Destinace - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Sarbinowo

Pobyty Informace

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Dovolená v Sarbinowo je skvělou příležitostí pro dlouhé procházky po pobřeží. Pobřeží je součástí mezinárodní cyklostezky, která vede podél Baltského moře. Průjezd trasy (45 km): maják Pleśna - Gąski - Sarbinowo - Mielno - Strzeżenica - Dobiesławiec - Mścice - Jamno - Łabusz - Osieki - Iwęcino - Bielkowo. K dispozici jsou další atrakce a nezapomenutelné výhledy na pěší stezku.

Sousedství Sarbinowo:
Gąski se 2 majáky - první maják, který je druhým největším majákem na polském pobřeží (51 m vysoký), přístupný návštěvníkům. Druhý je historický, neoklasicistní "Sea Palace" z druhé poloviny. 19. století - obklopen historickým parkem o rozloze 6,7 hektaru, v současné době slouží jako celoroční rekreační středisko.

Chłopy - malá rybářská vesnice s několika ulicemi. Největší atrakcí zde jsou staré rybářské chaty z počátku dvacátého století s typickou poloprázdnou stavbou. Jdeme z roľníků směrem k Mielnu s okouzlující lesní cestou a dostaneme se na místo, kde běží 16. polojasno, které bylo označeno obeliskem. V roce 2015. rybářský přístav byl modernizován a nové 90m molo je další atrakcí.

Mielno a Unieście - se nacházejí nedaleko od města Sarbinowo, jsou oficiálně oddělené města, ale v důsledku rozvoje cestovního ruchu se spojily do jednoho letoviska.