SEASONS**** v AquaCity - Poprad - Slovensko - Vysoké Tatry

Hotel SEASONS**** v AquaCity - Poprad (H2245R23)
+

Slovensko > Vysoké Tatry
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
Dovolená PRO VELKOU RODINU
BEZBARIÉROVÉ zařízení
7=6 (bydlíte 7 nocí - platíte 6 nocí)
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 15 €/den
Internet:
Výtah
Dětský bazén (u objektu): v areálu
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Vinárna
Kavárna
Klimatizace
Sauna:
Solárium
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Tenisový kurt:
Půjčovna kol:
Krytý bazén: v areálu
Bazén - koupaliště: v areálu
Aquapark: v areálu
Termální lázně: v areálu
Železniční stanice: 1 km
Autobusová zastávka: 1 km
MHD: u hotelu
Lyžařský vlek: 17 km
SKI BUS
Tip ATISu - doporučení
Sportovní vyžití
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Poprad

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Poprad je slovenské okresní město v Prešovském kraji, 70 km západně od Prešova na stejnojmenné řece v Popradské kotlině. Poprad je významné město, neboť je východiště cest do Vysokých Tater.

Můžete zde navštívit:

AquaCity Poprad- patří mezi největší slovenské aquaparky a návštěvníci mohou využít 13 vnějších a vnitřních termálních a relaxačních bazénů a množství vodních atrakcí jako jsou: masážní trysky, vířivky, perličky, vodní hřiby a mnoho dalšího

Tatranská galerie- historie této galerie se začala psát v roce 1960, tato galerie zpracovává a veřejnosti přibližuje tvorbu zejména výtvarných umělců Spiše a širšího východoslovenského regionu, významné osobnosti a další

Podtatranské muzeum- toto muzeum eviduje více než 52 500 kusů sbírkových předmětů a více než 18 000 svazků knih, muzeum nabízí návštěvníkům dvě stálé expozice


Podívejte se na krátké video z Popradských Vánoc

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotel se nachází v areálu nejmodernějšího aquaparku na Slovensku. Termální voda se čerpá z 1300 m hlubokého vrtu a obsahuje 20 různých zdraví prospěšných minerálů. Je čištěná UV filtračním systémem s minimálním podílem chlóru. Nerezové bazény ještě zdůrazní čistotu a průzračnost vody, která je 2x denně kompletně vyměněná.

LYŽOVÁNÍ

Z Popradu je dobré spojení (TEŽ) do lyžařských středisek Vysokých Tater - Smokovce, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso. V době zimní sezony hotel zabezpečuje bezplatný skibus pro hotelové hosty do středisek ve Smokovci, Tatranské Lomnici a Ždiaru. Z Popradu také jezdí skibus do lyžařského areálu v Liptovské Tepličce.

Hodnocení hotelu (13 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

AquaCity Seasons - Poprad (H2245R22)

Zlámalová 03.11.2022

Pobyt na Slovensku byl úžasný. Stravování nemělo sebemenší chybu, jídla velmi dobrá, velký výběr. Ubytování rovněž na 1. Za nás jediná výtka a tou je uzavření AQUACITY už ve 20 hodin. Hosté hotelu by určitě ocenili otvírací dobu od 20 do 22 alespoň v termálním venkovním bazénu a skutečně jen pro ubytované.

10 Hodnocení

AquaCity Seasons - Poprad (H2245R22)

Richard I. 09.9.2022

Vše proběhlo bez problémů, spokojenost maximální.

10 Hodnocení

AquaCity Seasons - Poprad (H2245R19)

Kubáňovi 30.11.2019

Naprostá spokojenost. Vše dle nabídky CK Atis.

10 Hodnocení

AquaCity Seasons - Poprad (H2245R19)

Pavlína Kubalová 28.8.2019

Byli jsme spokojeni s ubytováním, stravou i vyžitím v aquaparku a v okolí. Výlety do hor jsou snadno dostupné, Tatry jsou nádherné.

10 Hodnocení

AQUACITY SEASONS - Poprad (H2245R18)

Pavel 08.10.2018

Místo, stravování, personál a služby personálu naprostá spokojenost a dal bych nejvyšší hodnoceni, ale...
Pokud mám objednaný pobyt několik měsíců dopředu a chvíli před odjezdem vám CK oznámí, že lepší polovina služeb nebude k dispozici bez nějaké kompenzace, tak služby CK se pokusím už nevyužít.

Dobrý den,

jménem CK ATIS a.s. Vám děkuji za zaslanou recenzi a dovoluji si reagovat . Vznilká situace nás velmi mrzí, jsme ale zprostředkovatelem služeb, nikoliv majitelé objektů.

Informace o omezení provozu z důvodu technické odstávky v Aquacity Poprad (pravidelná či aktuální údržba všech částí areálu je samozřejmě nevyhnutelná) jsme Vám zaslali ihned po obdržení této informace ze strany hotelu a informaci umístili na webové stránky. Hotel nás o této skutečnosti také dříve neinformoval, proto jsme ani Vám nemohli tuto informaci sdělit dříve (i když jste měl pobyt objednaný půl roku předem). Velmi se omlouváme, ale ATIS nenese odpovědnost za technické odstávky jednotlivých hotelů nebo jeho částí a není toto schopen ani žádným způsobem ovlivnit. Na možnost uzavření či omezení některých provozů upozorňuje ATIS v katalogu na str. 7, čl. UPOZORNĚNÍ.

Děkujeme za pochopení.

Silvie Nováková
ATIS a.s.,

9 Hodnocení

AQUACITY SEASONS - Poprad (H2245R18)

31.8.2018

Vše výborné,pěkný čistý pokoj,úklid každý den,strava formou bufetu,v ceně masáš dle výběru a vstup do kryokomory,vstup do všech zon Aguacity,personál za 1.Počasí také vyšlo,tak dopoledne výlety,tůry a hned po návratu relax v bazénech.Jen pozor,některé pokoje jsou orientovány směrem
k železnici,která je dost frekventovaná.Jezdíme do Tater každý rok a navštěvujeme různé hotely a opět to bylo super.Látalovi

10 Hodnocení

AQUACITY SEASONS - Poprad (H2245R18)

Kristýna Homsi 15.7.2018

Byla jsem velice spokojena už potřetí, hotel je krásný čistý, personál velmi ochotný.Využila jsem nabídky masáží (zde bych chtěla vyzdvihnout profesionální přístup maséra). Návštěvu kryokomory bych každému doporučila, je to super zážitek. V.I.P. večeřě famozní. Co se týče stále nabídky u snídaní a večeří, vnímám to tak, že rok od roku je menší výběr. Tímto si hotel dost pohoršil, právě v tom byl vyjmečný. Co se týče hlídané dětské školky jsem nespokojena jako každý rok. Stále stejná zaměstnankyně se dětem nevěnuje,s dětmi nemluví, pouze hlídá, aby z dětského koutku neutekly. Animátoři děti nehlídají, musí být přítomná dospělá osoba. Soutěže jsou vymyšleny pouze pro starší děti a dospělé, aby uspělo malé dítě je téměř nemožné. Ze tří soutěži dcera nevyhrála nic. Aktivně jsem hledala něco pro menší, ale neuspěla jsem. Z vyhlášené soutěže pro děti nakonec byla zase soutěž se 150ti kilovymi muži :-) Animační program se podle mého názoru také pohoršil.

10 Hodnocení

AQUACITY SEASONS - Poprad (H2245R17)

Olga Šrámková 19.9.2017

S pobytem jsme byli po všech stránkách velice spokojeni. Ubytování, vynikající strava, i bazény vše na jedničku.
Tento pobyt můžeme doporučit všem, co mají rádi termální vodu, dobré jídlo a krásné okolí Vysokých Tater.

10 Hodnocení

AQUACITY SEASONS - Poprad (H2245R17)

Petra Jirásková 05.9.2017

100% spokojenost,
ubytování čisté-každodenní úklid,výměna ručníků,županů kdykoliv možná,
stravování kvalitní,široký výběr pokrmů,mnoho ovoce,zeleniny,aj.,obsluha rychlá,ochotná
vhodné pro rodiny s dětmi-velký výběr možných aktivit uvnitř i venku centra

10 Hodnocení

AQUACITY SEASONS - Poprad (H2245R17)

Cerman Tomas 13.8.2017

Prijemny perzonal,jidlo ke spokojenosti,ubytovani pekne vylety nadherne

8 Hodnocení

AQUACITY SEASONS - Poprad (H2245R17)

Monika 24.3.2017

Čistý a pěkný hotel, strava při naší polopenzi pestrá-děti spokojené se sladkou částí. Spokojenost i co se týče koupání, v županu z pokoje rovnou do termálů. Menší děti spokojené v dětském bazénku s lodí a ty větší na tobogánu. Jako další plus je hlídaný dětský koutek přímo v aquacity, nechali jsme tam na hodinu děti a byli jsme si vyzkoušet skoro všechny sauny = odpočinek (na chvíli bez dětí) k nezaplacení.
Za nás mohu jen doporučit a určitě se tam vrátíme.

10 Hodnocení

AQUACITY SEASONS - Poprad (H2245R16)

15.9.2016

Dobrý den. Ubytování v tomto hotelu bylo opravdu pěkné a na úrovni. Hlídané parkoviště kamerami i bezpečnostní službou bylo dokonalé. Strava byla velice chutná a kvalitní, personál hotelu i wellness příjemný. Půl bodíku strhávám za špinavé koberce v pokoji. Nejsem žádný puntíčkář, ale špína na kobercích v mazonetovém pokoji mne v hotelu této kategorie překvapila. Jinak jsme byli všichni opravdu moc spokojení a prožili jsme krásnou dovolenou. Rozhodně se do tohoto hotelu opět vrátíme. Slovensko je SUPER!!! Děkujeme za krásný pobyt. JD

9 Hodnocení

AquaCity Seasons - Poprad

Kristýna Homsi 22.8.2016

S pobytem jsem byla nadmíru spokojena. Stravování exkluzivní. Úžasná péče ze strany zaměstnanců hotelu. Zvlášť bych chtěla pochválit recepční Majku Ciernou, která byla velmi milá, ochotná, pomohla nám se vším, i s věcmi, které bych neočekávala. V celém hotelu i aquaparku je krásně čisto. Moc se nám dovolená líbila a plánujeme návrat na stejné místo.

Jediná výtka se týká hlídací školky v dětském koutku. Slečna animátorka (Michaela), která zde pracuje se dětem nevěnuje, ani se s nimi nesnaží navázat kontakt. Nezeptala se dcery ani na jméno, ani jí neřekla svoje, musela jsem je sama seznámit. Na děti jen dohlíží, nekomunikuje. Dceru jsem tam více nedostala.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

ZDARMA VSTUP DO VŠECH AQUAZÓN a FIRE & WATER Wellness & SPA

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel AQUACITY SEASON Poprad:
- TERMÁLNÍ SVĚT RELAXU A ZDRAVÍ POD TATRAMI
- volný vstup do všech aquazón
- úchvatná laserová show každý večer
- z pokoje v županu rovnou k bazénu
- ANIMAČNÍ PROGRAMY každý pátek a sobotu, těšit se můžete na různé aktivity - malování na obličej, modelování balónků, mini disko s maskotem aj. Více informací ZDE

Podívejte na video o hotelu:

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Nově rekonstruovaný, exkluzivní 4 * rodinný hotel Seasons s pokoji laděnými podle ročního období - léto a zima v barvách stříbrno-modrá a zlato-béžová. Exkluzivní interiér pokojů v moderním přírodním stylu s množstvím dřevěných prvků se nachází v blízkosti centra města Popradu, nedaleko zimního stadiónu.
v letech 2005 a 2006 získal titul "TOP HOTEL SLOVENSKA" v kategorii *** hotelů.

AquaCity Poprad = ekologické středisko pod Vysokými Tatrami s vodným rájem, termálními bazény, vitálním světem, kryoterapií, hotely Season ****, Riverside *** , Mountain View ****, luxusní restaurací, bary a kongresovými prostory.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

komplexně vybavený areál AquaCity nabízí veškerý komfort i těm nejnáročnějším klientům. Představte si den v AquaCity: turistika nebo lyžování ráno, relaxování v bazénech a saunách odpoledne, večeře a sklenička či dvě v jednom z barů po soumraku. Energii na večer vám navrátí unikátní 3D laser show v bazénech Blue Sapphire!

VYBAVENÍ: restaurace HIGH TATRAS, Lighthouse Fresh Bar, Cafe & Wine, Hollywood Suite & Coctail bar (diskotéka, biliár, air hockey, šipky, stolní fotbal, karaoke), Lobby bar, Blue Diamond bar, Blue Sapphier bar, dětské koutky, dětské hřiště, v létě animační programy, nafukovací a skákací atrakce, trampolíny, mini-diskotéky aj.

KRYOTERAPIE - opak sauny, pobyt v komoře s teplotou -120°C, po kterém následuje intenzivní cvičení - Kineziterapie.

FITNESS CENTRUM - posilovací stroje, kardio stroje, běžecké pásy, veslovací trenažér, Kardio zóna a Spinning

SPORTOVNÍ AREÁL - dvě hřiště na plážový volejbal, hřiště na plážový fotbal s brankami, v létě nafukovací atrakce, skákací hrady, trampolínyj. V bezprostřední blízkosti se nachází fotbalový stadion, zimní stadion, tenisové kurty.

RELAXAČNÍ MASÁŽE a SPA PROCEDURY (za poplatek): různé druhy klasických masáží, speciální masáže, Fire & Water procedury (lomi lomi, lávové kameny, bambusová masáž aj.), peelingy, solárium, K-Vital Beauty centrum (kosmetické ošetření).

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací přenosná postel), koupelna s vanou, SAT/TV, rádio, telefon, fén, připojení k LAN internetu, župan, minibar, kávový a čajový servis, trezor
b) 4 - lůžkové mezonetové pokoje
(2 - lůžková ložnice v patře a rozkládací gauč v obývací části-vhodný pro 1 dosp. nebo max. 2 děti do 15-ti let), koupelna s vanou, SAT/TV, rádio, telefon, fén, připojení k LAN internetu, župan, minibar, kávový a čajový servis, trezor (mezonetové pokoje na poptávku).
c) Apartmány 4+0 DeLUX : 4 - lůžkové apartmány s možností přistýlky (na ověření),SAT/TV, rádio, telefon, minibar, trezor, župan, internet, kávový + čajový servis na pokoji. Dvě ložnice, 2 koupelny, obývací část s posezením a kuchyňským koutem. (apartmány na poptávku).
Pokoje s balkony nejsou na hotelu k dispozici. V omezeném množství jsou k dispozici pouze pokoje s terasou, která je přístupná pro více pokojů (bez příplatku, pouze jako nezávazné přání klienta).

CELKOVÁ KAPACITA

40 pokojů - hotel Seasons****

FORMA STRAVY

polopenze. Snídaně i večeře formou bufetových stolů v hotelové restauraci - prosíme o dodržení dress code Smart Casual ( lehká elegance ).

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,9 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA! 

Dětská postýlka na ověření - bez doplatku.

DÁLE PRO VÁS

NOVINKA
Střežená dětská školka:
Vy relaxujte a my se postaráme o vaše děti. Nezapomenutelná rodinná dovolená závisí na spokojenosti nejen vás, ale i vašich dětí a proto jsme pro vaše pohodlí připravili speciální služby. Každý pracovní den je vám k dispozici BABY SITTING animátorka. Během víkendů se navíc o zábavu postarají animátoři se svým speciálním programem pro děti i dospělé. Hlídaná dětská školka pro děti od 3 - 12 let v dětském koutku Blue Sapphire

VÁNOCE

V ceně vánočního příplatku je slavnostní menu, sváteční program - vánoční koledy.
Vánoční pobyt nelze zakoupit bez příplatku.
Min. délka pobytu 3 noci (23.12. - 26.12.2023)

Dítě do 5,99 let vánoční příplatek neplatí.

Vánoční trhy v Popradu (Vianočné trhy Poprad 2023, Tradičný vianočný jarmok), se uskuteční na náměstí sv. Eugídia v centru Popradu

MOŽNOST KOUPÁNÍ

hotel se nachází v areálu nejmodernějšího aquaparku na Slovensku. Termální voda se čerpá z 1300 m hlubokého vrtu a obsahuje 20 různých zdraví prospěšných minerálů. Je čištěná UV filtračním systémem s minimálním podílem chlóru. Nerezové bazény ještě zdůrazní čistotu a průzračnost vody, která je 2x denně kompletně vyměněná.

VENKOVNÍ TERMÁLNÍ BAZÉNY (v ceně) s teplotou 30 - 38°C - termální voda pomáhá při problémech s pohybovým a dýchacím ústrojím, krevním oběhem, nervovou soustavou a má i příznivé kosmetické účinky. K dispozici jsou kromě 3 bazénů celoroční tobogány - 71 m dlouhý tobogán Černá díra a 54 m dlouhý Twister a letní 20 m vysoká Mayská pyramida se 3 bazény, kde je např. rodinná skluzavka Family Slide, tobogán Kamikadze, raftovací tobogán s délkou 30 m, malé dětské skluzavky

Relaxační bazény BLUE SAPPHIRE   (v ceně) - relaxační vnitřní bazény (venkovní 35°C a vnitřní 30°C , které nabízí plno vodních a vzduchových masáží, vodních perličkových lehátek, speciální světla pro chromoterapii - léčbu světlem, umělé vlnobití aj. Prosklená fasáda poskytuje nezapomenutelný zážitek při pozorování západu slunce a Vysokých Tater.

Termální bazény BLUE DIAMOND I (v ceně) - dva luxusní vnitřní termální bazény s množstvím atrakcí, vířivek, masážních vodních proudů.

Termální bazény BLUE DIAMOND II (v ceně) - exkluzivní termální bazén s nápojovým barem přímo ve vodě.

Dětský bazén TREASURE ISLAND  (v ceně) - Ostrov pokladů - v nové dětské zóně se koupete ve slané vodě ve style exotického zálivu, kde nechybí ztroskotaná loď se skluzavkami a vodními atrakcemi. Pro dospělé je k dispozici vířivka a terasa.

PLAVECKÝ BAZÉN (v ceně) - 50 m dlouhý vnitřní plavecký bazén s 8 plaveckými drahami a teplotou 26-28°C, hloubkou od 1,2m do 1,8m. U bazénu je i parní sauna.

LASER SHOW (v ceně) - každý večer v 21.30 hod v bazénech BLUE SAPPHIRE - projekce na 9 m vysokou vodní stěnu s prostorovým audio systémem je nezapomenutelným zážitkem.

FIRE & WATER WELLNESS & SPA CENTRUM
(v ceně) 
Novinka roku 2015, největší dvoupodlažní wellness centrum na rozloze více než 1590 m2 najdete vitální svět plný kontrastů ve znamení živlů ohně a vody. Najdete zde různé druhy saun, inhalační místnost, ceremoniální saunu, privátní zónu, vodní postele, Vital bar¨
K dispozici zde je: finská suchá sauna „Vikingský oheň“, ceremoniální sauna „Fire & Water Show“, bylinková sauna „Ráj vůní“, horká parní sauna „Pekelná pára“, eukalyptová sauna „Smaragdové tajemství“, solná sauna „Himalájská očista“, ochlazovací arktický bazén „Bazén pro ledové medvědy“, Tatranská infrasauna, vířivka „Paradise jacuzzi“, oddychová místnost s biokrbem, zátoka lásky, sněžná jeskyně, ledopád, vodní postel „Mořská rozkoš“, solárium „Sluneční dotyk“, tropický déšť.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Tatry si vzhledem k neobyčejnou koncentraci přírodních krás vysloužily název "miniaturní Alpy", protože na malé ploše (341 km2, z toho 260 km2 se nachází na slovenské straně) se kromě ledovců vyskytuje téměř vše, co nabízejí Alpy. Zejména Vysoké Tatry jsou rájem pro pěší turisty a horolezce. Milovníci pěší turistiky mají rádi zejména v létě turistiku ve vysokotatranské dolinách, na vysokotatranské štíty (Kriváň, Rysy, Gerlachovský štít s horským vůdcem) a přechody hřebene.
Nestville Park Hniezdne - lihovar, výroba 1. slovenské whisky, výroba čokolády, minipivovar i skanzen.
VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH
„Sbírejte zážitky, ne věci …“

Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spiše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.

To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s„Bonusovou slevou ATIS 10%“.
Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
- UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
- RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
- PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS

____________________________________________________

Zde několik tipů na turistické cíle v okolí Vašeho pobytu. Poprad - https://www.poprad.sk/ Spišská Sobota: http://www.pokladyslovenska.sk/index.php/historia/110-spiska-sobota Levoča - https://www.tripadvisor.sk/Attractions-g277807-Activities-c47-Levoca_Presov_Region.html Spišský hrad: http://www.spisskyhrad.sk/ Kežmarok: http://www.kezmarok.net/sk/historicke-pamiatky
Vysoké Tatry: http://www.tatry.cz/cs/lanovka-na-lomnicky-stit Štrbské Pleso: http://www.vt.sk/hory/letna-dovolenka/ Z Popradu je dobré spojení (TEŽ) do středisek Vysokých Tater : a) do Starého Smokovce - (zde pozemní lanovka na Hrebienok) odtud na Štrbské Pleso (zde lanovka na Solisko) nebo b) do Tatranské Lomnice (zde lanovka na Skalnaté pleso a na Lomnický štít)
Wild Park Veľká Lomnica - místo, kde máte exotiku doslova na dosah ruky  https://wildpark.sk


NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod a večeří od 18:00 do 21 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
V případě plné penze začíná pobyt obědem od 12.00 hod v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1,50 Eur / osoba / noc.

Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY. Osobám neplatícím rekr. poplatek doporučujeme pojištění při rezervaci pobytu.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

15€ / noc
Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem - jen malé rasy. (pes nesmí do stravovacích středisek a aquaparku).

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

Možnost přikoupení kryoterapie za zvýhodněnou cenu.

Pozdější odjezd:
do 13:00 hod - 20€/pokoj
do 16:00 hod - 20€/osoba, 10€/dítě


Pro hotelové hosty je k dispozici Aquacity SKI BUS na Štrbské pleso, do Tatranské Lomnice a Starého Smokovce (za poplatek).

NOVINKA
Střežená dětská školka ( více na http://www.aquacity.sk/zabava/strazena-detska-skolka/?utm_campaign=sk_october_2017&utm_source=emailCampaign&utm_medium=email&utm_content= )
Vy relaxujte a my se postaráme o vaše děti. Nezapomenutelná rodinná dovolená závisí na spokojenosti nejen vás, ale i vašich dětí a proto jsme pro vaše pohodlí připravili speciální služby. Každý pracovní den je vám k dispozici BABY SITTING animátorka. Během víkendů se navíc o zábavu postarají animátoři se svým speciálním programem pro děti i dospělé. Hlídaná dětská školka pro děti od 3 - 12 let v dětském koutku Blue Sapphire

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, American Expres, Diners Club.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Popradu - Tater (trať č. 180) - 1 km, dále MHD k areálu.
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Popradu (1 km), dále MHD k areálu
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd po silnici č. 18 (E 50), dálnici D1 do Popradu (exit Poprad - Východ). Hotel v blízkosti centra města ve směru na Kežmarok, uzamykatelné parkoviště u hotelu.

Trasa Praha - Poprad: 556 km; trasa Brno - Poprad: 360 km; trasa Ostrava - Poprad: 250 km. GPS: Lat N 49,06053°/Lon E 20,30784°.

Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

RIVERSIDE - Poprad
2023

Hotel RIVERSIDE - Poprad

Slovensko Vysoké Tatry

moderní hotel RIVERSIDE - depandance AquaCity Poprad se nachází v areálu Národního fotbalového tréningového centra NTC Poprad v těsné blízkosti ...

VSTUP DO AQUAPARKU

polopenze

H2699R23

od 1 570 Kč / noc
9,3 Detail
SATEL - Poprad
2023

Hotel SATEL - Poprad

Slovensko Vysoké Tatry

hotel SATEL Poprad poskytuje komfortní ubytování v centru města Popradu, který je ideálním východiskem pro poznávání Vysokých Tater, Slovenského Ráje ...

MÍSTO, KDE HORY I TERMÁLY MÁTE NA DOSAH.

snídaně

H0938R23

od 930 Kč / noc
9,0 Detail