Destinace - Cestovní kancelář ATIS a.s.

Grzybowo

Pobyty Informace

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

CYKLOTRASY


Kombinace malebné krajiny, pobřežních břehů a dobře připravených cyklostezek činí milovníky dvou kol stále ochotnějšími na výlety. Blízkost moře v kombinaci s okouzlující krajinou a stezkami je splněným snem každého jednostopého vozidla. Stezky a cyklistické trasy zde vedou borovicovými a dubovými lesy, na malých kopcích. Malebné a docela snadné trasy jsou ideální pro lidi, kteří milují aktivní trávení volného času. Speciálně pro hosty jsou připraveny půjčovnu kol šitých na míru rodinám s dětmi a starším lidem.


 


SEVERSKÁ CHŮZE


Hotel nabízí skupinové a individuální kurzy pro všechny milovníky Nordic Walking. S instruktorem se naučíte profesionální zahřívací techniky a pravidla chůze s hůlkami. Pláž v Grzybowo je ideálním místem pro procházky s hůlkami. Písek navíc tlumí a chrání kolena před zraněním. Slunce, vzduch, písek, všechny tyto faktory v kombinaci s aktivní chůzí nás nutí uvolňovat endorfiny a cítíme se šťastnější.


JÍZDA NA KONI


Hotel Magnat Spa spolupracuje s nedalekým koňským hřebčínem "Stajnia Pestka". Hosté našeho hotelu dostávají speciální slevu na výuku jízdy na koni a na jízdu venku. Dlouho se zdálo, že jízda na koni po přímořských plážích je potěšením vyhrazeným pouze pro pár vyvolených. Dnes se to změnilo. Krajinné hodnoty Grzybowo, vynikající malířské a fotografické lokality jsou ideálním místem k procvičování jízdy na koni. Pro všechny jezdce, kteří hledají romantické dobrodružství, existují večerní jízdy po pobřeží po západu slunce.


 


Grzybowo a okolí


Grzybowo je čtvrť oblíbená mezi turisty, která je domovem dlouhého pásu stejnojmenné veřejné pláže, kde lze provozovat kitesurfing. Vyhlídka Grzybowo nabízí dramatické výhledy na západ slunce nad Baltským mořem, zatímco turistické a cyklistické stezky lemují zalesněné pobřeží. Kolem kempů, penzionů a luxusních moderních vil je koncentrace rodinných bister, neformálních restaurací s pirožky a venkovních kaváren, které servírují ryby s hranolky.Grzybowo  je letovisko ležící v bezprostřední blízkosti moře, asi 300 m od břehu, na silnici z Kolobřehu do Mrzeżyna, 6 km od Kolobřehu. Grzybowo je docela neobvyklé, protože v tzv Deprese v Grzybowo (0,30 - 1,00 m ppm). V jeho blízkosti tvoří Baltské moře nádrž zvanou Zatoka Grzybowska: je dlouhá asi 7 km a hloubka zářezu do země je 800 m.
Díky této nepravidelnosti pobřeží je zde teplejší voda než v Kolobřehu. Grzybowo, stejně jako celá pobřežní oblast obce Kołobrzeg, se nachází v chráněné krajinné oblasti a platí zde pravidla ochranného pásma lázní
.