SPLENDID*** Ensana Health Spa Hotel - Piešťany - Slovensko - Západní Slovensko

SPA hotel SPLENDID*** Ensana Health Spa Hotel - Piešťany (H3028R23)

Slovensko > Západní Slovensko
Strava all inclusive
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: vodící pes 30€/noc
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Fitness
Parkoviště
Golf: 9jamek, v blízkosti hotelu
Termální lázně:
Společenské a kulturní vyžití
Sportovní vyžití
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Piešťany

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Světoznámé lázeňské město Piešťany ležící na západním Slovensku na břehu nejdelší řeky Váh, proslavily horké minerální prameny s teplotou 67-69°C a sirné bahno. Podle legendy léčivé účinky místních pramenů objevili římští vojáci téměř před 2 000 lety. Jejich koně byli po dlouhé a namáhavé cestě velmi unaveni a nezvládali dál pokračovat. Ale krátký pobyt v bahnité půdě a v teplém prameni jim dodal novou sílu a tažení římských legií mohlo pokračovat. Sláva Piešťan, jako lázeňského města, se začala rodit v druhé polovině 17. století, kdy se u místních pramenů začali stavět první jednoduché objekty. Skutečný rozmach a světové jméno lázním přinesla až rodina Winterovců po roce 1889, kdy si lázně pronajala od Erdödyovců. Na začátku 20. století tu vyrostly secesní hotely.

Můžete navštívit:

Lázně PiešťanyTyto lázně jsou známé po celém světě. Jejich termální voda s unikátním sirným léčivým bahnem tvoří jednu z blahodárných složek procedur. Velice účinné jsou také pokrokové metody léčby revmatismu, pohybového aparátu a nervového systému.

Kolonádový most – tento most tvoří přechod nad řekou Váh a spojuje lázeňský ostrov s městem Piešťany. Most měří 141,8 metrů a jedná se o nejdelší krytý most na Slovensku.

Dům umění Piešťany – Tento moderní architektonický skvost zdobí městský park v Piešťanech. V jeho útrobách můžeme navštívit rozmanité kulturní akce jako jsou výstavy, filmové akce nebo také přenosy z oper.

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

SPLENDID*** Ensana Health Spa Hotel - Piešťany (H3028R23)

Pietriková 03.8.2023

Vnitřní bazén byl celou dobu mimo provoz a venkovní bazén byl vypuštěný 27. 7. též, někoho napadlo čistit bazény uprostřed sezóny v červenci a vypouštět je oba v rozmezí 2 dnů. Vzhledem k pobytu s dítětem to je velké mínus. Počasí bylo zrovna chladnější, takže právě teplý vnitřní bazén bychom využily.
Stravování all inclusive hodnotím jako horší průměr, k obědu i večeři byly na výběr vždy jen 3 hlavní jídla, celkově malý výběr.
Ubytování by ušlo, kdyby v koupelně nepáchl odpad. Úklid pokoje už druhý den vůbec neproběhl, nevynesli ani koš.
Celkově na mne hotel působil dojmem, že už příští týden zavírají, a proto se snaží jen šetřit, personál už balí, a zájem o hosty tudíž není.
Vzhledem k ceně za 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji přes 16 tis. Kč tento pobyt nedoporučuji a podruhé bychom tam nejeli.

Dobrý den. K negativním recenzím nejsme lhostejní a přikládáme vyjádření hotelu k uvedeným skutečnostem: 

"Veľmi nás mrzí nepríjemná skúsenosť so službami počas pobytu klientov. Sme radi, ak klienti za nami prídu ešte počas pobytu a my tak vieme reagovať a napraviť vytýkané veci.

Žiaľ klienti absolvovali pobyt v čase, keď sme vykonávali sanitáciu bazénov. K tomu sa pridružila ešte porucha zariadenia na bazéne, s ktorou sme nepočítali.

Všetkým ubytovaným klientom bola ponúknutá možnosť využívať služby vo Vodnom a Saunovom Svete v hoteli Esplanade.

Chyžná bola upozornená na nedostatky pri výkone jej práce a bude zjednaná náprava.

V rámci stravovacej prevádzky nás negatívna skúsenosť hosťa obzvlášť taktiež mrzí. Stravovanie v reštauráciách formou all inclusive naši hostia hodnotia pochvalne, čo dokazuje množstvo pozitívnych recenzií" .

Ďakujem a zostávam s pozdravom

Edita Kukučková

Front Office Manager EHSH Splendid***

3 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

LM AKCE 4=3, 7=6 - platí pro rezervace do 16.7. a pobyty na termíny 1.7. - 30.9. //
● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, požadovanou stravu, děkujeme.

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.

ŠPIČKOVÉ LÁZEŇSKÉ PROCEDURY NA LÁZEŇSKÉM OSTROVĚ

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel SPLENDID Piešťany?.
- Animační programy -ZDE
- pohoda a klid lázeňského ostrova
- špičkové lázeňské a wellness procedury.
- bazénový areál s krytými a venkovními bazény
- přímo propojen s moderním střediskem Balneo Health Spa

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Spa Hotel Grand Splendid*** je jedním z lázeňských hotelů v Piešťanech. Moderní hotelový komplex je zasazen do parku na cípu lázeňského ostrova. Poskytuje svým hostům řadu jedinečných terapeutických a relaxačních procedur díky proslulým přírodním léčivým zdrojům města, a také díky sportovním a jiným aktivitám, které lázně nabízejí.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

prostorná vstupní hala s recepcí, vícero restaurací a barů, veřejné prostory, přímý přístup do lázní Balnea – největšího centra balneoterapie v Evropě a nejlepšího lázeňského komplexu na Slovensku (3 pavilóny na více než 8 000 m2, různé termální koupele (zrcadlové bazény) s různými teplotami, velká aqua tělocvična a aqua cyklo bazén, krytý bazén s rehabilitačním bazénem, saunový areál, kosmetické oddělení. Velké a moderní fitness centrum, rehabilitační centrum s moderním vybavením na pooperační péči a léčbu a mobilizaci kolenních, ramenních a dalších kloubů - teplá, silně mineralizovaná, sirná termální voda o teplotě 69 °C - Jedinečné sirné léčivé bahno se speciálním procesem léčby - velmi účinné, protizánětlivé a analgetické účinky) , kongresové prostory, Wi-Fi .
Skvělé zázemí pro sport a volný čas:
- 9jamkový golfový klub Piešťany nacházející se v těsné blízkosti
- různé sportovní možnosti lázeňského ostrova a blízkého okolí.
Hotel disponuje dvěma křídly : křídlo Splendid a křídlo Eva.

KDE BUDETE SPÁT

Křídlo SPLENDID:
a) 2-lůžkový pokoj COMFORT s možností přistýlky: 16 - 25 m2 vana/WC, kosmetické zrcadlo, fén a toaletní potřeby, župan, lázeňské ručníky, Manželské lůžko, šatník, psací stůl, křesla a stolek, televize LED (kabelové a rádiové kanály), telefon, mini lednice s minibarem (doplnění na vyžádání), trezor, nástěnné zrcadlo, centrálně ovládaná klimatizace a vytápění (ne všechny pokoje), Wi-Fi, francouzská okna a některé balkón. Přistýlka pro dítě do 12-ti let na dotaz.
b) 2-lůžkový pokoj COMFORT s A/C* a s možností přistýlky: 16 - 25 m2 vana/WC, kosmetické zrcadlo, fén a toaletní potřeby, župan, lázeňské ručníky, Manželské lůžko, šatník, psací stůl, křesla a stolek, televize LED (kabelové a rádiové kanály), telefon, mini lednice s minibarem (doplnění na vyžádání), trezor, nástěnné zrcadlo, centrálně ovládaná klimatizace a vytápění (ne všechny pokoje), Wi-Fi, francouzská okna a některé balkón. Přistýlka pro dítě do 12-ti let na dotaz. *A/C - klimatizace

Křídlo GRAND:
c) 2-lůžkový pokoj STANDARD s možností dětské přistýlky = postýlky: 24,7 m2 vana/WC, bidet, velké zrcadlo, fén a toaletní potřeby, župan, lázeňské ručníky, Manželské lůžko, psací stůl, stolek a křesla, televize LED (kabelové a rádiové kanály), telefon, mini lednice, nástěnné zrcadlo, centrální vytápění, Wi-Fi, bezpečnostní skříňka, francouzská okna a balkón. Přistýlka pro dítě do 12-ti let/postýlka na dotaz.

CELKOVÁ KAPACITA

Splendid 143 pokojů
Grand 161 pokojů

FORMA STRAVY

All lnclusive:
Snídaně
Snídaně Plus: káva, džus, stolní voda, slaný/sladký snack, jogurty, pudinky aj.)
Nápojový bufet: káva, džus, stolní voda
Oběd
Odpolední snack: slaný / sladký snack, káva, džusy, točené nealko nápoje, šumivé víno, pivo
Večeře
Čepované nealko nápoje, točené pivo a lokální víno během oběda a večeře

All inclusive stravování začíná v den příjezdu od 15:00 a končí v den odjezdu v 11:00

Bezlepkovou, bezlaktózovou nebo vegetariánskou stravu hlaste předem.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let ZDARMA bez nároku na lůžko a procedury. Platí v doprovodu 2 dosp. osob.

Klasické lázeňské pobyty nejsou vhodné pro děti.

Dětská postýlka na dotaz

Léčebná péče dle spec. nabídky je dětem do 17,99 let poskytnuta pouze se souhlasem lékaře a v doprovodu dospělé osoby stejného pohlaví. Léčebný program na dotaz včetně ceny.

FIT PROGRAM PRO DĚTI od 6 do 17 let, min. 2 noci
Ubytování se stravou dle dospělého
Vstupní lékařská prohlídka dítěte
Lékařské ošetření dítěte: 1 lékařské ošetření na dítě/noc. Lékař posoudí vhodnost a počet procedur zahrnutých do tohoto programu na základě zdravotního stavu dítěte. Procedury jsou poskytovány dětem pouze v doprovodu dospělé osoby stejného pohlaví.

LÁZEŃSKÁ LÉČBA PRO DÍTĚ ve věku 6-17 let, min. 5 nocí
Ubytování se stravou dle dospělého
Vstupní lékařská prohlídka dítěte
Výstupní lékařská prohlídka (při pobytu na min. 7 nocí) pro dítě.
Lázeňské procedury pro dítě: 2 lázeňské procedury na dítě/noc. Lékař posoudí vhodnost a počet procedur zahrnutých do tohoto programu na základě zdravotního stavu dítěte. Procedury jsou poskytovány dětem pouze v doprovodu dospělé osoby stejného pohlaví.
Vyžaduje se lékařská zpráva o zdravotním stavu dítěte.

DÁLE PRO VÁS

Skvělé zázemí pro sport a volný čas
Wi-Fi zdarma v celém hotelu

SLEVY A VÝHODY - LÉTO

LM SLEVA 4=3 , 7=6  platí pro :
• rezervace provedené do 16.7.2023
• pobyty s lázeňskou procedurou
• pobyty v termínu 1.7. - 30.9.2023
• Sleva není uplatnitelná při posunu rezervací po měsíci září
• Na uvedenou slevu se nevztahují jiné slevy na pobyty.
• Pobyty nelze kumulovat (1 noc zdarma k pobytu)
• Nevztahuje se na pobyty, které byly zrušeny nebo přebookovány.

UPOZORNĚNÍ (léto)

Lázeňské hotely pravidelně čistí vnitřní i venkovní bazény. V sanitárních dnech je vždy jeden z bazénů uzavřen.
V době čištění bazénu mohou klienti v době od 13:00 do 20:00 využít bazén a sauny nacházející se v Balnea Health Spa,
které je propojeno s hotelem.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Ubytovaní hosté ve Splendid EHSH mají volný vstup do venkovního a vnitřního bazénu ve Splendid EHSH (vnější bazén s písčitou pláží a vnitřní bazén s tryskami) a do Premier fitness v Balnea Health Spa

Vstup do provozů je v době otevíracích hodin uveden přímo v hotelu.

Pokud si přejí ubytovaní hosté využít bazén v jiném hotelu, než mají ubytování (např. host ze Splendidu by chtěl využít bazén v esplanade, cena vstupného je s 50% slevou.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Check-in: po15:00 hod
Check-out: do 11:00 hod

Při pobytu s plnou penzí pobyt začíná večeří a končí obědem v den odjezdu.
Při pobytu s All iclusive pobyt začíná večeří a končí snídaní v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2 € / osoba / den
0,20€ / dítě 0 - 18 let / den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Vodící pes povolen:
30,-€/noc - pouze malé plemeno
S platným veterinárním průkazem.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

za poplatek dle aktuálního ceníku na místě - vjezd na lázeňský ostrov + popl. auto/noc

PŘÍJEZD VLAKEM

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

GPS: N 48°35’35.5” E 17°50’58.1”

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ADVENT V HOTELU MÁJ - Piešťany
2023

Hotel ADVENT V HOTELU MÁJ - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Malebné lázeňské město Piešťany leží v jihozápadní části Slovenska, v podhůří Považského Inovce na východě a Malých Karpat na západě. Městem protéká ...

ADVENT V PIEŠŤANECH

polopenze

H1118R23advent

od 1 880 Kč / noc
- Detail
ESPLANADE & ALAMEDA Ensana Health Spa Hotel - Piešťany
+
2023

Lázeňský hotel ESPLANADE & ALAMEDA Ensana Health Spa Hotel - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Slovenské léčebné lázně Piešťany, ležící na západě Slovenska, na řece Váh (Trnavský kraj), patří k předním evropským lázním. Zabývají se léčbou ...

BLACK FRIDAY SLEVA 7=6 ● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných ...

plná penze

H3029R23

Na ověření
- Detail
ESPLANADE & ALAMEDA Ensana Health Spa Hotel - Piešťany
+
2024

Lázeňský hotel ESPLANADE & ALAMEDA Ensana Health Spa Hotel - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Slovenské léčebné lázně Piešťany, ležící na západě Slovenska, na řece Váh (Trnavský kraj), patří k předním evropským lázním. Zabývají se léčbou ...

BLACK FRIDAY SLEVA 7=6 JEDINEČNÝ LÁZEŇSKÝ OSTROV NABÍZÍ NEJEN PŘÍRODNÍ LÉČIVÉ ZDROJE A ŠPIČKOVOU ...

plná penze

H3029R24

od 3 365 Kč / noc
- Detail
ESPLANADE & ALAMEDA Ensana Health Spa Hotel - Piešťany
+
2023

Lázeňský hotel ESPLANADE & ALAMEDA Ensana Health Spa Hotel - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Slovenské léčebné lázně Piešťany, ležící na západě Slovenska, na řece Váh (Trnavský kraj), patří k předním evropským lázním. Zabývají se léčbou ...

UŽIJTE SI MAGICKÉ ADVENTNÍ OBDOBÍ, ČAROVNÉ KOUZLO VÁNOC nebo SILVESTROVSKOU OSLAVU● CENY POBYTU NA ...

polopenze

H3029R23advent

Na ověření
- Detail
MÁJ - Piešťany
2023

Hotel MÁJ - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Malebné lázeňské město Piešťany leží v jihozápadní části Slovenska, v podhůří Považského Inovce na východě a Malých Karpat na západě. Městem protéká ...

AKČNÍ POBYT SE SLEVOU 7=5 ve termínech 1. - 15.9.2023 a 29.10. - 30.11.2023

polopenze

H1118R23

od 1 878 Kč / noc
- Detail
MÁJ - Piešťany
2024

Hotel MÁJ - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Malebné lázeňské město Piešťany leží v jihozápadní části Slovenska, v podhůří Považského Inovce na východě a Malých Karpat na západě. Městem protéká ...

polopenze

H1118R24

od 1 708 Kč / noc
- Detail
PARK - Piešťany
2023

Hotel PARK - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Hotel PARK **** se nachází v příjemném a tichém prostředí městského parku, necelých 300 m od pěší zóny a 700 m od lázeňského ostrova. Výhodná poloha ...

• NEJLEVNĚJŠÍ POBYT V PIEŠŤANECH S CK ATIS

polopenze

H2398R23

od 1 918 Kč / noc
9,4 Detail
PARK - Piešťany
2024

Hotel PARK - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Hotel PARK **** se nachází v příjemném a tichém prostředí městského parku, necelých 300 m od pěší zóny a 700 m od lázeňského ostrova. Výhodná poloha ...

● VELETRŽNÍ SLEVA 10% pro pobyty realizované v termínech 2.1. - 1.7. a 1.9. - 20.12.24 (zakoupené ...

polopenze

H2398R24

od 2 118 Kč / noc
9,4 Detail
SPLENDID*** Ensana Health Spa Hotel - Piešťany
2024

SPA hotel SPLENDID*** Ensana Health Spa Hotel - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Spa Hotel Grand Splendid*** je jedním z lázeňských hotelů v Piešťanech. Moderní hotelový komplex je zasazen do parku na cípu lázeňského ostrova. ...

ŠPIČKOVÉ LÁZEŇSKÉ PROCEDURY NA LÁZEŇSKÉM OSTROVĚ

all inclusive

H3028R24

od 2 815 Kč / noc
3,0 Detail