Hodnocení

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

PROČ K NÁM ?

"JEN U NÁS SE LZE DOTKNOUT A FOTOGRAFOVAT S FIGURÍNAMI"

POLOHA

Musée Grévin je největší muzeum voskových figurin ve střední EvropěVSTUPTE MEZI CELEBRITY  Na ploše 3000 m2 je 6 interaktivních světů, kde návštěvníci potkávají více jak 80 českých i zahraničních celebrit vyrobených z vosku v interiérech na vysoké profesionální úrovni. Výhodou našeho muzea je naprostá interaktivita a možnost všech figurín se dotýkat a fotit se s nimi.

VYBAVENÍ

Pobočka francouzského muzea voskových figurín Grévin první návštěvníky přivítala 1. května 2014. Muzeum nabízí interaktivní zábavu na rozloze 3000 m², setkání s 80 osobnostmi z historie, České republiky, ale i Hollywoodu, a to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost.

V muzeu Grévin nejde zdaleka pouze o přehlídku soch. Na špičkovém provedení soch všech osobností pro Českou republiku spolupracovaly s početným uměleckým týmem odborníků Grévin Paris i známé české tváře jako Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Aňa Geislerová, Dagmar Havlová, Tereza Maxová, Jolana Voldánová, Roman Šebrle, Dominik Hašek a Petr Čech, ale i ti, kdo stojí za úspěchem Krtečka a Spejbla a Hurvínka.

Návštěvníci se mohou těšit také na setkání s hollywoodskými hvězdami jako Angelina Jolie, Brad Pitt, Meryl Streep, Michael Jackson, Jean Paul Belmondo, Cameron Diaz, George Clooney nebo Nicolas Cage.

Unikátní koncept muzea Grévin nabízí spektakulární výpravu napříč různými časovými epochami, která je umocněna propracovanou scénografií, dokonalými kostýmy a účesy a v neposlední řadě hudbou a světelnými efekty. Celá expozice je zpracována jako cesta napříč historií a každá socha v ní má svou roli či scénu. Scénografie do detailu ilustruje dobu a dodává celému zážitku realistický nádech umocněný hudbou a světelnými efekty.


Během roku se kromě standardní nabídky konají zajímavé
INTERAKTIVNÍ VÝSTAVY a různé AKCE

NAŠE SVĚTY

MAGICKÁ LABORATOŘ
Vstupte, začínáme v naší alchymistické laboratoři. Na každém kroku vás čeká setkání se světem tajemna a magie. Na první pohled vypadá, že je alchymistická laboratoř opuštěná… ale zdání klame …

Císař Rudolf II. proslul i bádáním v oblasti vědy, zval k sobě hvězdáře, rád se obklopoval alchymisty. Čeká vás možnost, setkat se právě s jedním z nich. V naší laboratoři budete obklopeni tajemnými lektvary, neznámými nástroji a zařízeními. Laboratoř tajemného alchymisty čeká právě na vás, vejděte a nechte se unášet světem magie a zázraků. Celý svět Grévin je jimi naplněn, neváhejte a vstupte dále!

STAROPRAŽSKÁ KAVÁRNA
Je to kavárna ve stylu světa Grévin, plná snového světa, nečekaných obrazů a hlubokých zážitků. Zavede vás do kouzelné historie, a to napříč časem i prostorem. Můžete si přisednout a chvilku posedět s Bohumilem Hrabalem, který rozjímá u svého oblíbeného piva. Hned vedle pozdravit Vladimíra Menšíka. Možná, se někde v rohu mihne pražská legenda, tajemný Franc Kafka. Čekají vás také tři kouzelná okna světa Grévin. Nechte se překvapit, možná obživnou i zdi. V naší kavárně se může přihodit cokoliv...

SVATYNĚ SPORTU
Grévin hostí ty největší světové osobnosti, nejinak je to v případě skvělých sportovců. Který kluk se někdy nehonil za míčem jako Pavel Nedvěd nebo Tomáš Rosický? A co holky, které proháněly tenisovou raketu jako Martina Navrátilová …
Přivítá vás nezkrotný běžec Emil Zátopek, jeho následovník, atletický gladiátor Roman Šebrle. Objeví se i mrštná liška v brance Dominik Hašek, a samozřejmě mág kliček, nečekaných nahrávek a střel Jaromír Jágr.

HISTORIE VČERA A DNES

Setkáte se s císařem Rudolfem II., také se slavným českým panovníkem Karlem IV. nebo zásadovým mistrem Janem Husem ...Čekají vás revoluční doby a slavné dějiny, kdy si můžete připomenout klíčové okamžiky života Pražanů, jako třeba slavné pražské defenestrace, odehrávající se v letech 1419, 1483 a 1618. Setkáte se s panovnicí Marii Terezií, známou reformátorkou, ale také věrnou manželkou a matkou 14 dětí. Novodobé dějiny nám připomene tatíček českého národa, prezident osvoboditel Tomáš Garrigue Masaryk. Ve světě Grévin na vás čekají klíčové osobnosti českých dějin, přijďte si osvěžit paměť a setkat se s nimi tváří v tvář.

KOUZELNÉ DIVADLO
Budete putovat v čase a jen vstoupíte, čeká vás nezapomenutelný John Lennon, na druhém konci charismatický Gérard Depardieu pomrkává po české hvězdě Anně Geislerové. Před podiem vše sledují čeští světoběžníci Miloš Forman a Jan Tříska. Dávnou historii nám připomene Ema Destinnová se slavným a excentrickým Mozartem.

PLESOVÝ SÁL
To, že Grévin je chrám osobností, naplno pocítíte v našem plesovém sále, právě zde vstoupíte do světa záře, luxusu a setkáte se s těmi nejznámějšími lidmi na naší planetě ...
Zde v Grévin se můžete setkat se všemi najednou! Přivítá vás šarmantní George Clooney po boku noblesní Meryl Streep, Každému se rozbuší srdce, v blízkosti hvězdného páru, krásné Angeliny Jolie a přitažlivého Brada Pitta. Je toho tolik, co se dá prožít na našem plese celebrit, nechte se ovanout emocemi a atmosférou světa společenských vrcholů, staňte se i vy celebritou, setkejte s Marilyn Monroe, Cameron Diaz, Nicolasem Cagem, Céline Dion nebo králem rokenrolu Elvisem Presleym. A čeká na vás i Karel Gott!

DÍLNA PLNÁ OBJEVŮ
Vytvořte si vlastní virtuální figurínu!
Dílna plná objevů je prostor, kde bok po boku pracují sochaři, malíři a dekoratéři. Zde vám odhalíme všecha tajemství výroby voskových figurín od prvotního změření obličeje až po finální make-up. Díky interaktivním modulům vám můžeme nabídnout pohlcující multimediální aktivitu, která je završená virtuální výrobou vaší vlastní voskové figuríny. V prvním modulu vám ve speciálním skeneru vezmeme míry obličeje a hlavy. Poté si vyberete typ vlasů, make-up, oblečení a postavu, která se vám nejvíce líbí. V poslední části si můžete svůj výtvor poslat na e-mail a získat tak jedinečnou památku na návštěvu v dílně plné objevů.

DÍTĚ

Děti do 5,99 let má vstupenku ZDARMA (v doprovodu dospělé osoby)

UPOZORNĚNÍ

Vstupenky nejsou časově omezeny.
Platí po celý rok na kterýkoliv den. Na místě předložíte voucher a obdržíte vstupenku.

PŘÍJEZD VLAKEM

METRO
Staroměstská / Můstek - zelená
Náměstí Republiky - žlutá

PŘÍJEZD AUTEM

Nejbližší : Podzemní garáže obchodních center "Kotva" nebo "Palladium"

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro,...


V případě dotazů se obraťte na dispečink: +420 554 787 111          


NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Nevyhovuje-li nabídka - vyžádejte další na dispecink@atis.cz

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Praha


UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Prozkoumejte ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska. Na území Středních Čech se nachází množství významných historicky cenných památek a několik chráněných krajinných oblastí. Jednou z nich je město Kutná Hora, které bylo zapsáno do Seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO, nebo například hrad Karlštejn nebo Křivoklát, zámek Konopiště a další. Nejcennější přírodní oblast kraje představuje CHKO Křivoklátsko. Mezi další významné oblasti patří CHKO Kokořínsko, Český kras, Český ráj a Blaník

Prohlédněte si krásy Středních Čech na krátkém videu ZDE

Zdroj: Skupina Tomatoši

Nahrávám data...