FREGATA - Zelená Voda u Nového Mesta nad Váhom - Slovensko - Západní Slovensko

Apartmánový dům FREGATA - Zelená Voda u Nového Mesta nad Váhom (H2917R21)

Slovensko > Západní Slovensko
Strava Bez stravy
Dovolená PRO VELKOU RODINU
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: dle ceníku
Sauna: v domě
Parkoviště
Půjčovna kol:
Rybolov
Krytý bazén: 3 km
Přírodní koupání: u domu
Železniční stanice: 5 km - možný dovoz nebo taxi
Autobusová zastávka: 5 km - možný dovoz nebo taxi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Zelená Voda u Nového Mesta nad Váhom

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Zelená Voda je známá rekreační oblast na Slovensku, ale i v zahraničí. Každý si tady najde místo, kde si může odpočinout. Návštěvníkům poskytují bohaté rekreační využití, je zde taky možnost ubytování, stravování a poskytování dalších služeb.

Můžete navštívit:

Podjavorinské muzeumMuzeum sídlí v barokní budově ze 17. století, zvaného Gilániho dům. Návštěvníci mohou shlédnout zajímavou expozici, která je věnována historii Nového Města a okolí, jeho kultuře a tradicím.

Hrad Beckov – tento hrad se tyčí nad obcí Beckov. Jeho historie sahá až do 12. století. V 17. století hrad vyhořel a zůstali po něm jen ruiny. O zachovalé ruiny se stará sdružení právnických osob.

Zelená voda, jezero – Toto jezero vzniklo těžbou štěrku před více než 30 lety. Vodní plocha je využívána na koupání, windsurfing a nebo rybaření.

Hodnocení hotelu (2 hodnocení)

FREGATA - Zelená Voda u Nového Mesta nad Váhom (H2917R18)

Jana Ochotná 29.10.2018

Na Fregatě se nám moc líbilo , moc hezké prostředí.
Rádi se tam někdy vrátíme.
Také pracovníci CK Atis jsou profesionální.
Pěkný den. Jana

10 Hodnocení

FREGATA - Zelená Voda u Nového Mesta nad Váhom (H2917R18)

Ochotná 08.10.2018

5 ptáků, moc se nám líbilo.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

LUXUSNÍ APARTMÁNOVÝ DŮM

URČITĚ OCENÍTE

Proč apartmánový dům Fregata:
- nový luxusní apartmánový dům
- vlastní loděnice a pláž hned u domu

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Apartmánový dům Fregata se nachází v rekreačním středisku Zelená voda u Nového Mesta nad Váhom, 20 km severně od Piešťan, 35 km od Trenčianských Teplic (možná ambulantní kúpelná léčba - denní navštěvování koupelí) a 20 km východně od státních hranic s ČR.
Zelená voda je komplex 5 vzájemně propojených přírodních jezer (štěrkovna) s rozlohou 80 ha. Disponuje vodou vhodnou ke koupání po celou letní sezonu, na provozování nemotorových vodních sportů a rybolovu. Součástí rekreačního areálu jsou dva areály s veřejnými plážemi a sportovišti.

V blízkosti rekreačního areálu se nachází hrady Beckov (5 km), Čachtice (10 km) a Trenčianský hrad (20 km). Region Pováží poskytuje více možností na aktivní strávení volného času - turistika, cykloturistika, v zimě běžecké a sjezdové lyžování.

Nový, moderní apartmánový dům je postavený v netradičním námořnickém stylu. Je umístěný v chatové zástavbě v bezprostřední blízkosti druhého jezera. V hlavní sezonu doporučujeme pro rodiny s dětmi a partie všech věkových kategorií. V mimosezónu je vyhledávaný zejména milovníky rybolovu (květen, červen, září, říjen) a milovníky zimních sportů (leden, únor). Svým vybavením a polohou je schopný uspokojit i požadavky náročných klientů.

Možnost návštěvy lázní a denní rehabilitace (Piešťany 18 km, Trenčianské Teplice 35 km).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Apartmánový dům se skládá ze dvou nezávislých dvoupodlažních apartmánů se společným vchodem, zádveřím a schodištěm.
Společně pro oba apartmány: velká společenská místnost s krbem, barovým pultem a finskou saunou v suterénu domu; dále pak venkovní zahrada, zahradní altán, venkovní ohniště, vybavená loděnice, molo a soukromá pláž s lehátky.
Celková kapacita apartmánového domu je 8 pevných lůžek a 4 přistýlky.

Služby k dispozici: loděnice s čluny (nafukovací člun pro 8 osob, kajak, kanoe), zahradní altán a venkovní ohniště, privátní pláž s lehátky, zahrada, zahradní terasa se zahradním nábytkem, horská kola, stolní tenis a badminton, finská sauna, společenská místnost s krbem

KDE BUDETE SPÁT

a) 5 - lůžkový apartmán PROVA s možností 2 přistýlek:
přízemí:
samostatná obývací místnost s kuchyňským koutem (SAT/TV, rychlovarná konvice, kávovar expresso, chladnička, elektrická trouba a varná deska, základní kuchyňské vybavení), letní terasa, Spr.+WC
partro: ložnice a dětský pokoj, Spr.+WC

b) 5 - lůžkový apartmán KORMA
přízemí:
samostatná obývací místnost s kuchyňským koutem (SAT/TV, rychlovarná konvice, kávovar expresso, chladnička, elektrická trouba a varná deska, základní kuchyňské vybavení), letní terasa, Spr.+WC
partro: ložnice a dětský pokoj, Spr.+WC

V celém domě je podlahové topení.

CELKOVÁ KAPACITA

2 dvoupodlažní apartmány Prova a Korma

FORMA STRAVY

bez stravy s možností vlastního vaření ve vybaveném kuchyňském koutu. V případě zájmu možnost zajistit snídaně v blízké hotelu za poplatek cca 5 Eur /os./den

UPOZORNĚNÍ

V případě pronájmu jednoho apartmánu může být druhý apartmán využíván jinými klienty. V tom případě využívají klienti společné prostory společně.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

vlastní pláž přímo u apartmánu. Na veřejné pláži: tenis, plážový volejbal aj. aktivity.
Koupaliště ZELENÁ ŽABA Trečianske Teplice (30 km) - letní 33 metrový bazén s vodními atrakcemi, dětský bazén, celoroční saunový svět, hřiště s umělou trávou, dětské hřiště, bowling aj. Více informací najdete ZDE

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním apartmánu do 11:00 hod v den odjezdu.
Při nástupu na pobyt se vratná kauce nevyžaduje.

REKREAČNÍ POPLATEK

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM

690 Kč / pes / pobyt - platí se v CK při objednání pobytu.

PARKOVÁNÍ

zdarma

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do Nového Mesta nad Váhom (leží na žel trati č. 120 Bratislava - Žilina). Pravidelné žel. spojení vnitrostátními a vybranými mezinárodními rychlíky. Přímé spojení s ČR: Arriva Express (Olomouc, Přerov, Pardubice, Praha).
Vzdálenost ze žel. stanice 5 km , dále taxi cca 5 Eur / 1 jízda (
Na základě tel. domluvy je možné osobní vyzvednutí na železniční stanici.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do stanice Nové Mesto nad Váhom. Pravidelné autobusové spojení vnitrostátními a mezinárodními autobusy. Přímo spojení s ČR: Turancar (Brno, Praha.
Vzdálenost autobusového nádraží 5 km , dále taxi cca 5 Eur / 1 jízda (
Na základě tel. domluvy je možné osobní vyzvednutí na železniční stanici.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

1.) dálnice D1 - Bratislava - Žilina, exit. 106 Nové Mesto nad Váhom, pokračovat po cestě první třídy směr Brno, Nové Mesto nad Váhom (I/54), po cca 2 km odbočit do rekreačního areálu směr Zelená voda, pokračovat přes rekreační areál po hlavní cestě cca 1,5 km, po levé straně Hotel Perla***, zde osobní vyzvednutí na parkovišti hotelu v předem dohodnutém čase na tel. čísle uvedeném na voucheru.

2) Nebo cesta první třídy Bratislava - Piešťany - Trenčín - Žilina (I/61), sjezd do Nového Mesta nad Váhom, exit směr Brno, Myjava, Čachtice nebo Beckov, Kočovce (podle směru příjezdu), výjezd na most, na mostě odbočit vpravo (při příjezdu od Bratislavy) nebo vlevo (při příjezdu od Žiliny), pokračovat po cestě první třídy (I/54) směr Beckov, KOčovce a dálnice D1, přejezd přes řeku Váh, po cca 1 km odbočit vlevo do rekreačního areál směr Zelená voda, dále pokračovat pod bodu 1

3 Nebo cesta první třídy hraniční přechod Strání / Moravské Lieskové - Nové Mesto nad Váhom (I/54), vjezd do Nového Mesta nad Váhom, na světelné křižovatce pokračovat rovně po hlavní cestě přes most nad řeku Váh, po cca 2 km odbočit vlevo do rekreačního areálu směr Zelená voda, dále viz bod 1.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny