SOREA MÁJ - Liptovský Ján - Slovensko - Nízké Tatry

Hotel SOREA SOREA MÁJ - Liptovský Ján (H0978R24)

Slovensko > Nízké Tatry
Strava polopenze
POKOJE NA POPTÁVKU
BEZLEPKOVÁ strava
BEZBARIÉROVÉ zařízení
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Balkon
Pobyt se zvířetem povolen: 10,-€/den
Internet:
Výtah
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Sauna:
Solárium
Whirlpool
Fitness
Parkoviště
Stolní tenis
Lyžárna
Půjčovna kol:
Krytý bazén:
Bazén - koupaliště:
Aquapark: 15 km
Termální lázně:
Přírodní koupání:
Autobusová zastávka: 400 m
Lyžařský vlek: 300 m
Umělé zasněžování sjezdovky
Půjčovna lyží:
Lyžařská škola:
Ski servis:
Tip ATISu - doporučení
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Hotel z řetezce SOREA
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Liptovský Ján

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Obec u vyústění Jánské doliny Nízkých Tater do Liptovské kotliny, 8 km od Liptovského Mikuláše. Historické území v severní části středního Slovenska patří bezpochyby k tomu nejlepšímu, co Slovensko nabízí turistům. V zimním období jsou zde nejlepší podmínky na lyžovaní na Slovensku. Zásluhu na tom má Demenovská dolina s lyžařským střediskem Jasná. Podmínky na běžecké lyžování v okolí Liptovského Mikuláše najdete v mnoha úrovních. Pro turistiku jsou ideální Západní a Nízké Tatry.

Můžete navštívit:

 

Termální pramen Kaďajedná se o přírodní pramen, který je obklopený kársou přírody Jánské doliny. Termální voda má léčivé účinky při revmatických potížích a mnoho dalšího.

 

Podzemí pod věžemi – Zde máte jedinečnou možnost prožít příběh života mince od jejího početí až po narození. Jedná se o vynikající zážitek pro celou rodinu.

 

Park Mini Slovensko – Jedná se o 13 působivých modelů slovenských kulturních památek. Modely jsou v měřítku 1:25. Autentické slovenské památky jsou lákadlem i pro zahraniční turisty.

Hodnocení hotelu (5 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

SOREA MÁJ - Liptovský Ján (H0978R23)

Župka 10.8.2023

Jako obvykle Atis splnil vše co slíbil. Proto Atis využíváme opakovaně.

10 Hodnocení

SOREA MÁJ - Liptovský Ján (H0978R23)

Šárka 08.5.2023

Ubytování, strava....vše max spokojenost.

10 Hodnocení

SOREA MÁJ - Liptovský Ján (H0978R22)

Buhlová Mirka 06.10.2022

Jelikož jsem hledala narychlo ubytování na žádaný termín, Hotel Máj se mi nabídl a zaujal velkým termáním bazeném. S ubytováním jsme byli spokojení, strava formou polopenze naprosto vyhovovala. Milé gesto hotelu bylo, že mi v den příjezdu,což byl i den narozenim, nechal personál na pokoji milou pozornost, velmi mě to potěšilo. Využívali jsme i možnost vstupu do bazénu, naprosto super. Komunikace od začátku rezervace, objednávky a pobytem - Celkově za mě spokojenost. Děkuji ať se daří. Mirka

10 Hodnocení

SOREA MÁJ - Liptovský Ján (H0978R19)

Tomáš 24.9.2019

Pobyt byl perfektní, ubytování, strava a ostatní služby bez závad. Příjemný personál a nádherné prostředí. Vřele všem doporučuji.

10 Hodnocení

SOREA MÁJ - Liptovský Ján (H0978R19)

Petra Bittnerová 22.7.2019

Na dovolené jsme byli spokojení. Kvalita stravování na dobré úrovni. Jídlo bylo chutné, nabídka jídel dobrá. Trochu horší služba v jídelně. Nestíhalo se odnášet nádobí ze stolů po předešlých strávnících a někdy jsme nedostali nápoje k jídlu. Prostě nás nikdo nepřišel obsloužit. Ubytování bylo v pořádku, pokoje čisté. Okolí hotelu velmi pěkné, celkově nádherná příroda. Různé možnosti delších procházek a výletů. Možnost koupání v hotelovém bazénu nebo na venkovním koupališti. Mohu všem doporučit.

8 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

Příplatek za 1/1 pokoj se neúčtuje!

URČITĚ OCENÍTE

Proč Kongres a wellness Hotel *** SOREA MÁJ:
- Léčivá termální voda po celý rok!
- Malebná liptovská příroda!
- Pozitivní energie jedinečného místa na Liptově!
- ANIMAČNÍ PROGRAMY : červenec-srpen, Velikonoce. Těšit se můžete na různé aktivity - ping pong, půjčení stolních her, dětský koutek.
Více informací: ZDE

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Kongres a wellness Hotel *** SOREA MÁJ se nachází v ústí Jánské doliny cca 10 km jihovýchodně od Liptovského Mikuláše pod nejvyšším vrcholem Nízkých Tater - Ďumbierem (2 043 m n.m.). Jánská dolina patří k nejkrásnějším nízkotatranským dolinám a díky bohatému výskytu termálních a minerálních pramenů je Liptovský Ján oblíbeným místem pro lázeňské a rekreační pobyty.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, aperitiv bar, kongresové prostory, stolní tenis, biliár, dětský koutek, výtah, JUMPING centrum - cvičení na profi trampolínách, internetový koutek, Wi-Fi internet v celém hotelu
Wellness: vnitřní bazén s termální vodou s teplotou 28 °C (voda je mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová) a malý dětský bazén, sauna, masáže, mořská koupel (jemná sprejová sprcha, díky které můžete inhalovat mořskou sůl).

Venkovní koupaliště THERMAL RAJ:
plavecký bazén (délka 50 m, šířka 18 m, hloubka 80 - 180 cm), relaxační - klidový bazén, bazén pro neplavce, bazén s fontánkou, sportovní aktivity (plážový volejbal, petanque), animační program.

KDE BUDETE SPÁT

1 a 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou koupelna s vanou + WC, SAT/TV, telefon, trezor, wifi, balkon. Přistýlka = rovnocenné lůžko, které vytvoří s pevným lůžkem manželskou dvoupostel.
Příplatek za pokoj 1/1 se neúčtuje.
Bezbarierový pokoj je k dispozici vč. koupelny se sprchovým koutem.

CELKOVÁ KAPACITA

185 pevných lůžek + 104 přistýlek
Hotel má bezbariérový vstup, restauraci, aperitiv bar, kongresový sál a vstup do bazénu (pohyblivá plošina vedle schodiště), v přízemí je 1 bezbariérový pokoj.

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérový pokoj je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

FORMA STRAVY

Polopenze.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA - platí pro všechny pobyty.

REKREAČNÍ POBYT:
Jedno dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících dospělých na pokoji).
V pokoji 1/2+1 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.
V pokoji 1/2+0 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let bez lůžka s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.
V pokoji 1/2+2 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA a 2. dítě na přistýlce je vždy platící.

SLEVY A VÝHODY

Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.

SLEVY A VÝHODY - LÉTO

- SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica
- SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica
- SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso
- SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare
- SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján
- SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina
Slevy se vztahují na základní ceny.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Všeobecných smluvních podmínkách ATIS a.s.. Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 1 následovně: Jednorázový manipulační storno poplatek činí 270 Kč/osoba v případě, že objednané služby ještě nebyly zálohově uhrazeny. Ostatní ustanovení Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s. zůstává nezměněno.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

vnitřní bazén s termální vodou s teplotou 28 °C (voda je mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová) a venkovní koupaliště TERMAL RAJ: plavecký bazén (délka 50 m, šířka 18 m, hloubka 80 - 180 cm), dětský bazén, relaxační - klidový bazén, bazén s fontánkou, sportovní aktivity (plážový volejbal, petanque), animační program. Vstup do bazénů za příplatek na místě.

Nejmodernější, celoroční aquapark na Slovensku TATRALANDIA v Liptovském Mikuláši (15 km).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Množství turistických tras a cyklotras v Národních přírodních rezervacích Nízkých Tater.
Malá a Velká Stanišovská jeskyně ( 3 km ) , Ďumbier (2047 m.n m.) ,
Nejvíce staveb zámeckého typu a kúrií na mert čtvereční ve střední Evropě - obec Liptovský Ján.
Liptovský hrad ( 6 km ) , Tatralandia ( 8 km ) , Skanzen Pribilina ( 10 km ) , Thermalpark Bešeňová ( 29 km ),
Skanzen Vlkolinec ( 35km ), Skanzen Zuberec ( 45 km )

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod poslední den pobytu.

Při dokoupení obědů není možný oběd v den nájezdu a odjezdu .

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1,50 €/os 18+/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

15,-€/noc

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma na nehlídaném parkovišti u hotelu

DALŠÍ SLUŽBY

Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, Mastercard, Maestro.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Liptovského Mikuláše (trať č. 180) - 12 km, odtud autobusem do Liptovského Jánu, dále pěšky k hotelu (400 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Liptovského Mikuláše - 12 km, odtud místní linkou do Liptovského Jánu, dále pěšky k hotelu (400 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem po dálnici D 1 do Liptovského Jánu, parkování u hotelu. Trasa Praha - Jánská Dolina: 520 km; Brno - Jánská Dolina: 316 km; Ostrava - Jánská Dolina: 202 km. Parkování u hotelu.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL*** - Jánska Dolina
2024
Pojištění storna v ceně

Wellness hotel ALEXANDRA WELLNESS HOTEL*** - Jánska Dolina

Slovensko Nízké Tatry

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL*** se nachází v krásném a tichém horském prostředí Jánské doliny nedaleko obce Liptovský Ján, v Národním parku Nízké Tatry. ...

BAZÉN A WELLNESS ZDARMA / ŠIROKÉ MOŽNOSTI VOLNOČASOVÝCH I SPORTOVNÍCH AKTIVIT

polopenze

H2954R24

od 2 375 Kč / noc
- Detail
AVENA RELAX HOTEL*** - Liptovský Ján
+
2024
Pojištění storna v ceně

AVENA RELAX HOTEL*** - Liptovský Ján

Slovensko Nízké Tatry

Rekondičně rehabilitační zařízení Relax Hotel *** Avena se nachází v krásném a tichém horském prostředí Jánské doliny nedaleko obce Liptovský Ján, v ...

UŽIJTE SI RELAX UPROSTŘED JÁNSKÉ DOLINY

polopenze

H2955R24

od 1 685 Kč / noc
- Detail
LIPTOVSKÝ DVOR****- Liptovský Ján
2024
Pojištění storna v ceně

Hotelový resort LIPTOVSKÝ DVOR****- Liptovský Ján

Slovensko Nízké Tatry

Resort Hotel**** Liptovský Dvor leží na pomezí Liptova a Nízkých Tater, na konci obce Liptovský Ján, v nadmořské výšce 654 m nm. m. Resort je ...

● CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho ...

snídaně

H2030R24

Na ověření
- Detail