THERMIA PALACE***** Ensana Health Spa Hotel - Piešťany - Slovensko - Západní Slovensko

Lázeňský hotel THERMIA PALACE***** Ensana Health Spa Hotel - Piešťany (H3090R22)

Slovensko > Západní Slovensko
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
TV na pokoji
Sprcha + WC na pokoji
Lednička/minibar
Internet: Wi-Fi
Výtah
Krytý bazén (v objektu)
Venkovní bazén/koupaliště (u objektu)
Restaurace v objektu
Vinárna
Kavárna
Klimatizace
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Termální lázně:
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 3,5 km
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Piešťany

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Světoznámé lázeňské město Piešťany ležící na západním Slovensku na břehu nejdelší řeky Váh, proslavily horké minerální prameny s teplotou 67-69°C a sirné bahno. Podle legendy léčivé účinky místních pramenů objevili římští vojáci téměř před 2 000 lety. Jejich koně byli po dlouhé a namáhavé cestě velmi unaveni a nezvládali dál pokračovat. Ale krátký pobyt v bahnité půdě a v teplém prameni jim dodal novou sílu a tažení římských legií mohlo pokračovat. Sláva Piešťan, jako lázeňského města, se začala rodit v druhé polovině 17. století, kdy se u místních pramenů začali stavět první jednoduché objekty. Skutečný rozmach a světové jméno lázním přinesla až rodina Winterovců po roce 1889, kdy si lázně pronajala od Erdödyovců. Na začátku 20. století tu vyrostly secesní hotely.

Můžete navštívit:

Lázně PiešťanyTyto lázně jsou známé po celém světě. Jejich termální voda s unikátním sirným léčivým bahnem tvoří jednu z blahodárných složek procedur. Velice účinné jsou také pokrokové metody léčby revmatismu, pohybového aparátu a nervového systému.

Kolonádový most – tento most tvoří přechod nad řekou Váh a spojuje lázeňský ostrov s městem Piešťany. Most měří 141,8 metrů a jedná se o nejdelší krytý most na Slovensku.

Dům umění Piešťany – Tento moderní architektonický skvost zdobí městský park v Piešťanech. V jeho útrobách můžeme navštívit rozmanité kulturní akce jako jsou výstavy, filmové akce nebo také přenosy z oper.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

UŽIJTE SI VELKOLEPOST A LUXUX KLENOTŮ SECESNÍ ARCHITEKTURY

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel THERMIA PLACE*****?:
- luxusní secesní skvost s více než 100-letou historií
- přímo propojen s luxusním lázeňským domem Irma Healt Spa
- venkovní termální bazén s celoročním provozem
- nejmodernější wellness centrum

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Slovenské léčebné lázně Piešťany, ležící na západě Slovenska, na řece Váh (Trnavský kraj), patří k předním evropským lázním. Zabývají se léčbou revmatismu, rehabilitací pohybového aparátu a léčbou nervového systému. V současné době jsou nejmodernějším lázeňským a rehabilitačním centrem ve střední Evropě a nejlepším lázeňským střediskem na Slovensku. Lázně využívají přírodní zdroje - unikátní léčivé sirné bahno a termální minerální vodu - teplota pramenů je 67 až 69 ° C.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Historická secesní budova hotelu Thermia palace se nachází v tiché lokalitě uprostřed zeleně Lázeňského ostrova v Piešťanech již více než 100 let. Hotel je propojen s luxusním lázeňským domem Irma health Spa a je součástí lázeňského komplexu Ensana Healt Spa.
Hotel byl otevřen v roce1912 a nese titul prvního 5hvězdičkového hotelu na Slovensku. Doposud se řadí mezi nejlepší v zemi. V bohatě zdobené restauraci Grand s citlivě restaurovanými místnostmi spatříte také nesmírně vzácnou malbu od Alfonse Muchy.
Ohromující secesní lázně Irma s jedinečným historickým "bahniskem" nabízejí více než 60 kvalitních procedur pro léčbu pohybové soustavy, které využívají účinku přírodních léčivých zdrojů z Piešťan v kombinaci s moderními lékařskými poznatky.
Nové, konstrukčně velkoryse postavené wellness centrum na ploše 1200 m2, s denním světlem a venkovními terasami, poskytuje nerušený výhled do nádherné zahrady hotelu Thermia Palace.
K dispozici je zde vodní svět s vnitřním a venkovním bazénem s termální vodou, prostorná velká vířivka, saunový svět s parní, finskou, infra saunou, zážitkovými sprchami, sprchou s imitací tropické bouře, tepidáriem a odpočinkovými plochami s výhledem do hotel. Celoroční provoz venkovního bazénu zajistí termální voda a vyhřívaná dlažba v jeho okolí.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2-lůžkový pokoj Comfort: 12 - 23 m2, Spr. nebo vana/WC, kosmetické zrcadlo s osvětlením, fén, toaletní potřeby. Předsíň s velkou uzavřenou skříní, šatníkem, velkým zrcadlem a trezorem Pokoj s postelí typu king-size, queen-size nebo s manželskou postelí, pracovní stůl, křeslo, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání a za příplatek), nástěnné zrcadlo, vybavení na přípravu čaje a kávy , klimatizace a topení, WiFi. Některé pokoje mají spojovací dveře a/nebo balkon, lodžii nebo terasu. Přistýlka je k dispozici na požádání.

b) 2-lůžkový pokoj DeLuxe:
17 - 21 m2, Spr. nebo vana/WC, kosmetické zrcadlo s osvětlením, fén, telefon a toaletní potřeby. Předsíň s velkou uzavřenou skříní, šatníkem, velkým zrcadlem a trezorem. Pokoj s postelí typu king-size, queen-size nebo s manželskou postelí, pracovní stůl, stolek, křeslo, obývací prostor, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání a za příplatek), nástěnné zrcadlo, vybavení na přípravu čaje a kávy, klimatizace a topení, WiFi
Některé pokoje mají spojovací dveře a/nebo balkon, lodžii nebo terasu. Přistýlka je k dispozici na požádání.

c) 2-lůžkový apartmán s možností přistýlky
: 25 - 53 m2, Luxusní apartmán s obývacím prostorem a samostatnou ložnicí. Spr. nebo vana/WC, kosmetické zrcadlo s osvětlením, fén, toaletní potřeby. Obývací prostor s rozkládacím gaučem a posezením se stolkem, pracovní stůl, velká uzavřená skříň, šatník, velké zrcadlo, trezor, minilednička s minibarem (naplnění na požádání), vybavení na přípravu čaje a kávy, LED TV (kabelové a rozhlasové programy) a rádio . Pokoj s postelí typu king-size, queen-size nebo s manželskou postelí, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon.
Všechny pokoje mají individuálně nastavitelnou klimatizaci a topení, bezplatné WiFi připojení a balkon, lodžii nebo terasu. Některé pokoje mají spojovací dveře a/nebo balkon, lodžii nebo terasu. Přistýlka je k dispozici na požádání.

Pokoje 2+1 poskytují přistýlku pro dítě do 12,99 let.
Pobyty s dětmi od 13 let pouze v Apartmánech.

CELKOVÁ KAPACITA

118 pokojů

FORMA STRAVY

Polopenze formou bohatých švédských bufetových stolů.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let ZDARMA bez nároku na lůžko a procedury. Platí v doprovodu 2 dosp. osob,
Děti 4-12,99 let se snídaní a slevou dle ceníku.

Léčebná péče dle spec. nabídky je dětem do 17,99 let poskytnuta pouze se souhlasem lékaře a v doprovodu dospělé osoby stejného pohlaví. Léčebný program na dotaz včetně ceny.

Klasické lázeňské pobyty nejsou vhodné pro děti .
Pobyt s dětmi na dětské přistýlce na ověření včetně ceny!

Dětská postýlka na dotaz

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: Wi-Fi. odnos zavazadel

UPOZORNĚNÍ (léto)

Lázeňské hotely pravidelně čistí vnitřní i venkovní bazény. V sanitárních dnech je vždy jeden z bazénů uzavřen.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Ubytovaní hosté v Thermia Palace EHSH mají volný vstup do Irma wellness a fitness (vodní svět s vnitřním a venkovním bazénem s termální vodou, prostorná velká vířivka, ale také saunový svět s parní, finskou, infra saunou, zážitkovými sprchami, sprchou s imitací tropické bouře, tepidáriem a odpočinkovými plochami s výhledem do hotelové zahrady.

Celoroční provoz venkovního bazénu zajišťuje termální voda a vyhřívaná dlažba v jeho okolí)

Z nového wellness centra se snadno dostanete do luxusního lázeňského domu Irma, kde si můžete dopřát relaxaci v unikátním bazénu "bahnisko" nebo "zrkadlisko", masáže a další léčebné, relaxační nebo beauty procedury.

Vstup do provozů je v době otevíracích hodin uveden přímo v hotelu.

Pokud si přejí ubytovaní hosté využít bazén v jiném hotelu, než mají ubytování (např. host z Thermia Palace by chtěl využít bazén v Splendid EHSH), cena vstupného je s 50% slevou.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Piešťanský golfový klub se skvělým hřištěm s 9 jamkami. V blízkém okolí naleznete i další golfová hřiště včetně známého střediska Penati Golf Resort.
MiniZOO
MiniGolf

Okolní cyklotrasy

Kolonádový most se sochou lamače berlí - symbolem lázní i města
Neoklasický lázeňský dům Napoleon na Lázeňském ostrově je nejstarším lázeňským léčebným střediskem v Piešťanech
parky, kolonáda i nedaleké centrum města Piešťany
- to vše stojí za podívanou při procházkách nejen po Lázeňském ostrově.

Drahovecká jezera - vzdálená šest kilometrů.
Zatopená štěrkovna v Horné Stredě - možnost přírodního koupání - 9 km
Kaplath - středověký zámeček, Hlohovec - 15 km
Zřícenina hradu Alžběty Báthoryové v Čachticích - 25 km
Zřícenina hradu Beckov s pozůstatky středověkého opevnění - 32 km

NEPŘEHLÉDNĚTE

Check-in: 14:00 hod
Check-out:11:00 hod

REKREAČNÍ POPLATEK

1,50€ / osoba / den

POBYT SE ZVÍŘETEM

Na ověření:
40,-€/noc - pouze malé plemeno
S platným veterinárním průkazem.

PARKOVÁNÍ

za poplatek dle aktuálního ceníku na místě - vjezd na lázeňský ostrov + popl. auto/noc

PŘÍJEZD VLAKEM

Mezinárodním spojem do Piešťan. Transfer z nádraží do hotelu na objednání.
Bratislava: cca 1 hod.
Praha (D1, E65): cca 5 ¼ hodin.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Mezinárodním spojem do Piešťan.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

GPS: 48.5868892N, 17.8410686E

Po dálnici D1 ve směru na Holubice – po výjezdu 210 dále po silnici 50 ve směru na Uh. Hradiště do obce Veletíny - po silnici 54 - překročení slovenské hranice v obci Šance - dále po silnici 54 do Nového Města nad Váhom - po dálnici D1/E75 ve směru na Bratislavu - sjezd Piešťany - dále 4 km po silnici 499 - most do obce Banka - zde vlevo na most na Lázeňský ostrov a pokračujte po cestě doprava.

Dálnicí z jihu po A4/E58 ve směru na Bratislavu - hraniční přechod v Kittsee - pokračujte po D1/E75 ve směru na Žilinu - sjezd Piešťany - dále 4 km po silnici 499 - přes most do obce Banka - zde vlevo, na most na Lázeňský ostrov, pak pokračujte po cestě doprava.

Centrum města: 0,3 km
Hlavní města: Praha 350 km, Bratislava 80 km, Vídeň 160 km, Budapešť 220 km,
Dálniční výjezd: 4,5 km
Železniční nádraží: 3,5 km
Regionální letiště: 4,5 km
Mezinárodní letiště: 75 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ESPLANADE & ALAMEDA Ensana Health Spa Hotel - Piešťany
+
2022

Lázeňský hotel ESPLANADE & ALAMEDA Ensana Health Spa Hotel - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Slovenské léčebné lázně Piešťany, ležící na západě Slovenska, na řece Váh (Trnavský kraj), patří k předním evropským lázním. Zabývají se léčbou ...

JEDINEČNÝ LÁZEŇSKÝ OSTROV NABÍZÍ NEJEN PŘÍRODNÍ LÉČIVÉ ZDROJE A ŠPIČKOVOU PÉČI

polopenze

H3029R22

od 2 820 Kč / noc
- Detail
ESPLANADE & ALAMEDA Ensana Health Spa Hotel - Piešťany
+
2023

Lázeňský hotel ESPLANADE & ALAMEDA Ensana Health Spa Hotel - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Slovenské léčebné lázně Piešťany, ležící na západě Slovenska, na řece Váh (Trnavský kraj), patří k předním evropským lázním. Zabývají se léčbou ...

CENA NA OVĚŘENÍ V CKJEDINEČNÝ LÁZEŇSKÝ OSTROV NABÍZÍ NEJEN PŘÍRODNÍ LÉČIVÉ ZDROJE A ŠPIČKOVOU PÉČI

polopenze

H3029R23

od 3 105 Kč / noc
- Detail
MÁJ - Piešťany
2022

Hotel MÁJ - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Malebné lázeňské město Piešťany leží v jihozápadní části Slovenska, v podhůří Považského Inovce na východě a Malých Karpat na západě. Městem protéká ...

PODZIM SHAZUJE CENYFIRST MINIT SLEVA 15% na pobyty v termínu 23.10. - 04.11.2022

polopenze

H1118R22

od 1 604 Kč / noc
- Detail
MÁJ - Piešťany
2023

Hotel MÁJ - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Malebné lázeňské město Piešťany leží v jihozápadní části Slovenska, v podhůří Považského Inovce na východě a Malých Karpat na západě. Městem protéká ...

polopenze

H1118R23

od 1 878 Kč / noc
- Detail
PARK - Piešťany
2022

Hotel PARK - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Hotel PARK **** se nachází v příjemném a tichém prostředí městského parku, necelých 300 m od pěší zóny a 700 m od lázeňského ostrova. Výhodná poloha ...

ADVENTNÍ POBYT 2022

polopenze

H2398R22

od 1 995 Kč / noc
9,4 Detail
PARK - Piešťany
2022

Hotel PARK - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Hotel PARK **** se nachází v příjemném a tichém prostředí městského parku, necelých 300 m od pěší zóny a 700 m od lázeňského ostrova. Výhodná poloha ...

• NEJLEVNĚJŠÍ POBYT V PIEŠŤANECH S CK ATIS • ZDARMA bazén a fitness •

polopenze

H2398R22 - AKCE

od 1 768 Kč / noc
9,4 Detail
PARK - Piešťany
2023

Hotel PARK - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Hotel PARK **** se nachází v příjemném a tichém prostředí městského parku, necelých 300 m od pěší zóny a 700 m od lázeňského ostrova. Výhodná poloha ...

• NEJLEVNĚJŠÍ POBYT V PIEŠŤANECH S CK ATIS • ZDARMA bazén a fitness •

polopenze

H2398R23

od 1 918 Kč / noc
9,4 Detail
SPLENDID*** Ensana Health Spa Hotel - Piešťany
2022

SPA hotel SPLENDID*** Ensana Health Spa Hotel - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Spa Hotel Grand Splendid*** je jedním z lázeňských hotelů v Piešťanech. Moderní hotelový komplex je zasazen do parku na cípu lázeňského ostrova. ...

all inclusive

H3028R22

od 2 118 Kč / noc
- Detail
SPLENDID*** Ensana Health Spa Hotel - Piešťany
2023

SPA hotel SPLENDID*** Ensana Health Spa Hotel - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Spa Hotel Grand Splendid*** je jedním z lázeňských hotelů v Piešťanech. Moderní hotelový komplex je zasazen do parku na cípu lázeňského ostrova. ...

all inclusive

H3028R23

od 2 457 Kč / noc
- Detail