TERMAL**** - Terme 3000 - Moravske Toplice - Slovinsko - Termální lázně

Hotel TERMAL**** - Terme 3000 - Moravske Toplice (Z0979R24)

Slovinsko > Termální lázně
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Výtah
Krytý bazén v objektu
Aquapark v areálu:
Venkovní bazén u objektu
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Vinárna
Kavárna
Klimatizace
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Tenisový kurt: 300 m
Golf: 300 m
Společenské a kulturní vyžití
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Moravske Toplice

ZÁKLADNÍ POPIS

Termální prameny v Moravských Toplicích byly objeveny náhodně - při hledání ropy. Prameny vyvěrají z hloubky 1175 až 1467 m. Voda má 72 stupňů Celsia, je tmavá, kalná a ropou je lehce cítit. Do většiny bazénů proudí voda vyčištěná a ochlazená. Výjimkou je několik bazénů s "černou vodou", kde se můžete vykoupat v této přírodní nefiltrované vodě vyvěrající přímo z pramene. Voda je velmi teplá a vhodná opravdu pouze pro krátkou relaxační lázeň. Vstup do této vody je na vlastní riziko.

Účinky černé termální vody:
Ulevuje od bolesti a vylepšuje hybnost
Snižuje otoky kloubů
Je vhodná pro revmatiky
Je blahodárná pro pohybový systém (doporučuje se při rehabilitaci po úrazech nebo operacích)
Působí příznivě na kůži (mírní některá kožní onemocnění)

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Lázně Moravske Toplice leží v nejsevernější části Slovinska. Moderní lázeňský komplex „Terme 3000“ byl dokončen teprve roku 2000 a zahrnuje 22 vnitřních i venkovních bazénů s celkovou plochou kolem 5 000 m2. Raritou je zde černá termální voda.

Slovinsko se díky masivním investicím během 90. let 20. století zařadilo po bok termálních velmocí jakými jsou Maďarsko, Island nebo Japonsko. Na svém území spravuje 87 termálních pramenů s teplotou mezi 32°– 73°C, které mají různé chemické složení. Léčí se zde hlavně revmatismus, srdeční a cévní onemocnění, gynekologická, neurologická a plicní onemocnění. Nezanedbatelné jsou účinky při léčení poúrazových stavů. Tradice a historie zdejších lázní sahá až do doby Římanů. V současné době můžete navštívit celkem 15 termálních lázní, ze kterých jmenujme např. Čatež, Topolšica, Šmarješke Toplice, Olimia, Zreče, Dobrna, Radenci, Rogaška Slatina, Ptuj, Banovci, Lendava, Moravske Toplice nebo Rimske Toplice.

Hodnocení hotelu (4 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

TERMAL**** - Terme 3000 - Moravske Toplice (Z0979R23)

Jiří Brabec 20.7.2023

velice spokojen, jak s ubytováním tak i s kvalitou stravování. Výborné bazény, dobrá relaxace.

10 Hodnocení

TERMAL**** - Terme 3000 - Moravske Toplice (Z0979R22)

Milewski Roman 01.4.2022

Dobrý den. Pobyty s vaší CK se nám vždy líbily a byli jsme spokojeni. Co se týče pobytu ve Slovinsku v hotelu Termal. Hotel je sice starší, ale i tak všude čisto, personál vstřícný a ochotný. Jídlo chutné a v dostatečném výběru. Bohužel jsme nemohli využít černou vodu, ale byli jsme o tom informováni. Rádi se vrátíme,až bude vše v plném provozu. Moc děkujeme CK Atis za příjemný pobyt a mnoho zdaru ve vaší práci. S pozdravem Milewski Roman

8 Hodnocení

TERMAL**** - Terme 3000 - Moravske Toplice (Z0979R21)

ing.Miroslav Sejček 30.8.2021

Vše OK

9 Hodnocení

TERMAL**** - Terme 3000 - Moravske Toplice (Z0979R19)

Jiřina Holubova 20.8.2019

Byli jsme velice spokojeni s ubytováním i stravou, tento pobyt byl pro nás zpestrenim na cestě k moři. Mají to celkově dost promyšlené s propojením s Therme3000. Pěkné.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

UNIKÁTNÍ ČERNÁ TERMÁLNÍ VODA
● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK - Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, požadovanou stravu, děkujeme. - DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel TERMAL**** ?
- unikátní černá termální minerální voda
- široká nabídka služeb - bazény, wellness, SPA, termální aquapark Terme 3000, golfové hřiště atd.
- užijte si relaxaci s léčivou sílou termální vody

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Zámuří - neboli slovinsky Prekmurje - je východní cíp Slovinska, lemovaný ze dvou stran Rakouskem a Maďarskem. Svůj název má podle řeky Mury, která tudy protéká.Je to místo, které musíte vidět, slyšet, ochutnat a cítit. Hotel Termal**** je součástí hotelového komplexu spojeného s termálním parkem TERME 3000, který jedním z největších ve Slovinsku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce 24 hod./7dní v týdnu, Aperitiv bar Termal, restaurace Termal, Caffe Praline, obchůdky s upomínkovým zbožím, kongresové místnosti, parkoviště, Wi-Fi, cca 300m od hotelu sport park - tenis, volejbal, fotbal, pozemní hokej - hřiště s umělými povrchy vč. zázemí. Půjčovna kol, organizování výletů - vinná cesta, poznávaní místní gastronomie ... Plavby a rafting na řece Mura, Paintbal. U hotelu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště s golfovou školou - na objednávku a za poplatek. Součástí areálu je i Medico Centrum ( zdravotní středisko). Hotelové bazény a wellness - finská sauna, Thermalium wellness Center - 29 typů masáží, Livada Thai Center - 25 typů thajských masáží, vnitřní a vnější termální bazény : vnitřní bazén (34 - 35°C), přírodní rekreační bazén (36 - 38°C), venkovní rekreační bazén (36 - 37°C) a vířivka (34°C). Součástí hotelového termálního areálu je i unikátní černá termální minerální voda (nefiltrovaná, čistě přírodní - přírodní bazény) . Propojení komplexu hotelu s termalparkem "Terme 3000" krytou chodbou : ve vnitřním a venkovním prostoru se nacházejí termální relaxační, plavecké a dětské bazény, vodní skluzavky a atrakce bohaté na adrenalin, jako je např. "lanovka" Zipline přes bazény, kamikaze tobogán nebo trampolína. Mohutné stromy poskytují spoustu přirozeného stínu pro každého i v létě!

KDE BUDETE SPÁT

a) 2-lůžkový pokoj ECONOMY : (18 m2), francouzské lůžko (140x210 cm ), Spr/WC, fén, klimatizace, SAT/TV, minibar, Wi-Fi, sejf, stůl, balkon.  
b) 2-lůžkový pokoj s přistýlkou
: (20 m2), manželské lůžko (180x210 cm ) nebo oddělená lůžka (90x210 cm), Spr. nebo vana/WC, fén, klimatizace, SAT/TV, minibar, Wi-Fi, sejf, stůl. Přistýlka - rozkládací křeslo. 
c) 2-lůžkový pokoj s přistýlkou a balkonem: (20 m2), manželské lůžko (180x210 cm ) nebo oddělená lůžka (90x210 cm), spr. nebo vana/WC, fén, klimatizace, SAT/TV, minibar, Wi-Fi, sejf, stůl, balkon. Přistýlka - rozkládací křeslo. 

CELKOVÁ KAPACITA

157 pokojů , 395 lůžek - včetně přistýlek.

FORMA STRAVY

Polopenze

POBYT S DĚTMI

1 dítě do 5,99 let ZDARMA.

Dětské postýlky jsou k dispozici, ale je nutno je dopředu rezervovat.

Rodinný bonus (platný během školních prázdnin): až 2 děti zdarma. Na ověření v CK.

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA:
- parkování na monitorovaném parkovišti
- internet
- v době letních prázdnin dětský klub a dětská herna s aktivitami pro děti : sportovní aktivity, aqua gymnastika, Nordic walking, ranní cvičení, turistika a další...
- společenské večery, aktivity pro seniory, workshopy, rozhovory....

SILVESTR

Silvestrovský pobyt nelze zakoupit bez silvestrovského příplatku - bude upřesněno.

UPOZORNĚNÍ

!!!! Z DŮVODU VYSOKÉ OBSAZENOSTI HOTELU JSOU POBYTY NA OVĚŘENÍ VČETNĚ CENY !!!! ZÁKLADNÍ CENÍK JE POUZE ORIENTAČNÍ. !!!!

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelové vnitřní a venkovní bazény, aquapark Terme 3000 .

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Na objednávku a za příplatek na místě :
- splav nebo rafting na rece MUR
- golfové hřiště ( 18 jamek , trasa až 6.236 m) - golfový vozík a výbava k zapůjčení
- sportovní hřiště s umělými povrchy - tenis, volejbal, fotbal, pozemní hokej, včetně zázemí
- cyklistika - půjčovna kol

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2,-€ rekreační poplatek/os/noc
2,5€ registrační poplatek/os/pobyt
- k úhradě na místě

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Monitorované hotelové parkoviště ZDARMA
Garáže u hotelu Livada : 10,-€/den

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem Flixbus z Brno, Benešova tř. GRAND do Maribor bus station. Přestoupíte na autobus (9611 11) do Murska Sobota AP. Přestoupíte na autobus (9037 13) do Moravske Toplice. Hotel je od zastávky vzdálený asi 650 m.

Cesta autobusem z Brna trvá přibližně 8 hodin.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

GPS: 46.682666, 16.220632
TRASA: (z Prahy cca 550 km)
Praha - Brno - Wien - E59 /A2 - Ilz - Fehring - Doiber - směr Slovinské hranice po 721 -Mačkovci - dále po 232 na Moravske Toplice

Vzdálenost:
z Prahy: 550 km, z Českých Budějovic: 430 km,
z Brna: 352 km, z Ostravy: 547 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

AJDA**** - Terme 3000 - Moravske Toplice
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel AJDA**** - Terme 3000 - Moravske Toplice

Slovinsko Termální lázně

Zámuří - neboli slovinsky Prekmurje - je východní cíp Slovinska, lemovaný ze dvou stran Rakouskem a Maďarskem. Svůj název má podle řeky Mury, která ...

• NEOMEZENÝ vstup do hotelových bazénů • BLAHODÁRNÁ ČERNÁ MINERÁLNÍ VODA Z PŮVODNĚ ROPNÉHO VRTU● ...

bez stravy

Z0978R24

Na ověření
10,0 Detail
LIVADA PRESTIGE***** - Moravske Toplice
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel LIVADA PRESTIGE***** - Moravske Toplice

Slovinsko Termální lázně

Zámuří - neboli slovinsky Prekmurje - je východní cíp Slovinska, lemovaný ze dvou stran Rakouskem a Maďarskem. Svůj název má podle řeky Mury, která ...

Rodinný bonus až 2 děti do 5,99 a 11,99 let zdarma (na dotaz) ● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK - Cena ...

polopenze

Z0977R24

Na ověření
10,0 Detail
TERME VIVAT****s - Moravske Toplice
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel TERME VIVAT****s - Moravske Toplice

Slovinsko Termální lázně

Hotel TERME VIVAT****superior je situován v severovýchodní části Slovinska, v idylické obci Moravské Toplice, která je známá pro výskyt bílé a černé ...

VENKOVNÍ I VNITŘNÍ TERMÁLNÍ BAZÉNY ZDARMA // PLAVECKÝ BAZÉN OLYMPIJSKÝCH ROZMĚRŮ // ČETNÁ ...

polopenze

Z0972R24

od 2 180 Kč / noc
8,8 Detail