PATRIA - Štrbské Pleso - Slovensko - Vysoké Tatry

Hotel PATRIA - Štrbské Pleso (H0673R24)

Slovensko > Vysoké Tatry
Strava snídaně
BEZLEPKOVÁ strava
ELEKTROAUTO
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: 25,-€/den
Internet: v hotelu
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Vinárna
Klimatizace
Sauna: v hotelu
Solárium
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Stolní tenis
Lyžárna
Bowling - kuželky: v hotelu
Tenisový kurt: 300 m
Krytý bazén: v hotelu
Aquapark: 32 km
Termální lázně: 32 km
Železniční stanice: 1 km
Autobusová zastávka: 800 m
Lyžařský vlek: 500 m
SKI BUS
Půjčovna lyží:
Lyžařská škola:
Ski servis:
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Štrbské Pleso

ZÁKLADNÍ POPIS

Štrbské Pleso láká na vynikající lyžařské podmínky se skvělými sjezdovkami pro slalom, sjezd nebo běžecké lyžování, se službami na nejvyšší úrovni.

Lyžaři si v zimní sezóně užijí 9 km zasněžovaných sjezdovek, přičemž spodní úseky nabízejí sjezdovky pro méně zkušené a začátečníky. Solisko a Furkota jistě potěší profesionální lyžaře.

Na své si přijdou i běžkaři na Štrbském Plese, kde jsou k dispozici běžecké tratě o celkové délce až 26,5 km. Od technicky nejjednodušších pro děti a začátečníky až po náročné trasy kolem slepého jezera nebo v údolí Furkot.

Milovníci adrenalinu mohou navštívit atraktivní snowpark.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Osada Štrbské Pleso je jedna ze tří místních částí obce Štrba v pohoří Vysoké Tatry. Štrbské Pleso je významné centrum turismu a zimních sportů a také nejvýše položená turisticko-léčebná osada nacházející se ve Vysokých Tatrách.

Můžete zde navštívit:

Popradské pleso – ze Štrbského plesa na Popradské a zpět je to cca 11,5 km a jde se po naučném chodníku, který má 14 zastávek na kterých se dozvíte podrobnosti o to, jaké druhy rostlin či živočichů se zde nacházejí

Vodopád Skok – trasa dlouhá 10,6 km kde, jde se většinu trasy jde po skalách, voda padá z výšky víc než 25 metrů, při trochu štěstí zde narazíte i na kamzíky

Batizovské Pleso – trasa dlouhá 17,5 km, trasa je středně náročná a jde o jednu z nejtišších dolin

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový krytý bazén s whirlpoolem.
Od roku 2007 v provozu nový vodní a saunový svět PATRIA AQUA PARADISE.

LYŽOVÁNÍ

Lyž. areál PARK SNOW ŠTRBSKÉ PLESO (cca 500 m) – až 1850 m n. m., 2 sedačkové lanovky a 3 vleky, 6 sjezdovek s celkovou délkou cca 4,5 km (nejdelší trať Solisko I. 2300 m s převýšením 438 m ), všechny uměle zasněžovány, v oblasti Interski i večerní lyžování. Dále lyž. škola a půjčovna lyž. vybavení aj. Vynikající podmínky pro běžkaře.

Hodnocení hotelu (11 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

PATRIA - Štrbské Pleso (H0673R20)

28.9.2020

Krásný, čistý hotel. Skvělé jídlo a welness.

10 Hodnocení

PATRIA - Štrbské Pleso (H0673R19)

MT 13.9.2019

8 Hodnocení

PATRIA - Štrbské Pleso (H0673R18)

04.10.2018

10 Hodnocení

PATRIA - Štrbské Pleso (H0673R18)

27.6.2018

10 Hodnocení

PATRIA - Štrbské Pleso (H0673R18)

Libuše Mottlová 24.6.2018

Ubytování na Štrbském plese v hotelu Patria je naprosto bez závad, vzorná čistota, usměvavý ochotný personál, snídaně tak pestré, že za 5 dnů lze ochutnat jen malou část nabídky.
Proto jsme tento hotel a Vaši cestovní kancelář zvolili již několikrát a doufáme, že to budeme opakovat i příští rok.

10 Hodnocení

PATRIA - Štrbské Pleso (H0673R17)

IVONA TOMEČKOVÁ 28.6.2017

UBYTOVÁNÍ SUPER, STRAVOVÁNÍ VÝBORNÉ- VELKÝ VÝBĚR JÍDLA,DOPOLEDNE HORSKÁ TÚRA, ODPOLEDNE WELLNESS. PROFESIONÁLNÍ A USMĚVAVÝ PŘÍSTUP VŠECH ZAMĚSTNANCŮ HOTELU.

10 Hodnocení

PATRIA - Štrbské Pleso (H0673R17)

Libor Šugárek 24.4.2017

Po delší době jsem se vrátil do Vysokých Tater na Štrbské pleso a konstatuji, že mne pobyt zde příjemně překvapil. Středisko působí udržovaným dojmem. Zvolil jsem si pobyt v hotelu Patria, zejména kvůli jeho poloze vůči plesu a taky proto, že umožňuje příjemné procházky do okolí, ať už k Popradskému plesu, či vodopádu Skok.
Hotel Patria je velmi dobře zrekonstruovaný, pokoje odpovídají kategorizaci. Po dobu našeho pobytu nabízel hotel v průběhu snídaní a večeří velmi bohaté švédské stoly, a musím potvrdit, že jídlo bylo vynikající. Personál hotelu je snaživý a přátelský.
Za pochvalu stojí hotelový wellness, zvláště jeho venkovní saunový svět. Po aktivně prožitém dni je tu ideální příležitost k regeneraci a relaxu. Část wellnessu je vyhrazena pouze pro osoby starší 16let, což hodnotím velmi pozitivně. Obecně můžu říct, že zdejší služby odpovídají ceně pobytu a klidně se tu v budoucnu znovu vrátím.

8 Hodnocení

PATRIA - Štrbské Pleso (H0673R16)

Zdeněk a Michaela Černých 06.11.2016

V hotelu Patria jsme byli opravdu spokojeni, celý hotel byl čistý,pokoje vybaveny TV, minibary, vkusně zařízeny. K dispozici jsme měli wellness - bezkonkurenční, bar v lobby, dětský koutek, obchod se suvenýry, stravování formou snídaní a večeří - velký výběr, byli jsme spokojeni, v blízkosti hotelu dvě koliby, v obou výborně vařili, večer živá hudba. CCa 10 minut pěšky je lanovka na Solisko, nacházíte se uprostřed nádherných hor, o tůry a procházky není nouze. Např. procházka po naučném chodníku okolo Štrbského plesa nebo k jezírkům lásky. Se všemi službami hotelu i personálu který byl nadmíru vstřícný tak i se sprostředkováním tohoto pobytu Cestovní kanc. jsme byli opravdu velice spokojeni.

10 Hodnocení

PATRIA - Štrbské Pleso (H0673R16)

14.9.2016

Se službami, které jste pro mě zajistili jsem byla velice spokojená a v nejbližší době se na Vaši kancelář znovu obrátím.
L.Mottlová

10 Hodnocení

PATRIA - Štrbské Pleso

Gerhard Hanker 28.8.2016

Vše v pořádku. Spokojenost. Doporučuji.

10 Hodnocení

PATRIA - Štrbské Pleso

22.8.2016

9 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

NEJKRÁSNĚJI POLOŽENÉ WELLNESS SE VSTUPEM ZDARMA

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel PATRIA Štrbské Pleso
- PATRIA AQUA PARADISE - nejkrásněji položené venkovní WELLNESS ve Vysokých Tatrách (vstup zdarma)
- Ideální poloha na břehu Štrbského Plesa!
- 15 m plavecký bazén - ZDARMA!
- ANIMAČNÍ PROGRAMY červenec a srpen
Více informací ZDE

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Exkluzivní hotel PATRIA**** je situován na severním břehu Štrbského Plesa a je považován za nejkrásnější hotel Vysokých Tater. Okolí hotelu PATRIA poskytuje nepřeberné možnosti pro relaxaci, odpočinek a sport.

Štrbské Pleso, nejvýše položená turisticky-léčebná osada ve Vysokých Tatrách, je významné centrum turismu a zimních sportů (zejména pro severské disciplíny) ležící cca 30 km západně od Popradu. Rozkládá se na jižním břehu jezera Štrbské Pleso v nadmořské výšce 1 346 m.

.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

v hotelu PATRIA je klientům k dispozici Slnečná restaurace, Lobby bar, vinotéka, Varta club (biliár, bowling), dětské hřiště v prostoru před Vatra clubem, kongresové prostory, dětská herna Sluníčko, stolní tenis, kadeřnictví, obchod se suvenýry, výtah, hlídané parkoviště, garáže. Cca 200 m od hotelu stylová restaurace KOLIBA PATRIA na břehu Štrbského plesa.

Nové wellness centrum PATRIA AQUA PARADISE - ZDARMA vnitřní část: plavecký bazén, dětský bazén se skluzavkou, solná parní koupel, bylinková inhalace, eukalyptová parní koupel, římská parní koupel, sanárium, tepidárium, , whirlpool, masážní bazén, vodní cesta, skotské střiky, tropický déšť, přívalová sprcha, ledová jeskyně, odpočívárna s lehátky, bar, bylinné sanárium, lesní panorama, vodopád skok, horský déšť, horská bystřina, na patře: whirlpool a odpočívárna; venkovní část: prícepok - krbové kachle, finská srubová sauna, ochlazovací vodopád, peklo, whirlpool venkovní. Za příplatek různé druhy masáží.
Plánek wellness centra k náhledu
ZDE .

Vstup do wellness pro děti do 16 let je povolený jen do původní části wellness (vč. bazénů). Do nové relaxační části je povolen vstup od 16 let.

Pod skokanskými můstky (od 300 m), tenisové kurty, bungie trampolíny a další letní atrakce a bungie jumping na věži obrovského můstku.

KDE BUDETE SPÁT

Pokoje na ověření :
a)2 - lůžkové pokoje  STD.: 
Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. K dispozici do 1.4.2024.
b)2 - lůžkové pokoje LUX s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Příplatek za pokoj orientovaný na jezero (osoba/noc)
c)2 - lůžkové APP LUX s možností přistýlky: Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Příplatek za pokoj orientovaný na jezero (osoba/noc)
d)2 - lůžkové apartmány KOMFORT s možností přistýlky:  Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. 

 Balkony jsou jen na jižní straně hotelu (směrem k jezeru) je jich cca 50%. Případně dle dostupnosti je možné tento typ pokojů domluvit až při příjezdu na recepci (za poplatek hrazený na místě).

CELKOVÁ KAPACITA

160 pokojů

FORMA STRAVY

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení bufetových večeří. Při nízké obsazenosti hotelu (méně jak 15 osob) večeře výběrem ze 4 menu.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Dítě do 5,99 let bez lůžka nebo na přistýlce se stravou ZDARMA.
- v případě polopenze hradí dítě stravu od 3 let.

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: denně vstup do PATRIA AQUA PARADISE a hotelového krytého bazénu, stolní tenis, Wi-Fi, úschova vlastních lyží a kol, župan pro dospělé, SKI bus v zimě.

UPOZORNĚNÍ

Hotelové pokoje STD (standard) budou rekonstruovány na kategorii LUX. K dispozici jsou do 1.4.2024.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový krytý bazén (15 m).

Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (32 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel.
Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.
Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť.

Thermal park VRBOV (42 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce.

Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (53 km).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH
„Sbírejte zážitky, ne věci …“

Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spiše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.


To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s„Bonusovou slevou ATIS 10%“.
Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
- UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
- RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
- PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS

______________________________________________________________

Okolí hotelu PATRIA poskytuje nepřeberné možnosti na relaxaci, oddech i sport. V nedalekém sportovním areálu jsou tenisové kurty, trampolíny, dětská autodráha i bazén s čluny. Můžete se rozhodnout pro vysokohorskou turistiku (i s horským vůdcem), horolezectví, cykloturistiku, jízdu na koni, paragliding, odvážným se nabízí bungeejumping z věže skokanského můstku, jsou zde i vhodné trasy na jízdu na kolečkových bruslích. 
Veverčí Park - Lanový park, Štrbské Pleso
Poliankovo - Tatranská Polianska
Pedal Planet - Muzeum šlapacích autíček, Nová Polianka
Tricklandia - Starý Smokovec
Muzeum TANAPu Tatranská Lomnice
Galerie Dobrá hračka - Tatranská Lomnice
Tatrabob Bobová dráha -Tatranská Lomnice
Svištia krajinka Tatranská divočina - Skalnaté pleso
Stezka korunami stromů - Bachledova dolina
Strachankovo - Bachledova dolina
Spider Park - Lanový park, Ždiar

Tatranský ledový dóm - Hrebienok
Sáňkařská dráha Hrebienok - Smokovec

NEPŘEHLÉDNĚTE

pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní do 10.00 a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu.

Všechny prostory hotelu a pokoje jsou nekuřácké! Kouření povoleno jen na vyhrazených místech!

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2€/osoba 15+/den

Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

25,- €/den a pouze v pokojích STD v 1. a 2. patře.
Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem, (pes nesmí do wellness a stravovacích středisek).

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

hlídané parkoviště před hotelem v ceně pobytu ;
Garáž: 20,-€/den - nutno objednat předem, platba na místě.

V hotelové garáži je k dispozici nabíjecí stanice pro elektromobily.
Nabíjecí výkon: 22kW
Konektor: IEC Typ2

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex.

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem TEŽ z Popradu přes Starý Smokovec nebo ze Štrby tzv. "zubačkou" do stanice Štrbské Pleso (1 km) dále dle směrovek k lyž. areálu. Ve Štrbě (Tatranská Štrba) zastavují i mezinárodní rychlíky z ČR!

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem z Popradu nebo ze Štrby na Štrbské Pleso - 800 m

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd po silnici E 50 (od Žiliny přes Ružomberok -Lipt. Mikuláš-Poprad) odbočit směr Tatranská Štrba - Štrbské Pleso (č.538). Parkování u hotelu (popř. garáž).

GPS souřadnice: 49° 7' 29.110279" N; 20° 3' 39.6493149" E

Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

APLEND Hotel OVRUČ*** - Štrbské Pleso
+
2024

Aparthotel APLEND Hotel OVRUČ*** - Štrbské Pleso

Slovensko Vysoké Tatry

Nově vybudovaný hotel Ovruč*** je novinkou sítě APLEND a nachází se v turisticky oblíbené a vyhledávané lokalitě Vysokých Tater, na Štrbském Plese. ...

NOVINKA● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK - Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce ...

Bez stravy

H3109R24

Na ověření
- Detail
FIS - Štrbské Pleso
2024

Hotel FIS - Štrbské Pleso

Slovensko Vysoké Tatry

Hotel Fis je největší hotelově - sportovní komplex ve Vysokých Tatrách, situovaný v nadmořské výšce 1346 m n. m. nedaleko Štrbského plesa, cca 30 km ...

LANOVKY, SKIPASY a VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU ● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK- Cena pobytu závisí na ...

snídaně

H1395R24

Na ověření
9,6 Detail
SOLISKO - Štrbské Pleso
2024

Hotel SOLISKO - Štrbské Pleso

Slovensko Vysoké Tatry

Hotel Solisko **** se rozkládá v samém srdci Vysokých Tater, v nejvýše položené tatranské osadě Štrbské Pleso a přímo na břehu Štrbského plesa v ...

HOTEL S RODINNOU ATMOSFÉROU I IDEÁLNÍ POLOHOU

snídaně

H2855R24

od 1 509 Kč / noc
9,8 Detail
SOREA TRIGAN - Štrbské Pleso
+
2024

Hotel SOREA TRIGAN - Štrbské Pleso

Slovensko Vysoké Tatry

moderní, zrekonstruovaný hotel je umístěn v atraktivním prostředí na břehu jezera Nové Štrbské pleso. Tichá lokalita zaručí nerušenou dovolenou pro ...

WELLNESS SVĚT ODPOČINKU A REGENERACE na břehu Nového Štrbského Plesa

polopenze

H0590R24

od 2 060 Kč / noc
9,0 Detail
TOLIAR - Štrbské Pleso
2024

Hotel TOLIAR - Štrbské Pleso

Slovensko Vysoké Tatry

Hotel*** TOLIAR se nachází v centru jednoho z nejvýznamnějších středisek cestovního ruchu v Tatrách - na Štrbském Plese, přímo naproti vlakovému ...

Bazén a wellness v ceně pobytu

snídaně

H1557R24

od 1 279 Kč / noc
9,6 Detail
Změnit nastavení cookies