FIS - Štrbské Pleso - Slovensko - Vysoké Tatry

Hotel FIS - Štrbské Pleso (H1395R24)

Slovensko > Vysoké Tatry
Strava snídaně
BEZLEPKOVÁ strava
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: 30 Eur
Internet: ve spol. prostorách
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Sauna: v hotelu
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Stolní tenis
Lyžárna
Bowling - kuželky: 400 m
Tenisový kurt:
Půjčovna kol:
Krytý bazén: 400 m
Aquapark: 32 km
Termální lázně: 32 km
Železniční stanice: 1 km
Autobusová zastávka: 1 km
Lyžařský vlek: 30 m
Půjčovna lyží:
Lyžařská škola:
Ski servis:
Sportovní vyžití
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Štrbské Pleso

ZÁKLADNÍ POPIS

Štrbské Pleso láká na vynikající lyžařské podmínky se skvělými sjezdovkami pro slalom, sjezd nebo běžecké lyžování, se službami na nejvyšší úrovni.

Lyžaři si v zimní sezóně užijí 9 km zasněžovaných sjezdovek, přičemž spodní úseky nabízejí sjezdovky pro méně zkušené a začátečníky. Solisko a Furkota jistě potěší profesionální lyžaře.

Na své si přijdou i běžkaři na Štrbském Plese, kde jsou k dispozici běžecké tratě o celkové délce až 26,5 km. Od technicky nejjednodušších pro děti a začátečníky až po náročné trasy kolem slepého jezera nebo v údolí Furkot.

Milovníci adrenalinu mohou navštívit atraktivní snowpark.

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Osada Štrbské Pleso je jedna ze tří místních částí obce Štrba v pohoří Vysoké Tatry. Štrbské Pleso je významné centrum turismu a zimních sportů a také nejvýše položená turisticko-léčebná osada nacházející se ve Vysokých Tatrách.

Můžete zde navštívit:

Popradské pleso – ze Štrbského plesa na Popradské a zpět je to cca 11,5 km a jde se po naučném chodníku, který má 14 zastávek na kterých se dozvíte podrobnosti o to, jaké druhy rostlin či živočichů se zde nacházejí

Vodopád Skok – trasa dlouhá 10,6 km kde, jde se většinu trasy jde po skalách, voda padá z výšky víc než 25 metrů, při trochu štěstí zde narazíte i na kamzíky

Batizovské Pleso – trasa dlouhá 17,5 km, trasa je středně náročná a jde o jednu z nejtišších dolin

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotelový krytý bazén s whirlpoolem.
Od roku 2007 v provozu nový vodní a saunový svět PATRIA AQUA PARADISE.

LYŽOVÁNÍ

Lyž. areál PARK SNOW ŠTRBSKÉ PLESO (cca 500 m) – až 1850 m n. m., 2 sedačkové lanovky a 3 vleky, 6 sjezdovek s celkovou délkou cca 4,5 km (nejdelší trať Solisko I. 2300 m s převýšením 438 m ), všechny uměle zasněžovány, v oblasti Interski i večerní lyžování. Dále lyž. škola a půjčovna lyž. vybavení aj. Vynikající podmínky pro běžkaře.

Hodnocení hotelu (19 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

FIS - Štrbské Pleso (H1395R22)

31.8.2022

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R21)

05.10.2021

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R21)

01.10.2021

Nádherný pobyt, Hotel super,na recepci strašně hodná paní vše nám vysvětlila,poradila, veliká spokojenost,strava výborná,velký výběr, výborná lokalita a přístupnost k turistickým trasám,

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R19)

martin pěch 01.8.2019

Byli jsme velice spokojeni, myslíme, že lepší pobyt by jsme si nemohli vybrat, od stravy počínaje, tak příjemným personálem a vstřícným jednáním.

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R19)

Pospíšilová V. 31.7.2019

Ubytování bylo moc hezké,příjemný pokoj,koupelna i odkládací prostory.Pouze bychom příště ocenili ubytování ve vyšším patře hotelu,abychom měli ještě lepsí výhled.
Polopenze byla úžasná,kvalitní a výborná strava,obsluha v hotelu celkově vělice příjemná a milá.
Velice všem doporučuji!!

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R18)

30.3.2018

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R18)

Rostislav Vicherek 23.3.2018

Jen superlativa. Parkování bez problému. Ubytování skvělé. Pohostinnost dokonalá. Vstřícná obsluha. Stravování, lepší výběr snad neexistuje. Lyžování úžasné - dokonalá poloha hotelu. Výlet na Starý Smokovec a Hrebienok taky skvělý. Naprostá spokojenost. Doporučuji.

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R18)

Věra Mikinová 21.2.2018

Ubytování pěkné, čisté, personál hotelu ochotný, výborná kuchyně, bohaté snídaně i večeře,blízkost sjezdovky, Tatry super, užili jsme si pobyt.

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R17)

Švecová 31.10.2017

ubytování, stravování super, velmi ochotný a vstřícný personál,

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R17)

Hanka 04.10.2017

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R17)

15.9.2017

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R17)

Ing. Václav Voves 09.8.2017

Ubytování hodnotím dobře, strava byla výborná, chování personálu vynikající, až na jednu pracovnici recepce (měla službu 28/7 kolem 17 hodiny), která nás při nástupu umístila do druhého patra pod recepci, kde NEBYL VÝTAH. Takže abychom jsme se dostali k recepci, museli jsme absolvovat 26 schodů, což představovalo při třech výstupech denně (snídaně, výlet, večeře) 156 schodů, což vzhledem k našemu věku (68 let já a 67 let manželka) bylo dost bezohledné. Když to manželka u pracovnice recepce reklamovala, bylo jí řečeno, že na věk neberou v hotelu ohledy, že pokoje dostávají už předem přiděleny pro klienty z centrály!!! Bylo by dobré se o to zajímat, proč dochází k tomu, že senioři jsou ubytováni v pokojích bez výtahu, zatímco mladí klienti mají k dispozici výtah.

Dobrý deň ,

dovolím si reagovať na sťažnosť Vašich klientov (uvedenú nižšie):

Hotel FIS je prezentovaný ako športovo-rekreačný komplex, už pri svojom vzniku v r.1969 bol projektovaný pre športovcov.

Máme síce 1 výťah, ten je ale umiestnený v časti budovy nad hlavným vchodom, dosah má na izby od recepcie vyššie ( výťahom je možné dostať sa na celkove 7 izieb typu, aký mal klient zaplatený ( z celkového počtu 30 izieb DBL).

Rezervácia  klienta je na izbu standard s prísteľkou- bez akejkoľvek poznámky ohľadne požiadavky na výťah, prístup bez schodov atď... Nakoľko šlo o štandardné označenie bez špeciálnej požiadavky, klientom bola pri rezervácii pridelená izba DBL s balkónom – v súlade s RL. Dátum narodenia je síce uvedený, ale kolegovia na rezervačnom oddelení tiež neskúmajú vek klienta a ani skutočnosť, či je zdravotne v poriadku a náhodou nepotrebuje izbu pri výťahu, to by pri našej kapacite a obsadenosti žiaľ ani nebolo možné.

Klienti ale neboli nepohybliví, nepoužívali k chôdzi žiadne pomôcky, neboli invalidní, ale zrejme v čase kedy vrcholili vysoké vonkajšie teploty sa im celkove chodilo ťažšie. Pokiaľ by v minulosti mali klienti obmedzenie pohybu, už pri rezervácii by uviedli, že vzhľadom na zdravotné obmedzenia je potrebná izba blízko výťahu. 

Sťažnosť klienta teda považujem za neopodstatnenú. 

Ďakujem za
pochopenie a zostávam s pozdravom

 

Erika Fočárová

Hotel Director

Hotel FIS Štrbské Pleso


7 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R17)

Iva Obšilová 06.8.2017

Pobyt jsme si zajišťovali již v dubnu a dle poukazu jsme měli mít pokoj s balkonem. Po příjezdu na hotel, nám byl bohužel přidělen pokoj bez balkonu a v suterénu hotelu. To by nebylo až tak zlé, kdyby na tom pokoji nebyl velmi intenzivní zápach, který nešel vyvětrat ani po 3 dnech. Pokoušeli jsme se na recepci pokoj vyměnit za jiný, ale byl nám nabídnut pouze jednolůžkový pokoj s přistýlkou, která po rozložení zabírala zbytek plochy pokoje a nebo pokoj s doplatkem 40 Euro na noc. Takže nakonec jsme zůstali ve studeném a smradlavém sklepním pokoji. Ale naštěstí počasí bylo příznivé a tak jsme většinu pobytu po dobré snídani strávili na výletech a večery v hotelovém super wellness.

Dobrý deň ,

posielam vyjadrenie k 2. recenzii,a  uvádzam vyjadrenie vedúcej recepcie: 
Bol to starší manželský pár. Hostia po ubytovaní sa vrátili s tým, že či nemáme izbu na vyššom poschodí s balkónom. Kolegynka im išla ukázať izbu TWIN - 2 oddělená lůžka (bez doplatku) a rodinnú izbu s príplatkom.
Oni nereklamovali, že vo voucheri majú potvrdenú izbu s balkónom. Oni ho len chceli. Nevyhovovala im ani jedna alternatíva. Žeby bol na izbe zápach alebo zima si nesťažovali.

Na voucheri bolo uvedené BALKON, ale na RL nie, iba izba standard. Izby pridelujeme v systeme tak, aby nam jednotlive pobyty na seba nadvazovali, preto niekto ma izbu v prizemi a niekto celkom hore, zial, hotel je clenity....

Nesuhlasim s tvrdenim, ze izba je smradlavá a sklepní- všetky izby máme renovované, žiaľ, musíme ubytovať hostí aj v tých dolných, hotel je počas sezóny vždy plne obsadený. Klientom boli ponúknuté alternatívy s doplatkom aj bez doplatku, žiadnu si nevybrali. Pokiaľ by sa klient na mieste sťažoval na zápach, riešili by sme okamžite a osobne by som túto situáciu preverila.

Problém vidím v tom, že nie všetky izby štandard majú balkón.  ( Což je uvedeno i na webu CK . )

Ďakujem

Erika Fočárová Hotel Director Hotel FIS Štrbské Pleso                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

6 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R17)

Petr Petržílek 27.7.2017

vše super maximální spokojenost

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R17)

Drozdová 16.7.2017

Dobrý den,touto cestou bych chtěla poděkovat CK Atis za zprostředkování pobytu v hotelu FIS.Hotel je dobře vybaven i v době nepříznivého počasí,kdy nám jeden den celý propršelo.Využili jsme velkou tělocvičnu,ping pong,na pokojích je televize,na recepci v hale internet zdarma.Vynikající je i welness/vířivka a sauny/.Zbývající dny nám počasí přálo,tak jsme navštívili nedaleké Štrbské pleso a relaxovali na lodičkách,vyšli na vodopád Skok,zajeli do Tatranské Lomnice,kde jelikož ikdyž už nebyly lístky na Lomnický Štít pro krásné počasí jsme o nádherné pohledy vrcholů hor nepřišli.V hotelu nám nabídli kartu Gopass,kdy si příště budeme moci lístky zakoupit již dopředu.S ubytováním jsme byli moc spokojeni,pokoj byl renovovaný,měli jsme výhled na skokanské můstky.Stravování - měli jsme snídani,velká spokojenost,bohaté švédské stoly.Personál jak v jídelně, tak i na recepci příjemný,usměvavý a ochotný.Na pokojích denně úklid,výměna ručníků.Hodnocení pobytu-maximální spokojenost.

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R17)

Eva Vlachová 14.7.2017

Byla jsem s pobytem v hotelu FIS maximálně spokojená. Pokoj byl nově a prakticky zařízený, pohodlná manželská postel, dva balkony, všude čisto a voňavo. Příjemné wellness a skvělé snídaně - velký výběr jak teplých a studených pokrmů, tak nápojů. K tomu velmi ochotný a milý personál. Vřele doporučuji pobyt v tomto hotelu.

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R17)

J. + O. Prušovi 23.3.2017

Do FISu na Štrbské pleso jezdíme v zimě už mnoho let a vždy jsme spokojeni. Ubytování sportovnějšího typu zcela vyhovuje, kuchyně absolutně špičková a personál (kompletně) na neuvěřitelně vysoké úrovni. O co je lyžovačka chudší (málo sjezdovek a žádná černá), o to větší potěšení skýtá okolní scenérie Vysokých Tater. Navíc - sjezdovky i běžecké tratě přímo u hotelu jsou vždy perfektně upraveny.

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso (H1395R16)

Jan Wojtas 09.10.2016

Byli jsme s pobytem v hotelu FIS velice spokojeni, ubytování, strava a přístup personálu na jedničku. Krásná příroda a mnoho možností na výlety pro všechny věkové kategorie. Velice rádi se sem s Vaší cestovní agentúrou opět vrátíme.

10 Hodnocení

FIS - Štrbské Pleso

Miroslav Chabr 16.8.2016

Obrovska spokojenost, ubytovani perfektni, jidlo jeste lepsi, personal velice ochotny, proste vse nej, nej, vsem doporucujeme.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

LANOVKY a VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU

CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, požadovanou stravu, děkujeme.

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.


• Akční nabídka:
• denně ZDARMA 3 hod. vstup do hotelového wellness
• REKONSTRUOVANÉ POKOJE 2-lůžkové Twin a Double

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel FIS Štrbské Pleso:
- největší sportovně - hotelový komplex na úpatí masivu PATRIE!
- přímo u lanovky / sjezdovky na Solisko
- jedinečný výhled na skokanské můstky
- ski in a ski out hotel

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel Fis je největší hotelově - sportovní komplex ve Vysokých Tatrách, situovaný v nadmořské výšce 1346 m n. m. nedaleko Štrbského plesa, cca 30 km západně od Popradu. Hotel FIS*** je situovaný na Štrbském Plese pod vrcholky majestátních štítů - Soliska a Patrie - před vstupem do Mlýnské doliny, hned u lyžařského střediska (50 m). Okolí nabízí množství obdivuhodných přírodních krás a hotel možnost sportovního vyžití po celý rok.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, lobby bar, 1 výtah, umístěný v části budovy nad hlavním vchodem, dosah má na pokoje od recepce výše, nikoliv do podlaží pod recepcí, kongresový sál, sportovní vybavení: velké fitness centrum - zařízené profesionálními posilovacími stroji zn. TECHNOGYM, běžeckým pásem, sportovní hala (26 x 18 x 6 m), stolní tenis, biliár, tenisové kurty, volejbalové hřiště, půjčovna lyžařského vybavení a lyžařská škola v zimě, v létě bungie trampolíny a bazény s atrakcemi naproti hotelu.
Wellness centrum: whirlpool pro 6 osob, 3 sauny - finská, parní a infrasauna, oddechová zóna, za příplatek masáže,

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD Twin - rekonstruované menší se 2 samostatnými lůžky - bez možností přistýlky , Spr.+WC,SAT/TV, fén, některé s balkonem - CK negarantuje.

b) 2 - lůžkový pokoj STANDARD DOUBLE (za příplatek) - rekonstruované prostornější pokoje s manželskou postelí (možnost oddělení postelí), ve většině pokojů je k dispozici také přistýlka, Spr.+WC,SAT/TV, fén, některé s balkonem - CK negarantuje.

c) 2 - lůžkové BUNGALOVY s možností 2 přistýlek (rozkládací gauč), Spr.+WC, SAT/TV - dostupnost na dotaz.

Rodinné pokoje k dispozici na ověření - za příplatek.

CELKOVÁ KAPACITA

60 pokojů

FORMA STRAVY

snídaně nebo polopenze (dle typu pobytu). Snídaně bufetové stoly, večeře výběr z menu nebo bufet (dle obsazenosti).

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se stejnou stravou jako dospělý ZDARMA!
Dítě zdarma povoleno na pokoji v doprovodu 2 plně platících osob.

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: vstup do wellness centra (3 hod/denně), úschova vlastních lyží a kol, Wi-Fi v hotelové hale, parkování za hotelem.

SLEVY A VÝHODY

Nejvýhodnější ceny při včasné rezervaci 45 a více dní před nástupem.
Úhrada pobytu je nutná do 10-ti dnů od potvrzení rezervace.
PŘI UPLATNĚNÍ SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP JE ÚČTOVÁN 100% STORNOPOPLATEK OD PRVNÍHO DNE

Na tento pobyt nejdou uplatnit žádné další slevy (věrností aj.).

UPOZORNĚNÍ

PROVOZ LANOVEK VYSOKÉ TATRY:
Starý Smokovec:
- do 18.4.2024 včetně je pozemní lanovka mimo provoz;
- od soboty 19.4.2024 začíná denní provoz.
Tatranská Lomnice:
- denní provoz střediska skončil v neděli 14.4.2024;
- vybrané lanovky budou v provozu o víkendech 20.04. - 21.04., 27.04. - 28.04. a 18.05. - 19.05., jakož i v období od 01.05. - 08.05.2024;
- denní provoz lanovek začíná od 23.05.2024.
Štrbské Pleso:
- lyžařská sezóna skončila v neděli 14.04.2024. Od 15.04. do 21.04.2024 je sedačková lanovka na Solisko v provozu jen pro pěší turisty.
- lanovky budou jezdit v období od 01.05. - 08.05.2024 včetně, a následně až do 02.06.2024 jen o víkendech (sobota - neděle).
- denní letní provoz lanovek začíná 08.06.2024.
Harmonogramy výlukových dnů, jakož i aktuální informace k provozní době lanovek jsou dostupné na webové stránce střediska Vysoké Tatry: Technická údržba lanovek (vt.sk)

Provoz lanovek ve všech horských střediscích podléhá vhodným povětrnostním podmínkám.

POBYTOVÉ BALÍČKY JSOU ZCELA V KOMPETENCI PROVOZOVATELE A MOHOU SE BĚHEM ROKU MĚNIT DLE AKTUÁLNÍ NABÍDKY !

Hotel FIS nemá bez ý bariérovpřístup.
Hotel nedisponuje výtahem na každé podlaží, proto není vhodný pro klienty s pohybovými problémy, ani pro méně zdatné klienty,V případě, že se přesto rozhodnete pro hotel FIS, prosíme již v rezervaci pobytu uvést požadavek na pokoj blízko výtahu - toto je nutné, aby rezervační oddělení ihned v poznámce v rezervačním systému uvedlo. Počet takových pokojů je omezený, dostupnost výtahem je především na pokoje rodinné, pokoje TWIN a SGL.

UPOZORNĚNÍ (léto)

Hotel mimo provoz z důvodu sanity:
• od neděle 12.5. do pátku 24.5.2024 (první možný nástup k pobytu)
• od neděle 3.11. do pátku 15.11. 2024 (první možný nástup k pobytu)

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně. Při odstoupení od smlouvy po uvedené lhůtě je zákazník povinen zaplatit následující stornopoplatky. Při úplném, nebo částečném stornu objednaných služeb bude objednateli vyúčtován storno poplatek ve
výši (rozděleno dle různých termínů pobytu):

V termínech hlavní sezony 01.07. - 04.09. a 30.06. - 03.09.
do 15 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
14 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny

V termínech 08.01. - 28.03., 01.04 - 30.06. a 04.09. - 20.12.
do 8 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
7 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny

V TOP sezoně: 28.03. - 01.04.; 21.12 - 07.01.
do 22 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
21 a méně dní před nástupem - 100% stornopoplatek

- 100% storno poplatek (nevratný depozit) – platí pro rezervace se slevou za včasnou rezervaci a nabídky 1 noc grátis (4=3, 7=6)

PODMÍNKY pro čerpání LÍSTKY NA LANOVKY / SKIPASY / VODNÍ PARKY:

1. Skipasy
Skipas je nepřenosný a v daný den pobytu lze využít jej pouze v jednom, Vámi zvoleném lyžařském středisku. V případě, že se pobyt uskuteční mimo provozní dny lanových drah v Jasné nebo ve Vysokých Tatrách nebo bude provoz lanovek z důvodu nepříznivého počasí nebo jiných nepředvídaných okolností přerušen, klientovi nevzniká právo na jakoukoli finanční nebo nefinanční kompenzaci nebo náhradu.
Skipas ve Vysokých Tatrách lze využít k jízdě všemi lanovkami (neplatí pro trasu Skalnaté Pleso – Lomnický štít) a následný sjezd po všech lyžařských sjezdovkách ve střediscích Tatranská Lomnica, Starý Smokovec nebo Štrbské Pleso, dle aktuálního provozu lanových drah.
Skipas v Nízkých Tatrách lze využít pro jízdu všemi lanovkami a následný sjezd po všech lyžařských sjezdovkách ve středisku Jasná, dle aktuálního provozu lanových drah.

2. Vstupy do vodního parku
Klient ubytovaný v hotelu Fis má možnost využít jednorázový vstup do jednoho z vodních parků Tatralandia nebo Bešeňová podle vlastního výběru v daný pobytový den. Vstupy jsou celodenní, nepřenosné, jednorázové a platí výlučně během trvání pobytu. V případě, že z nepředvídaných důvodů nebude možnost využití vstupů do vodních parků, klientovi nevzniká právo na jakoukoliv finanční nebo nefinanční kompenzaci nebo náhradu.

Změna podmínek vyhrazena.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

krytý bazén a vitální svět v hotelu Patria (400 m).

Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (32 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel.
Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.
Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť.

Thermal park VRBOV (42 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce.

Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (53 km).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM
- Tatranská elektrická železnice spojuje Poprad přes Starý Smokovec (přestupní stanice TEŽ) se Štrbským Plesem a Tatranskou Lomnicí. Byla otevřena v roce 1908, na Štrbské Pleso se jezdí od roku 1912. Na trati dlouhé 35,05 km se specifickým rozchodem kolejnic 1000 mm se překonává celkové převýšení 580 m

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Tatras Tower (vzdálenost 120m), 1367 m. n. m.
Věž snů přináší možnosť zažít unikátní emoce, zážitky a chvíle, které vás poteší, zabaví, poučí a zároveň umožní vychutnat si Tatry tak, jak je dosud neznáte. Dolů se můžete sjet po tobogáně. Věž měří 53 m.
Provozní doba (bez záruky): červen - srpen (denně 09:00 - 19:00), listopad - prosinec (denně 10:00 - 16:00)
Vstupné (bez záruky): plné vstupné 320 Kč, rodinné vstupné 938 Kč, děti: 220 Kč (do 3 let zdarma), senioři: 220 Kč

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt s polopenzí: pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 do 20.00 hod v den příjezdu.
Pobyt se snídaní: pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den (7.00 - 10.00 hod) ráno.

Všechny pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2€ /osoba 15+/ noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

30,- EUR/den

- pobyt je povolen s vychovaným domácím zvířetem starším 6 měsíců
- v jednom pokoji je možné ubytovat se s maximálně 1 zvířetem střední velikosti nebo s maximálně 2 zvířaty menší rasy
- poplatek za každé zvíře je 30 Eur/noc, což představuje poplatek za zvýšené náklady na úklid a čištění ubytovacích prostor
- podmínkou pro možnost ubytování s domácím zvířetem je předložení platného očkovacího průkazu

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

na hotelovém parkovišti za hotelem zdarma.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka zdarma
K dispozici 5 dětských postýlek:

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: VISA, VISA ELECTRON, MASTER CARD, MAESTRO

Otvírací doba wellnessu: 15:00 - 21:00 hod

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem TEŽ z Popradu nebo "zubačkou" ze Štrby do stanice Štrbské Pleso, odtud pěšky (1 km).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem z Popradu nebo Liptovského Mikuláše na Štrbské Pleso, odtud pěšky (1 km).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

autem příjezd po silnici E 50 (Lipt. Mikuláš - Poprad) odbočit směr Tatranská Štrba - Štrbské Pleso (č. 538), zde značeno. Parkování u hotelu. Od Ružomberku nutná dálniční známka!

Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Vzdálenost:
z Prahy: 546,8 km, z Českých Budějovic: 589,7 km, z Brna: 342,2 km, z Ostravy: 239,6 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

APLEND Hotel OVRUČ*** - Štrbské Pleso
+
2024
Pojištění storna v ceně

Aparthotel APLEND Hotel OVRUČ*** - Štrbské Pleso

Slovensko Vysoké Tatry

Nově vybudovaný hotel Ovruč*** je novinkou sítě APLEND a nachází se v turisticky oblíbené a vyhledávané lokalitě Vysokých Tater, na Štrbském Plese. ...

NOVINKA● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK - Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce ...

Bez stravy

H3109R24

Na ověření
- Detail
PATRIA - Štrbské Pleso
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel PATRIA - Štrbské Pleso

Slovensko Vysoké Tatry

Exkluzivní hotel PATRIA**** je situován na severním břehu Štrbského Plesa a je považován za nejkrásnější hotel Vysokých Tater. Okolí hotelu PATRIA ...

NEJKRÁSNĚJI POLOŽENÉ WELLNESS SE VSTUPEM ZDARMA

snídaně

H0673R24

od 1 960 Kč / noc
9,5 Detail
SOLISKO - Štrbské Pleso
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel SOLISKO - Štrbské Pleso

Slovensko Vysoké Tatry

Hotel Solisko **** se rozkládá v samém srdci Vysokých Tater, v nejvýše položené tatranské osadě Štrbské Pleso a přímo na břehu Štrbského plesa v ...

HOTEL S RODINNOU ATMOSFÉROU I IDEÁLNÍ POLOHOU

snídaně

H2855R24

od 1 509 Kč / noc
9,8 Detail
SOREA TRIGAN - Štrbské Pleso
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel SOREA TRIGAN - Štrbské Pleso

Slovensko Vysoké Tatry

moderní, zrekonstruovaný hotel je umístěn v atraktivním prostředí na břehu jezera Nové Štrbské pleso. Tichá lokalita zaručí nerušenou dovolenou pro ...

WELLNESS SVĚT ODPOČINKU A REGENERACE na břehu Nového Štrbského Plesa

polopenze

H0590R24

9,0 Detail
TOLIAR - Štrbské Pleso
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel TOLIAR - Štrbské Pleso

Slovensko Vysoké Tatry

Hotel*** TOLIAR se nachází v centru jednoho z nejvýznamnějších středisek cestovního ruchu v Tatrách - na Štrbském Plese, přímo naproti vlakovému ...

Bazén a wellness v ceně pobytu

snídaně

H1557R24

od 1 279 Kč / noc
9,6 Detail
WELLNESS HOTEL BOROVICA**** - Štrbské Pleso
2024
Pojištění storna v ceně

WELLNESS HOTEL BOROVICA**** - Štrbské Pleso

Slovensko Vysoké Tatry

Osada Štrbské Pleso se rozkládá na jižním břehu jezera Štrbské Pleso, v nadmořské výšce 1346 m n. m .. Je významným centrem turismu, zimních sportů a ...

ZDARMA BAZÉN A WELLNESS

polopenze

H2914R24

od 3 678 Kč / noc
10,0 Detail