APLEND TATRY HOLIDAY RESORT - Velký Slavkov - Slovensko - Vysoké Tatry

Resort APLEND TATRY HOLIDAY RESORT - Velký Slavkov (H2822R24)

Slovensko > Vysoké Tatry
Strava snídaně
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Venkovní bazén u objektu
Restaurace: v areálu resortu
Sauna: finská
Parkoviště
Stolní tenis
Bowling - kuželky: ruské kuželky
Tenisový kurt: v resortu
Půjčovna kol: v resortu
Golf: adventure golf
Aquapark: 4 km
Termální lázně: 10 km
Železniční stanice: 300 m
Autobusová zastávka: 150 m
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Veľký Slavkov

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Obec na Slovensku v okrese Poprad a také jedna z nejstarších obcí pod Tatrami. První písemná zmínka o obci, tehdy s názvem Zolok, pochází z roku 1251.

Můžete zde navštívit:

Minigolf Aplend- minigolf rozvíjí soustředění, trpělivost, motoriku, odhad ale také podporuje zdravou soutěživost, zažijte zde plno napětí a zábavy, minigolf je zábava pro celou rodinu i kolektiv

Podtatranské muzeum v Spišskej Sobote- 4 km vzdálené, v současnosti muzeum eviduje více něž 52 500 kusů sbírkových předmětů a prezentuje pomocí expozic minulost, společenský a hospodářský rozvoj

Tricklandia – 7 km vzdálená, zde, když vstoupíte ocitnete se ve světě plném trick-artu a optických iluzí, je to jistým způsobem zábavní park a galerie v jednom, nachází se zde 24 atrakcí

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

ROZMANITÉ UBYTOVÁNÍ - IDEÁLNÍ PRO RODINY S DĚTMI
  CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, požadovanou stravu, děkujeme.

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.

URČITĚ OCENÍTE

Proč Tatry Holiday resort?
- útulné ubytování pro velkou rodinu či skupinu přátel
- v resortu zóna relaxu a pohody
- Adventure golf s 18-ti jamkami
- Tatry i termály na dosah

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Aplend TATRY HOLIDAY RESORT tvoří chaty, domky, apartmány a studia, vilky. Obec Veľký Slavkov se nachází na úpatí Vysokých Tater, pod Slavkovským Štítem , 2 km od Popradu, 7 km od hlavního pásma Vysokých Tater. Atraktivnost prostředí i poloha komplexu nabízejí nejen klid a relaxaci, ale také bohaté sportovní vyžití pro aktivní dovolenou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Areál disponuje prostranstvím pro nejednu sportovní aktivitu, například stolní tenis, tenis, plážový volejbal, 18-ti jamkový mini-golf, MAXI Člověče nezlob se, petang, fotbálek. Vybavení na zmíněné sporty Vám ochotně zapůjčí na recepci resortu. Hostům je během pobytu, v případě zájmu, k dispozici relaxační bazén 9x4m (v letních měsících), sauna, vířivá káď, odpočinková zóna. Nejmenší návštěvníci jistě ocení prolézačky i skluzavky a na ostatních čeká příjemné posezení v krytých altánků, při vnějších krbech nebo ohniscích.

Na začátku Aral se nachází recepce poskytující své služby denně v době od 7:00 do 18:00. Kromě informací Vám ráda zapůjčí jízdní kola nebo menší společenské hry. Hned vedle budovy recepce najdete restauraci Salaš, v níž se, v případě zájmu, podávají i kontinentální snídaně.

Chaty Standard jsou provedeny ve dvou stylech: bílý styl, dřevěný styl.
Ubytování je řešeno formou útulných dvoupatrových chatek vhodných pro 4 až 8 osob podle typu. V chatě je 6 pevných lůžek s možností 2 přistýlek. V patře jsou 2 ložnice (pro 2 osoby a pro 4 osoby), v přízemí je obývací místnost se 2 rozkládacími pohovkami, TV/SAT, vybavený kuchyňský kout ( 2-plotýnkový vařič, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), koupelna se sprchovým koutem a WC,Wi-Fi. Před chatou je venkovní posezení.

Chaty Lux jsou provedeny ve dvou stylech: bílý styl, dřevěný styl
Ubytování je řešeno formou útulných dvoupatrových chatek vhodných pro 5 až 8 osob podle typu.
Přízemí: vstupní chodba propojená s plně vybaveným kuchyňským koutem, obývací místnost s pohovkou ( chata 5+2 s rozkládací pohovkou ) , koupelna se sprchou a WC.
1. patro: ložnice pro 3 osoby (manželská postel, oddělené lůžko), ložnice pro 2 osoby (oddělená lůžka)

Domečky:
dvojposchodďové domečkys s kapacitou 2 až 12 osob. Domek má vlastní kuchyňský kout, sociální zařízení, televize, bezplatné internetové připojení. Samostatné pokoje se nacházejí na poschodí, velká obývací místnost s dvěmi pohovkami, které poskytují možnost přistýlek, na přízemí. Koupelna se sprchou a WC. Každý z domek má samostatnou terasu přístupnou z obývací místnosti.

Studia a apartmány:
- prostorné moderní ubytování se smyslem pro detail. Obývací místnost s rozkládací pohovkou, samostatné ložnice, vlastní vybavená kuchyňka, koupelna se sprchou a WC, Wi-Fi.  Některé apartmány s balkónem s posezením a výhledem na areál.

Vilky:
- vkusně zařízené ubytování pro páry a menší rodiny. Obývací místnost s manželskou postelí a rozkládací pohovkou, televize, vybavená kuchyňka, koupelna se sprchou a WC. Některá studia s venkovní terasou, některá s balkónem.

KDE BUDETE SPÁT

a) Chata STANDARD 4+4 (pro 4 - 8 osob) :
Přízemí: vstupní chodba propojená s plně vybaveným kuchyňským koutem, obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, koupelna se sprchou a WC
1. patro: ložnice pro 4 osoby (manželská postel a 2 oddělená lůžka), ložnice pro 2 osoby (oddělená lůžka)
Chaty Standard jsou ve dvou stylech: bílý styl, dřevěný styl

b),c) Chata LUX 5+0 nebo 5+2 (pro 5 - 7 osob) :
Přízemí: vstupní chodba propojená s plně vybaveným kuchyňským koutem, obývací místnost s pohovkou ( chata 5+2 s rozkládací pohovkou pro až 2 osoby ), koupelna se sprchou a WC
1. patro: ložnice pro 4 osoby (manželská postel a 2 oddělená lůžka), ložnice pro 2 osoby (oddělená lůžka)
Chaty LUX jsou ve dvou stylech: bílý styl, dřevěný styl

d) Domek 4+8
(pro 4 - 12 osob):
Přízemí: obývací místnost se 2-mi rozkládacími pohovkami (každá pro 2 osoby)a televizí, vybavená kuchyně (lednice, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice), jídelní kout, koupelna se sprchou a WC.
1. patro: 2x ložnice s manželskou postelí a rozkládací postelí pro 2 osoby.

e) Studio 2+2 (pro 2 - 4 osoby) :
Obývací místnost s manželskou postelí nebo 2-mi samostatnými lůžky a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, televize, vybavená kuchyně (lednice, mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice), jídelní kout, koupelna se sprchou a WC.

f) Apartmán Typ A (4+2)
(pro 4 - 6 osob) :
Samostatné ložnice s manželskými lůžky a samostatným lůžkem, obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vybavená kuchyně (lednice, vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba), jídelní kout, koupelna se sprchou a WC, balkón.

g) Vilkové studia (2+1)  (pro 2 - 3 osoby) :
Obývací místnost s manželskou postelí / 2-mi oddělenými lůžky a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, televize, vybavená kuchyně (lednice, vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba), jídelní kout, koupelna se sprchou a WC. Studia s oddělenými lůžky se nachází v přízemí s venkovní terasou, Studia s manželskou postelí se nachází na poschodí a mají balkón.

CELKOVÁ KAPACITA

Kapacita na ověření.

FORMA STRAVY

Bez stravy.
Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze na místě nebo v CK - strava se podává v restauraci Salaš, která je součástí areálu - vedle recepce.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA (až po obsazení všech pevných lůžek ve studiu/ apartmánu)

SLEVY A VÝHODY

Hosté APLEND Apartments & Resorts získavají ke svému pobytu slevu do restaurace Koliba Kamzík, ve Starém Smokovci v hodnotě 15%.

UPOZORNĚNÍ

Vratná kauce 70 EUR za pobyt / apartmán/ chata/ studio - hradí se při příjezdu

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

Odlišné storno podmínky a změna poplatků: ORIENTAČNĚ, podmínky budou stanoveny při konkrétní rezervaci:
KDYKOLIV DO 30 dnů před nástupem na první objednanou službu ....... 20% z celkové ceny objednaných služeb
29-20 dní před nástupem na první objednanou službu ........ 45% z celkové ceny objednaných služeb
19-8 dní před nástupem na první objednanou službu ........ 75% z celkové ceny objednaných služeb
Od 7 dní před nástupem na první objednanou službu ........ 100% z celkové ceny objednaných služeb

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Relaxační bazén 9x4m v resortu - v provozu za teplého počasí.

Celoroční areál s termální vodou AQUACITY Poprad (4 km), bazény, tobogány, venkovní termální bazény s teplotou vody 36° a 38° C, vodní perličky, trysky, vodní hřib, black hole s ďábelskou jízdou v tunelu s laserovými světly, Vitalní svět - sauny, whirlpool, každý den 3D laser show aj.
Celoroční termální koupaliště Thermal Park Vrbov 15 km.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Sportovní aktivity v areálu:
- stolní tenis, tenis, plážový volejbal, ruské kuželky, petang, fotbal,
APLEND ADVENTURE GOLF (18-ti jamkový minigolf)
Dospělá osoba: 3,60 EUR / 90 minut
Dítě (do 12 let): 2,40 EUR / 90 minut

Vybavení na zmíněné sporty Vám ochotně zapůjčí na recepci resortu.

Dále k dispozici:
- zahradní bazén, finská sauna a ochlazovací bazén, koupací vyhřívaná dřevěná káď pro 6 - 8 osob, odpočinková zóna.
- prolézačky, houpačky, trampolína i skluzavky pro nejmenší
- příjemné posezení v krytých altáncích, při vnějších krbech nebo ohništích

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyty začínají nástupem od 14.00 do 18:00 hod (v případě pozdějšího nástupu kontaktujte recepci)
a končí uvolněním studia/apartmánu do 10:00 hod v den odjezdu.

Vratná kauce 70 EUR za pobyt / apartmán

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1 EUR / osoba / noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

v areálu ZDARMA

DALŠÍ SLUŽBY

Orientační ceník doplňkových služeb (CK negarantuje):

Dětská postýlka, polštářek a peřina + dětská kosmetika ForKids: 15 EUR / pobyt
Úklid pokoje (podlaha, koupelna / WC, vysypávání smetí): 7 EUR / den
Výměna osušek: 2 EUR / 1 ks
Výměna povlečení:3 EUR / 1 lůžko
Koupací káď: 30 EUR / 90 min
Soukromá sauna: 18 EUR / 90 min

Zapůjčení jízdních kol : 10 EUR /dosp., 6 EUR dítě / den

APLEND ADVENTURE GOLF
Dospělá osoba: 3,60 EUR / 90 minut
Dítě (do 12 let): 2,40 EUR / 90 minut

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Popradu - Tater (trať č. 180) - dále místními spoji na zast. Veľký Slavkov.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Popradu, dále místními spoji do Veľkého Slavkova.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd po silnici č. 18 (E 50), dálnici D1 do Popradu - sjezd č.325 do Popradu a dále na Veľký Slavkov. Resort se nachází po levé straně. Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Vzdálenost:
z Prahy: 554 km, z Českých Budějovic: 595 km,
z Brna: 352 km, z Ostravy: 247 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny