HOTEL POD LIPOU RESORT**** - Modra-Harmónia - Slovensko - Malé Karpaty

Hotel HOTEL POD LIPOU RESORT**** - Modra-Harmónia (H2847R22)

Slovensko > Malé Karpaty
Strava snídaně
Dovolená PRO VELKOU RODINU
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem povolen: 10 eur/pobyt/dep., 20 Eur/pobyt/hotel
Internet: Wi-Fi
Dětský bazén (u objektu): v areálu
Restaurace:
BAR (denní bar, lobby bar)
Kavárna
Klimatizace
Parkoviště
Stolní tenis
Tenisový kurt: v areálu
Půjčovna kol: v areálu
Rybolov
Bazén - koupaliště: v areálu
Aquapark: 22 km
Autobusová zastávka: u hotelu
Sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Modra - Harmónia

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Rekreační centrum Harmónia patří k nejstarším na Slovensku. Historie střediska sahá do 19. století, kdy turistika a rekreace byly na Slovensku skoro neznámým pojmem. Masiv Malých Karpat, tyčící se mezi dvěma nížinami s nejvyšším bodem Penzinská Baba je nenáročným turistickým místem pro rodiny s dětmi i méně zdatné turisty. V létě je křižovatkou turistických cest, v zimě oblíbeným místem běžkařů. V blízkosti se nachází také lyžařské středisko s výbornými možnostmi pro sjezdové lyžování. Fanoušci automobilových závodů si přijdou na své na úbočí směřující k Pezinku, každoročně se zde konají závody v jízdě do vrchu.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

SKVĚLÝ NOVÝ AREÁL VHODNÝ PRO POHODOVOU NEJEN RODINNOU DOVOLENOU V PŘEKRÁSNÉ KRAJINĚ

URČITĚ OCENÍTE

Proč HOTEL POD LIPOU RESORT**** - Modra-Harmónia:
- moderní rezort na klidném místě s výbornými klimatickými podmínkami
- nový sportovní areál - zde se nudit nebudete (bazény, hřiště, petanque, lanový park, horská kola a e-bike, aj.)
- profesionální služby s individuálním přístupem
- moderní provoz šetrný k přírodě

Prohlédněte si video hotelu:

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Moderní rekonstruovaný hotel rezortového typu se nachází v rekreační oblasti Harmonie při Modre, cca 40 km severozápadně od Bratislavy, v krásném přírodním prostředí Malých Karpat, s výbornými klimatickými podmínkami a lázeňskou tradicí.

Resort s celkovou plochou 24 ha tvoří komfortní PAVILON AVANA**** boutique hotelu Pod Lipou s kapacitou 44 lůžek, PAVILON EVA**** -s kapacitou 66 lůžek a depandance VILMA*** s kapacitou 48 lůžek. Součástí areálu je nový sportovní areál, venkovní bazén, lanové centrum, vlastní keramická dílna.

Bezprostředně u hotelu začínají cykloturistické a turistické trasy do Malých Karpat, 8 km od hotelu leží Hrad Červený kámen. Podívejte se na možnosti cykloturistiky v bratislavském regionu v pořadu společnosti Egomotion pro Českou televizi v pořadu CYKLOTOULKY ZDE .

Resort je mimořádně vhodný pro pořádání teambuildingů a firemních školení, společenských akcí, svateb, garden party jako i pro hosty, kteří vyhledávají relax a sportovní vyžití v přírodě.
Výjimečností resortu je možnost výběru ubytování ve dvou rozdílných standardech (** / ****) v návaznosti na společné kvalitní a komplexní doplňkové služby.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotel pod Lipou Resort ****- PAVILON AVANA
Nový stylový boutique hotel nabízí komfortní ubytování v prostorných pokojích a v apartmánech s nadstandardním vybavením. Předností hotelu je jeho individuální přístup k hostovi a důraz na detaily. Zážitkovo- sportovní areál o ploše 2,5ha.

Vybavení: recepce, restaurace Harmonie s letní terasou, lobby bar, denní bar, konferenční prostory vč. vybavení, masáže (od 1.9.16), Kapitánská Kajuta - stylový salónek vyhrazen všem milovníkům dobrých rumů, koňaků, doutníků a moře … (k dispozici el. šipky a biliár). Prostor je svým dispozičním členěním, architektonickým řešením a vybaveností mimořádně vhodný pro ochutnávky a řízené degustace v uzavřené společnosti.

PAVILON EVA****
nový pavilon od roku 2019 se 30 pokoji a konferenčním sálem pro 250 osob. Wellness centrum s plaveckým bazénem, saunami a wellness procedúrami.

DEPANDANCE VILMA***
:
Hotel leží v areálu rezort v bezprostřední blízkosti venkovního bazénu a 50m od ostatních pavilonů. Na stravu se dochází do Boutique hotelu Avana.

Vybavení: sezónní denní bar se zimní zahradou a letní terasou s přímým vstupem do hotelové zahrady s venkovním bazénem, lehátky a tuli vaky, rekonstruované konferenční prostory.

VYBAVENÍ AREÁLU:
• venkovní letní bazén o rozměrech 15x10x1,2 m a dětský bazén o rozměrech 5x5x0,7 m
• zahrada s lehátky a tuli vaky
• fotbal / basketbal - multifunkční hřiště s plochou 1024 m2, umělou trávou a osvětlením
• tenis - 2 kurty s umělou trávou a osvětlením
• beach-volleyball - pískové hřiště s plochou 360 m2
• petanque - 2 štěrkové hřiště, malé s plochou 420 m2 na 10 malých nebo 7 velkých kurtů, velké s plochou 540 m2 na 15 malých nebo 9 velkých kurtů
• lanové centrum Jelšovisko - modrý (lehký) a červený (středně těžký) okruh se zip line, létající liška přes potok s délkou 25 m, třmeny, girlandami, barmským mostem, tramvají a dalšími atrakcemi. V měsících červenec a srpen bude dráha k dispozici pro případné zájemce, kteří nemají tuto atrakci v rámci pobytu, v NEDĚLI odpoledne (za příplatek, nutné domluvit na recepci hotelu).
• výroba keramiky - keramický ateliér
• veslování
• horská kola (možnost zapůjčení)
• nordic walking (možnost zapůjčení)
• stolní tenis
• degustace a ochutnávky (na objednávku)
• opékání a grill party (na objednávku)
• hudební produkce a animační program (dle nabídky)
• fakultativní výlety (hrad Červený Kameň, jeskyně Driny, Malokarpatská vinná cesta, výletní plavby po Dunaji, Bratislava, Vídeň a další) - dle nabídky

Služby pro děti:
• dětské centrum Kon-Tiki s designovým dětským hřištěm a sportovními atrakcemi pro děti
• venkovní dětský bazén
• dětský vláček (od 1.7.2017)
• dětská postýlka zdarma, stolička, dětské menu,
• baby sitting (hlídaná dětí)

KDE BUDETE SPÁT

PAVILON***VILMA - po kompletní rekonstrukci - končí 31.3.2022:
a)2 - lůžkové pokoje STANDARD s přistýlkou (spojené nebo oddělené postele), Spr.+WC, SAT/TV.
b)3 - lůžkové pokoje STANDARD a 3 - lůžkové pokoje STANDARD s přistýlkou
(3 oddělené postele a pevná přistýlka), Spr.+WC, SAT/TV - tento typ pokoje na ověření
BOUTIQUE Hotel pod Lipou - PAVILONY AVANA**** / EVA**** 
d) 2 - lůžkové pokoje COMFORT s přistýlkou (spojené nebo oddělené postele)
e) 3 - lůžkové pokoje FAMILY s přistýlkou (2 ložnice, manželská postel, samostatná postel a přistýlka)- tento typ pokoje na ověření,
f) ZA PŘÍPLATEK: 2 - lůžkové pokoje SIGNATURE ATTIC s přistýlkou (podkrovní pokoje s plošným standardem 33m2, spojené nebo oddělené postele)- tento typ pokoje na ověření
g) ZA PŘÍPLATEK: 2 - lůžkové APARTMÁNY s ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem s pohovkou a možností dalších 2 až 4 přistýlek- tento typ pokoje na ověření
Všechny pokoje: Spr.+WC, fén, rychlovarná konvice s čajovým a kávovým servisem, SAT/TV s interaktivním TV systémem, WiFi připojení, telefon, minibar, trezor, individuální ovladatelná klimatizace (červen - září), župan (v pokojích SIGNATURE ATTIC a v apartmánech, v ostatních typech pokojů za doplatek), papučky, kosmetika Keiji. Pokoje nemají k dispozici balkon. Přistýlky formou přenosné rozkládací postele


CELKOVÁ KAPACITA

Pavilon VILMA***-24 pokojů
Pavilony AVANA a EVA**** - 51 pokojů celkem

FORMA STRAVY

polopenze - bufetové stoly s kvalitními slovenskými surovinami a bio produkty, večeře (dle rozpisu v jednotlivých pobytových balíčkách).

Strava se podává v BOUTIQUE hotelu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.
Děti 2 - 11,99 let na přistýlce se slevou dle ceníku.
Dětská postýlka zdarma (na ověření).

UPOZORNĚNÍ

Budova VILMA 3* uzavřena do 31.3.2022 - další rekonstrukce.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Venkovní letní bazén o rozměrech 15 x 10 x 1,2 m (s posuvným zastřešením) a dětský bazén o rozměrech 5 x 5m
zahrada s lehátky, písečnou pláží a tuli vaky (provoz dle počasí červen - září)
Vnitřní hotelový bazén


AQUAPARK SENEC (22 km) - celoročně 6 bazénů s teplotou vody 28-38 ˚C, v létě až 11 bazénů.
Celoročně:
- relaxační bazén s atrakcemi – vodní déšť, masážní lavice, chrliče, protiproudy (teplota vody 30˚C až 32˚C, plocha 173 m²)
- klidový bazén - hydromasáž, masážní lavice, perličková koupel (teplota vody 36˚C až 38˚C a rozloha 88 m²). Nájdete tu hydromasáž, masážne lavice, vodné trysky i perličkový kúpeľ.
- průplavový bazén (mezi vnitřní a venkovní částí) nepravidelného tvaru s atrakcemi - protiproudy, masážní lavice, chrliče aj. (teplota vody 28˚C až 32˚C a rozloha 376 m²)
- dětský bazén se skluzavkou a chrličem (teplota vody 31˚C a plocha 23 m²) .
- dojezdový bazén pro 76 m dlouhý tobogán
- občerstvení, cocktail bar, restaurace, dětský koutek
Letní část:
- nový bazén s rozměrem 50 x 20 m (hloubka 40 až 100 cm) nabízí: bazénový drink&coffe bar, nafukovací volejbalové hřiště, venkovní tobogán a skluzavka
- AQUA FUN - 12 m vysoká tobogánová věž se 3 dojezdovými bazény. Atrakce: 104 m dlouhý tobogán Mississippi nebo kamikadze skluzavky, čtyřdráha Tsunami, skluzavky Red & Yellow river. Tornádo - „space hole“. Věž poskytuje nádherný výhled na celý areál a blízké okolí. Atrakce jsou určeny všem odvážným, kteří touží po adrenalinové zábavě.
- Italský dětský bazén: s dětskou skluzavkou a hloubkou (0,1 až 0,4 m)
- Hřiště na plážový volejbal a minifotbal, dětské hřiště
SWIM aréna Senec - krytý bazén s 25 metrovým bazénem (samostatný vstup).
SAIwellness Senec- na ploše 735 m2: suché a parní sauny, infra sauna, turecký hamman, solná jeskyně, studený déšť, speciální procedury, whirlpool, oddychová část s výhledem na japonskou kamínkovou zahradu aj.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Milovníci přírody, lidové kultury a kvalitního vína se mohou vydat východním úpatím Malých Karpat po trase známé jako Malokarpatská vinná cesta. Vede podél slunečních svahů Malých Karpat a lemují ji úrodné vinohrady (s rozlohou téměř čtyři tisíce ha) a vinné sklepy. Malokarpatská vinná cesta turistům nabízí příjemné posezení v typických Malokarpatských vinárnách a sklepích, rozesetých v jednotlivých městech a venkovských obcích.

Malokarpatské muzeum v Pezinku

Slovenský Grob, známý tradiční gastronomickou pochoutkou - dokřupava pečenou husou se slovenskými lokšemi a zelím.

Dovolená POD ROZHLEDNOU:
Rozhledna Veľká homoľa (vzdálenost 5,1 km), 709 m. n. m.
Na vrcholu kopce se nachází dřevěná rozhledna vysoká 20 metrů. Z rozhledny je kruhový výhled na panorama Malých Karpat, na Považský Inovec, Tribeč a i rakouské Alpy.
Provozní doba (bez záruky):
Vstupné: zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Check-in: 14:00 hod
Check-out: 10:00 hod

REKREAČNÍ POPLATEK

1 Eur / osoba / noc

POBYT SE ZVÍŘETEM

Na dotaz
20 Eur / pes / pobyt

PARKOVÁNÍ

nehlídané bezplatné parkoviště v areálu resortu.
Při parkovacích místech také najdete autonabíječku od společnosti Greenway pro ekologické nabití svého čtyřkolového miláčka

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: zdarma (na ověření)
Ceny sportovních potřeba a aktivit se mohou měnit dle aktuální situace:
Kuželna: 10 Eur/hod
Biliár: 5 Eur /hod
El. šipky: 5 Eur/hod
Stolní tenis: 5 Eur/hod
Zapůjčení horského kola: 10 Eur /den
Zapůjčení nordic walking holí: 5 Eur /den
Hotelové taxi (1-7 osob): 1 Eur / km
Hlídaní dětí: 10 Eur / dítě / hod

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Euro/MasterCard, Visa

PŘÍJEZD VLAKEM

Příjezd vlakem do Bratislavy. Odtud autobusem směr Pezinok na zastávku Modra - Harmónie (zastávka přím před hotelem).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Příjezd autobusem do Bratislavy. Odtud autobusem směr Pezinok na zastávku Modra - Harmónie (zastávka přímo před hotelem)

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

varianta č. 1
z ČR (od Brna) po dálnici D2 (směr Bratislava - pozor nutné zakoupit elektronickou dálniční známku), u Malacek exit č. 503 směr Pezinek, přechod přes Pezinskou Babu, před Pezinkem odbočka vlevo směr Modra, na konci za městem vlevo směr Harmónia (sledujte billboard a navigace tabule Zochova chata), za odbočkou na první křižovatce odbočka vpravo a za hotelem ** vjezd do areálu.

Varianta č. 2
Z ČR (od Ostravy) po dálnici D1 (směr Bratislava), exit Bučany (Červenik), směr Trnava, přejezd přes Trnavu, směr Modra, v Modre na konci příjezdové cesty vlevo (směr Bratislava) a hned cca po 20 m vpravo směr Harmonia, za odbočkou na první křižovatce odbočka vpravo, dále viz varianta č. 1

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny