GALANDA APARTMENTS*** - Turčianske Teplice - Slovensko - Střední Slovensko

Apartmánový dům GALANDA APARTMENTS*** - Turčianske Teplice (H1032R24)

Slovensko > Střední Slovensko
Strava snídaně
BEZLEPKOVÁ strava
Sprcha + WC na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
Kavárna
Sauna: v areálu
Fitness
Parkoviště
Stolní tenis
Tenisový kurt: v areálu
Půjčovna kol: v areálu
Krytý bazén: 200 m
Aquapark: 100 m
Termální lázně: v areálu
Doporučená doprava autem
Železniční stanice: 400 m
Autobusová zastávka: 200 m
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Turčianské Teplice

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Turčianske Teplice jsou slovenské okresní a lázeňské město v Žilinském kraji. Turčianské Teplice jsou jediné slovenské lázně, které se soustřeďují na léčbu onemocnění ledvin a močových cest.

Můžete zde navštívit:

Galerie Mikuláše Galandy- dům významného slovenského malíře, grafika a ilustrátora, od roku 1987 je prohlášen za národní kulturní památku, v přízemí je stálá expozice Mikuláše Galandy

Termální koupaliště Vieska- koupaliště nabízí svým návštěvníkům dva bazény s teplotou vody kolem 26 stupňů a ti, kteří mají rádi romantiku při hvězdách si mohou přijít užít i večerní koupání

Ranč Amadeus- 12 km vzdálený ranč, který nabízí jízdu na koních v aréně i v terénu, opravdoví milovníci koní mohou na ranči zažít dobrodružství při shánění krav

Hodnocení hotelu (6 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

AQUA - Turčianske Teplice (H1032R22)

10.8.2022

Velmi pěkné místo s perfektními službami včetně vysoce kvalitní vařené stravy.Bazény vše čisté na úrovni.Turčianské teplice jsou aj velmi dobře přístupné vlakem z ČR s přestupem Žilina/Vrůtky.Od nádraží v Turčianských je zánovní přístupová cesta cca 400 m k hotelu,kde bez problémů můžete táhnout kufr na kolečkách bez námahy.Parkování placené ale kousek od hotelu s dostatkem místa a bezpečí vozu.

10 Hodnocení

AQUA - Turčianské Teplice (H1032R19)

31.7.2019

Dobry den, byli jsme velice spokojeni. Dekuji

10 Hodnocení

AQUA - Turčianské Teplice (H1032R19)

Galina Petrova 17.7.2019

Všechno bylo v pořadku. Jsme velice spokojeni.

10 Hodnocení

AQUA - Turčianské Teplice (H1032R19)

Pavlína 12.7.2019

Ubytování bylo naprosto vyhovující, strava vynikající - velký výběr z rozmanitých jídel.Personál v celých lázních byl příjemný a vstřícný. Aqua park byl čistý,příjemný a poskytuje vyžití pro každého. Byli jsme moc spokojeni. Areál lázní je relaxační, vše potřebné bylo na dosah.
Děkujeme

10 Hodnocení

AQUA - Turčianské Teplice (H1032R18)

Josef 26.4.2018

Všechno na úrovní až na ubytování.Balkony asi od novoty.Nedalo se tam ani chodit.Jídlo perfektní,procedůry na úrovní.

7 Hodnocení

AQUA - Turčianské Teplice (H1032R17)

10.7.2017

Pobyt v Tutčianských Teplicích před prázdninami se vydařil. Ubytování dobré, čisté. Strava v hotelu Velká Fatra výborná. Spa i Aquapark pěkný. Mnoho restaurací a kaváren za přijatelné ceny. Krásný lesopark. Jinam nebylo kam jít :)

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

LÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARK

URČITĚ OCENÍTE

Proč Galanda apartments Turčianské Teplice:
- tiché místo obklopené zelení
- nově rekonstruovaný apartmánový dům
- původně léčebný dům AQUA
- jen 50 m od Spa & Aquparku

Proč Lázně Turčianské Teplice:
- léčba urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů
- unikátní Turčianská zlatá kúra (díky optimálnímu obsahu minerálů a vhodné teplotě turčianská voda znásobuje příznivé účinky zlata na zdraví a krásu.
- unikátní spojení: lázně + wellness + aquapark
- celoroční aquapark - termální voda do 33 °C
- SPA - léčivá termální voda 38 °C
- bohatý kulturní program

LÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARK

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Turčianske Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry, cca 26 km jižně od Martina. Lázně Turčianske Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

GALANDA APARTMENTS: ubytování v apartmánech s vlastní kuchyňkou.
Objednaná strava je podávána formou švédských stolů v jídelně Žigmund v LD Veľká Fatra (cca 300m).
Léčebné procedury jsou poskytovány taktéž v LD Velká Fatra.
SPA & AQUAPARK je vzdálený 50 m.
LD Velká Fatra: restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích.

BALNEOCENTRUM:
- vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.)
- masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.)
- světloléčba (Bioptron, Solux, laser)
- pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness)
- termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly)
- elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.)
- gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata)
- ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna

V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).

KDE BUDETE SPÁT

a) 1-pokojový apartmán 2+0: Spr/WC, vysoušeč vlasů, kabel TV, 2 pohodlná lůžka v rámci jednoho pokoje, židle, stůl, župany, hotelová kosmetika, kuch. kout: indukční varná deska, chladnička s mrazákem, mikrovlnná trouba, kávovar Nespresso + kapsle, kompletní stolování (sklenice a kuchyňské nádobí), pračka.
b) 1-pokojový apartmán 2+0 s balkonem: Spr/WC, vysoušeč vlasů, kabel TV, 2 pohodlná lůžka v rámci jednoho pokoje, židle, stůl, župany, hotelová kosmetika, kuch. kout: indukční varná deska, chladnička s mrazákem, mikrovlnná trouba, kávovar Nespresso + kapsle, kompletní stolování (sklenice a kuchyňské nádobí), pračka. Balkon.
c) 1,5 - pokojový partmán 2+2 s balkonem: Spr./WC hotelová kosmetika, fén na vlasy,2 lůžka se 2 přistýlkami pro děti do 10 let (pohovka), kabel TV, židle, stůl, župany, indukční varná deska, chladnička s mrazákem, mikrovlnná trouba, kávovar Nespresso + kapsle, sklenice a kuchyňské nádobí, pračka, myčka nádobí s kapslemi.
d) 2-pokojový apartmán 2+2: Spr/WC: hotelová kosmetika, vysoušeč vlasů, kabel TV, 2 lůžka se 2 přistýlkami (rozkl. pohovka pro 2 děti nebo 1 dosp.), židle, stůl, župany, indukční varná deska, chladnička s mrazákem, mikrovlnná trouba, kávovar Nespresso (talíře, sklenice a kuchyňské nádobí), pračka, myčka nádobí s kapslemi.
e) 2-pokojový apartmán 2+2 s balkonem:Spr/WC: hotelová kosmetika, vysoušeč vlasů, kabel TV, 2 lůžka se 2 přistýlkami (rozkládací pohovka pro 2 děti do 10 let nebo 1 dospělého), židle stůl, župany, indukční varná deska, chladnička s mrazákem, mikrovlnná trouba, kávovar kompletní stolování (talíře, sklenice a kuchyňské nádobí), pračka, myčka nádobí s kapslemi.

Kapacity na ověření vč, ceny

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenzedle typu pobytu
Strava je poskytována ve LH Velká Fatra - jídelna Žigmund - večeře formou bufetu nebo kontinentální stravy - servírovaná (výběr z 5-ti hlavních jídel den dopředu) - dle obsazenosti a aktuální nabídky hotelu.


Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí (resp. se stravou ve stejném rozsahu jako rodiče) ZDARMA!
Děti od 4 - 10 let na přistýlce/lůžku s polopenzí za cenu dle ceníku. Případnou plnou penzi (dle rodičů) má bez doplatku
Děti od11 - 15 let na přistýlce s polopenzí za cenu dle ceníku. Případnou plnou penzi (dle rodičů) doplácí.

Dětská cena je stanovena pouze pro pobyt SPA&AQUPARK a platí i pouze v doprovodu 1 dospělého (resp. plně platícího) na pokoji.
Léčebné pobyty nejsou vhodné pro děti do 15-ti let .

MOŽNOST KOUPÁNÍ

SPA & AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem):
- část SPA (léčivá termální voda 38 °C):
ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.)

- část AQUAPARK (termální voda 33 °C):
PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj.,
DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).

Plavecký bazén OLYMPIC - termální, ale nikoliv minerální voda o teplotě 27 - 28°C, v zimní sezoně provoz 8:00 - 16:00 hod . V letní sezoně 8:00 - 20:00 hod. 

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Vítejte v TURCI - prohlédněte si promoční video z oblasti TURIEC - ZDE

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná v případě polopenze nástupem od 14.00 hod v den příjezdu - klienti se hlásí v recepci app. domu OPERA a večeří do 19.00 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

Upozornění vedení lázní:
Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

2 €uro/den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Nepovolen

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

ZDARMA u app. domu

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (300 m - leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem (300 m) do Turčianských Teplic.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem do T. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Ve městě místní značení. Parkování u LD Velká Fatra.

Vzdálenost:
z Prahy: 543,2 km, z Českých Budějovic: 469,7 km, z Brna: 340 km, z Ostravy: 162 km

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ROYAL PALACE***** - Turčianske Teplice
+
2024
Pojištění storna v ceně

SPA hotel ROYAL PALACE***** - Turčianske Teplice

Slovensko Střední Slovensko

Turčianske Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry. Lázně Turčianske Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na ...

Denně neomezený vstup do SPA&AQUAPARKU

polopenze

H2941R24

od 5 240 Kč / noc
- Detail
VELKÁ FATRA  - Turčianske Teplice
2024
Pojištění storna v ceně

Lázeňský hotel VELKÁ FATRA - Turčianske Teplice

Slovensko Střední Slovensko

Turčianske Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry. Lázně Turčianske Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na ...

ČERVNOVÝ SPECIÁLNÍ POBYT !!! // DO LÁZNÍ S DĚTMI - SPA & AQUAPARK S TERMÁLNÍ VODOU

polopenze

H2077R24

od 1 940 Kč / noc
9,1 Detail