TALASO STRUNJAN****/*** - Terme Krka - Slovinsko - Istrie

Resort TALASO STRUNJAN****/*** - Terme Krka (Z1063R24)

Slovinsko > Istrie
Strava polopenze
BEZBARIÉROVÉ zařízení
ELEKTROAUTO
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Krytý bazén v objektu
Venkovní bazén u objektu
Restaurace:
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Přírodní koupání: 200 m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Strunjan

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

NOVINKA V NABÍDCE

URČITĚ OCENÍTE

Proč TALASO STRUNJAN:
- 2300 hodin slunečního svitu za rok
- vlastní monitorovaná pláž s travnatou plochou
- thalassoterapeutické centrum
- blahodárné účinky při onemocnění dýchacích cest a pohybového aparátu
- špičkové zdravotní služby pro ty, kteří je potřebují

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Vyhlášené slovinské lázně a thalassoterapeutické centrum se nachází v chráněném krajinném parku na slovinském pobřeží - světlými skalami lemovaný poloostrov Strunjan leží na půli cesty mezi Izolou a Portoroží. Na jeho jižní straně, kde se u ústí potoka Strunjan vytvořila laguna, leží stejnojmenná vesnička, složená zejména z osamocených usedlostí na vinicích a v olivových hájích. V sousedství lázní najdete více než 1 000 let starou Salinu - nádrž na získávání soli odpařováním mořské soli.
Talaso Strunjan s až 2 300 hodinami slunečního svitu za rok nabízí četné možnosti jak pro relaxační, tak aktivní dovolenou

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Pláž Strunjan - ekologicky šetrná, monitorovaná pláž s travnatou plochou i restaurací Pinija Restaurant & Beach Bar , která nabízí studené nápoje, kávu a středomořské pochoutky.
Hotel SVOBODA****: je centrálním hotelem Strujanu, recepce, Středomořská bufetová restaurace, Aperitiv bar a klubový prostor, klimatizace, nabíjecí stanice pro elektromobily, bezbariérový přístup, fitness, recepce, restaurace, prodejna, Wi-Fi, parkoviště, wellness centrum Vitarium Spa & Thalasso - detoxikační fango zábaly, osvěžující kosmetické procedury, relaxační koupele i svět saun (vstup do sauny je povolen i nezletilým osobám (od 14 let) v doprovodu dospělé osoby), venkovní bazén s mořskou vodou -114 m2 s teplotou vody 26 až 28˚C. (polovina dubna - říjen) V chladnějších dnech můžete navštívit krytý bazén s ohřívanou mořskou vodou o rozloze 432 m2 (32˚C), masážní bazén 59 m2 a dětský bazén .
VILY: Oljka, Cipresa, Mirta, Pinija a Sivka umístěné v borovém háji nedaleko hotelu: standardní dvoulůžkové pokoje, balkon nebo terasa, strava a služby jsou poskytovány v hotelu Svoboda. Vhodné pro klidnou nebo rodinnou dovolenou.
Hotel LAGUNA****/*** se nachází 150 metrů od hotelu Svoboda - centrálního hotelu Talasa Strunjan, jehož služby jsou k dispozici i hostům Laguna hotelu, dále jsou k dispozici elektrokola a hotelové parkoviště.

KDE BUDETE SPÁT

HOTEL SVOBODA****:
a) 2-lůžkové pokoje: klimatizace, Sprcha nebo vana/WC, Sat. TV, rádio, telefon, minibar. Některé pokoje s balkonem. Pohled na Salinu.
b) 2-lůžkové pokoje Komfort s dětskou přistýlkou: 30 m2: klimatizace, sprcha nebo vana/WC, Sat./LCD TV 37', rádio, telefon, minibar, manželská postel, rozkládací pohovka (přistýlka pro max. 1 nebo 2 malé děti), balkon. Pohled na Salinu.
c) Suite 2+1: 34 m2, klimatizace, Sprcha nebo vana/WC, LCD TV, rádio, telefon, minibar, infrasauna, oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou (přistýlka) a ložnice s manželskou postelí, balkon s výhledem do parku a na lagunu Stjuža (tyto pokoje na dotaz v CK)

VILY*** OLJKA, CIPRESA, MIRTA, SIVKA:
d) 2-lůžkové pokoje: klimatizace, Sprcha nebo vana/WC, Sat. TV, rádio, telefon, minibar.

HOTEL LAGUNA STRUNJAN****/***:
e) 2-lůžkový pokoj STD***: Spr./WC, fén, TV, telefon, Wi-Fi, dvě samostatná lůžka (90 x 200 cm), balkon, výhled na moře.
f) 2 -lůžkový pokoj De Luxe**** s přistýlkou:
Spr./WC + bidet, fén, kuchyň s lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou a malými spotřebiči, TV, telefon, trezor, Wi-Fi. Lůžko (180 x 210 cm) a přistýlka ​​(140 x 200 cm), balkon s výhledem na moře.
g) 2-lůžkový pokoj Superior**** : Spr./WC,fén, TV, telefon, mini bar, Wi-Fi, lůžko (180 x 210 cm) , balkon a výhled na moře
h) Suite Superior**** s přistýlkou: Spr./WC. fén, TV, telefon, mini bar, Wi-Fi, lůžko (180 x 210 cm), přistýlka ​​(140 x 200 cm), apartmá v přízemí s terasou

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.

Bezlepková strava a Montignac neboli pescetariánská dieta za příplatek - nutno nahlásit při rezervaci.

POBYT S DĚTMI

Dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se stravou ZDARMA - PLATÍ v doprovodu 2 dospělých osob.

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: parkování, Wi-Fi

UPOZORNĚNÍ (léto)

Krytý bazén v Hotelu Svoboda bude od 21. do 28. července 2023 uzavřen z důvodu každoroční údržby

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelové wellness centrum:
Vnitřní bazén (rozloha 432 m2)
Venkovní bazén (rozloha 114 m2)
Moře u pláže Strunjan – 750 m

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Muzeum solivaru v Sečovlje - vyhlášený krajinářský park, ve kterém najdete solný dům s muzejní sbírkou a komplexním systémem těžby soli  Tartiniho dům (7 km) – Budova je jednou z nejstarších v městečku, poprvé zmíněna v roce 1384 jako gotická stavba s názvem Casa Pizagrua. Poslední rekonstrukce z let 1985 až 1991, odhalila zajímavé nástěnné malby. Dům je nyní využíván jako místo pro kulturní projekty, galerie a muzeum. V muzejní části jsou mimo jiné vystaveny Tartiniho housle, mědirytina jeho snů a jeho portrét.

Přírodní rezervace Strunjan (900 m) - Rezervace zaujímá 160 ha pobřeží poloostrova s přilehlým pásem moře o délce 200 metrů. Jedná se o 4 km dlouhé a až 80 metrů vysoké útesy tvořené flyšovými sedimenty složenými z pískovce, slínu a turbiditu. Jde o nejdelší nepřerušovaný přírodní úsek pobřeží v celém Terstském zálivu, který se rozprostírá od Strunjanské zátoky severně od obce Strunjan až k Simonově zátoce u obce Izola. Zahrnuje též tři mysy – Strunjan, Ronek a Kanu.

Piranské stěny (7 km) - obranné hradby pobřežního města Piranu - nejzachovalejšího městské kulturní památky na slovinském pobřeží, které rozhodně stojí za návštěvu a procházku jeho historickými uličkami. 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří v den příjezdu.
Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

Hradí se na místě dle aktuálního ceníku.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Hotel SVOBODA + VILY
- NEPOVOLEN

Hotel LAGUNA***
20,-€ / noc - jen malá rasa

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Na hotelovém parkovišti ZDARMA

DALŠÍ SLUŽBY

Ceny orientační:
Speciální doplňkové rituály v sauně - peelingy, zábaly, tělový krém : 5,00 €
Solná masáž / 60 min. : 65,00 €
Indická antistresová masáž hlavy, šíje a ramen / 40 min.: 45,00 €
Magnéziová masáž / 50 min. : 55,00 €
Masáž pro dva / 40 min. : 88,00 €
Klasická péče o obličej kosmetikou z mořských řas / 60 min. : 60,00 €
Mini osvěžující péče o obličej / 40 min. : 45,00 €
Thalasso solná péče o tělo s masáží/ 70 min. : 75,00 €
Fango zábal - plné fango / 40 min. : 38,00 €
Přírodní solný peeling s olivovým olejem a mořskou solí / 40 min. 38,00 €

PŘÍJEZD VLAKEM

Cesta vlakem je možná, ale s mnoha přestupy. Doporučujeme využít vlastní, nebo autobusovou dopravu.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem Flixbus z Brno, Benešova tř. hotel GRAND do Ljubljana bus station. Přestoupíte na autobus (9608 13) do Strunjan. Hotel je od zastávky vzdálený asi 1,4 km (taxi).
Cesta autobusem z Brna trvá přibližně 10 hodin.

PŘÍJEZD AUTEM

GPS: 45,532674, 13,602677
Upozornění: Na dané trase se platí mýtné a projíždí se Rakouskem!
Z Brna do Rakouska. V Niederösterreich, Österreich pokračujte po silnici 52 a E461 na A5. Pokračujte po A5. V Izola, Slovenija jeďte po E59, A9 a A1/E57 na silnici 111. V Strunjan pokračujte po silnici 111 na Strunjan.

Vzdálenost:
Z Prahy: 821,4 km, z Českých Budějovic: 620,8 km, z Brna: 624,1 km, z Ostravy: 789,5 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

SALINERA****/*** - Strunjan
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel SALINERA****/*** - Strunjan

Slovinsko Istrie

Strunjan je pobřežní město v obci Piran, ležící mezi Piranem a Izolou. Vznikl v údolí řeky Roja, podél solných pánví a v nedalekých kopcích. Hotel ...

AKTIVNÍ DOVOLENÁ U MOŘE● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK - Cena pobytu závisí na termínu, objednaných ...

polopenze

Z0983R24

Na ověření
- Detail