HUBERT - Gerlachov - Slovensko - Vysoké Tatry

Hotel HUBERT - Gerlachov (H1375R24)

Slovensko > Vysoké Tatry
Strava polopenze
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen:
Internet: v hotelu
Výtah
Restaurace v objektu
Vinárna
Kavárna
Sauna: v hotelu
Solárium
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Stolní tenis
Lyžárna
Tenisový kurt: v areálu
Jízda na koních: v areálu
Krytý bazén: v areálu
Bazén - koupaliště: u hotelu
Aquapark: 16 km
Termální lázně: 16 km
Železniční stanice: 1 km
Autobusová zastávka: 100 m
Lyžařský vlek: 5 km
SKI BUS
Sportovní vyžití
Pro náročné
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Gerlachov

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Obec Gerlachov leží v západní části Nízkých Beskyd, vzdálená 15 km od okresního města Bardejov. Historickou památkou je barokně-klasicistický kostel, postavený v roku 1844, zasvěcený sv. Michalovi Archandělovi. Sportovní areál FK Gerlachov je stále v procesu rozšiřování, v roce 2011 zde bylo vybudováno multifunkční hřiště a byla dokončena hokejová hala. Místo vhodné pro rekreaci rodin s dětmi.

Můžete navštívit:

Dinopark TatryZažijte jedinečnou prohlídku tajemných živočichů, kteří obývali naši Zem milion let a zanechali stopu i ve Vysokých Tatrách. Dinopark má největší koncentraci dinosaurů na metr čtvereční.

Digitální galérie Poliankovo – Digitální galerie představuje spojení umění s moderními digitálními technologiemi jako je 3D projekce, virtuální realita, hologramy a mnoho dalšího.

Tricklandia – Je místo, do kterého vstoupíte, a tak se ocitnete ve světě plném optických iluzí a trick-artu. Můžete zde také navštívit nejkrásnější zrcadlové bludiště ve střední Evropě.

Hodnocení hotelu (24 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

HUBERT - Gerlachov (H1375R20)

Honza B. 24.9.2020

ubytování bylo báječné, čisté a prostorné , stravování bylo formou bufetu velký vyber a velice chutné, personal velice ochotný a příjemný, výlety pro všechny kategorie

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R20)

Milan Lokvenc 30.8.2020

Jako při našich minulých pobytech- standardní ubytování, vynikající kuchyně, ochotný a přátelský persolná, počasí vyšlo a i ze zdravotního hlediska výborná dovolená.

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R20)

Kateřina Ponková 18.8.2020

Byli jsme velmi spokojeni se službami celého hotelu. Vynikající stravování.

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R20)

16.7.2020

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R20)

Zdeňka Řezáčová 16.7.2020

Ubytování v hotelu Hubert bylo skvělé, čisté a cena odpovídala veškerým poskytovaným službám. Velice si ceníme hlídání dětí, které bylo součástí pobytu, slečny byly úžasné. Rovněž kuchyně v hotelu neměla chybu. Personál byl velmi vstřícný a usměvavý. Jen jediná chybička se vyskytla v nabídce slané vody (kvůli čemuž jsem si Hubert vybírala, jelikož jsme letos zájezd k moři odpískali), kdy bazény slanou vodu neobsahovaly, ale byly oba stále čisté, udržované a dětem toto vůbec nepřekáželo, jen já z toho byla z prvu trochu zklamaná. Jinak vše bylo naprosto úžasné, včetně minizoo a možnosti jezdit na koníčcích. Určitě bych rodinám s dětmi tento hotel vřele doporučila.

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R19)

10.10.2019

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R19)

Sranda 30.9.2019

Ubytování, strava i personál je na dobré úrovni. Na **** hvězdičky je pár věcí na zlepšení. Hotel by si zasloužil lepší údržbu. I přesto má moje doporučení pro nádhernou okolní přírodu, možnosti výletů, farmu u hotelu a dětské hřiště.

6 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R18)

Radek 19.10.2018

Super pobyt ve Vysokých Tatrách. :-) Pokud se týče samotného hotelu Hubert, který má čtyři hvězdy, zde bych rád uvedl, že snídaně i večeře byly super! Pokud se však týče vybavení hotelu..., čtyři hvězdy pouze stěží. Hotel by potřeboval rekonstrukci jako sůl a podle mě co nejdříve. Pokoje velké a prostorné, ale nábytek už něco pamatuje, je vidět, že se do oprav, resp. do renovace moc neinvestuje a to je velká škoda, protože hotel je opravdu v krásném místě.

8 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R18)

Vladislav 11.10.2018

Byli jsme tady podruhé, počasí přálo. Výborná lokalita, nádražíčko 15 min. chůze lesem nebo po silnici. Na auto klidně zapomeňte. Hotel, služby, strava na špičkové úrovni, milý personál.V případě deštivého počasí termály Vrbov se zázemím, směrem na Kežmarok, tím neuděláte rozhodně chybu. Mínusy žádné, komu je tento komfort málo, jeďte jinde. Pokud nebude obsazeno, příště opět Hubert.
Díky za pobyt. S pozdravem V.H.I.W.

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R18)

Lenka Konečná 16.9.2018

Velká spokojenost, ubytování, strava i personál, vše hodnotím velmi dobře.

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R18)

Vurm Antonín 14.9.2018

Dovolená byla perfektní. Hotel odpovídá své kategorii. Personál hotelu vstřícný a bezproblémový. Strava - možná malinko zapracovat na sortimentu a různorodosti hlavních jídel.

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R18)

lina 12.8.2018

Velká spokojenost, ubytování i strava. Vyšlo i počasí, nelze než doporučit.

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R18)

Hana 12.8.2018

Ubytování odpovídající ceně , příjemný a ochotný personál, bohatý snídaňový bufet. Minizoo a dětské hřiště je příjemné zpestření pro rodiny s malými dětmi a bazény jsou relaxem pro všechny.Za mne spokojenost i s přístupem personálu k pobytu mého pejska.
Nádherná klidná lokalita v blízkosti horských turistických center.

9 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R18)

Milan Lokvenc 10.8.2018

maximální spokojenost s ubytováním , stravováním i počasím

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R18)

Ivana 25.7.2018

Pobyt v hotelu byl dárek pro rodiče. Ty byli z hotelu nadšení. Dobré jídlo, hezké prostředí.

9 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R18)

Zdeněk 22.7.2018

Vše v naprostém pořádku. Hotel super.

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R18)

Jan Neckař 16.7.2018

V tomto hotelu jsme již byli s manželkou potřetí,předchozí pobyty OK,
letos šla úroveň značně dolů,kromě stravování.Personál restauračního
zařízení (kromě vydávajícího,mladého kuchaře)připomínal spíš roboty,
než živé bytosti (nevšímavost,chyběl jakýkoliv pozdrav a komunikace).
Recepce OK.Vnitřní zařízení hotelu by již také chtělo nějakou tu opravu,
resp.výměnu.Toto je náš osobní názor,ze kterého se nedá dělat závěr.
Pokud by více rekreantů byli stejného názoru,pak by to byl poznatek,
ze kterého by se měla již náprava realizovat.Jinak hory,za kterými jsme
přijeli,jsou ohromující a túry překrásné.

6 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R18)

Marek Kundrát 08.7.2018

Stravování i ubytování v hotelu v pořádku.

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R18)

Vladimír Seifert 06.7.2018

Byli jsme velmi spokojeni se všemi službami hotelu. Počasí jsme zrovna neměli nejlepší, ale jsou to přeci jenom - i když nejmenší - velehory. I přesto jsme si celý pobyt užili a těšíme se do Vysokých Tater možná už opět za rok.

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R17)

Věra Hošková 27.9.2017

Při příjezdu jsme měli nedorozumění s pokoji, chtěli jsme 2 pokoje s balkony a domnívali jsme se, že dostaneme pokoje v blízkosti sebe. Dostali jsme jeden pokoj v druhém patře s balkonem a druhý v prvním patře bez balkonu, protože jsme měli ve Voucheru zapsán balkon u obou, vyměnili nám druhý pokoj vyměnili a my byli společně na druhém patře a s balkony. Služby, ubytování a stravování bylo bez vady. Fajn byla možnost denního koupání v bazénu (vnitřní o venkovní), návštěva vířivky a sauny.
Personál je ochotný a vstřícný. Okolí je nádherné. Všem bych doporučila.

9 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R17)

Marie Balcarová 22.9.2017

Tento hotel jsme si vybrali již třikrát a vždy jsme byli spokojeni jak s ubytováním,stravou i s veškerým servisem.Proto dáváme hodnocení pět ptáků

10 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R17)

JANA M. 30.7.2017

Již po šesté jsme navštívili stejné místo a vždy jsme byli spokojeni.Strava:býval větší výběr ale vždy chutné jídlo,jen nestíhali prostírat stoly,i venku nebyly dané slunečníky a podsedáky pro možnost snídaně na zahradě.Ubytování bez závad.Pro děti výborné místo pro zábavu jak na hřišti tak u zvířat,kterých tam je dostatek.Letos byla provedena i oprava na některých nedostatcích v hotelu i dětském hřišti.Je odsud krásný výhled na Gerlachův štít.Jen mohu doporučit.

8 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov (H1375R16)

Štefan Liška 26.9.2016

Měli jsme polopenzi a byli jsme velmi spokojeni. Strava byla různorodá, pestrá v odpovídající kvalitě a množství. Personál příjemný, ochotný a flexibilní. Zázemí hotelu na velmi dobré úrovni, ubytování velmi dobré až nadstandardní. Sportovní vyžití nabízené zařízením hotelu v sekci vellnes na odpovídající úrovni. Hotel velmi dobře situován v klidném prostředí a nabízí velmi dobré podmínky pro realizaci procházek a túr do Vysokých Tater. Celkové hodnocení pobytu velmi dobré, rádi doporučíme a osobně se tam určitě vrátíme.

8 Hodnocení

HUBERT - Gerlachov

Michaela 24.8.2016

Dovolená byla ve všech směrech úžasná!
Hotel skvěly, obsluha milá, jídlo výborné!!
Počasí a příroda na absolutní jedničku

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

// ZDARMA vstup do Wellness a bazénu

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Hubert Gerlachov:
- magická hora - magický hotel
- vnitřní a letní venkovní bazén se slanou vodou.
- Zverofarma Hubert - chov poníků - skotské plemeno Tinker
- krytá tenisová hala i dětské kino
- PRÁZDNINOVÉ ANIMAČNÍ PROGRAMY skoro celoročně, těšit se můžete na různé aktivity - tvořivé dílny, zábavné hry a soutěže, mini disco aj. Více informací ZDE

POLOHA UBYTOVÁNÍ

hotelový komplex HOTEL HUBERT**** - VITAL RESORT se nachází na úpatí nejvyššího slovenského vrcholu Gerlach cca 10 km severovýchodně od Popradu na okraji obce Gerlachov. Ze všech stran je obklopený přírodou s nádhernými výhledy na Vysoké Tatry, na Popradskou kotlinu a hřebeny Nízkých Tater, kde se vyjímá zejména Kráľova hoľa.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

klientům hotelu HUBERT - VITAL RESORT je k dispozici restaurace s letní terasou a japonskou zahradou, stylová restaurace u Tinkera, vinárna s vinotekou, kavárna, školící prostory, lovecký salónek, krb, dětská herna, stolní tenis, biliár, Wi-Fi, výtah. Ve venkovním areálu se nachází: krytá tenisová hala, Zverofarma Hubert - možnost jízdy na koni či poníkovi, kaple sv. Huberta, jezírko, tenisový kurt, volejbalové hřiště, minigolf, dětské hřiště.

Wellness & Beauty Oáza Thalasso": vnitřní bazén (10,5 x7 m, hloubka 1,4 m, teplota 30°C), venkovní sezonní bazén - vyhřívaný (3 x 7 m, hloubka průměr 1,6 m, teplota 30°C), Jakuzzi, 3 sauny - solná parní, biosauna, bylinková parní, finská káď, zázračná sprcha, iglú koutek, tepidárium, za příplatek solárium, různé masáže, zábaly a koupele. Orientační provozní doba wellness centra 7:00 - 22:00 hod, sauny 14:00 - 22:00 hod.

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje některé s dětskou přistýlkou: koupelna+WC, SAT/TV, balkon, rádio, telefon, minibar, fén, župan, Wi-Fi na internet. Přistýlka - rozkládací sofa.
b) 1 - lůžkové pokoje STANDARD
koupelna+WC, SAT/TV, balkon, rádio, telefon, minibar, fén, župan, Wi-Fi na internet - na ověření v CK.

Jednopodlažní apartmán s dětskou přistýlkou: koupelna+WC, SAT/TV, balkon, předsíňka, šatník, rádio, telefon, minibar, fén, župan, Wi-Fi na internet (za příplatek a na ověření). Přistýlka pro dítě do 12-ti let. 
Rodinný pokoj/apartmán = mezonet /dvoulůžkový app. s až 2 přistýlkami (rozkládací gauč) nebo 4 lůžkový app. - na ověření v CK vč. ceny.

CELKOVÁ KAPACITA

100 lůžek Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
Upozornění : bezbarierové pokoje nemají vhodné koupelny - klientům je umožněno sprchování v hotelovém wellness.

FORMA STRAVY

Polopenze - bohaté bufetové stoly.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Až dvě děti do 11,99 let ZDARMA. Platí v doprovodu 2 plně platících osob:

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: denní vstup do hotelového Wellness centra v době provozních hodin: 
- sezónní vyhřívaný venkovní bazén - 29°C
- vnitřní bazén 10,5x 7m, hloubka 1,4 m - 29-30°C
- whirlpool - 37°C
- ochlazovací sprcha
- solná parní sauna (denně 16.00 - 21.00 hod)
- sanárium - biosauna s 5 variacemi
- parní sauna
- bylinková parní sauna se speciálním osvětlením
- odpočinková zóna s vyhřívanými lehátky
- venkovní relaxační zóna
- fitness místnost

Dále ZDARMA: parkování, úschova vlastních lyží a kol, dětské hřiště.

Za příplatek:
- Neoqi multifunkční vana - působení kombinací jedinečných funkcí, které pomáhají regulovat metabolismus, eliminovat svalové a cévní napětí, redukovat stres, stimulovat smysly a tak předcházet nemocem.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně. Při odstoupení od smlouvy po uvedené lhůtě je zákazník povinen zaplatit následující stornopoplatky. Při úplném, nebo částečném stornu objednaných služeb bude objednateli vyúčtován storno poplatek ve výši (rozděleno dle různých termínů pobytu):

do 28 dnů - viz smluvní podmínky ATIS
27 - 22 dnů před nástupem: 40% z celkové ceny
21 - 0 dnů před nástupem - viz smluvní podmínky ATIS

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Vyhřívaný sezonní venkovní bazén (3 x 7 m, hloubka 1,6 m, teplota cca 29 °C) a vnitřní hotelový bazén (10,5 x 7 m, hloubka 1,4 m, teplota 29 -30°C)

Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (16 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel.
Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.
Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť.

Thermal park VRBOV (25 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce.

LYŽOVÁNÍ

Lyžařská sezóna 2023/2024 začíná v Tatrách již následující víkend!
Vysoké Tatry:
ŠTRBSKÉ PLESO:
- od soboty 02.12.2023 budou v provozu 2,5 km sjezdovek, 3 vleky a lanovky a pro pěšce
TATRANSKÁ LOMNICE:
- plánované otevření lyžařské sezóny: 16.12.2023 (v závislosti na sněhových podmínkách)
STARÝ SMOKOVEC:
- pozemní lanovka na Hrebienok je v provozu denně od 8:30 do 16:30 hodin. (během víkendů do 17:30 hod.)
Doporučujeme: Tatranský ledový dóm na Hrebienku - otevřen denně od 9:00 - 16:15 hod., vstup bezplatně.

Areál ST. SMOKOVEC (5 km) - 1025 až 1272 m n. m., pozemní lanovka na Hrebienok (modrá sjezdovka 2,3 km a sáňkařská dráha 2,5 km vč. půjčovny sáněk a v některých dnech večerního provozu) a dva vleky na Jakubkové louce (délka 1 km). Vhodné středisko pro začátečníky nebo nenáročné lyžaře.

Pro začínající lyžaře můžeme doporučit středisko Lučivná (8 km) nebo Liptovská Teplička (12 km).


Areál TATRANSKÁ LOMNICA (11 km) - až 2196 m n.m., cca 11,8 km sjezdovek, od loňské sezony nová 15-místná kabinová lanovka na Skalnaté Pleso a 2 km nových zasněžovaných tratí (středisko se za rok rozrostlo o 20%), celkem 2 kabinky, 3 sedačky a 2 vleky, dětský pás a dětská škola a školka, půjčovna lyžařského vybavení, úschovna lyží, ski servis, fun zona, freeride zona.

Areál TATRANSKÁ LOMNICA se dělí na tyto vzájemně propojené části:
• Tatranská Lomnica - Štart → 903 - 1173 m n.m. (6ti místná sedačka i kabinka)
• Štart - Čučoriedky → 1173 - 1357 m n.m. (čtyřsedačka)
• Štart - Skalnaté pleso → 1173 - 1772 m n.m. (15ti místná kabinka)
• Skalnaté pleso - Lomnické sedlo → 1772 - 2196 m n.m. (2místná sedačka)
• Tatranská Lomnica - buková hora → 907 - 1010 m. n. m.(8mi místná sedačka)

V areálu najdete tyto sjezdovky:
Modré sjezdovky: Start západ (2 km), Start východ (850 m), Grand Slnečné (1,1 km), Javorová cesta (450 a 250 m), Buková hora západ (700 m)
Červené sjezdovky: Čučoriedky západ (880 m), Čučuriedky východ (960 m), Generál (1,3 km), Esíčka (1,3 km), Buková hora východ (700 m)
Černé sjezdovky: Lomnické sedlo (1,2 km)

Další zimní aktivity:
Hrebienok - sáňkování: upravovaná osvětlená 2,5 km dlouhá sáňkářská dráha z Hrebienka do S. Smokovce, vč. možnosti zapůjčení sáněk (v některých dnech i noční provoz).
běžecké lyžování v Tatranské Lomnici: cca 28 km tratí (Tatranská Lomnica Camp - 8610 m, Tatranská Lomnica Kolbisko - Tatranské Matliare 13 km , Tatranská Lomnica - Jamy 3 km, Chodník okolo jezera 3 km, Lyžařská cesta Buková 400 m, Kyselka - Grand Hotel Bellevue 4,4 km, Smokovec - Vyšné Hágy 7,7 km, Dolný Smokovec - Stará Lesná 5,6 km)
zimní turistické chodníky
• bruslení: v Tatr. Lomnici u tenisových kurtů
• pochod na sněžnících
• výjezd lanovkou na Lomnický Štít
• Snowtubing
- Hrebienok
Funtools - adrenalinové atrakce, které garantují výbornou zábavu i pro nelyžaře (skifox - ideální spojení lyžování a sáněk, snowbike - sněžné kolo s minilyžemi místo kol, snowscoot - mix mezi BMX a snowboardem)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15:00 a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

0,5€ / osoba od 12 let /noc bez pojištění na hory (toto je nutné sjednat individuálně)

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

20 Eur / noc

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka na dotaz a za příplatek.

Relaxační procedury
Kosmetické služby
Masáže

Tenisový kurt a hala
Stolní tenis, biliard, elektronické šipky
V zimním mrazivém období - přírodní kluziště za hotelem
Při dostatečném množství přírodního sněhu je v blízkosti hotelu udržovaná běžkařská trať.

Dětský koutek
Dětské kino
Zvěrofarma Hubert:
- kontaktní prohlídka zvěrofarmy (edukační okýnko pro děti - péče o zvířátka) - čtvrtek, sobota, neděle
Jízda na koních a ponících -orientační cena:
Jízda na koni: cca 10€ (15 min.)
Jízda na pony: cca 5€ (15 min.)
Hubert kvíz pro děti
Dětské snídaňové menu - lahodné palačinky nebo vafle
Sleva 50% na Bylinkovou nebo Kleopatřinu koupel pro 2 osoby

Sleva 10% na vstupy do : Tricklandie, Poliankovo nebo Dobrá hračka


Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Expres.

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do Popradu - Tater (trať č.180 ŽSR, 12 km). Odtud električkou do Tatranské Polianky (1 km).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Popradu. Odtud místní linkou až k hotelu, ale jen 4x denně, zastávka Gerlachov osada.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

autem příjezd po dálnici do Svitu. Ve Svitě odbočit vlevo na Tatranskou Polianku přes Batizovce (1 km), odtud značeno. Parkování na hlídaném parkovišti u hotelu.
GPS: 49°5´46.07"N 20°12´37.1"E

Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

VILA HOREC - Gerlachov
2024
Pojištění storna v ceně

Depandance VILA HOREC - Gerlachov

Slovensko Vysoké Tatry

hotelový komplex HOTEL HUBERT - VITAL RESORT leží na úpatí nejvyššího slovenského vrcholu Gerlach. VILA HOREC se nachází v areálu nadstandardně ...

PRÁZDNINOVÉ ANIMACE

polopenze

H2350R24

od 1 670 Kč / noc
10,0 Detail
Změnit nastavení cookies