FLÓRA - Trenčianské Teplice - Slovensko - Západní Slovensko

Hotel FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R24)

Slovensko > Západní Slovensko
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: 20 EUR/den
Internet: na pokoji
Výtah
Krytý bazén v objektu
Restaurace v objektu
Kavárna
Sauna: v hotelu
Parkoviště
Stolní tenis
Tenisový kurt: v areálu
Termální lázně: 300 m
Autobusová zastávka: 600 m
Společenské a kulturní vyžití
Sportovní vyžití
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Trenčianske Teplice

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Díky nádhernému přírodnímu prostředí Strážovských vrchů na západním Slovensku a léčivým účinkem termálních pramenů se lázně Trenčianske Teplice staly jedním z nejvyhledávanějších a nejstarších lázeňských středisek na Slovensku. Pro vyjímečnou polohu uprostřed přírody, kde ze země vyvěrají horké prameny, se nazývají „perla Karpát“. Podle pověsti místní léčivé prameny objevil kulhající pastýř při hledání zatoulané ovce. Tento příběh dodnes připomíná městský znak, ve kterém je znázorněný pastýř, ovce a stylizovaný pramen. Základy pozdějších lázní položil v 16. století palatin Štefan Zápol’ský. O další rozvoj se postarali Illésházyovci, baron Juraj Sina a jeho následovníci. V současnosti lázně poskytují komplexní léčbu pro více jak 20.000 pacientů ročně a v nabídce mají 80 druhů procedur.

Můžete navštívit:

Naučný chodník Jeleň – BaračkaJedná se o naučný chodník, který je přírodovědně a historicky zaměřený. Trasa je dlouhá 6 kilometrů a je vhodná i pro nenáročné turisty.

Klášter Velká Skalka – Jedná se o nejstarší poutí místo. Je složený ze dvou objektů – Malé a Velké Skalky. Součástí areálů jsou i podzemní chodby a původní jeskyně poustevníků.

Jánošíkova jeskyně – Jedná se o poměrně malou jeskyni, kterou využívali zejména zbojníci a poté i obyvatelé na náboženské účely. Jeskyně má délku 10,5 metru.  

MOŽNOST KOUPÁNÍ

v hotelu relax centrum s krytým bazénem (15,5 x 8 m, 30°C), sedacím bazénem (11,5 x 2,5 m 33°C), saunovým centrem, perličkovými koupelemi aj.
Termální bazény v lázních Trenčianské Teplice.

LYŽOVÁNÍ

Nejbližší lyžařské středisko je vzdáleno 25 km. V případě příznivých sněhových podmínek možnost běžeckého lyžování v okolních Strážovských vrších.

Hodnocení hotelu (22 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R23)

Šopf Stanislav 24.11.2023

Super pobyt, stravování a parádní personál. Doporučuji

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R23)

Petr K. 05.10.2023

Hotel Flóra
- všude čisto; úklid pokoje každý den; recepce nonstop, paní recepční co nás zapisovala stejně jako její kolegyně absolutně v pohodě; v hotelu výtah; bydleli jsme v prvním patře, kde je i wellness, což bylo super; na chodbách hotelu koberce, všude příkladně uklizeno. Pokoj jsme měli s balkonem, postele pohodlné, přistýlka užší postel, takže dítko se vyspalo také k jeho spokojenosti; tv se sat. programy v hd kvalitě, což bylo nečekané a příjemné. Wifi fungovala po celém hotelu bez problémů. Parkování buď přímo před hotelem, nebo na parkovišti přes ulici. Obě parkoviště jsou hotelu, placená a za závorou. Každý, komu je méně než 60 let, bude v hotelu v menšině. Těch starších je tu většina. Jako bonus jsme měli s manželkou každý v ceně pobytu jednu proceduru.

Wellness
- bazén viz foto Atisu, sice vypadá jako velký, ale zdání klame; hloubka okolo 1metru, teplota 30-31 C. Na plavání to s ohledem na rozměry bazénu moc nebylo, na osvěžení a relax v pohodě. Sedací bazén o fous teplejší. Pokud je někdo zvyklý na termály, bude mu ze začátku chladno. Na pokoji k dispozici hotelový župan pro každého (v něm jsme chodili rovnou do Wellnessu), ručníky a osušky.

Jídlo
- snídaně 07.30-09.30, večeře 17.30-19.00hodin, za 10 EUR se dá přikoupit oběd (nevyužili jsme). Byť jsou snídaně i večeře formou bufetu, pochopili jsme, že důchodci s otevřením dveří jídelny už stojí ve frontě před nimi, takže jsme se přizpůsobili a také chodili včas. Jídlo dobré, bez připomínek. Pití se platí (večeře), resp. konzumujete, při odjezdu platíte, vše bez problému.

Okolí hotelu
- hotel na konci Tr. Teplic, na kolonádu co by kamenem dohodil, kolonáda průběžně uklízena každý den (v době našeho pobytu od padajícího listí). Lidí již málo, přece jenom podzim je za dveřmi.

S ohledem na skutečnost, že Flóra je hotel ***+, dávám 5*.

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R23)

Pupíková Naděžda 15.2.2023

v Trenčianských teplicích jsme byly poprvé, Chtěly jsme poznat město, okolí tj Trenčín, koupit si několik procedur v lázních. Zázemí v hotelu Flora bylo na jedničku. Ochota všech, příjemné prostředí, kvalitní a pestrá strava i bezlepková,líbilo se nám i Wellnes,bazén a hlavně sauny.

9 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R22)

Jindřich a Edita Kláskovi 13.10.2022

Oba jsme s pobytem velmi spokojeni. (s ptáčky si nevíme poradit)

9 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R22)

23.9.2022

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R22)

Taischl 05.7.2022

Ubytování celkem dobré snídaně a večeře také až na doplatek za nápoj při večeři a nebyl vždy nabízen.Jinak klidné prostředí a dobré místo k odpočinku i na výlety.

8 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R21)

Filip Struňák 27.9.2021

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R20)

Kunešová Jana 25.9.2020

Hodnocení pobytu superlativa, až na poslední noc ze soboty na neděli, kdy noční klid rušila diskotéková párty ve vedlejším Kursalonu, kde hlásitá hudba skončila ve4hodiny ráno.Po dotazu na recepci zda nemají možnost kontaktovat místní policii ve 2,30h mně bylo zděleno , že se pokusí s tím něco udělat, ale bohužel asi nešlo.Moc jsme již toho nenaspali, ale jízdu domů jsme nakonec zvládli. Určitě se tam ještě někdy vrátíme. Děkujem

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R20)

25.3.2020

pobyt byl super

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R19)

23.12.2019

Ubytování i wellnes v pořádku,ale podprůměrná strava

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R19)

Jan Dzidek 12.10.2019

Vše super....

9 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R19)

Jana Dzidkova 25.5.2019

Na Slovensko jezdíme opakovaně a vždy jsme spokojeni.Hotel Flora v Trenčianských Teplicích můžeme doporučit i náročnějším klientů.Služby na úrovni,strava bez výtky a jako třešnička na dortu je bazén s vířivkou a saunovým světem.Určiě tyto pobyty budeme opakovat.Vždy si skvělě odpočineme.

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R18)

Jana Kulišová 18.10.2018

Hotel pěkný, denně úklid a výměna ručníků, snídaně bohaté s dostatkem ovoce i zeleniny, k večeři výběr ze 3 jídel + saláty a dezert. Odpoledne káva a zákusek. Vyhřívaný bazén a střešní terasa. K dispozici mapky, informace o okolí, welness. Možnosti výletů autobusem, autem i pěší podle značek. To vše bylo výborné.
V hotelu byli zároveň klienti se zdravotním pojištěním. Klientce s pojištěním, která seděla u našeho stolu, se během večeře udělalo špatně. Domnívám se, že jsme mohly být usazeny u stolku pro dva, bylo jich v restauraci dost. Dávám to k úvaze pro příště.

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R18)

Simperová V. a Petřeková H. 24.7.2018

S pobytem pro seniory jsme byly velmi spokojené. Jak s ubytováním, tak s jídlem i poskytnutými procedurami. Jídlo bylo chutné, u večeří bylo z čeho vybírat a bufetové snídaně měly každý den nějakou změnu. Perzonal byl ochotný. Také nám vyšlo počasí.

Jediný problém byl v dostupnosti lázní veřejnou dopravou z Trenčianské teplé. I v tom nám hotel pomohl. Na dovoz a i odvoz nám zajistili hotelové taxi.

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R18)

Petr a Květa Matějíčkovi 07.7.2018

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Výtečná strava, pozorný personál, ubytování rovněž OK. Výlety byly limitovány časovým programem procedur a samotné městečko se dá projít během jednoho odpoledne. Dovolím si pouze varovat před výstupem na vyhlídku Jelen po žluté značce od hotelu Vila Anna! Tato cesta není vhodná pro seniory (zvlášť za deště). Ale za to vaše CK nemůže...

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R17)

Jaroslav Vacek,Sokolov 23.10.2017

Dobrý den,
musím konstatovat,že jsme byli s ubytováním i s poskytnutými službami spokojeni.
S pozdravem a přáním krásného dne

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R17)

Jana Dzidková 21.10.2017

opakovaně jsme využili vašich služeb,nemáme co vytknout.V hotelu Flora jsme již poněkolikáté,můžeme vřele doporučit.

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R17)

Lebeda a Jana Lebedovi 29.9.2017

spokojenost 5 ptáků,kvalita stravování a ubytování výborná.

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R17)

Vladimír Vlček 18.8.2017

V blízkosti o víkendu silně znějící hudba. Jinak k ubytování žádné připomínky vše v pohodě.

8 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R17)

M.Krček 12.8.2017

Proti roku 2014došlo ke zhoršení stravy.Proti minulosti nebyl během pobytu k večeři zákusek,ovoce.Jídlo nebylo vychucené.Při výběru ze 3 jídel byl problém vybrat jedno.Na příklad,zadělávané dršky,palačinky z hlívovou náplní,předkrm vodová polévka,lžička brambor,salátu a pod. Jinak bylo vše v pořádku.Z nabídky Atis v příštích létech si vybereme jinou lokalitu.

Vážený pane Krčku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí, že vnímáte zhoršení stravy na hotelu Flóra oproti minulému pobytu. Strava je všeobecně velmi subjektivní záležitost a nemusí všem vyhovovat to stejné. Dle vyjádření hotelu byla v době Vaše pobytu 90% obsazenost na hotelu a jediné negativní hodnocení stravy je Vaše. Evidují spíše naopak více pozitivní hodnocení. Velmi nás toto mrzí a pevně věříme, že na dalším pobytu budete již se stravou spokojeni.
Tým ATIS a.s.

5 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R17)

Trojáková Věra 19.1.2017

Dorý den,byla jsem velmi spokojená.Trojaková

10 Hodnocení

FLÓRA - Trenčianské Teplice (H1221R16)

dzidková jana 17.11.2016

díky,byl to náš druhý pobyt v hotelu flora a mohu všem vřele doporučit.vše bylo k naší spokojenosti.určitě vše zopakujeme i příští rok.doufam,že se stejnou ck.....ještě jednou velké dík

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

VOLNÝ VSTUP do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím bazénem a vodními atrakcemi

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Flóra Trenčianské Teplice:
- v centru lázní u lázeňské kolonády, obklopené zelení
- všechny služby pod jednou střechou
- moderní wellness centrum - nejhezčí v okolí
- bohatá nabídka rehabilitačních služeb
- vždy něco navíc - třeba vyzkoušet

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Flóra ***+ leží v centru městečka, v blízkosti lázeňského parku a termálních bazénů. Trenčianské Teplice se nacházejí v západní části Slovenska, cca 15 km od Trenčína, na úpatí Strážovských vrchů. Jsou proslulé díky léčebným termálním pramenům (36 - 40°C), ve kterých se léčí revmatické a další onemocnění pohybového ústrojí.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, filmová kavárna, letní terasa vhodná na opalování - propojená s hotelovým bazénem, fitness, 2 dětské koutky, stolní fotbal, kosmetický salon, uzavřené a kamerou hlídané parkoviště, internetový koutek, hotelový trezor, půjčovna kol, stolní tenis aj. Tenisové kurty a minigolf 850 m od hotelu.

WELLNESS CENTRUM: bazénový komplex s plaveckým (15,5 x 8 x 1,2 m) a sedacím (11,5 x 2,5 x 1 m) nerezovým bazénem s vodními atrakcemi (vyhřívaný na 30 - 33 °C), saunový svět: parní slaná sauna, bylinková inhalace, finská sauna, tepidárium a vodní cesta.
Orientační provozní doba wellness centra
NE - ST bazénový komplex: 10:00 -18:30 hod, saunový svět: 16:30 - 21:00 hod
PA - SO bazénový komplex: 10:00 - 18:30 hod, saunový svět: 14:30 - 21:00 hod

LÉČEBNÉ PROCEDURY (více než 50 druhů): masáže - klasické, podvodní, thajské, reflexní, reflexní chodidel, medová detoxikační, shiatsu, vákuová (baňkování), lávovými kameny, lymfodrenážní, leg basic, body basic, aroma masáž s voskem, minerální bahenní zábal Ahava, rašelinový zábal, elektroterapie, magnetoterapie, biotronová lampa, oxygenoterapie, plynové injekce, aquaaerobik, jóga, reiki, ayurvedská indická olejová masáž. Speciální: Dorn Metoda - Breuss masáž, Champi a Tuina masáž, masáž čokoládovým olejem.

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky (přistýlky na ověření, přistýlky pevně zabudované), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, trezor, Wi-Fi, župan.

1 - lůžkové pokoje nebo neobsazené lůžko v 1/2 pouze na ověření.

CELKOVÁ KAPACITA

114 lůžek

FORMA STRAVY

Polopenze.
Možnost dokoupení obědů na místě.

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko bez stravy ZDARMA!

UPOZORNĚNÍ

Léčebné pobyty nejsou určeny dětem - procedury mohou být poskytnuty pouze osobám od 18 let !! Pobyty pro děti neobsahují procedury.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Krytý hotelový bazén (15,5 x 8 x 1,2 m 30°), sedací bazén (11,5 x 2,5 x 1 m 31-32°C).

V Lázních Trenčianské Teplice je možné také využít několik termálních bazénů s léčivou vodou, která blahodárně působí na pohybový aparát. Dále je zde venkovní celonerezový celoroční bazén GRAND (25 x 10 m) - 3 plavecké dráhy (33°C) + oddychová zóna (další bazén ve tvaru půlkruhu 36°C). K dispozici jsou vzduchová lůžka, hydromasážní trysky, široké a bodové chrliče.

Nově rekonstruované letní koupaliště ZELENÁ ŽABA (cca 350 m): 33 metrový bazén s vodními atrakcemi, dětský bazén, celoroční saunový svět, hřiště s umělou trávou, dětské hřiště, aj. Více informací najdete ZDE

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM
- po trati mezi Trenčianskou Teplou a Trenčianskými Teplicemi. Jedná se o křížence mezi tramvajovým a železničním systémem. Jde o jednu meziměstskou trať dlouhou přibližně 5,5 km

Dovolená POD ROZHLEDNOU:
Trenčianská rozhľadňa (vzdálenost 16,6 km), 893 m. n. m.
Nachází se v Trenčinském kraji približne 15km od mesta Trenčín a 10km od hranice s Českou republikou. Nad gazdovstvom půjdete okolo výběhu koní, pokračovat budete okolo pasoucích se krav a přibližne v polovině kopce narazíte na altánek, kde si můžete na chvíli sednout a pokochat sa okolní přírodou.
Provozní doba (bez záruky):
Vstupné (bez záruky): 33 Kč za osobu

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17.30 do 19.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

Dle aktuální sazby.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

20 EUR/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

hlídané parkoviště: 1,5,- EUR/den při pobytu na 3 a více nocí
3,- EUR/den při pobytu na 1-2 noci.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětské postýlka: zdarma (požadavek nutno nahlásit předem)
Dětská židlička: zdarma (požadavek nutno nahlásit předem)

Zapůjčení fénu, rychlovarné konvice,: 1,5 Eur/den
Zapůjčení ventilátoru: 1,5 Eur/den
Zapůjčení chladničky: 3 Eur/den

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, American Expres.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Trenčianské Teplé, dále autobusem do Trenčianských Teplic (600 m hlavní autobusové nádraží nebo 150 m –zástavka LD Arco).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem přímé spoje z Prahy nebo Brna do Trenčína, odtud autobusem do Trenčianských Teplic (600 m - hlavní autobusové nádraží).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem z Bratislavy po dálnici D1 směr Žilina sjezd Trenčianské Teplice, dále značeno.

Vzdálenost:
z Prahy: 363,6 km, z Českých Budějovic: 408 km, z Brna: 157,8 km, z Ostravy: 176,8 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny