Destinace - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Ljubljana

Pobyty Informace

ZÁKLADNÍ POPIS

Ubytování v Ljubljani, hlavním městě Slovinska je ideální destinací pro dovolenou, která nabízí pestrou škálu aktivit a atrakcí. Město Ljubljana je známé svým bohatým kulturním dědictvím, malebnými uličkami a přátelskou atmosférou. Pro milovníky historie a architektury je nezbytnou zastávkou návštěva Ljubljanského hradu, odkud se naskýtá úchvatný výhled na celé město. Dalším lákavým místem je Tromostovje (Trojmostí), kde se setkávají tři mosty přes řeku Ljubljanicu.


Co se týče ubytování, Ljubljana nabízí širokou škálu možností, které uspokojí jak nízké, tak vysoké rozpočty. Od luxusních pětihvězdičkových hotelů, až po útulné apartmány v historickém centru města. Dovolená v Ljubljani nabízí také mnoho možností pro aktivní odpočinek a relaxaci. Vydejte se na procházku po městských parcích, jako je Tivoli, nebo si půjčte kolo a objevujte okolní přírodu. Pro ty, kteří si chtějí dopřát wellness zážitek, jsou k dispozici ubytování s wellness centry a saunami. Na své si přijdou i rodiny s dětmi, pro které jsou připraveny různé zábavní parky a aktivity.


Ať už plánujete krátkou návštěvu nebo delší dovolenou, Ljubljana vám nabídne bohaté zážitky a kvalitní ubytování. Město je dobře dostupné jak autem, tak veřejnou dopravou, a díky své kompaktní velikosti je ideální pro pěší turistiku. Užijte si dovolenou v Ljubljani a objevte všechna kouzla tohoto půvabného města.