SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice - Česká republika - Jeseníky

Penzion SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R21)

Česká republika > Jeseníky
Strava snídaně
DOVOLENÁ S DĚTMI
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Restaurace: 1 km
Stolní tenis
Tenisový kurt:
Bazén - koupaliště: u penzionu
Aquapark: 19 km
Přírodní koupání: 26 km
Železniční stanice: 21 km
Autobusová zastávka: 100 m
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
OLOMOUC region card
Slevový voucher JESENÍKY v ceně
Certifikováno dle Hotelstars Union
Certifikováno Českým systémem kvality služeb
Národní cena kvality České republiky
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Karlovice

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Obec Karlovice se nachází v okrese Bruntál, v údolí řeky Opavy. Na území dnešních Karlovic se začali lidé usídlovat až kolem roku 1527. K historickým zajímavostem patří pozdně barokní kostel sv. Jana Nepomuckého z let 1777-1779, na jehož místě stávala původně dřevěná kaple.

Most přes řeku Opavu – Železný most spojující centrum Krnova s Opavskou ulicí byl v roce 2007 prohlášen kulturní památkou. Most pochází z roku 1900. Je to jediný most, který bez újmy přečkal válečné běsnění v roce 1945.

Židovský hřbitov – Tento hřbitov ne nachází v Krnově a byl založen roku 1973 s umělecky hodnotnými náhrobky a secesní tumbou z roku 1910.

Rozhledna na Cvilíně – Kamennou rozhlednu poblíž poutního kostela na Cvilíně nechali postavit turisté z Moravskoslezského sudetského horského spolku v roce 1903 a pojmenovali ho po hraběti Liechtensteinovi, který stavbu financoval. Dnešní pětadvacetimetrová věž má v podstatě původní podobu, přišla však o bizarní pětimetrovou boční věžičku. Výhled do okolí zahřeje u srdce především krnovské patrioty, ale vidět jsou také Jeseníky a při skvělém počasí také Beskydy.

Hodnocení hotelu (29 hodnocení)

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R21)

13.7.2021

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R20)

Otto Brosch 23.9.2020

Stejně jako v loňském roce jsme byli velice spokojeni s celým pobytem. Kvalitu stravování, ubytování i možnost výletů hodnotíme jako vynikající. Zároveň tímto chceme poděkovat penzionu Schaumannův dvůr a cestovní kanceláři Atis za zprostředkování tohoto pobytu.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R20)

E.Švihálková 14.9.2020

S ubytováním jsme byli spokojeni,personál byl vstřícný.
Stravování-se snídaněmi jsme byli spokojeni,večeře nic moc.
Co se týče výletů,to jsme byli také spokojeni.

9 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R20)

Jitka 23.7.2020

Maximální spokojenost.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R20)

Mgr Helena Hudečková, MPP 19.6.2020

Schaumannův dvůr jsme navštívily s vaší cestovní kanceláří již po třetí. Stejně jako v minulosti jsme byly maximálně spokojeny a pokud bude možnost, rády se na Schaumannův dvůr příští rok zase vrátíme.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R20)

Mgr.Danuše Morávková 18.6.2020

Krásné prostředí a příroda, velmi milý, ochotný a vstřícný personál. Ubytování čisté, odpovídající ceně zájezdu. Stravování průměrné, málo pestré, zpočátku chyběla zelenina a ovoce. Velké díky patří zaměstnankyni Atisu paní Tomčíkové, která nám v neděli pomohla zajistit dovoz do Karlovic. Ten, kdo nezná tento region , má problém s dopravou. Vycházely jsme se sestrou z informací CK, že penzion se nachází blízko autobusové zastávky, z Bruntálu ale jezdí dvě linky, u jednoho spoje je nutné jít pěšky ještě asi 4 km. Tento pobyt je vhodnější pro lidi s vlastním dopravním prostředkem- i k uskutečňování výletů. Celkově jsme byly spokojeny.

Odpověď ATIS
Děkujeme za Váš podnět. Popis příjezdu jsme upravili, aby bylo zcela jasné, který spoj je vhodný a který ne.

Markéta Křížková, Odd. produkce ATIS a.s. 


 

6 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R20)

Marie Staňková 18.6.2020

Byli jsme spokojení.

9 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R20)

Anna 18.6.2020

Spokojenost,manželé Schaumannovi příjemní lidé.Stravování bych trochu vyladila / více zeleniny,rýže a brambory suché trochu šťávy by neuškodilo/ Ubytování spokojenost,všude čisto.Bylo o nás dobře postaráno,zábava,hry apod.Klidně bych si pobyt zopakovala.

9 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R19)

26.9.2019

4 ptáci. Vše bylo ok, pán i paní domácí byli skvělí, ubytování dobré až na koupelnu, ta je poměrně dosti zastaralá, jídlo perfektní, celý apartmán velmi hezký. Okolí Karlovic je také velmi pěkné, počasí se vydařilo, zkrátka vše ok.
Díky moc a brzy s ATISem na viděnou.
Jan Kraus, Mnichoco Hradiště.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R19)

Otto Brosch 25.9.2019

Dobrý den,
hodnocení pobytu odpovídá 5 ptákům. Budeme na něj ještě dlouho vzpomínat. Výborná kvalita stravování i ubytování spolu s příjemnou obsluhou. Dále skvělé umístění pro výlety (např. Karlova Studánka, Praděd) a nakonec i program připravený CK Atis. Můžeme jen doporučit dalším zájemcům bez ohledu na věk. Děkujeme CK Atis a pokud to bude možné vybereme si i někdy příště obdobný pobyt.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R19)

Marie Strouhalová 25.9.2019

Dobrý den ! Pobyt v penzionu byl " pohodový ", velmi milá rodina ( včetně dětí ), byla přátelská a snažili se nám všemožně vycházet vstříc. Vážíme si i jejich důvěry, co se týká samoobslužného pultu nápojů ( pivo, víno, teplé nápoje) i ostatní nabídky. I program, pro nás starší a třeba i méně pohyblivé nám vyhovoval. Kam jsme se chtěly podívat, tam jsme se pěšky i autobusem podívaly. A že " nevyšly " ty houby? Už jsme si to vynahradily všechny 4 kamarádky, tady u nás v Polabí :-) Moc hezký byl i večer s Jesenickou Maryškou, při jejím autorském čtení povídek. Knížku jsem si koupila také a mám ji už přečtenou- bylo to moc milé " pohlazení po duši ". I povídání o přírodě bylo zajímavé. Pokud by byl příští rok tento pobyt opět v nabídce, uvažovala bych o něm zase. Hezky zdravím všechny, kdo nám tento pobyt nabídli - ať už Atis, nebo penzion a lidé v něm :-):-)

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R19)

11.9.2019

Strava dobrá, dostatečný výběr na snídani, dokonce bylo k dispozici celozrnné pečivo :-)
Ubytování nad očekávání, výlety po okolí krásné.Podle mého by majitelé mohli zrušit nepochopitelné "kyblíčky" na každém stole. Byly nevzhledné a pokud měly sloužit na odpadky, také k ničemu, všichni používali odpadkový koš u vchodu.

8 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R19)

K.Lorenc 02.8.2019

Dobrý den. Vzhledem k tomu, že tento pobyt s Vaší cestovní kanceláří nebyl první, můžu jen konstatovat, že Vámi nabízené pobyty
byly perfektní a neměli jsme žádné problémy. Tento pobyt se opět zadařil a byli jsme spokojeni jak s ubytováním tak i se stravou. Všude bylo čisto a majitelé se opravdu snažili. Nejvíce se nám líbil samoobslužný pult, že jsme se mohli sami obsloužit a udělat jenom čárku na daný nápoj a na konci pobytu vše zaplatit. Tady opravdu v tomhle případu záleží jenom na poctivosti.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R19)

Libuše Vlachová 31.7.2019

Příjemné prostředí, milí a vstřícní provozovatelé. Snídaně dobré, večeře na můj vkus až příliš dietní - neochucené.

8 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R19)

Svítek 28.7.2019

Personál výborný ochotný,ubytování pěkné čisté, stravování dobré ale jednotvárné.

9 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

MILOSLAVA VLKVOÁ,PŘÍKAZY 191 27.9.2018

DOBRÝ DEM . ANO BYLI JSME S MANŽELEM VELICE SPOKOJENI.JAK S UBYTOVÁNÍM TAKI SE STRAVOU A PROGRAM TEN NEMĚL CHYBU.DĚKUJEME ZA KRÁSNĚ PROŽITÍ TÝDEN.PŘÍŠTÍ ROK URČITĚ S VÁMI NĚKAM POJEDEME.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Jaroslava Bradlerová 27.9.2018

Celý pobyt hodnotíme nejvyšším stupněm spokojenosti s cest.kanceláří ATIS ,tak s majitely penzionu.
Málokde se setkáváme s takovým zájmem o spokojenost klientů cestovních kanceláří , jakož i s úžasným poznávacím,sportovním a zábavným programem, který byl pro nás připraven jak ATISem tak manžely Schaumannovými.
Ubytování,čistota penzionu, strava a služby byly na nejvyšší úrovni. Děkujeme
Manželé Bradlerovi - Janovice u Trutnova

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Věra a Rudolf Vráblíkovi 27.9.2018

Milí přátelé,
zdravíme a musíme konstatovat,že to byl jeden z našich nejhezčích relaxačních pobytů!
Určitě k tomu přispělo mimořádně pěkné,slunečné počasí i lokalita s čistým,horským vzduchem a živou vodou,ale v nemenší míře majitelé a ubytovatelé,manž.Schaumannovi.Chtěli bychom ocenit jejich příjemné,vstřícné chování ke všem účastníkům,ochotu a svědomitost,vzornou čistotu v celém objektu,chutné stravování i pestrý animační program.

Děkujeme,Schaumannův Dvůr vřele doporučujeme!
manž.Vráblíkovi,Praha

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Miluše Dvořáková 26.9.2018

Dobrý den, kdyby bylo těch ptáčků víc, bylo by to ještě lepší.
Já osobně jsem byla velmi spokojená... ubytování, strava- bašta super, Schaumannovi úžasní a nakonec i skladba programu byla velmi pestrá. Na co bych si mohla stěžovat... vůbec na nic i počasí bylo super, dalo se i koupat v bazénku, moc se mi pobyt v Karlovicích líbil.
Už jenom to, že jsem se do Karlovic vrátila po 60 letech, kdy jsme tam byly s maminkou na rekreaci ROH. Krásné vzpomínky. Týden s živou vodou se zkrátka vydařil.
Cesta z Prahy byla dobrá, bezproblémová, jen zpáteční cesta měla, tedy až z Olomouce takový mráček, vlak měl skoro hodinové zpoždění a byl tak plný, že jsme stáli v uličce, nebo seděli na kufru. Ale za to nemůže CKAtis. Až později se v kupé uvolnilo místo, tak jsem pak až do Prahy jela pohodlně.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Martinásková 26.7.2018

Celý pobyt ubytování ,jídlo. místo, byl super.Jen pro městské děti byla slabá wifi,ale to nebylo důležité.

9 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Jitka Stojánková 18.7.2018

Vše naprosto dokonalé, pro rodinu s dětmi ideální. Ubytování čisté, útulné a zároveň moc sympatický personál. Děkujeme.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Vladimír Vašek 22.6.2018

Byli jsme velice spokojeni,ubytováni moc pěkné,dobře vybavená terasa,personál moc vstřícný a ochotný,jídlo dobré a zajímavý program no zkrátka perfektní dovolená.Děkujeme za vaši péči o nás.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Zdenka a Bořivoj Augustinovi 16.6.2018

Ve dnech 3.6 až 8.6.2018 jsme ztrávili týden ve Vašem zařízení v Karlovicích.Pobyt hodnotíme jako výborný. Stravování-chutná jídla a dostatečné množství, ubytování velmi dobré i připravený program se nám líbil.Manželé Schumannovi jsou příjemní lidé a zaslouží si také pochvalu.
Celý pobyt se nám líbil i prostředím ve kterém se ojekt nachází.Pobyt doporučujem, zejména starším lidem.
Děkujeme za příjemně ztrávený týden.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Vladimír Nekolný 13.6.2018

Dobrý den,
na pobytu v Schaumannově dvoře v Karlovicích jsem byl velmi spokojen se vším, co dvůr nabízel. Především bych chtěl ocenit přátelský přístup manželů, kteří se o nás starali. Byla to pohodová dovolená, v krásné přírodě Jeseníků, kterou bych doporučil všem, co si potřebují vyčistit hlavu.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R18)

Helena Hudečková 13.6.2018

Maximální spokojenost, v penzionu jsme byli již několikrát a rádi se sem vracíme. Ale pobyt a Vaší cestovní kanceláří byl bezkonkurenční, bylo o nás 100% postaráno, sešli se příjemní lidé, klid, nádherné počasí, perfektní servis. Pokud se bude akce opakovat na jaře 2019 potvrzuji účast již nyní.

9 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R17)

Markvartová Lenka 24.8.2017

Super dovolená. Příjemný, ochotný personál. Strava i ubytování
v nejlepším pořádku. Velká možnost výletů. Můžeme jen doporučit.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R17)

Petr Vagenknecht 07.7.2017

Chtěl bych poděkovat za zprostředkovaný pobyt. Vše proběhlo v pořádku včetně jídla, ubytování ,polohy, vybavení penzionu. Mohu velmi doporučit. Ještě jednou děkuji.

10 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R16)

Slováková 21.9.2016

Byli jsme spokojeni s ubytováním, bazénem, kvalita stravování - stálé stejné snídaně bez ovoce a zelenina / párky , vařená vejce/. Slovákovi

7 Hodnocení

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice (H1360R16)

Miroslav Benešovský 20.9.2016

9 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí • Zdarma Slevový voucher JESENÍKY • 5 nocí s polopenzí a programem jen za 3990 Kč v termínu 12.9. - 17.9.

URČITĚ OCENÍTE

Proč penzion Schaumannův dvůr:
• ideální místo pro odpočinek od městského shonu a pro rodiny s dětmi
• čistý vzduch a krásná příroda
• koupání přímo v areálu penzionu
• vlastní pramen staleté vody z čistých jesenických hor
• Živá Voda Schaumannovka
- získala značku JESENÍKY originální produkt
- má blahodárné účinky na zdraví člověka
- pramen vyniká vyrovnaností minerálů
- doporučuje se k dlouhodobé konzumaci
• penzion je certifikován v HSU (Hotelstars)
• penzion je certifikován v ČSKS (Český systém kvality služeb)
• penzion je oceněn Národní cenou kvality České republiky
• zvýhodněné pobyty pro osoby nad 50 let
TÝDEN S ŽIVOU VODOU nejen pro seniory s polopenzí a programem

TERMÍNY NA ROK 2021 (pobyt NEDĚLE - PÁTEK):12.09. - 17.09.2021 - Rezervujte nezávazně ZDE


Podrobný popis programu viz níže.


POLOHA UBYTOVÁNÍ

Na okraji chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku v oblasti s nejčistším vzduchem v České republice. Penzion je umístěný v klidném prostředí u lesa cca 5 km od podhorského městečka Vrbno pod Pradědem a 15 km od Lázní Karlova Studánka. Ideální místo pro odpočinek od městského shonu a pro rodiny s dětmi. Vhodné i pro pobyty menších skupin.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Venkovní vyhřívaný bazén naplněný Schaumannovkou, tenisový kurt s umělým povrchem a večerním osvětlením (možno využít i na volejbal, nohejbal atd.). Jídelna, kde se podávají snídaně a večeře, slouží zároveň jako společenská místnost. Součástí jídelny je i společná samoobslužná kuchyňka (vařič se sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnka, dřez, základní kuchyňské vybavení). V penzionu je dětský koutek, klubovna se stolním tenisem, el. šipkami a stolním fotbalem, půjčovna sportovních potřeb (pálky, tenisové rakety, míčky, šipky), úschovna kol (uzamykatelná), Wi-Fi na pokojích i ve společných prostorách, dětské hřiště, kolotoč, houpačky, průlezky, ohniště s posezením, parkování v uzavřeném areálu.
Možnost zajištění lázeňských procedur v Lázních Karlova Studánka (15 km) formou fakultativního prodeje.
Ve středisku je vlastní pramen kojenecké živé vody: Živá Voda Schaumannovka má blahodárné účinky na zdraví člověka jako doplněk ke stravě či pozitivní dermatologické účinky, pramen vyvěrá z hloubky 42 m a vyniká vyrovnaností minerálů a doporučuje se k dlouhodobé konzumaci.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (přistýlky jsou formou palandy), Spr.+WC, SAT/TV, lednice, varná konvice, Wi-Fi. Některé pokoje jsou s balkonem.
Upozornění:
2 - lůžkový pokoj bez přistýlek je malý, je vhodný pro max. 2 osoby, nedoporučujeme ho pro 2 osoby + dítě bez lůžka zdarma.
2 - lůžkový pokoj se 2 přistýlkami je určený pro rodiny s dětmi (minimální obsazenost 3 osoby).
Možnost zapůjčení domácí solné jeskyně na pokoj (na objednávku předem): přenosná solná jeskyně v sobě spojuje jak zesílené mořské klima, tak léčebné účinky podzemních dolů, solnou jeskyni stačí jen zapnout do zásuvky a čerpat ozdravnou sílu solné jeskyně po neomezeně dlouhou dobu.

CELKOVÁ KAPACITA

Celková kapacita penzionu je 34 lůžek.

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.
K pobytům v červenci a srpnu možnost dokoupit večeře na místě (jednotné jídlo podávané bufetovým způsobem - česká kuchyně).
V penzionu se jinak nevaří. K dispozici je společná kuchyňka, samoobslužný nápojový výčep a prodejní automat na teplé nápoje. V letních měsících je na terase střediska občerstvení s točeným pivem a jednou týdně se griluje.
Hostům jsou k dispozici informace ohledně možnosti dalšího stravování v okolí. Nejbližší restaurace je 1 km od penzionu, pekárna 500 m, obchod 2,5 km.

POBYT S DĚTMI

REKREAČNÍ POBYT a DOVOLENÁ S DĚTMI
Jedno dítě do 5,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA.
Pozn.: Dítě do 5,99 let nedoporučujeme dávat nad maximální povolený počet osob v pokoji (pokoje nejsou uzpůsobeny osobě navíc).

UPOZORNĚNÍ

Pokoje pro pobyty v květnu, červnu, září (event. v dubnu a říjnu) na ověření, cena na dotaz.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Venkovní vyhřívaný bazén naplněný Schaumannovkou, hloubka 1,4 m (do bazénu vedou schůdky a má rovné dno).
Lázně Karlova Studánka (15 km) - krytý bazén se slanou vodou a atrakcemi.
Wellness centrum Bruntál (19 km) - 100 m dlouhý tobogán, plavecký bazén (25 m, 6 drah, slaná voda), rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivky, parní sauna atd.
Slezská Harta (od 26 km)
• koupání, rybolov, jachting, vyjížďky na šlapadlech, cyklovýlety kolem celé přehrady, plavby výletní lodí po přehradě
• půjčovny elektrolodí a šlapadel Nová Pláň (31 km) a Leskovec nad Moravicí (33 km), více info ZDE
• vyhlídkové plavby z přístaviště v Leskovci nad Moravicí (33 km), více info a rezervace ZDE
• přívoz Roudno - Razová, zajišťuje spojení obcí Roudno a Razová, v červnu a září provozován v sobotu a neděli, v červenci a srpnu provozován denně

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITYTIPY NA VÝLETY V OKOLÍ:
• zatopený lom "Mořské oko" (pěší túra)
• Karlovické vyhlídky
• Masarykova stezka (pěší túra)
• prohlídka soukromé sklárny ve Vrbně pod Pradědem (repliky historického skla)
• Lázně Karlova Studánka - léčebné prameny
• údolí Bílé Opavy - největší vodopády v ČR
• Praděd (1491 m n.m.) - nejvyšší hora Moravy a pohoří Jeseníků
• celoroční krytá motokárová trať v Bruntále
• jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku
• zámky Bruntál, Jánský vrch, Velké Losiny (15 - 40 km)

VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM
V letních měsících se obdivovatelé této technické památky mohou ve Slezsku svést výletním vlakem s historickou parní lokomotivou, ke které je řazen občerstvovací vůz a podle počasí i letní otevřené nebo uzavřené vozy. Trasa vede z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy - přibližně 20 km dlouhá.

NEPŘEHLÉDNĚTE

OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) je ZDARMA pro každou platící osobu u pobytů na min. 5 nocí.

REKREAČNÍ POBYT a DOVOLENÁ S DĚTMI: Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 17:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

TÝDEN S ŽIVOU VODOU: Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 17:00 hod. a večeří od 18:00 do 19:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

Nepovolen

PARKOVÁNÍ

0,- Kč/den, v oploceném areálu

DALŠÍ SLUŽBY

Zapůjčení dětské postýlky 0,- Kč/noc (nedoporučuje se do 2-lůžkového pokoje, je to na úkor místa).

Pension nepřijímá platební karty.

NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROAUTA

- přímo u hotelu je možnost si dobít Vaše elektroauto
- elektrostanice disponuje typem konektoru: Mennekes Typ 2 (22 kW)
- aktuální informace o dobíjecí stanici

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Bruntálu, pak přesednout na autobus (autobusové nádraží je vedle vlakového nádraží) směr Nové Heřminovy, Karlovice, Vrbno pod Pradědem (č. linky 863). V Karlovicích vystoupit na zastávce "Zemský dům" = 100 m od Pensionu (z autobusu uvidíte penzion po levé straně, je to hned první budova za cedulí Karlovice).

Pozor!! Při cestě ze směru od Bruntálu nebo i od Karlovy Studánky NEDOPORUČUJEME využívat linku č. 861, která zastavuje pouze na zastávce "Karlovice - rozcestí". Tato zastávka je na druhém konci Karlovic a je vzdálená od penzionu 2,5 km, tedy pro Vás zcela nevhodná.

Přímo do Karlovic dopravu vlakem nedoporučujeme, vlaková zastávka je asi 2 km od Pensionu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Bruntálu, pak pokračovat směr Nové Heřminovy, Karlovice, Vrbno pod Pradědem (č. linky 863). V Karlovicích vystoupit na zastávce "Zemský dům" = 100 m od Pensionu (z autobusu uvidíte penzion po levé straně, je to hned první budova za cedulí Karlovice).

Pozor!! Při cestě ze směru od Bruntálu nebo i od Karlovy Studánky NEDOPORUČUJEME využívat linku č. 861, která zastavuje pouze na zastávce "Karlovice - rozcestí". Tato zastávka je na druhém konci Karlovic a je vzdálená od penzionu 2,5 km, tedy pro Vás zcela nevhodná.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem ze směru od Bruntálu směr Krnov. V Nových Heřmínovech (asi 5 km za Bruntálem) odbočíte vlevo směr Karlovice a pokračujete přes Kunov, Širokou Nivu, Pocheň. Při vjezdu do Karlovic je penzion hned první budova po levé straně.

Vzdálenost z Prahy: cca 290 km, z Ostravy: cca 97 km, z Brna: cca 153 km.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice
2021

Penzion SCHAUMANNŮV DVŮR - Karlovice

Česká republika Jeseníky

Na okraji chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku v oblasti s nejčistším vzduchem v České republice. Penzion je umístěný v klidném prostředí u ...

snídaně

H1360Q

od 500,- / noc
9,2 Detail