ADRIA - ANKARAN hotel&resort - Slovinsko - Istrie

ADRIA - ANKARAN hotel&resort (Z1051R23)

Slovinsko > Istrie
Strava snídaně
BEZBARIÉROVÉ zařízení
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: pouze Vile Bor
Venkovní bazén/koupaliště (u objektu)
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace:
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Kuchyňka s vybavením
Sauna: v areálu
Fitness
Parkoviště
Tenisový kurt:
Krytý bazén: v areálu
Bazén - koupaliště: v areálu
Přírodní koupání: do 150 m
Doporučená doprava autem
Tip ATISu - doporučení
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Istrie

ZÁKLADNÍ POPIS

Ankaran se nachází v lokalitě Pobřežně - krasového regionu Slovinska a je nejsevernějším přímořským letoviskem. Vyznačuje se mírným klimatem, díky kterému zde bylo vybudováno sanatorium pro léčbu tuberkulózy a dětské rekonvalescenční centrum, došlo k rozšíření turismu a Ankaran se stává oblíbenou turistickou destinací.
Na pobřeží najdete nejen přírodní pláže, včetně písčitých (nejznámější je pláž na mysu Debeli rtič), ale i bazény a dětská koupaliště i hřiště.
Nachází se na výletní trase mezi slovinským městem Koper (8 km) a italským Terstem (15 km). Spojnice vedoucí přes Ankaran je lokální silnicí a vede po ní značená cyklotrasa, vinoucí se vinicemi, malebnými zákoutími poloostrova a z řady míst jsou krásné výhledy na italské, slovinské a chorvatské pobřeží i na Julské a italské Alpy.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

NOVINKA - RESORT S BAZÉNEM I VLASTNÍ PLÁŽÍ

URČITĚ OCENÍTE

Proč resort ADRIA-ANKARAN:
- aktivní dovolená pro celou rodinu
- pestrá možnost ubytování
- bazény i wellness centrum v resortu
- vlastní pláže, sportoviště i vyžití pro děti
- dobrá dojezdová vzdálenost - sever Istrie

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Letovisko Ankaran leží na severu poloostrova Istrie, mezi Terstem a Piranem. Resort nabízí klid borovic a olivovníků na břehu moře a jeho součástí jsou jak 4* hotel, tak 4*apartmány, mobilní domy i kemp. Vlastní pláž poskytuje pozvolný přístup do moře, což je vhodné především pro děti.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotel Convent****- bývalý benediktýnský klášter, jehož historie sahá do roku 1053. Recepce 24/7, úschovna zavazadel, prádelna, klimatizace, středomořská restaurace.

Apartmány Olive****
- 52 moderních samostatně stojících apartmánů obklopených parkem, s nadstandardním vybavením: klimatizace, Wi-Fi, terasa(balkon), minibar, parkování.

Vily****: Adriatic, Bor a Cedra : Adriatic - klimatizace, balkon//terasa, parkování Cedra: klimatizace, balkon/terasa, parkování Bor: klimatizace, minibar, francouzské okno, v přízemí terasa. Ve vile jsou 3 pokoje uzpůsobené pro handicapované osoby - obsazenost max. 2 osoby (nutno ověřit dostupnost). Je zde je možnost ubytování s domácím mazlíčkem, Vzdálenost cca 150 m od pláže.

Apartmány Adria****- přízemní apartmány s terasou, možnost až dvou přistýlek v obývací části, kuchyňka, jídelní prostor, samostatná ložnice, klimatizace, Wi-Fi, parkování. 1 apartmán uzpůsobený pro handicapované osoby (nutno ověřit dostupnost)   Mobilní domy Premium - novinka roku 2022: do 100 m od pláže, prostorná terasa,
typ 6+1 mořská zóna =10m od moře: tři samostatné ložnice, myčka, klimatizace, výhled na moře, závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky, Wi-Fi, parkovací místo
typ 6+1: myčka, klimatizace, výhled na moře, Wi-Fi, parkovací místo, k dispozici závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky,
typ 2+1 na terasách: 50m od moře, krytá terasa, myčka, klimatizace/chlazení, Wi-Fi, parkovací místo, k dispozici závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky.
- 10% sleva na nabídky Wellness centra Adria, odjezd do 10 hodin, klimatizace, pytle na odpadky na separaci odpadu a elektřinu, výměna ručníků na vyžádání každý 4. den, výměna prádla jednou týdně.

Wellness centrum Adria (za polatek na místě): k dispozici široká škála wellness procedur a procedur péče o tělo.
Nabídka lázeňského centra je založena na přírodních středomořských zdrojích: nerafinovaná mořská sůl, rozmarýn, levandule, mořské řasy, jíl.
Sauny: turecká, finská a infra, kryté bazény s vyhřívanou mořskou vodou - relaxační, menší plavecký, dětský se skluzavkou; terasa s lehátky a občerstvením;
masáže, fitness, péče o tělo, kosmetika.
 
V areálu dále rybářská restaurace, bistro Port of Adria u pláže, dětské hřiště na hlavní pláži, za poplatek: tenisový kurt, minigolf, fotbalové a basketbalové hřiště, hřiště na plážový volleyball (sportovní potřeby k zapůjčení),
dále betonové nebo travnaté hřiště (badminton), rodinný Jumpyland: nafukovací atrakce pro děti, pro rodiče možnost posezení u kávy. Možnost zapůjčení kol v blízkém okolí.

Dálek areálu přiléhá kemp o rozloze 17 ha s místy jak pro obytné vozy, tak klasické stany.

Sezonní animace: Mini klub, mini diskotéka, večery s živou hudbou....

KDE BUDETE SPÁT

a) 2-lůžkové pokoje v hotelu Convent: Spr/WC, SAT-TV, telefon, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi . Výhled do parku nebo do atria s kašnou z roku 1835.
b) 2-lůžkové suity s možností až 2 přistýlek Vila Oliva: Spr/WC,SAT-TV, telefon, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi. Ložnice s manž. lůžkem, obývacíé část s rozkládacím gaučem. Terasa nebo balkon, výhled park i mořská strana (bez přímého výhledu na moře, díky vzdálenosti - za příplatek). Vhodné pro rodiny s dětmi.
c) 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky Vila Adriatic: Spr/WC, SAT-TV, telefon, minibar, fén, klimatizace, Wi-Fi, možnost přistýlky, balkon nebo terasa, zahrada
d) 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky Vila Bor: Spr/WC, SAT-TV, klimatizace, minibar/ minilednička, telefon, Wi-Fi, zahrada, 100 m od pláže
e) 2-lůžkové pokoje Vila Cedra: Spr/WC, SAT-TV, klimatizace, minibar/ minilednička, telefon, Wi-Fi, zahrada.
Vily 2+1 - max. obsazenost 2 dosp. + 2 děti do 9,99 let (na společné přistýlce) nebo pak klasicky 3 osoby.
2+2 možno pouze v Suite Vila Oliva

Apartmány a mobilní domy - cena na ověření v CK:
f) 2-lůžkové apartmány ADRIA s možností přistýlky: Spr/WC, SAT-TV, klimatizace, lednice s mrazákem, myčka, telefon, Wi-Fi. Ložnice se 2 lůžky, možnost až dvou přistýlek v obývacím pokoji, kuchyň a jídelna, terasa. Apartmány jsou přízemní, samostatně stojící

Mobilní domy na ověření včetně ceny:
g) 6+1 Premium mobilní domy - moře: Spr/WC, krytá terasa s trávníkem, luxusní vybavení - myčka, klimatizace/chlazení, 3 oddělené ložnice, ideální pro větší rodiny nebo skupiny, závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky, Wi-Fi. Parkoviště
h) 6+1 Premium mobilní domy: Spr/WC, krytá terasa s trávníkem, Luxusní vybavení - myčka, klimatizace/chlazení, 3 oddělené ložnice, závěrečný úklid, k dispozici ložní prádlo a ručníky, Wi-Fi. Parkoviště

CELKOVÁ KAPACITA

216 pokojů a apartmánů
31 mobilních domů

FORMA STRAVY

Hotel a Vily: Snídaně.
Možnost dokoupení večeří.

Mobilní domy bez stravy s možností vlastního vaření - plně vybavená kuchyňka k dispozici. Možnost dokoupení snídaní.

Snídaně od 7:00 do 10:00.
Večeře od 18:30 hod. do 21:00 hodin

Po celý den včetně oběda je na pláži restaurace "Ribičeva kantina" s bohatou nabídkou jídel a nápojů.

POBYT S DĚTMI

Dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA
Rodinný bonus:
Jedno dítě do 9,99 let ZDARMA + druhé dítě do 9,99 let se slevou 50%
-platí se dvěma plně platícími osobami.

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: Wi-Fi, animační programy v červenci a srpnu, vstup na pláž

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% pro seniory 65+ na pobyty v termínu: 2.1.- 23.6. a 3.9.- 29.12.2023

UPOZORNĚNÍ

Při pobytu v apartmánech a mobilních domech je účtován poplatek 40 € za závěrečný úklid.

Úklid v apartmánech Adria a mobilních domech:
- při delším pobytu probíhá úklid každých 7 dnů, výměna ručníků probíhá každé 2 dny.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

přírodní - 1 km pláže v areálu resortu - lehátka a slunečníky za poplatek na místě
venkovní plavecký bazén olympijských rozměrů ( otevřen cca 23.6. - 3.9. - dle počasí) - lehátka a slunečníky za poplatek na místě
krytý bazén s vyhřívanou mořskou vodou (od 1.7. do 31.8. uzavřen)

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

sportoviště v resortu
vodní sporty - šlapadla, surfy, loďky, aqua aerobic v letních měsících
Množství cyklostezek a možnost úschovy kol. Zapůjčení kol v blízkém okolí možné.

Regionální park Debeli Rtič

Výjimečný a citlivý mokřadní ekosystém Středomořská slaná louka - je jedinou loukou svého druhu ve Slovinsku a jednou z mála na východním pobřeží Jaderského moře. Toto jedinečné a ekologicky významné území je klasifikováno jako přírodní bohatství národního významu a součást soustavy Natura 2000.

Krajinský Středozemní park o rozloze 7 ha se 4500 významnými rostlinami, které patří k více než 230 druhům ze všech kontinentů.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Hotel a Vily
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

Mobilní domy
Pobyt začíná nástupem od 16:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním domu do 10:00 hod v den odjezdu.
Při pobytu v mobilních domech je účtován poplatek 40 € za závěrečný úklid.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

Pobytová taxa (může se měnit dle nařízení obce):
2,50 € osoba 18+ / den
1,25 € dítě 7 - 18 let / den
Registrační poplatek: 1,50 € / osoba 3+ / den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Povolen pouze ve Vila Bor, nesmí do restaurací a bazénů:
do 15 kg: 15 € / den
15 - 35 kg: 20 € / den
Pro mazlíčky jsou k dispozici pelíšky, psí pláž, toalety a sprcha i agility park u vily Bor.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

V areálu u vilek a apartmánů:
10 € / pobyt

DALŠÍ SLUŽBY

Wellness služby dle nabídky centra
Možnost pronájmů sportovišť
Možnost zapůjčení sportovních potřeb

NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROAUTA

nabíjecí stanice Tesla-Supercharger se nachází u hotelu Convent****

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem Flixbus z Brno, Benešova tř. hotel GRAND do Vienna International Busterminal. Přestoupíte na autobus (Flixbus) do Ljubljana bus station a odtud přestoupíte na autobus (4390 13) do Koper, Kolodvorska cesta. Přestoupíte na autobus (7540 0) do Ankaran T. Hotel je od zastávky vzdálený asi 170 m.

Cesta autobusem z Brna trvá přibližně 9 hodin a 45 minut.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

Resort Adria - Ankaran se nachází cca 10 min. jízdy od Italských hranic.
GPS 45.5780700N, 13.7341600E

Po příjezdu do Resortu u parkovací závory si vyzvednete parkovací lístek (stiskněte tlačítko) a při registraci ji předložíte na recepci spolu s SPZ vozu. Recepce reguluje neomezený průchod a pohyb v resortu.

Praha : 720 km
Brno: 614 km
Ostrava: 780 km

Koper 5 km,
Terst 20 km,
letiště Portorož 17 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

Grand Hotel PORTOROŽ****Sup.- Portorož
+
2024

Grand Hotel PORTOROŽ****Sup.- Portorož

Slovinsko Istrie

Město Portorož znamená v překladu z italštiny Město růží a je nejvýznamnějším slovinským přímořským a lázeňským letoviskem. Portorož vyniká krásnou ...

NOVINKA, TERMÁLNÍ LÁZNĚ NA BŘEHU MOŘE

polopenze

Z1036R24

od 1 970 Kč / noc
- Detail
RIVIERA**** - Portorož
2024

Hotel RIVIERA**** - Portorož

Slovinsko Istrie

Po staletí uznávané lázeňské středisko Portorož se nachází na severozápadě Istrijského poloostrova. Rozsáhlá wellness nabídka termálních lázní ...

TERMÁLY NA BŘEHU MOŘE

polopenze

Z1015R24

od 2 100 Kč / noc
- Detail
TALASO STRUNJAN****/*** - Terme Krka
2023
Last
Minute

Resort TALASO STRUNJAN****/*** - Terme Krka

Slovinsko Istrie

Vyhlášené slovinské lázně a thalassoterapeutické centrum se nachází v chráněném krajinném parku na slovinském pobřeží - světlými skalami lemovaný ...

NOVINKA V NABÍDCE

polopenze

Z1063R23

od 2 140 Kč / noc
- Detail