TERME DOLENJSKE TOPLICE - Terme Krka - Slovinsko - Termální lázně

Lázně TERME DOLENJSKE TOPLICE - Terme Krka (Z1067R23)

Slovinsko > Termální lázně
Strava polopenze
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Krytý bazén (v objektu)
Venkovní bazén/koupaliště (u objektu)
Restaurace v objektu
Kavárna
Klimatizace
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Termální lázně:
Doporučená doprava autem
Autobusová zastávka: 800 m
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Terme Krka

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

NOVINKA V NABÍDCE // RELAXUJTE VE STÍNU STOLETÝCH STROMŮ

URČITĚ OCENÍTE

Proč Terme Dolenjske Toplice:
- jedny z nejstarších termálních lázní, ale s moderní nabídkou
- wellness služby i klasická lázeňská péče
- prosklený Panorama-koridor mezi budovami hotelů a Wellness Vitarium Spa & Beauty
- venkovní termální bazény, vč. dětského,
- Balnea FUN, to jsou tobogány a zábava pro celou rodinu

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Dolenjske Toplice se nachází v jihovýchodním Slovinsku, jen něco málo přes hodinu jízdy od Lublaně (80 km) a 13 km jihozápadně od města Novo Město. Jsou jedny z nejstarších lázní Slovinska. Dva ze tří termálních pramenů těchto lázní se nacházejí přímo pod krytými bazény, pod Knežjou a Jamskou Kopeljou v hotelu Vital. Voda má teplotu 36 stupňů Celsia a je mírně mineralizovaná. Městečko leží v údolí řeky Krka při úpatí pohoří Kočevski Rog. Léčivé účinky zdejších termálních pramenů jsou známy již od 14. století. První zdejší lázeňské zařízení bylo schváleno knížetem Auerspergem před více než 300 lety.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Terme Dolenjske Toplice sestávají ze tří hotelů (Hotel Balnea**** Superior, Hotel Kristal**** a Hotel Vital***), které navazují na dlouhou tradici lázeňské pohostinnosti a jsou vybaveny podle nejvyšších moderních hotelových standardů.
Vitarium Spa & Beauty v Hotelu Balnea**** Superior: osvěžující koupele, povzbuzující masáže, vodní hýčkání i relaxační sauny:
dvě finské sauny ; první je klasická finská sauna, druhá se nachází v nejvyšším patře wellness centra a zahrnuje velkou venkovní nudistickou terasu , kde se můžete zchladit. V horní finské sauně se navíc se saunovými mistry provádějí saunové rituály (ledový déšť a zábaly). Turecká sauna - programy s hudbou, vířivým vzduchem a tělovým peelingem. Panorama sauny: Dvě sauny (finská a turecká) a relaxační prostory se ukrývají na střeše hotelu Balnea**** Superior, odkud je krásný výhled na okolní kopce a lesy. Panorama umožňuje intimnější relaxaci, protože pojme maximálně 12 hotelových hostů najednou. Funguje od září do května. Aroma bylinná sauna -revitalizuje, zvlhčuje a čistí naše dýchací cesty, otevírá kožní póry, umožňuje pročištění těla a urychluje krevní oběh. Sanarium sauna - umožňuje úplnou relaxaci a stimuluje smysly k obnovení narušené rovnováhy těla i ducha. Aroma bylinná sauna - revitalizuje, zvlhčuje a čistí naše dýchací cesty, otevírá kožní póry, umožňuje pročištění těla a urychluje krevní oběh. Odpočinková místnost - meditační místnost, kde jsou v různých časech prováděny relaxační programy s gongovou lázní a tibetskými mísami. Vířivá vana, Japonská potní lázeň - speciálním rituálem odstraníte fyzické i psychické napětí. Privátní infrasauna pro páry. V létě není v provozu malá aroma sauna (alternativa turecké lázně) a finská sauna (alternativa nadstandardní finské sauny). Součástí je i ambulance estetických procedur.
Vnitřní a venkovní bazény Laguna: (vnitřní o ploše 324 m2 a teplotě 32°C); přelivový bazén (spojený s vnitřním) o ploše 304 m2 a venkovní bazén s rozlohou až 850 m2 (teplota vody 27 °C)
 
Balnea FUN: pro nejmenší - pirátská loď, hry s Honey Tedem (animační programy), lezecká stěna v krytém bazénu, krytý bazén pro nejmenší. Tobogány s vlastním dojezdovým bazénem: Star Track dobrodružství ve tmě s efekty hvězdné oblohy a středním panoramatickým oknem; Kamikaze - pro fanoušky rychlosti; Grom (Hrom) - rychlý tobogán uzavřeného typu a sjezd zde končí parádním skokem do termálního bazénu.; Twister - je širší tobogán s měkkou klouzavou plochou, na kterém se dá sjet i s raftem, končící nasátím do trychtýře a skokem do termálního bazénu.Tobogány jsou určeny pro děti s výškou alespoň 130 centimetrů.
Prosím, ověřte si před příjezdem dostupnost centra Velneški (sauny) na tel. čísle: +386 7 39 19 751

Hotel Balnea**** Superior: uprostřed zelené přírody, moderní restaurace s terasou u vodního zrcadla, panoramatická chodba k wellness, kavárna s klavírem a krbem - koncerty slovinských hudebníků, bezbarierový přístup,
Hotel Kristal****: prostorná restaurace se slavným křišťálovým lustrem, klimatizované pokoje, spojovací chodba k wellness.
Hotel Vital***: je součástí lázeňského komplexu Terme Dolenjske Toplice a disponuje třemi termálními bazény, k dispozici jsou kromě hotelových pokojů také nemocniční pokoje s 24hodinovou lékařskou pomocí - pro indikované pobyty pacientů, tělocvična s fitness vybavením,
Wi-Fi, parkoviště,

KDE BUDETE SPÁT

Hotel Vital****:
a) 2-lůžkové pokoje: Spr. nebo vana/WC, fén, kabel TV, minibar, rádio s budíkem, telefon, Wi-Fi.

Hotel Kristal****:
b) 2-lůžkové pokoje: Spr./ WC, fén, kabel TV, rádio s budíkem, telefon, Wi-Fi, klimatizace.

Hotel Balnea****sup:
c) 2-lůžkové pokoje: Spr nebo masážní vana/WC, fén, kabel TV (LCD),rádio s budíkem, trezor, mini bar, telefon, Wi-Fi.

Na dotaz :
d) Suite Balnea 2+1: Spr./ WC, fén, kabel TV, rádio s budíkem, telefon, Wi-Fi. Samostatná ložnice s manž. lůžkem (některé i s masážní vanou) a obývací část (některé s krbem).

FORMA STRAVY

Polopenze.

Bezlepková dieta za příplatek.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA.

Děti na přistýlce se dvěma dospělými:
první dítě ve věku 6 - 11,99 let na přistýlce má slevu 50%,
druhé dítě ve věku 6 - 11,99 let na přistýlce ZDARMA.

Třetí (nebo další) dítě od 6 do 11.99 let na přistýlce se slevou 50%

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Bazény Laguna
vnitřní a venkovní bazény Laguna ve Vitarium Spa & Beauty.
Krytý bazén s plochou 324 metrů čtverečních, propojovací bazén s plochou 304 metrů čtverečních a venkovní bazén o rozloze přes 850 metrů čtverečních.

Čtyři nové venkovní tobogány v Balnea FUN - vhodné pro děti vyšší než 130 cm. Děti si užijí venkovní bazén se skutečnou pirátskou lodí nebo lezeckou stěnu u krytého bazénu a ti nejmenší i brouzdaliště v kryté části.

V hotelu Vital , který má tradici termální vody již od roku 1776, můžete relaxovat ve třech krytých bazénech (33, 40 a 48 metrů čtverečních). Dva z bazénů jsou umístěny přímo nad přírodním termálním pramenem. Všechny jsou naplněny přírodní termální vodou (36°C), obsahující vápník, hořčík, uhlovodíky a další prospěšné minerály.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Kočevski Rog - zde se nachází slavná Základna 20,centrum velitelů partyzánského hnutí během druhé světové války. Exponáty jsou umístěny v zachovalých chatrčích. Navštívit můžete také nedávno otevřený bunkr Škrilj, což je časová schránka z dob studené války.

Běla Krajina - tato zelená krajina, posetá vinicemi a listnatými lesy, je zemí krásných kraslic a mnoha dalších starých tradic. Projděte se mezi kostelíky, kamennými domy a tradičními kupkami sena.

Řeka Kolpa - nachází se na hranici Slovinska a Chorvatska, táhne se v délce téměř 300 kilometrů a je jednou z nejčistších a nejmalebnějších řek tohoto regionu. Poznejte ji na kánoi nebo na kajaku, užijte si rybaření nebo si dokonce zaplavte v letních vedrech.

Nové Město - projděte si poutní cestu nebo staré centrum města a objevte jeho bohaté kulturní dědictví. Projděte se kolem slavné fontány na jeho hlavním náměstí, navštivte Dolenské muzeum Dolenjska a galerii Jakčev Dom a užijte si výhled na Breg a zasněnou řeku Krka pod ním.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě zakoupení polopenze začíná nástupem od 14:00 hod a večeří v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod .

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

Cca 2,5€ / osoba - dle aktuální ceny.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Pouze v hotelu Kristal
20 €/noc - malá rasa - do 5 kg.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Zdarma na lázeňském parkovišti.

PŘÍJEZD VLAKEM

Cesta vlakem není možná.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem Flixbus z Brno, Benešova tř. hotel GRAND do Ljubljana bus station. Přestoupíte na autobus (4665 1) do Dolenjske Toplice. Hotel je od zastávky vzdálený asi 800 m.

Cesta autobusem z Brna trvá přibližně 10 hodin.

PŘÍJEZD AUTEM

GPS: 45,7545647, 15,0460613

Upozornění: Na dané trase se platí mýtné a projíždí se Rakouskem!
Z Brna do Rakouska. V Niederösterreich, Österreich pokračujte po silnici 52 a E461 na A5. Pokračujte po A5. V Dolenje Kamenje, Slovenija jeďte na E59, A9, A1/E57 a A2/E70 ve směru Dolenje Kamenje. Na sjezdu 26 sjeďte z A2/E70. V Dolenjske Toplice jeďte po Ljubljanska cesta, Straška cesta, Prečna, Podgora, ... a Vavta Vas- Dolenjske Toplice- Podturn na Dolenjske Toplice.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

TERME ŠMARJEŠKE TOPLICE - Terme Krka
2023
Last
Minute

Lázně TERME ŠMARJEŠKE TOPLICE - Terme Krka

Slovinsko Termální lázně

Termální lázně Šmarješke Toplice jsou obklopené lesy a loukami regionu Dolenjska v jihovýchodním Slovinsku. Leží necelou hodinu jízdy (80 km) ...

MEDICO WELLNESS PROGRAMY PRO REGENRACI, ENERGII A VITALITU // TAK TROCHU JINÁ DOVOLENÁ

polopenze

Z1068R23

od 2 558 Kč / noc LAST MINUTE 7%
- Detail