- Německo -Krušné hory ( 30 km)
- Plzeň ( 80 km)
Hrady a zámky: Bečov, Loket, Kynžvart, Seeberg, Cheb, Horní hrad, Teplá
Příroda: Krušné hory ( 25 km), Slavkovský les ( 10 km), Doupovské hory ( 10 km)
Zajímavosti: poutní místa Chlum, Maria Loreto, Skoky, rašeliniště Kladská, rašeliniště Boží Dar

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Diana (vzdálenost 2,1 km), 556 m. n. m., 150 schodů, k dispozici je také výtah
Třicet pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na celé Karlovy Vary, Krušné hory, Doupovské vrchy a Slavkovský les. Můžete si užít výhled do vzdálenosti až 70 km. Na rozhlednu Diana se můžete nechat vyvézt lanovkou, ti zdatnější se mohou vydat po vyznačené lesní stezce.
Provozní doba (bez záruky): listopad - březen 9:00 - 16:45, duben - říjen 9:00 - 17:45, květen - září 9:00 - 18:45
Vstupné (bez záruky): zdarma

Vyhlídka Karla IV. v Karlových Varech (vzdálenost 2 km), 514 m. n. m., 79 schodů
Patnáctimetrová rozhledna, která je nejstarší rozhlednou v karlovarském kraji. Výhled máte na celé Karlovy Vary a Krušné hory.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den nástupu a snídaní druhý den ráno.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50 Kč/os./den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

250 Kč/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

300 Kč/den u hotelu - nutno předem rezervovat, omezený počet míst.
Parkování na ulici Moravská za cca 300 Kč/den (cca 300 m)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Karlových Varů na zastávku, Dolní nádraží (1,2 km), odtud MHD autobus č. 18 na stanici Tržnice, zde přestup na autobus č. 2 a vystoupit na stanici Panorama (200 m od hotelu).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Karlových Varů, zastávka Tržnice (600 m) nebo Terminál (1,2 km), odtud MHD autobus č. 12 na stanici Tržnice, zde přestup na autobus č. 2 a vystoupit na stanici Panorama (250 m od hotelu).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem po E48 do Karlových Varů, sjeďte v Karlových Varech sjezdem na Hůrky, pokračovat po Pražské silnici k hotelu. Parkování u hotelu.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ANGLICKÝ DVŮR - Karlovy Vary
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel ANGLICKÝ DVŮR - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel Anglický Dvůr **** nabízí komfortní ubytování v klidném prostředí s velmi výhodnou polohou. Nachází se v centrální lázeňské části Karlových ...

● CESTA ZA PIVEM ● REGIONÁLNÍ KARTA ● NÁVŠTĚVA MUZEA BECHEROVKY

snídaně

H3115R24

od 1 290 Kč / noc
- Detail
ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
2024
Pojištění storna v ceně

SPA hotel ASTORIA Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

ASTORIA Hotel Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními ...

● VÝHODNÉ POBYTY v blízkosti kolonády

plná penze

H2903R24

od 1 798 Kč / noc
9,7 Detail
BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
+
2024
Pojištění storna v ceně

BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do ...

● WELLNESS & SPA CENTRUM S BAZÉNEM S MINERÁLNÍ VODOU

polopenze

H2998R24

od 1 780 Kč / noc
8,7 Detail
BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
+
Pojištění storna v ceně

BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do ...

● VÁNOCE A SILVESTR V LÁZNÍCH

polopenze

H2998R25-svatky

od 1 598 Kč / noc
8,7 Detail
HUMBOLDT - Karlovy Vary
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel HUMBOLDT - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Humboldt Park Hotel & Spa leží na klidném místě v centru Karlových Varů. Vzhledem k těsné blízkosti slavných karlovarských kolonád a horkých pramenů ...

● VLASTNÍ WELLNESS CENTRUM S BAZÉNEM

polopenze

H3074R24

od 1 593 Kč / noc
- Detail
IMPERIAL - Karlovy Vary
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel IMPERIAL - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Luxusní hotel Imperial ***** se tyčí nad historickým centrem města. Je obklopen krásným parkem a neskutečným klidem. Z pokojů se můžete pokochat ...

● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU, SAUNY A WHIRLPOOLU

polopenze

H3058R24

od 2 180 Kč / noc
- Detail
LAFONTE - Karlovy Vary
2024
Pojištění storna v ceně

SPA hotel LAFONTE - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Hotel LAFONTE**** leží ve světově známých lázních Karlovy Vary, v klidné čtvrti Rybáře, jen 20 minut pěšky do centra města. Lázeňská část, lehce ...

ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU

polopenze

H2204R24

od 1 707 Kč / noc
9,4 Detail
Luxury Spa & Wellness Hotel PREZIDENT - Karlovy Vary
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel Luxury Spa & Wellness Hotel PREZIDENT - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

Luxury Spa&Wellness Hotel PREZIDENT se nachází v malebném centru Karlových Varů pouze 100 metrů od Vřídla. Díky výborné poloze hotelu se v rámci ...

● VLASTNÍ BAZÉN A BALNEO PROVOZ

polopenze

H2800R24

od 2 750 Kč / noc
8,0 Detail
MALTA - Karlovy Vary
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel MALTA - Karlovy Vary

Česká republika Západní Čechy

HOTEL MALTA ****se nachází v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti Mlýnské kolonády, pár metrů od sesterského hotelu Růže ****. ...

• HOTEL V SAMÉM SRDCI LÁZEŇSKÉHO CENTRA

polopenze

H3088R24

od 1 667 Kč / noc
- Detail
MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY - BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň
+
2024
Pojištění storna v ceně

MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY - BOHEMIA LÁZNĚ, sanatorium Kriváň

Česká republika Západní Čechy

Karlovy Vary patří díky své bohaté historii, překrásné lázeňské architektuře, kouzlu přírody, jedinečným termálním pramenům a zajímavým výletům do ...

● MFF KARLOVY VARY 2024 28.6. - 6.7.2024

Bez stravy

H2998R24SPEC

od 1 780 Kč / noc
8,7 Detail
Změnit nastavení cookies