KOMPAS**** - Kranjska Gora - Slovinsko - Julské Alpy

Hotel KOMPAS**** - Kranjska Gora (Z1044R23)

Slovinsko > Julské Alpy
Strava polopenze
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 15,-€/den, na ověření
Internet:
Krytý bazén (v objektu)
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Sauna:
Whirlpool
Parkoviště
Lyžárna
Krytý bazén: v hotelu
Aquapark: 200m
Doporučená doprava autem
Lyžařský vlek: 100m
Půjčovna lyží: 200 m
Lyžařská škola: 200 m
Ski servis: 200 m
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Kranjska Gora

ZÁKLADNÍ POPIS

Julské Alpy- jsou nejnavštěvovanějšími horami Slovinska. Právě zde v srdci Triglavského národního parku se nachází jeden ze symbolů Slovinska: nejvyšší vrchol Triglav (2864 m). Julské Alpy jsou místem vysokohorských pastvin a ledovcových jezer (Bled s malebným ostrůvkem uprostřed, Bohinj a Triglavská jezera), pramení zde řeka Soča. Kromě pasoucích se ovcí jsou zde běžně k vidění i kozorozi a kamzíci.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Město Kranjska Gora leží na hranici třech států – Rakouska, Itálie a Slovinska, asi 85 km severozápadně od Ljubljany a 25 km jižně od rakouského Villachu. Jedná se o jedno z největších a nejznámějších turistických a lyžařských středisek ve Slovinsku a Julských Alpách umístěné na severu Triglavského národního parku, v údolí řeky Sávy. Původní vesnické jádro na Vás dýchne malebnou horskou atmosférou. K nejdůležitějším památkám patří kostel Nanebevzetí Panny Marie nebo Liznjekův dům s expozicí etnografického muzea. Najdete tu také umělé jezero Jasna se smaragdovou vodou a kozorohem se zlatými rohy.
Středisko leží pod slavným sedlem Vršič s krásnými výhledy a jen kousek od Planice známé obřími skokanskými můstky. V zimě najdete v Kranjske Goře lanovky a lyžařské tratě ve výšce od 800 do 1215 m. V létě je Kranjska Gora ideálním výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku do okolních hor. K dispozici je bikepark, bobová dráha nebo tubing. V okolí se nabízí jako výletní cíle vrchol Ciprnik, přírodní rezervace s jezerem Zelenci, vodopád Peričnik, nebo Ajdovska deklica – kamenná tvář ve skále cestou k průsmyku Vršič. Působivé je i ledovcové údolí Tamar začínající u skokanských můstků v Planici.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovému to hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení ohodnocuje klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby). Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, požadovanou stravu, děkujeme

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Kompas, Kranjska Gora?:
- na úpatí sjezdovek
- relax ve wellness po aktivním dni
- na okraji obce, obklopen zahradou
- pohodová dovolená pro celou rodinu

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel KOMPAS**** se nachází v centru jednoho z nejznámějších sportovních středisek Slovinska - v městečku Kranjska Gora, v Julských Alpách na severozápadě země.
Hotel má ideální polohu na úpatí sjezdovek, v bezprostřední blízkosti nástupních míst lanovek a je obklopený rozlehlou zahradou. Nabízí vše pro aktivní dovolenou i pohodovou rodinnou dovolenou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotelová restaurace, Ice Bar, letní zahradní terasa, Wellness: relaxační bazén, dětský bazén se skluzavkou, vířivka, relaxační bazén, venkovní sluneční terasa. sauny: 2x finská, infra, turecká; chromoterapie, krystaloterapie.
V bezprostřední blízkosti hotelu: bistro Gorenjc přímo u sjezdovky, Gostilna Oštaria - restaurece se sněžnou terasou přímo u svahu. Gostilna Kavka - přímo na sjezdovce v blízkosti obřích můstků v Planici.
Sportoviště v místě Kranjska Gora - tréninková fotbalová hřiště (500m) , multifunkční sportovní hala Vitranc Hall s fitness centrem, areál skokanských můstků v Planici, 40 km běžkařských tratí + 800 m tratí v podzemním tunelu umožňuje trénink i v létě,

KDE BUDETE SPÁT

a) 2-lůžkový pokoj STANDARD: Spr/WC, kabel TV, fén, Wi-Fi, sejf, telefon.
b) 2-lůžkový pokoj s přistýlkou STANDARD: Spr/WC, kabel TV, fén, Wi-Fi, sejf, telefon.
c) 2-lůžkový pokoj SUPERIOR: Spr/WC, kabel TV, fén, Wi-Fi, sejf, telefon, balkon.
d) 2-lůžkový pokoj s přistýlkou SUPERIOR: Spr/WC, kabel TV, fén, Wi-Fi, sejf, telefon, balkon.

CELKOVÁ KAPACITA

156 pokojů

FORMA STRAVY

Snídaně formou bufetu.
Možnost dokoupení večeří v CK nebo na místě.

POBYT S DĚTMI

Dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko (a skipass) ZDARMA - v doprovodu 2 plně platících osob a při obsazení všech lůžek (vč. přistýlek) v pokoji.
Dítě 6 - 11,99 let se slevou dle ceníku.

Skipass pro dítě do 5,99 let k zakoupení na recepci hotelu.

DÁLE PRO VÁS

ZDARAMA:
parkování, Wi-Fi

NEPŘEHLÉDNĚTE

Check-in: 14:00 hod
Check-out: 11:00 hod

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Pouze na ověření :
15,-€/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

ZDARMA na hotelovém parkovišti

NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROAUTA

u hotelu se nacházejí 2 nabíjecí stanice s výkonem AC (střídavý proud):
1x univerzální napojení
1x Tesla Supercharger

PŘÍJEZD AUTEM

GPS: 46.4862822N, 13.7790589E

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny