TERME ŠMARJEŠKE TOPLICE - Terme Krka - Slovinsko - Termální lázně

TERME ŠMARJEŠKE TOPLICE - Terme Krka (Z1068R24)

Slovinsko > Termální lázně
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Internet: Wi-Fi
Krytý bazén v objektu
Aquapark v areálu
Venkovní bazén u objektu
Restaurace v objektu
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Doporučená doprava autem
Autobusová zastávka: 650 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Terme Krka

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Terme Krka jsou známé slovinské lázeňské centrum, které se nachází v blízkosti města Novo Mesto. Tento komplex lázeňských a wellness služeb je ideální pro ty, kteří hledají relaxaci a léčbu v příjemném prostředí. Terme Krka nabízí širokou škálu lázeňských procedur, wellness služeb a aktivit, včetně termálních bazénů, saun, masáží a kosmetických procedur. Navíc zde můžete vychutnat místní kulinářské speciality v restauracích a kavárnách. Terme Krka je ideálním místem pro regeneraci a odpočinek ve spojení s přírodou a místními léčivými prameny.

Co zajímavého můžu dělat ve městě Terme Krka:
Wellness a relaxace: Užijte si širokou škálu lázeňských procedur, termálních bazénů, saun a masáží, které nabízí Terme Krka pro vaši relaxaci a regeneraci.
Rekreační aktivity: Využijte sportovní vybavení a aktivity, jako jsou fitness centrum, tenisové kurty, cyklistické trasy a pěší túry po okolní krajině.
Gastronomické zážitky: Vychutnejte si místní kulinářské speciality a nápoje v restauracích a kavárnách v rámci lázeňského komplexu
Přírodní krásy: Prozkoumejte okolní přírodu a přírodní rezervace, které jsou v dosahu lázeňského střediska, ideální pro krátké výlety a procházky
Kulturní akce a program: Během vybraných období mohou být pořádány kulturní akce, koncerty nebo večery se speciálními tématy, které přispívají k vašemu pobytu


Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

MEDICO WELLNESS PROGRAMY PRO REGENRACI, ENERGII A VITALITU // TAK TROCHU JINÁ DOVOLENÁ

URČITĚ OCENÍTE

Proč Terme Šmarješke Toplice:
- zastavte se a vnímejte sebe i přírodu kolem vás
- pobyty zaměřené na detoxikační, imuno balanční či redukční programy
- Zenová dieta, relaxace, meditace i sportovní aktivity
- přímý vstup do termálních bazénů i wellness centra
- saunové rituály, animační programy

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Termální lázně Šmarješke Toplice jsou obklopené lesy a loukami regionu Dolenjska v jihovýchodním Slovinsku. Leží necelou hodinu jízdy (80 km) jihovýchodně od Lublaně.
Příjemné klima dokonale doplňuje léčivé účinky vody z termálního pramene, která je využívána k léčbě kardiovaskulárních onemocnění. Dlouholetá tradice a zkušenosti i vysoká odborná kompetence umožňují poskytnout klientům vynikající a komplexní wellness a relaxační péči.
Chtěli byste zhubnout, detoxikovat nebo posílit svůj imunitní systém - zde je ideální místo i příležitost.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotely ŠMARJETA**** a VITARIUM**** sup. - vzájemně propojené hotely s výhledem do lázeňského parku a lesa, Wi-Fi, parkoviště, restaurace, komfortně zařízené pokoje, přímý přístup do termálních bazénů a wellness centra: římské lázně nebo caldarium, infračervená kabina, turecká parní lázeň, bylinná finská sauna - saunové rituály, sauna "Belokranjski Hram"- rustikální finská sauna s typickou vůní borovice, ledová fontána. Wellness centrum Vitarium Spa & Clinique poskytuje také - masáže uvolňující tělo i mysl a posilující imunitní systém. - romantické koupele se sklenkou sektu nebo wellness drinkem - kosmetická ošetření: péče o pleť obličeje (akné, suchá pleť, omlazení obličeje), péče o tělo (celulitida, depilace, tvarování postavy) a pedikúra s manikúrou. Termální bazény: krytý bazén - celoroční provoz. Dva vnitřní bazény (Alexander pool a Peters pool) o velikosti 160 a 167 m 2 a teplotě vody 32 ˚C umožňují celoroční blahodárnou relaxaci v uznávané účinné termální vodě. V létě mohou hosté využít i venkovní bazén o velikosti 227 m 2 a teplotě vody 28 ˚C. Starý dřevěný Mariánský bazén nad termálním pramenem pochází z konce 18. století a je specialitou Terme Šmarješke Toplice. Konstrukce bazénu je z dubových bloků a podlaha je ze smrkových prken. Zvláštností bazénu je stálý průtok, což znamená, že se voda každých pár hodin kompletně vymění . Tím je zajištěna stálá teplota vody a léčivých látek, které obsahuje.  

Lékařské centrum ve Šmarješkých Toplicích se specializuje na léčení kardiovaskulární onemocnění a rehabilitace po sportovních úrazech a by-passových operacích

KDE BUDETE SPÁT

Hotel Šmarjeta****:
a) 2-lůžkové pokoje: vana nebo sprcha/WC, klimatizace, SAT TV, fén, mini bar, trezor, telefon, Wi-Fi, luxusní dvoulůžko 180 x 200 cm nebo dvě oddělená lůžka.
b) 2-lůžkové JUNIOR SUIT: vana nebo sprcha/WC, klimatizace, SAT TV, fén, mini bar, trezor, telefon, Wi-Fi, luxusní dvoulůžko 180 x 200 cm nebo dvě oddělená lůžka v ložnicové části, přistýlka formou rozkládacího sofa.
c) 2-lůžkové SUIT s možností až 2 přistýlek: vana nebo sprcha/WC, klimatizace, SAT TV, fén, mini bar, trezor, telefon, Wi-Fi, luxusní dvoulůžko 180 x 200 cm nebo dvě oddělená lůžka v ložnici, přistýlka formou rozkládacího sofa v obývací místnosti.

Hotel Vitarium****sup:
d) 2-lůžkové pokoje Superior: sprcha nebo vana/WC, vysoušeč vlasů, SAT TV, minibar, trezor, telefon, Wi-Fi, výhled do přírody
e) 2-lůžkové JUNIOR SUIT s možností přistýlky: vana/WC, vysoušeč vlasů, SAT TV, minibar, trezor, telefon, Wi-Fi, výhled do přírody. Přistýlka formou rozkládacího sofa.
f) 2-lůžkové SUIT s možností až 2 přistýlek (40-50m2) : vana/WC, vysoušeč vlasů, SAT TV, minibar, trezor, telefon, Wi-Fi, výhled do přírody. Ložnice s manželským lůžkem Přistýlka formou rozkládacího sofa v obývací místnosti.

Ze všech budov je přímý vstup do bazénů a wellnes.

CELKOVÁ KAPACITA

Hotel Toplice - 47 lůžek

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze.

Bezlepková strava na objednávku a za příplatek.

POBYT S DĚTMI

Dítě do 5,99 let v doprovodu 2 dospělých ZDARMA.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% na pobyt od 6 do 9 nocí
SLEVA 12% na pobyt od 10 nocí

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě zakoupení polopenze začíná večeří v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

Cca 2,5 € - dle aktuálního ceníku - na místě.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

20€/noc
- pouze malá rasa - do 5 kg
- pouze v hotelu Šmarjeta

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

U hotelu zdarma

PŘÍJEZD VLAKEM

Cesta vlakem je možná, ale s mnoha přestupy. Doporučujeme využít vlastní, nebo autobusovou dopravu

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem Flixbus z Brno, Benešova tř. hotel GRAND do Maribor bus station. Přestoupíte na autobus (2004 12) do Bus Station Ljubljana. Přejdete na vlakové nádraží Ljubljana train station a pojedete vlakem (LP) do Novo mesto c. Přejdete na autobusovou zastávku Novo mesto novi most a pojedete autobusem (7282 2) do Šmarejške Toplice. Hotel je od zastávky vzdálený asi 650 m.

Cesta autobusem z Brna trvá přibližně 9 hodin a 40 minut.

PŘÍJEZD AUTEM

GPPS: 45.8682500N, 15.2422600E

Z Brna do Rakouska. V Niederösterreich, Österreich pokračujte po silnici 52 a E461 na A5. Pokračujte po A5. V Laze pri Dramljah, Slovenija jeďte po E59, A9 a A1/E57 na Laze pri Dramljah/Šentjur- Dramlje. Z A1/E57 sjeďte směr Dramlje/Šentjur. Pokračujte po Šentjur- Dramlje. V Šmarješke Toplice jeďte po C. Kozjanskega odreda, Vezovje, Boštanj- Planina, Radna, ... a Zbure- Mačkovec na Šmarješke Toplice.

Vzdálenost:
Z Prahy: 741,5 km, z Českých Budějovic: 540,9 km, z Brna: 544,2 km, z Ostravy: 709,6 km


Upozornění: Na dané trase se platí mýtné a projíždí se Rakouskem!

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

TERME DOLENJSKE TOPLICE - Terme Krka
2024
Pojištění storna v ceně

TERME DOLENJSKE TOPLICE - Terme Krka

Slovinsko Termální lázně

Dolenjske Toplice se nachází v jihovýchodním Slovinsku, jen něco málo přes hodinu jízdy od Lublaně (80 km) a 13 km jihozápadně od města Novo Město. ...

NOVINKA V NABÍDCE // RELAXUJTE VE STÍNU STOLETÝCH STROMŮ

polopenze

Z1067R24

od 3 010 Kč / noc
- Detail