Destinace

Rakousko

Pobyty Informace Oblasti

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

NABÍDKA POBYTŮ - ZDE


Dovolená Rakousko


RAKOUSKO = STRMÉ ŠTÍTY + SRDEČNÁ POHOSTINNOST + HORSKÁ JEZERA = NEZAPOMENUTELNÁ DOVOLENÁ


Dovolená Rakousko nabízí jedinečné podmínky k prožití dovolené plné zážitků. V Rakousku se můžete kochat krásnou přírodou, najít sami sebe nebo si třeba i vyzkoušet meze svých možností. Ať už se rozhodnete proniknout do fascinujícího světa hor po svých nebo se tam pohodlně vyvézt lanovkou, nezapomenutelné zážitky z přírody jsou tu pro každého, nezávisle na věku či kondici. Jinde v Evropě jen stěží najdete tolik rozmanitých druhů krajiny soustředěných na tak semknutém prostoru. Majestátní horské hřebeny a náhorní plošiny, sytě zelené lesy a teplá jezera s průzračně čistou vodou jsou jedinečným místem pro Vaší dovolenou.

Prožijte dovolenou na lyžích


Lyžovat se v Rakousku dá na plných 22.000 kilometrech sjezdovek takřka ve všech spolkových zemích. Není náhodou, že právě z Rakouska pochází tolik světových lyžařských šampionů. Velká část lyžařských oblastí leží v nadmořských výškách nad 3.000 m a nabízí téměř nekonečný výhled na moře alpských vrcholů.

V uplynulých letech se Rakousko vypracovalo na opravdový ráj pro labužníky. Z množství skvostných plodin, kterým se daří v zemi mezi Nezdiderským a Bodamským jezerem, mezi kopečky s vinicemi a alpskými salašemi, vznikají produkty nejvyšší kvality, jako stvořené pro labužníky.

Přehlednou mapku pobytových míst naleznete ZDE


Upozorňujeme, že každý občan České republiky (tedy včetně DĚTÍ) musí mít při cestování do zahraniční vlastní cestovní doklad.

Aktuální doporučení a varování Ministerstva zahraničních věcí ČR před cestování do jednotlivých zemí světa najdete ZDE

Změnit nastavení cookies