THERMAL RESORT LENDAVA*** - Lendava - Slovinsko - Termální lázně

Hotel THERMAL RESORT LENDAVA*** - Lendava (Z1070R24)

Slovinsko > Termální lázně
Strava polopenze
TV na pokoji
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
Pobyt se zvířetem nepovolen
Krytý bazén (v objektu)
Venkovní bazén/koupaliště (u objektu)
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Vinárna
Sauna:
Solárium
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Termální lázně:
Doporučená doprava autem
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Lendava

ZÁKLADNÍ POPIS

Slovinsko se díky masivním investicím během 90. let 20. století zařadilo po bok termálních velmocí jakými jsou Maďarsko, Island nebo Japonsko. Na svém území spravuje 87 termálních pramenů s teplotou mezi 32°– 73°C, které mají různé chemické složení. Léčí se zde hlavně revmatismus, srdeční a cévní onemocnění, gynekologická, neurologická a plicní onemocnění. Nezanedbatelné jsou účinky při léčení poúrazových stavů. Tradice a historie zdejších lázní sahá až do doby Římanů. V současné době můžete navštívit celkem 15 termálních lázní, ze kterých jmenujme např. Čatež, Topolšica, Šmarješke Toplice, Olimia, Zreče, Dobrna, Radenci, Rogaška Slatina, Ptuj, Banovci, Lendava, Moravske Toplice nebo Rimske Toplice.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

NOVINKA V NABÍDCE // JEDINEČNÁ PARAFINOVÁ TERMÁLNÍ VODA

URČITĚ OCENÍTE

Proč Thermal Resort Lendava:
- termální riviéra s osmi bazény
- unikátní termální voda s parafínem i v relaxačním bazénu
- letní plavecký bazén olympijských rozměrů
- množství turistických i cyklo tras

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Resort Lendava leží v nejvýchodnější části Slovinska, těsně pod úpatím lendavských vinic a nedaleko státní hranice s Maďarskem a Chorvatskem. Nachází se zde jedinečná parafínová termální voda, kterou jinde v Evropě nenajdete. Tato voda se vyznačuje svou jedinečnou zelenou barvou a příznivě působí na pohybový aparát.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotelová restaurace, a la carte restaurace Taverna Artisan, herna: stolní fotbal, šipky, kulečník, PlayStation, tvořivý koutek. Hotelové bazény: celoroční venkovní bazén 220 m2 (34 - 36°C), vnitřní bazén 150m2 (32 - 34°C), vnitřní rekreační bazén 160m2 (30 - 32°C), vnitřní dětský bazén 34m2 (28 - 32°C), venkovní parafínový bazén 18m2 (36 - 38°C), venkovní FKK bazén 140m2 (36 - 38°C). Venkovní aquapark Lendava (červen - září, za poplatek na místě) : plavecký bazén olympijských rozměrů s tobogány 1050m2 (26 - 29°C), venkovní dětský bazén 80m2 (26 - 29°C). Saunový svět: 2x finská sauna s krystalovou terapií: 80-90 °C a s barevnou terapií: 70-80 °C, turecká sauna: 50 °C, infrasauna: 55 °C. Nové fittness 14+ Wellness centrum nabízí také různé masáže, aromaterapii, služby péče o tělo a parafínovou termoterapii - parafínový vosk, parafango, bylinné zábaly (na objednávku a za poplatek). Kadeřnictví, kosmetika, solárium. V resortu se nacházejí také apartmánové domky a venkovní dětské hřiště.

KDE BUDETE SPÁT

Hotel 3*: 
a) 2-lůžkové pokoje:
Spr./WC, TV, fén, telefon. Některé pokoje s balkonem. Výhled na park s bazény nebo na parkoviště - vždy ale do okolní zeleně.
Apartmány 3*
b) 2-lůžkové Suity s možností až 2 přistýlek: vana/WC, ložnice s manž. lůžkem, posezením a TV, obývací část s rozkládací sedačkou (až 2 přistýlky) a TV. Některé s balkonem.
Samostatné apartmánové domky v areálu - na dotaz v CK.

FORMA STRAVY

Polopenze formou bufetu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hodin a večeří v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokpje do 10:00 hodin.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

Pobytová taxa:
1,94 €/ osoba 18+/ noc
0,97 €/ děti 7-17,99 let/ noc
Jednorázový registrační poplatek 1 €/osoba/pobyt

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

ZDARMA u hotelu

PŘÍJEZD AUTEM

GPS: 45.33367886849482, 14.304767957677827

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Změnit nastavení cookies