ESPLANADE & ALAMEDA Ensana Health Spa Hotel - Piešťany - Slovensko - Západní Slovensko

Lázeňský hotel ESPLANADE & ALAMEDA Ensana Health Spa Hotel - Piešťany (H3029R23)
+

Slovensko > Západní Slovensko
Strava plná penze
BEZBARIÉROVÉ zařízení
TV na pokoji
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: vodící pes 30€/noc
Internet:
Výtah
Krytý bazén (v objektu)
Venkovní bazén/koupaliště (u objektu)
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Termální lázně:
Železniční stanice: 3,5 km
Společenské a kulturní vyžití
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Piešťany

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Světoznámé lázeňské město Piešťany ležící na západním Slovensku na břehu nejdelší řeky Váh, proslavily horké minerální prameny s teplotou 67-69°C a sirné bahno. Podle legendy léčivé účinky místních pramenů objevili římští vojáci téměř před 2 000 lety. Jejich koně byli po dlouhé a namáhavé cestě velmi unaveni a nezvládali dál pokračovat. Ale krátký pobyt v bahnité půdě a v teplém prameni jim dodal novou sílu a tažení římských legií mohlo pokračovat. Sláva Piešťan, jako lázeňského města, se začala rodit v druhé polovině 17. století, kdy se u místních pramenů začali stavět první jednoduché objekty. Skutečný rozmach a světové jméno lázním přinesla až rodina Winterovců po roce 1889, kdy si lázně pronajala od Erdödyovců. Na začátku 20. století tu vyrostly secesní hotely.

Můžete navštívit:

Lázně PiešťanyTyto lázně jsou známé po celém světě. Jejich termální voda s unikátním sirným léčivým bahnem tvoří jednu z blahodárných složek procedur. Velice účinné jsou také pokrokové metody léčby revmatismu, pohybového aparátu a nervového systému.

Kolonádový most – tento most tvoří přechod nad řekou Váh a spojuje lázeňský ostrov s městem Piešťany. Most měří 141,8 metrů a jedná se o nejdelší krytý most na Slovensku.

Dům umění Piešťany – Tento moderní architektonický skvost zdobí městský park v Piešťanech. V jeho útrobách můžeme navštívit rozmanité kulturní akce jako jsou výstavy, filmové akce nebo také přenosy z oper.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

CENA NA OVĚŘENÍ V CK

JEDINEČNÝ LÁZEŇSKÝ OSTROV NABÍZÍ NEJEN PŘÍRODNÍ LÉČIVÉ ZDROJE A ŠPIČKOVOU PÉČI

URČITĚ OCENÍTE

Proč lázeňský komplex Esplanade&Alameda?:
- víc než "jen" lázně
- moderní 4* hotelový komplex
- přímé propojení s moderním Balneo Health Spa centrem
- bazénový areál s krytými i venkovními bazény
- léčivá lázeň "bahnisko", umístěná v secesní budově lázeňského domu Irma Health Spa, je jedinečnou v celé Evropě

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Slovenské léčebné lázně Piešťany, ležící na západě Slovenska, na řece Váh (Trnavský kraj), patří k předním evropským lázním. Zabývají se léčbou revmatismu, rehabilitací pohybového aparátu a léčbou nervového systému. V současné době jsou nejmodernějším lázeňským a rehabilitačním centrem ve střední Evropě a nejlepším lázeňským střediskem na Slovensku. Lázně využívají přírodní zdroje - unikátní léčivé sirné bahno a termální minerální vodu - teplota pramenů je 67 až 69 ° C.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Celkově se komplex skládá ze 3 pavilonů s různými termálními a léčebnými bazény, dobře vybaveného kosmetického salonu, vynikajícího moderního fitness centra s nejnovějším fitness nářadím a z rehabilitačního centra s nejmodernějším vybavením. najdete zde několik restaurací : Restaurace Gallery; Calla À La Carte; Park Café; Restaurace Rosa, Orchidea, Fresia; Retro Bar - noční bar
Esplanade Health Spa Hotel: 25 m venkovní relaxační bazén (30 – 33 °C) s vířivkou a různými vodními atrakcemi, Vnitřní relaxační bazén (30 – 33 °C) s vířivkou a různými vodními atrakcemi, Sluneční terasu a solárium. Otevírací doba: denně 6:00-21:00. Dále je zde lázeňská recepce, 15 lékařských ambulancí, Rehabilitační centrum a centrum ergoterapie
Premier Fitness Centrum (300 m2), Posilovna, Kosmetický salon. Saunový svět: Finská sauna, Infračervená sauna, Parní sauna,,Relaxační místnost
Balnea Health Spa zahrnuje: 2 termální bazény, 2 rehabilitační bazény, 1 gymnastický bazén s šlapadly, 2 bazény pro hydroterapii, 1 relaxační bazén.
Obrovské prostory Healt Spa o rozloze 7 000 m² jsou přímo propojeny s hotelem Esplanade Health Spa Hotel a Splendid Health Spa Hotel.

KDE BUDETE SPÁT

Křídlo ALAMEDA:
a) 2-lůžkový pokoj Standard: 21 m2, Spr. nebo vana/WC, kosmetické zrcadlo, fén, toaletní potřeby. manželské lůžko, otevřená skříň, stolek se dvěma židlemi, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání a za příplatek), trezor, nástěnné zrcadlo, centrálně řízená klimatizace a topení, WiFi, francouzské okna a francouzský balkon
b) 2-lůžkový pokoj Superior: 26 m2, Spr. nebo vana/WC, kosmetické zrcadlo, fén, toaletní potřeby.
manželské lůžko, skříň, šatník, velké zrcadlo, pracovní stůl, stolek se dvěma židlemi, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání a za příplatek), trezor, nástěnné zrcadlo, centrálně řízená klimatizace a topení, WiFi , francouzská okna a francouzský balkon.

Křídlo ESPLANADE:
c) 2-lůžkový pokoj Comfort: 25 m2 , Spr. nebo vana/WC, kosmetické zrcadlo, fén, toaletní potřeby, manželské lůžko, skříň, pracovní stůl, křesla a stolek, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání a za příplatek), trezor, nástěnné zrcadlo, WiFi, francouzská okna a balkon.
d) 2-lůžkový pokoj Comfort s klimatizací: 25 m2 , Spr. nebo vana/WC, A/C (klimatizace), kosmetické zrcadlo, fén, toaletní potřeby, manželské lůžko, skříň, pracovní stůl, křesla a stolek, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání a za příplatek), trezor, nástěnné zrcadlo, WiFi, francouzská okna a balkon.
e) 2-lůžkový pokoj Premium: Nově zrekonstruovaný, velký pokoj. Velký sprchový kout/WC, bidet, toaletní zrcadlo s osvětlením, fén, toaletní potřeby. Vchodová chodba s velkou uzavřenou skříní, šatna, velké zrcadlo a trezor. Manželská postel, pracovní stůl, stolek a křesla, LED TV (kabelové a rozhlasové programy), telefon, minilednička s minibarem (naplnění na požádání a za příplatek), nástěnné zrcadlo, individuálně nastavitelná klimatizace a topení, WiFi, francouzská okna a balkon
Pokoje 2+1 poskytují přistýlku pro dítě do 12,99 let.
Pobyty s dětmi od 13 let pouze v Apartmánech - na ověření vč. ceny v CK.

CELKOVÁ KAPACITA

460 pokojů

FORMA STRAVY

Polopenze formou bohatých švédských bufetových stolů.
Bezlepkovou, bezlaktozovou nebo vegetariánskou stravu hlaste předem.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let ZDARMA bez nároku na lůžko a procedury. Platí v doprovodu 2 dosp. osob,
Děti 4-12,99 let se snídaní a slevou dle ceníku.

Léčebná péče dle spec. nabídky je dětem do 17,99 let poskytnuta pouze se souhlasem lékaře a v doprovodu dospělé osoby stejného pohlaví. Léčebný program na dotaz včetně ceny.

Klasické lázeňské pobyty nejsou vhodné pro děti .
Pobyt s dětmi na dětské přistýlce na ověření včetně ceny!

Dětská postýlka na dotaz

DÁLE PRO VÁS

Skvělé zázemí pro sport a volný čas.
Wi-Fi zdarma v celém hotelu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

Lázeňské hotely pravidelně čistí vnitřní i venkovní bazény. V sanitárních dnech je vždy jeden z bazénů uzavřen.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Ubytovaní hosté v Esplanadě EHSH (Esplanade a Alameda) mají volný vstup do Vodního a saunového světa (VaSS) v Esplanadě (vnější a vnitřní bazén s vířivými tryskami, finská, parní a infra sauna) a do Premier fitness s bazénem, saunami a vodními koly v Balnea Health Spa.

Vstup do provozů je v době otevíracích hodin uveden přímo v hotelu.

Pokud si přejí ubytovaní hosté využít bazén v jiném hotelu, než mají ubytování (např. host z Esplanade by chtěl využít bazén ve Splendidu), cena vstupného je s 50% slevou.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Golfové hřiště na Lázeňském ostrově
MiniZOO
MiniGolf

okolní cyklotrasy

Kolonádový most se sochou lamače berlí - symbolem lázní i města
Neoklasický lázeňský dům Napoleon na Lázeňském ostrově je nejstarším lázeňským léčebným střediskem v Piešťanech
Secesní budovy hotelu Thermia Palace a láz. domu Irma
- to vše stojí za podívanou při procházkách po Lázeňském ostrově.

Drahovecká jezera - vzdálená šest kilometrů.
Zatopená štěrkovna v Horné Stredě - možnost přírodního koupání - 9 km
Kaplath - středověký zámeček, Hlohovec - 15 km
Zřícenina hradu Alžběty Báthoryové v Čachticích - 25 km
Zřícenina hradu Beckov s pozůstatky středověkého opevnění - 32 km

NEPŘEHLÉDNĚTE

Check-in: 14:00 hod
Check-out:11:00 hod

Při pobytu s plnou penzí pobyt začíná večeří a končí obědem v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2 € / osoba / den
0,20€ / dítě 0 - 18 let / den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Vodící pes povolen
30,-€/noc - pouze malé plemeno
S platným veterinárním průkazem.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

za poplatek dle aktuálního ceníku na místě - vjezd na lázeňský ostrov + popl. auto/noc

PŘÍJEZD VLAKEM

Mezinárodním spojem do Piešťan. Transfer z nádraží do hotelu na objednání.
Bratislava: cca 1 hod.
Praha (D1, E65): cca 5 ¼ hodin.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Mezinárodním spojem do Piešťan.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

GPS: 48.5903319N, 17.8472550E

Po dálnici D1 ve směru na Holubice – po výjezdu 210 dále po silnici 50 ve směru na Uh. Hradiště do obce Veletíny - po silnici 54 - překročení slovenské hranice v obci Šance - dále po silnici 54 do Nového Města nad Váhom - po dálnici D1/E75 ve směru na Bratislavu - sjezd Piešťany - dále 4 km po silnici 499 - most do obce Banka - zde vlevo na most na Lázeňský ostrov a pokračujte po cestě doprava.

Dálnicí z jihu po A4/E58 ve směru na Bratislavu - hraniční přechod v Kittsee - pokračujte po D1/E75 ve směru na Žilinu - sjezd Piešťany - dále 4 km po silnici 499 - přes most do obce Banka - zde vlevo, na most na Lázeňský ostrov, pak pokračujte po cestě doprava.

Centrum města: 0,3 km
Hlavní města: Praha 350 km, Bratislava 80 km, Vídeň 160 km, Budapešť 220 km,
Dálniční výjezd: 4,5 km
Železniční nádraží: 3,5 km
Regionální letiště: 4,5 km
Mezinárodní letiště: 75 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ADVENT V HOTELU MÁJ - Piešťany
2023

Hotel ADVENT V HOTELU MÁJ - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Malebné lázeňské město Piešťany leží v jihozápadní části Slovenska, v podhůří Považského Inovce na východě a Malých Karpat na západě. Městem protéká ...

ADVENT V PIEŠŤANECH

polopenze

H1118R23advent

od 1 880 Kč / noc
- Detail
MÁJ - Piešťany
2023

Hotel MÁJ - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Malebné lázeňské město Piešťany leží v jihozápadní části Slovenska, v podhůří Považského Inovce na východě a Malých Karpat na západě. Městem protéká ...

SLEVA 15% - SENIOR 55+ na vybrané pobyty / ADVENT V PIEŠŤANECH

polopenze

H1118R23

od 1 878 Kč / noc
- Detail
PARK - Piešťany
2023

Hotel PARK - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Hotel PARK **** se nachází v příjemném a tichém prostředí městského parku, necelých 300 m od pěší zóny a 700 m od lázeňského ostrova. Výhodná poloha ...

• NEJLEVNĚJŠÍ POBYT V PIEŠŤANECH S CK ATIS • ZDARMA bazén a fitness

polopenze

H2398R23

od 1 918 Kč / noc
9,4 Detail
SPLENDID*** Ensana Health Spa Hotel - Piešťany
2023

SPA hotel SPLENDID*** Ensana Health Spa Hotel - Piešťany

Slovensko Západní Slovensko

Spa Hotel Grand Splendid*** je jedním z lázeňských hotelů v Piešťanech. Moderní hotelový komplex je zasazen do parku na cípu lázeňského ostrova. ...

all inclusive

H3028R23

od 2 457 Kč / noc
- Detail