RADIN**** - Zdravilišče Radenci - Slovinsko - Termální lázně

Hotel RADIN**** - Zdravilišče Radenci (Z0975R24)
+

Slovinsko > Termální lázně
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet:
Výtah
Krytý bazén v objektu
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Klimatizace
Sauna:
Whirlpool
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Zdravilišče Radenci

ZÁKLADNÍ POPIS

Slovinsko se díky masivním investicím během 90. let 20. století zařadilo po bok termálních velmocí jakými jsou Maďarsko, Island nebo Japonsko. Na svém území spravuje 87 termálních pramenů s teplotou mezi 32°– 73°C, které mají různé chemické složení. Léčí se zde hlavně revmatismus, srdeční a cévní onemocnění, gynekologická, neurologická a plicní onemocnění. Nezanedbatelné jsou účinky při léčení poúrazových stavů. Tradice a historie zdejších lázní sahá až do doby Římanů. V současné době můžete navštívit celkem 15 termálních lázní, ze kterých jmenujme např. Čatež, Topolšica, Šmarješke Toplice, Olimia, Zreče, Dobrna, Radenci, Rogaška Slatina, Ptuj, Banovci, Lendava, Moravske Toplice nebo Rimske Toplice.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

V Radenci Health Resortu si můžete vychutnat radenskou minerální vodu, která podporuje kardiovaskulární systém. Zdejší termální a bioklimatické lázně s moderním kardio-rehabilitačním centrem vítají hosty již od roku 1882.

Hodnocení hotelu (2 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

RADIN**** - Zdravilišče Radenci (Z0975R23)

Jiří Brabec 18.8.2023

vše výborné

10 Hodnocení

RADIN**** - Zdravilišče Radenci (Z0975R19)

Egon 29.5.2019

Pobyt v hotelu Radin hodnotím celkově velmi kladně, ubytování odpovídalo rezervaci dle nabídky (drobnosti jako špatně odtékající umyvadlo a po 2 dnech nefunkční ventilátor nepovažuji za velké závady), stravování velmi dobré, v určitých hodinách trochu problém s hledáním místa kvůli rezervaci stolů pro německé zájezdy. Personál vstřícný, ochotný. Lokace hotelu je výhodná pro poznávací výlety po Slovinsku (i Rakousku), proto jsme si jej také vybrali (např. Moravské Toplice, Bukšinské jezero, Maribor, Ptuj atd.).

Jeden problém ale byl: při příjezdu a po předložení voucheru nastalo velké hledání a pátrání s následným oznámením recepční, že bohužel žádnou rezervaci na naše jméno nemají. Asi po 20 min. telefonování ji našli a přidělili nám pokoj, který, jak jsme dodatečně zjistili, neodpovídal objednanému (bez balkonu, WiFi, menších rozměrů). Sama recepční nás ale bez našich stížností nechala po chvíli přestěhovat do správného pokoje.

Takže celkově: OK, spokojenost

8 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

KOMPLEX LÁZEŇSKÝCH BUDOV, TERMÁLNÍCH BAZÉNŮ I PARKŮ PRO VÁŠ RELAX ● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK - Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, požadovanou stravu, děkujeme. - DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Radin ?
- ideální místo pro regeneraci těla i duše
- uznávané diagnostické kardiocentrum
- termální minerální voda s unikátním složením bohatým na CO2

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Lázeňské středisko Radenci leží ve východním cípu Slovinska, nedaleko hranic s Rakouskem a Maďarskem. Nejstarší zmínka o místě Radenci pochází z roku 1436, kdy bylo toto místo pojmenováno Radein. Hotel RADIN byl vybudován na přírodním zdroji minerálních vod - jeho součástí je pitná dvorana se zdrojem přírodní minerální vody.
Minerální voda Radenska je jednou z nejbohatších minerálních vod v Evropě díky obsahu CO2. Koupání v přírodní minerální vodě o teplotě 30 až 33 °C posiluje člověka, tělo se účinně osvobozuje od "škodlivých" látek, regeneruje rychleji a posiluje imunitní systém.
V rocer 2005 a v letech 2013/14 prošel hotel renovací.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotelová recepce 24 hod./7 dní v týdnu, restaurace, bar, výtahy, pitná hala s přírodním pramenem, obchůdky s dárkovými předměty. Hotelový komplex je chodbou přímo propojen s termálními bazény i léčebným centrem "Tři srdce". Bazénový svět s celkem 10 bazény: zážitkové bazény, relaxační, s termální vodou Radenska. Saunový svět - dvě finské sauny, jedna turecká, bylinková, infračervená a tilárium sauna, dále tematické saunové programy. Solárium i wellness centrum s relaxačními programy.
Zdravotnické centrum Corrium ( za příplatek na místě): minerální koupele Radenska, Saunový svět s tematickými saunovými programy.Termoterapie s léčivým bahenním bahnem, Programy pro zvýšení pohody, Masáž s kameny, zábaly na vodním lůžku pro efektivnější konturování těla. Bezplatná pitná kúra s přírodní Radenskou vodou, Speciální saunový program s zmrzlinou Radenska, Zdarma Kneippova lázeň. Programy podle Ayurvédy, Analgetické a relaxační masáže, Programy péče o tváře a tělo a krásu.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2-lůžkové pokoje STANDARD (24,45 m2): vana / WC, bidet, klimatizace, TV, minibar, sejf, Wi-Fi.
b) 2-lůžkové pokoje STANDARD s přistýlkou (24,45 m2): vana / WC, bidet, klimatizace, TV, minibar, sejf, Wi-Fi. Přistýlka - rozkládací sofa pro až 2 děti. Balkon.
c) 2-lůžkové pokoje ECO (20,90 m2): Spr. / WC, klimatizace, TV, minibar, kabel -internet, sejf.
d) 1-lůžkové pokoje ECO: Spr./WC, klimatizace, TV, minibar, kabel -internet, sejf.

CELKOVÁ KAPACITA

131 2-lůžkových pokojů, 155 1-lůžkových pokojů, 2 Suite A , 3 Suite B.
Celkem 291 kapacit.

FORMA STRAVY

Polopenze

Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let + druhé dítě do 11,99 let ZDARMA v doprovodu 2 plně platících osob ve 2-lůžkovém pokoji s přistýlkou (děti spí na jedné přistýlce - rozkládací sofa).

Dětská postýlka na objednání a za poplatek.

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA:
- Wi-Fi
- parkování

UPOZORNĚNÍ

Pobyty na dotaz v CK včetně ceny

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelové termální bazény

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Lázeňský park, břeh řeky Mur nebo okolní vinice jsou ideální pro pohodlné procházky nebo cykloturistiku.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2,5€ rekreační poplatek / osoba / noc
2,5€ registrační poplatek/ osoba / pobyt
- hrazeno na místě

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

ZDARMA

DALŠÍ SLUŽBY

Možnost dokoupení léčebných a relaxačních procedur na místě:
- Koupel CO2
- terapeutické balíčky: "Srdce ženy", "Srdce sportovce"
- 3D ultrazvuk srdce
- Fango ( rašelinové) zábaly

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem Flixbus z Brno, Benešova tř. hotel GRAND do Vienna International Busterminal. Přestoupíte na autobus (Flixbus) do Maribor bus station a odtud přestoupíte na autobus (4005 15) do Radenci. Hotel je od zastávky vzdálený asi 500 m.

Cesta autobusem z Brna trvá přibližně 6 hodin a 30 minut.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

GPS:46.642681, 16.046211
Trasa I : E50 :Praha - Brno - po E461 Mikulov - Vídeň - po E59 - Hartberg - Ilz - Riegersburg - Bad Radkersburg ( hranice) - Radenci ( cca 6 hod, 20 min)
Trasa II. . Praha - E49 -Tábor - Třeboň - Ziesdorf - Stockerau - Vídeň - Graz - Maribor - Radenci

Vzdálenost:
z Prahy: 546 km, z Českých Budějovic: 412 km,
z Brna: 349 km, z Ostravy: 514 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny