RIVERSIDE - Poprad - Slovensko - Vysoké Tatry

Hotel RIVERSIDE - Poprad (H2699R24)

Slovensko > Vysoké Tatry
Strava polopenze
POKOJE NA POPTÁVKU
Sleva za včasný nákup do (LÉTO-5):
Sleva za včasný nákup do (ZIMA-5):
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: na dotaz vč.ceny
Internet: v hotelu
Restaurace:
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna:
Solárium
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Bowling - kuželky:
Tenisový kurt:
Půjčovna kol:
Krytý bazén: v areálu
Bazén - koupaliště: v areálu
Aquapark: v areálu
Termální lázně: v areálu
Železniční stanice: 1 km
Autobusová zastávka: 1 km
Lyžařský vlek: 17 km
SKI BUS
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Poprad

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Poprad je slovenské okresní město v Prešovském kraji, 70 km západně od Prešova na stejnojmenné řece v Popradské kotlině. Poprad je významné město, neboť je východiště cest do Vysokých Tater.

Můžete zde navštívit:

AquaCity Poprad- patří mezi největší slovenské aquaparky a návštěvníci mohou využít 13 vnějších a vnitřních termálních a relaxačních bazénů a množství vodních atrakcí jako jsou: masážní trysky, vířivky, perličky, vodní hřiby a mnoho dalšího

Tatranská galerie- historie této galerie se začala psát v roce 1960, tato galerie zpracovává a veřejnosti přibližuje tvorbu zejména výtvarných umělců Spiše a širšího východoslovenského regionu, významné osobnosti a další

Podtatranské muzeum- toto muzeum eviduje více než 52 500 kusů sbírkových předmětů a více než 18 000 svazků knih, muzeum nabízí návštěvníkům dvě stálé expozice


Podívejte se na krátké video z Popradských Vánoc

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotel se nachází v areálu nejmodernějšího aquaparku na Slovensku. Termální voda se čerpá z 1300 m hlubokého vrtu a obsahuje 20 různých zdraví prospěšných minerálů. Je čištěná UV filtračním systémem s minimálním podílem chlóru. Nerezové bazény ještě zdůrazní čistotu a průzračnost vody, která je 2x denně kompletně vyměněná.

LYŽOVÁNÍ

Z Popradu je dobré spojení (TEŽ) do lyžařských středisek Vysokých Tater - Smokovce, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso. V době zimní sezony hotel zabezpečuje bezplatný skibus pro hotelové hosty do středisek ve Smokovci, Tatranské Lomnici a Ždiaru. Z Popradu také jezdí skibus do lyžařského areálu v Liptovské Tepličce.

Hodnocení hotelu (3 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

RIVERSIDE - Poprad (H2699R23)

Jitka 20.7.2023

Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním, velkým výběrem jídla i pro celiaky. Bazény vyhřívané, do centra města to bylo pár kroků. Krásný výhled na Tatry.

9 Hodnocení

RIVERSIDE - Poprad (H2699R23)

Hana 17.6.2023

Byli jsme velmi spokojeni, ubytování nám změnili do hotelu přímo v aquaparku. Jen u jídla se tvořily fronty, ale je to o lidech, kteří si po snídani povídají u stolu, přestože další čekají na stůl🤔
S CK velmi dobrá spolupráce a komunikace

9 Hodnocení

RIVERSIDE - Poprad (H2699R19)

Jiří Smažík 16.7.2019

Vše v naprostém pořádku

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

VSTUP DO AQUAPARKU V CENĚ POBYTU

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel RIVERSIDE Poprad:
- TERMÁLNÍ SVĚT RELAXU A ZDRAVÍ POD TATRAMI v těsné blízkosti
- volný vstup do všech aquazón Aquaparku AquaCity
- úchvatná laserová show každý večer v Aquaparku

POLOHA UBYTOVÁNÍ

moderní hotel RIVERSIDE - depandance AquaCity Poprad se nachází v areálu Národního fotbalového tréningového centra NTC Poprad v těsné blízkosti areálu aquaparku a wellness centra AquaCity Poprad.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

klienti ubytovaní v hotelu RIVERSIDE mohou plně využívat veškerého vybavení areálu hotelu a aquaparku AquaCity Poprad - restaurace, denní bar, dětský koutek, casino, biliár, kryocentrum, fitness a spinning centrum, K-Vital Beauty centrum, relaxační masáže, thajské masáže, Wellness - Vitální svět - centrum plné zdraví a vitality pro relaxaci a posilnění imunitního systému a načerpání nových sil (aromatické sauny, inhalace, caldárium a tepidárium, vodní cesta, sanárium, vířivka a masážní sprcha, arktický a tropická déšť, sněžná jeskyně a ledový oceán).

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, připojení k internetu, minibar, kávový a čajový servis na pokoji, trezor.
b) 3 - lůžkové pokoje SUPERIOR - 3. lůžko=rozkládací pohovka Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, připojení k internetu, minibar, kávový a čajový servis, trezor. Max. 2 dosp. + dítě do 14,99 let
Kapacita na ověření.

FORMA STRAVY

polopenze. Kontinentální snídaně i večeře formou bufetového stolu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA! Platí v doprovodu 2 dospělých.

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA:
- neomezený vstup do všech aquazón v AquaCity Poprad.
- hlídané parkoviště
- připojení na internet
- zvýhodněný balíček VITAL + KRYO za 10,-€/osoba a balíček VITAL + KRYO + FITNESS za 15,-€/osoba

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 7=6
- platí mimo termín Silvestra.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

PŘI NÁSTUPU NA POBYT se hlaste na recepci v hlavní budově Aquacity Poprad, na ulici: Sportovní 1, ve 3.patře.
Při příjezdu zde obdržíte klíče od pokoje a pokyny k pobytu v hotelu Riverside.


POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně. Při odstoupení od smlouvy po uvedené lhůtě je zákazník povinen zaplatit následující stornopoplatky. Při úplném, nebo částečném stornu objednaných služeb bude objednateli vyúčtován storno poplatek ve výši (rozděleno dle různých termínů pobytu):

STORNO POPLATKY V DOBĚ SVÁTKŮ (Velikonoce, Vánoce, Silvestr)
45 - 36 dnů před nástupem 25% z ceny objednaných služeb
35 – 22 dní před nástupem 50 % z ceny objednaných služeb
21–15 dní před nástupem 60 % z ceny objednaných služeb
14 – 1 den a v den příjezdu 100 % z ceny objednaných služeb

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotel RIVERSIDE se nachází v těsné blízkosti areálu nejmodernějšího aquaparku na Slovensku. Termální voda se čerpá z 1300 m hlubokého vrtu a obsahuje 20 různých zdraví prospěšných minerálů. Je čištěná UV filtračním systémem s minimálním podílem chlóru. Nerezové bazény ještě zdůrazní čistotu a průzračnost vody, která je 2x denně kompletně vyměněná.

VENKOVNÍ TERMÁLNÍ BAZÉNY (v ceně) s teplotou 30 - 38°C - termální voda pomáhá při problémech s pohybovým a dýchacím ústrojím, krevním oběhem, nervovou soustavou a má i příznivé kosmetické účinky. K dispozici jsou kromě 3 bazénů celoroční tobogány - 71 m dlouhý tobogán Černá díra a 54 m dlouhý Twister a letní 20 m vysoká Mayská pyramida se 3 bazény, kde je např. rodinná skluzavka Family Slide, tobogán Kamikadze, raftovací tobogán s délkou 30 m, malé dětské skluzavky

Relaxační bazény BLUE SAPPHIRE - (v ceně) relaxační vnitřní bazény (venkovní 35°C a vnitřní 30°C , které nabízí plno vodních a vzduchových masáží, vodních perličkových lehátek, speciální světla pro chromoterapii - léčbu světlem, umělé vlnobití aj. Prosklená fasáda poskytuje nezapomenutelný zážitek při pozorování západu slunce a Vysokých Tater.

Termální bazény BLUE DIAMOND I (v ceně) - dva luxusní vnitřní termální bazény s množstvím atrakcí, vířivek, masážních vodních proudů.

Termální bazény BLUE DIAMOND II (v ceně) - exkluzivní termální bazén s nápojovým barem přímo ve vodě.
U bazénu Blue Diamond a Blue Saphire jsou k dispozici "zvedáky". V aquaparku mohou klienti využívat vlastní vozíček.

Dětský bazén TREASURE ISLAND - Ostrov pokladů (v ceně) - v nové dětské zóně se koupete ve slané vodě ve style exotického zálivu, kde nechybí ztroskotaná loď se skluzavkami a vodními atrakcemi. Pro dospělé je k dispozici vířivka a terasa.

PLAVECKÝ BAZÉN (v ceně) - 50 m dlouhý vnitřní plavecký bazén s 8 plaveckými drahami a teplotou 26-28°C, hloubkou od 1,2m do 1,8m. U bazénu je i parní sauna.

LASER SHOW  (v ceně) - každý večer v 21.30 hod v bazénech BLUE SAPPHIRE - projekce na 9 m vysokou vodní stěnu s prostorovým audio systémem je nezapomenutelným zážitkem.

FIRE & WATER WELLNESS & SPA CENTRUM (za příplatek)
Novinka roku 2015, n
ejvětší dvoupodlažní wellness centrum na rozloze více než 1590 m2 najdete vitální svět plný kontrastů ve znamení živlů ohně a vody. Najdete zde různé druhy saun, inhalační místnost, ceremoniální saunu, privátní zónu, vodní postele, Vital bar¨
K dispozici zde je: finská suchá sauna „Vikingský oheň“, ceremoniální sauna „Fire & Water Show“, bylinková sauna „Ráj vůní“, horká parní sauna „Pekelná pára“, eukalyptová sauna „Smaragdové tajemství“, solná sauna „Himalájská očista“, ochlazovací arktický bazén „Bazén pro ledové medvědy“, Tatranská infrasauna, vířivka „Paradise jacuzzi“, oddychová místnost s biokrbem, zátoka lásky, sněžná jeskyně, ledopád, vodní postel „Mořská rozkoš“, solárium „Sluneční dotyk“, tropický déšť.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH
„Sbírejte zážitky, ne věci …“

Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spíše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.

To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s „Bonusovou slevou ATIS 10%“.
Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
- UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
- RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
- PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS

TIPY NA ZIMNÍ AKTIVITY

V zimní sezoně hotel vypravuje skibus za poplatek na místě do lyžařských areálů ve Vysokých Tatrách. Ráno v 8.00 na Štrbské Pleso a 9.10 do Tatranské Lomnice a Smokovce. Zpět v 15.00 a 16.30. (uvedené časy jsou orientační)
Z Popradu také jezdí skibus do lyžařského areálu v Liptovské Tepličce.


ÚČINKY termální vody 
Využití tepla je možné při venkovní balneoterapii a indikace pro využití termální vody jsou založeny na fyziologických účincích tepla:
• účinky na kůži a prokrvení kůže
• pozitivní vliv na kardiovaskulární systém
• účinky na metabolismus
• účinky na regulační mechanismy
• účinek tepelných podnětů na nervový a svalový systém

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod a večeří od 18:00 do 21 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Pro nahlášení nástupu na pobyt slouží recepce hotelu AquaCity - hlavní budova, 3.patro.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2,50 Eur / osoba od 7 let / noc.

Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

15,- €/ den - jen malé rasy. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek a aquaparku)

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

čistírna a prádelna
přístup k 24 hodinové službě na recepci
informační turistické služby
prodej suvenýrů a pamětních mincí
taxi služba, zprostředkování služeb půjčovny automobilů
transfer hostů z letiště a přeprava osob
směnárna
úschovna zavazadel
počítač, kopírovaní, fax, sekretářské služby, tlumočení, asistentské služby
dětská postýlka
žehlička a žehlicí prkno na zapůjčení
pokojová služba

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Popradu - Tater (trať č. 180) - 1 km. Dále MHD (1000 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem rovněž do Popradu (1 km) Dále MHD (1000 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd po silnici č. 18 (E 50), dálnici D1 do Popradu (exit Poprad - Východ). Hotel v blízkosti centra města ve směru na Kežmarok, uzamykatelné parkoviště u hotelu. GPS: Lat N 49,06053°/Lon E 20,30784°.

Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Vzdálenost:
z Prahy: 557 km, z Českých Budějovic: 602 km,
z Brna: 355 km, z Ostravy: 252 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

RIVERSIDE - Poprad
2025
Pojištění storna v ceně

Hotel RIVERSIDE - Poprad

Slovensko Vysoké Tatry

moderní hotel RIVERSIDE - depandance AquaCity Poprad se nachází v areálu Národního fotbalového tréningového centra NTC Poprad v těsné blízkosti ...

VSTUP DO AQUAPARKU V CENĚ POBYTU

polopenze

H2699R25

od 1 620 Kč / noc
9,3 Detail
SATEL - Poprad
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel SATEL - Poprad

Slovensko Vysoké Tatry

hotel SATEL Poprad poskytuje komfortní ubytování v centru města Popradu, který je ideálním východiskem pro poznávání Vysokých Tater, Slovenského Ráje ...

MÍSTO, KDE HORY I TERMÁLY MÁTE NA DOSAH.

snídaně

H0938R24

od 940 Kč / noc
9,0 Detail
SEASONS**** v AquaCity - Poprad
+
2024
Pojištění storna v ceně

Hotel SEASONS**** v AquaCity - Poprad

Slovensko Vysoké Tatry

Nově rekonstruovaný, exkluzivní 4 * rodinný hotel Seasons s pokoji laděnými podle ročního období - léto a zima v barvách stříbrno-modrá a ...

ZDARMA VSTUP DO VŠECH AQUAZÓN a FIRE & WATER Wellness & SPA

polopenze

H2245R24

od 1 800 Kč / noc
9,7 Detail