ZÁTOKA - Senec - Slovensko - Západní Slovensko

Hotel ZÁTOKA - Senec (H2250R21)

Slovensko > Západní Slovensko
Strava Bez stravy
DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: v hotelu
Fitness
Rybolov
Aquapark: 200 m
Přírodní koupání: u hotelu vl. pláž
Železniční stanice: 2 km
Autobusová zastávka: 500 m
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Senec

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Město v Podunajské nížině, 24 km na východ od Bratislavy pyšnící se bohatými archeologickými nalezišti a střediskem hrnčířské výroby. Vodní plochy v nejteplejší oblasti Slovenska jsou velkým lákadlem pro turisty. Jezera vznikla po těžbě štěrku a písku. Své pojmenování slunné, dostala tato jezera oprávněné, jelikož zde svítí Slunce až 2200 hodin ročně. Turecký dům v Senci je typickou ukázkou renesančního slohu. V rozsáhlém zámeckém parku bylo v roce 1995 založeno první golfové hřiště na Slovensku. V lokalitě včelařské paseky poblíž obce Kráľová se nachází výjimečný včelařský skanzen s dřevěnými, nápaditě a umělecky pojatými pavilony a pokusnou stanicí.

Můžete navštívit:

Turecký důmjedná se o jeden z nejstarších objektů v Senci. Byl postavený v 16. století a má v sobě ukrytou tajnou únikovou chodbu. V současnosti je zde zřízeno Městské muzeum, které disponuje dvěma stálými expozicemi.

Hrad Čeklís – Tento hrad byl postavený ve 13. století a strážil cestu směřující z Bratislavy na východ. Hrad později zaniknul během husitských válek.

Rozhledna Hnízdo a Bobří hrad – Nedaleko obce Malinovo se nachází tato netradiční rozhledna, jelikož má tvar ptačího hnízda a tyčí se 7 metrů nad zemí.

Hodnocení hotelu (25 hodnocení)

ZÁTOKA - Senec (H2250R20)

Novakovi 16.7.2020

Strava výborná,zvláště snídaně, švédské stoly,ubytování dobře,příště si připlatíte s výhledem na jezero.Z našeho pokoje jsme viděli jen stromy.2c jsme byli na výletě vlčákem, což se líbilo vnukovi.dekujeme

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R19)

Jarka Herzánová 31.8.2019

na slovensku jsem byla poprvé.a musím říct,že jsem byla nadšená.vše bylo jak má být,strava vynikající,všeho dost,ochotná obsluha připravená vždy vyhovět,vždy ochotné ženy na recepci. ubytování v pohodě,super je pláž u hotelu,včetně půjčování lehátek a slunečníku bez poplatku.podívala jsem se do Pezinoku,a do Bratislavy,navštívila muzeum v Senci.s dovolenou jsem byla moc spokojená.

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R19)

Jana Faltova 29.8.2019

Hezky hotel primo u jezera, ovsem pokoje na druhou stranu od jezera jsou velmi hlucne, naproti je ubytovna,vyhled na parkoviste, hruza.casto se tam konaji svatby a to se pak clovek taky moc nevyspi. Jinak personal velmi prijemny.

6 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R19)

22.8.2019

Super!!!

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R19)

Michal 13.8.2019

Tento hotel nedoporučuji (mravenci, postele smrdí) celkově zastaralé. Stravování (gothajský salám, točeňák a jiné "pochutiny")

Dobrý den, Michale,

děkujeme Vám za hodnocení pobytu v hotelu Zátoka. Hotel Zátoka na svou rekonstrukci čeká (bude prováděna zřejmě po sezoně), ale vedení hotelu se přesto snaží, aby hosté byli spokojeni. Hodnocení stravy je ze strany našich pozitivní, proto nás překvapuje, že jste byl nespokojen. V době Vašeho pobyty byli na hotelu Zátoka shodou okolností ubytování i zástupci CK ATIS a stravu hodnotili také pozitivně. 
Tým ATIS a.s.

2 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R19)

10.8.2019

Stravování super ale neměli jsme odpoledne kávu zákusek nebyla nám poskytnuta sleva pro důchodce a vzhledem že jsme měli pokoj na hlavní cestu tak hudba která tam hrála ne do 22hod kdy je noční klid ale až do 24 -02hod tak to byla katastrofa

Dobrý den,

děkujeme za hodnocení pobytu v hotelu Zátoka Senec. Prověřovali jsme služby, které jste měli objednány a zaplaceny a součástí Vašeho pobytu nebyl žádný zákusek nebo káva příp. sleva pro důchodce. Měli jste objednaný Rekreační pobyt s polopenzí, kde tyto služby nejsou v ceně.
Za hluk z vedlejší diskotéky se hotel omlouvá, bohužel diskotéku neprovozuje a hluk ani délku provozu diskotéky není schopen ovlivnit. 
Tým ATIS a.s.

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R19)

Dana, Karel, Aleš, Dana 04.8.2019

S pobytem v Hotelu Zátoka jsme byli velmi spokojeni. Týkalo se to jak ubytování, tak i stravy - velký výběr a chutná. Personál byl milý, vstřícný a ochotný. Jediný nedostatek byl noční život v kempu naproti, to ovšem hotel nemůže ovlivnit. Za nás určitě 5 ptáků

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R19)

25.7.2019

Hotel má nejlepší léta za sebou. Hroznè koberce na chodbách i pokojích. Zastaralé dveře. Pokud pokoj směrem do kempu, nic moc. Hluk do 1h ranní. Nepomůžou ani zavřená okna a balkon. Diskotéka hned naproti a na plný pecky.
Co můžu vyzdvihnout je určitě personál, který moc příjemný.
Jídlo se dá, snídaně trochu slabší, málokdy něco sladkého což je k podivu, protože přímo v hotelu pečou kolace, buchty a před hotelem ve stánku ráno prodávají.Vecere celkem fajn. Dokonce k večeři i samoobslužné pití,i když buď voda nebo voda se sirupem.A ráno to opravdu není džus, ale jen voda se sirupem, což jsem ještě nikde nezažila.
Pláž u hotelu v pohodě, klid.
Kdyby se do hotelu zainvestovalo, byl by to fajn hotel a pokoje směrem do kempu, kterých je pár bych dala za levněji.

Dobrý den,

děkujeme Vám za hodnocení pobytu, které jsme předali k vyjádření vedení hotelu a zde je jejich reakce:

Dobrý deň,

ďakujem za zaslané hodnotenie. Uvedomujeme si strašie vybavenie hotela, ale hotel bol na začiatku tejto sezóny prednaý a nový majiteľ počíta s jeho kompletnou rekonštrukciou po skončení letnej sezóny.

Čo sa týka hluku z diskotéky ten bohužiaľ nie je možné ovplyvniť. Všade v popise hotela uvádzame fakt, že hotel sa nachádza uprostred rekreačnej zóny, v ktorej sa počas letnej sezóny konajú pravidelne akcie a diskotéky.

Nakoľko sme chceli zvýšiť konfort našich hostí, otvorili sme v decembri vlastnú pekáreň. Na raňajky preto podávame čerstvo pečený chlieb (pečie sa denne). Rovnako sa podáva aj vianočka a raňajkové koláče (bublanina alebo kysnuté koláče s ovocím). Na žiadosť hostí sme zaradili do ponuky aj žemle. Samozrejme v rámci raňajok nie je možné ponúkať kompletný sortiment pekárne. Pokiaľ hostia majú záujem, môžu si dokúpiť v stánku pagáčiky alebo iné druhy sladkého pečiva ako občerstvenie alebo ľahký obed.

S pozdravom

Ing. Eva Horňáková

4 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R18)

Lucie Baladová 01.9.2018

Ubytování v hotelu,pěkný... Každý den odnášeli odpadkové koše,plnily zasobniky na mýdla,i toaletní papír, každý den nový.Stravování pestré,velký výběr.Akorát u hotelu ta pláž.Tu skoro nikdo nepoužíval,voda tam byla špinavá,tak se chodilo jinam.Slunečná jezera můžu doporučit- dovolená s dětmi,to je právě ideální místo.

6 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R18)

František Slavík 24.8.2018

Pobyt byl skvělý obsluha hotelu velice prijemna. Celý pobyt jsme si moc užili. Úžasná lokace v blízkosti Bratislavy. Dostali jsme vše co jsme si u cestovní kanceláře Atis objednali. Můžu jen doporučit!!

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R18)

Markéta 10.8.2018

Velmi příjemný hotel a personál. Chutné jídlo a velký výběr. Klidná pláž a v okolí hodně atrakcí a sportovního vyžití. Doporučuji. Určitě se vrátíme 😁

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R18)

Jana Faltová 03.8.2018

U stravování bych ocenila tmavé pečivo.Jinak všichni příjemní,super.

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R18)

Jiřina 03.8.2018

Krásný hotel s vlastní pláží, ochotný personál, snídaně bohaté, průběžně doplňované. V okolí spousta možností na občerstvení
(U bielej myši, Koliba). Doporučuji návštěvu aquaparku Senec.
V noci je bohužel slyšet hudba z okolí. Jinak se nám pobyt moc líbil, mohu doporučit.

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R18)

Vaingát 26.7.2018

Dobrý den, v žádném případě jsem nebyla spokojená. Zajímalo by mne kdo se z Atisu byl naposledy v hotelu podívat? Volala jsem si k vám na dispečink, že je pokoj odporně špinavý, byla jsem přepojena na Slovensko, kde mi to nikdo nezvedal. Takže jsme tam pobyt odtrpěli.
Špinavé zdi, lednice na pokoji nemytá bůhví jak dlouho,. plná drobků, výkaly po předchozích návštěvnících nad toaletou , špinavé korberce na pokoji, roztrhané špinavé koberce na chodbách. Za celý týden nikdo neuklidil, koše nevynešené, což je vtipné s batoletem, kterém má pleny.
Personál ochotný, ale také jaksi v restauraci stoly špinavé, stejně tak jako dětské jídelní židličky, nemyté několik týdnů.
Když jsem viděla, jak se myjí stoly, tedy spíše šmudlají všechny jedním nevymáchaným hadříkem bylo mi z toho na zvracení. Ušpiněné ubrusy nikdo nevyměnil, stoly kde se střídali hosté nikdo do konce snídaně či večeře neutřel.
Nezlobte se na mě, ale cena za tuto odpornost je dost vysoká.

Vážení klienti,

děkujeme Vám za hodnocení pobytu v hotelu Zátoka - Senec a je nám líto, že jste nebyli s pobytem spokojeni. Kvalitu ubytovacích zařízení kontrolujeme pravidelně, s hotelem Zátoka již spolupracujeme řadu let a ohlasy našich klientů jsou pozitivní (viz jiné recenze). 
Recepční hotelu Vám po příjezdu přidělil pokoj, ve kterém jste se odmítli ubytovat, protože byly zašpiněné stěny. Celý hotel se přes každou sezonu maluje, bohužel někteří neukáznění hosté znečistí i stěny pokojů a není možné provést ihned nápravu a pokoj nechat vymalovat uprostřed sezony. Ač byl hotel v době Vašeho příjezdu plný, zajistil Vám recepční okamžitou výměnu pokoje, kde byly stěny v pořádku.

Informace z prodejního dispečinku byla předána na odpovědného pracovníka ATIS, který celou situaci okamžitě prověřil a zjistil, že Vám byl pokoj se špinavými stěnami okamžitě vyměněn. Další stížnost z Vaší strany o nefungujících službách (neprovádění nebo špatné provádění úklidu jak na pokoji, tak v jídelně) po celou dobu Vašeho pobytu neevidujeme. Pokud bychom ji měli, vše bychom prověřili a nechali sjednat nápravu. 

Vaše hodnocení pobytu jsme předali i vedené hotelu, aby měli podnět k zlepšení služeb hotelu.
Tým ATIS a.s.s

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R18)

24.7.2018

Ubytovani: hotel starší, starší vybavení, menší pokoje, chybělo nam lepší zastíně í (tmavší závěsy nebo žaluzie), byla by perfektní i klimatizace,uvítali bychom více zásuvek (elektrickych), čisto, uklizeno

Jídlo: večeře perfektní a chutné, snídaně dobré,ale často opakující se, uvítali bychom více sladké ( koláče, buchty apod, bílý jogurt)

Vybavení: dobrá herna pro děti, dobré venkovní pískoviště, trampolina jiz bohužel trochu poničená, tak jsme nevyužili, nedělní promítání pro deti bezvadné, hotelova pláž menší, mohl by být lepší přístup pro malé děti, ale jinak vyhovující, mohl by být k dispozici bazén nebo masáže ( ve výtahu byl vyznačen)

Obsluha: s mužskou obsluhou nebyl problém, milí, ochotní, ženská obsluha byla trochu arogantní a nepříjemná , bar by mohl být otevřen déle než do 22, jeden den zavřeli i dříve než ve 22.

Kdyby se hotel zmodernizoval a lépe vybavil, určitě bychom ho navštívili znovu.

5 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R18)

Markét 23.7.2018

Veliká spokojenost ,krásná dovolená:)

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R18)

Gabriela Hoffmanová 23.7.2018

Personál hotelu - velmi příjemný a milý, prostředí - příjemné, klidné.
Strava (snídaně) - uspokojivá, průběžně doplňovaná. Ocenila bych větší výběr.
Pokoje - čisté, žádný velký luxus, ale dostačující.
Hotel celkově - hezký, malý, člověk má soukromí.

8 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R18)

Ivana 12.7.2018

Hotel Zátoka Senec můžu jen doporučit. Velmi ochotný a vstřícný personál.
Výborné jídlo, zkrátka velmi příjemný pobyt.
Rovněž okolí nabízí spoustu možností, žádná nuda.

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R17)

13.9.2017

Vše proběhlo k naší velké spokojenosti. Pobyt a služby na Slovensku lepší než u nás. Cestovní kancelář ATIS vždy zajistila vše potřebné k vycestování. Ochota a rychlost jsou předností této cestovky. Doporučuji!!!!!!!

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R17)

31.7.2017

7 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R17)

Čerňanský 29.7.2017

5 ptáku

10 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R17)

Vranka Jar. 28.6.2017

Ubytování O.K.Strava,výběr z jídelniho lístku cokoli, velké porce a velmi chutné.Vstřícný personál od šefové až po uklizečku.Velmi spokojení.Na pokojích bude v létě chybět klimatizace.

8 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R17)

Szurman. 28.6.2017

Ubytování i stravování bylo vynikající.Výborná komunikace s personálem,přímo nás rozmazlovali.Voda čistá,teplota vody akorát na ochlazení.

9 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec (H2250R16)

06.9.2016

7 Hodnocení

ZÁTOKA - Senec

Horký Pavel 24.8.2016

Ubytování výlety koupání bylo bez chyby.Akorát večeře byly už při začátku podávání studené.

9 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Zátoka Senec:
- hotel má vlastní pláž
- klimatizovaná zimní zahrada s výhledem na jezera
- terasa přímo nad vodou
- rybolov přímo u hotelu na hotelové pláži

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Zátoka Senec se nachází na břehu Slunečních jezer - Sever v Senci, 20 km od hlavního města Bratislava.

Sluneční jezera jsou jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letních středisek na Slovensku. Rozsah vodní plochy je více než 100 ha, délka 2,2 km a průměrná šířka 400 m. Průměrná teplota vody v létě je 25 oC, což je porovnatelné s Jadranem. Areál je pro lepší orientaci rozdělen podle světových stran na jižní a severní. Bohaté možnosti vodních sportů, rybolovu umožňují prožít nezapomenutelné chvíle na zelených plážích a volají po návratu tohoto ráje pro turisty.

Přímo v areálu se nachází dětské hřiště, volejbalové plážové hřiště, tenisové kurty, půjčovna sportovních potřeb (čluny, šlapadla), tobogány (severní strana), nové fotbalové hřiště s umělým povrchem (jižní strana), vodní fotbal (severní strana). V letní sezoně se zde konají pravidelné diskotéky různého charakteru a různé zábavné akce.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace s barem, letní terasa a zimní zahrada s výhledem na jezero, stolní fotbal a tenis, Wi-Fi, dětský koutek, suchá sauna

V blízkosti (cca 200 m) - půjčovna loděk, bowling, squash, tenis, minigolf, příp. jízda výletním vláčkem okolo jezer. Cca 10 min jízdy od hotelu je možné zajistit golf.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje (menší), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička. Pokoje s balkonem za příplatek na ověření.

b) 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon.

c) 4 - lůžkové pokoje (manželská postel a patrová postel), Spr.+WC, SAT/TV, chladnička, trezor, balkon. Minimální obsazenost 2 dospělí + 2 děti.

Pokoje s výhledem na jezero jsou za příplatek placený na místě : 7 EUR / pokoj / noc. Pouze jako nezávazné přání klienta.

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel l ZDE. . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

72 lůžek

FORMA STRAVY

pobyt bez stravy. Možnost dokoupení snídaní, obědů a večeří v hotelové restauraci (snídaně cca 5,5 Eur).

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 4,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

vlastní hotelová pláž na břehu jezera.
Kromě koupání nabízí jezera další atrakce: vodní sporty (člunky, vodní šlapadla), tobogány, různé hřiště a také rybolov aj. Okolo jezer jezdí v sezonu turistický vláček.

AQUAPARK SENEC (200 m) - celoročně 6 bazénů s teplotou vody 28-38 ˚C, v létě až 11 bazénů.
Celoročně:
- relaxační bazén s atrakcemi – vodní déšť, masážní lavice, chrliče, protiproudy (teplota vody 30˚C až 32˚C, plocha 173 m²)
- klidový bazén - hydromasáž, masážní lavice, perličková koupel (teplota vody 36˚C až 38˚C a rozloha 88 m²). Najdete zde hydromasáž, masážní lavice, vodné trysky i perličkovou koupel.
- průplavový bazén (mezi vnitřní a venkovní částí) nepravidelného tvaru s atrakcemi - protiproudy, masážní lavice, chrliče aj. (teplota vody 28˚C až 32˚C a rozloha 376 m²)
- dětský bazén se skluzavkou a chrličem (teplota vody 31˚C a plocha 23 m²) .
- dojezdový bazén pro 76 m dlouhý tobogán
- občerstvení, cocktail bar, restaurace, dětský koutek
Letní část:
- bazén s rozměrem 50 x 20 m (hloubka 40 až 100 cm) nabízí: bazénový drink&coffe bar, nafukovací volejbalové hřiště, venkovní tobogán a skluzavka
- AQUA FUN - 12 m vysoká tobogánová věž se 3 dojezdovými bazény. Atrakce: 104 m dlouhý tobogán Mississippi nebo kamikadze skluzavky, čtyřdráha Tsunami, skluzavky Red & Yellow river. Tornádo - „space hole“. Věž poskytuje nádherný výhled na celý areál a blízké okolí. Atrakce jsou určeny všem odvážným, kteří touží po adrenalinové zábavě.
- Italský dětský bazén: s dětskou skluzavkou a hloubkou (0,1 až 0,4 m)
- Hřiště na plážový volejbal a minifotbal, dětské hřiště

SWIM aréna Senec (200 m) - krytý bazén s 25 metrovým bazénem (samostatný vstup).

SAIwellness Senec (200 m)- na ploše 735 m2: suché a parní sauny, infra sauna, turecký hamman, solná jeskyně, studený déšť, speciální procedury, whirlpool, oddychová část s výhledem na japonskou kamínkovou zahradu aj.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Doporučujeme výlety do okolí:
- jízda vláčkem "Senecký Expres" okolo Slunečních jezer
- letní kino v nově zrekonstruovaném areálu
- Návštěva vinařského muzea v Pezinku spojená s degustací vín
- Exkurze do továrny na výrobu keramiky v Modre
- návštěva města Bratislavy
- V letních měsících výlety lodí po Dunaji (Gabčíkovo, Devín, Vídeň, Budapešť).
- hrad Červený Kameň, zámek Smolenice, jeskyně Driny
- Vodní mlýny na Malém Dunaji - památka UNESCO
- Muzeum včelařství
- Oáza Sibiřského tygra


RYBOLOV - možné rybařit přímo na hotelové pláži
revír č. 1-0160-1-1 HLBOKÉ JAZERO v Senci (56 ha)
revír č. 1-0810-1-1 SLNEČNÉ JAZERÁ v Senci (102 ha)
revír č. 1-0840-1-1 STRIEBORNÉ JAZERÁ Senec (9 ha)
Správce revíru ZO SRZ MO Senec

Bližší informace o možnostech rybaření najdete ZDE.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1 Euro/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

8 Euro/den

PARKOVÁNÍ

6 Euro/den (pro klienty ATIS zdarma)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem i autobusem do stanice Senec (2 km).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd směr Nové Mesto nad Váhom - Piešťany - Trnava, dále po silnici č. 61 do Sence. Hotel se nachází v severní části Slnečních jezer. Parkování u hotelu.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

HOLIDAY VILLAGE SENEC - Senec
2021

Apartmány HOLIDAY VILLAGE SENEC - Senec

Slovensko Západní Slovensko

Areál se nachází na severní straně Slunečních jezer, cca 25 km od Bratislavy, 90 km od Vídně a 230 km od Budapešti.

ZDARMA vstup do areálu SLUNEČNÍCH JEZER!

Bez stravy

H2214R21

od 580 Kč / noc
9,4 Detail
NOSTALGIA - Senec
2021

Hotel NOSTALGIA - Senec

Slovensko Západní Slovensko

Hotel Nostalgia leží v centrum města na pěší zóně, cca 1 km od břehu Slunečných jezer.Sluneční jezera jsou jedním z nejznámějších a ...

snídaně

H2989R21

od 630 Kč / noc
10,0 Detail