RAJECKÉ TEPLICE - Rajecké Teplice - Slovensko - Malá Fatra

Hotel RAJECKÉ TEPLICE - Rajecké Teplice (H0268R24)

Slovensko > Malá Fatra
Strava polopenze
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: v areálu
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: v areálu
Fitness
Parkoviště
Krytý bazén: v areálu
Termální lázně: v areálu
Železniční stanice: 400 m
Autobusová zastávka: 150 m
Tip ATISu - doporučení
Společenské a kulturní vyžití
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Rajecké Teplice

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Lázně Rajecké Teplice, ležící na severozápadě Slovenska v jižním výběžku Žilinské kotliny a na soutoku Rajčanky s Kuneradkou, proslavily termální prameny – teplice. Termální lázně byly známe už ve 14. století, kdy se první zmínky objevily roku 1376. Rozvoj lázní nastal v 17. století po tom, co vlastníci pramenů z nedalekého lietavského panstva začali investovat do výstaby lázeňského domu. V současnosti patří mezi nejpřitažlivější lázně na Slovensku.

Můžete navštívit:

Lesopark Chrasť v Žilině – nachází se mezi sídlištěmi Vlčince a Solinky. Rozkládá se na ploše 2 700 ha a nabízí možnosti různého sportovního vyžití a pro děti jsou zde prolézačky a různé atrakce. Za tímto dětským hřištěm se nachází i lanový park Preles.

Vrátna Dolina – asi 45 km od Rajeckých Teplic. V zimním období vyhledávané turistické středisko – možnost sjezdového lyžování, běžecké tratě a snowboarding. 12 lyžařských vleků.

Ekoskanzen Lietavská Svinná – 7km od Žiliny. Muzeum zaměřené na architekturu a řemesla lietavského regionu, doplněné rostlinami a hospodářskými zvířaty.

Hodnocení hotelu (2 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

RAJECKÉ TEPLICE - Rajecké Teplice (H0268R21)

Ján Žofaj 06.9.2021

so všetkým sme boli veľmi spokojní

10 Hodnocení

RAJECKÉ TEPLICE - Rajecké Teplice (H0268R18)

Vladimír Vlček 24.8.2018

9 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

VELKOLEPÁ ANTICKÁ ARCHITEKTURA ● ODMĚŇTE SEBE S SVÉHO PARTNERA (PARTNERKU) LUXUSNÍM POBYTEM
● ZDARMA VSTUP DO TERMÁLNÍCH BAZÉNŮ, SAUNOVÉHO SVĚTA A NATURAL SPA

URČITĚ OCENÍTE

Proč SPA APHRODITE RAJECKÉ TEPLICE:
- velkolepá antická architektura prostor, ve kterých se bazény nacházejí.
- přírodní léčivá termální voda obsahuje ionty vápníku a hořčíku s blahodárnými účinky na pohybový a nervový aparát, a na celkovou relaxaci organismu.
- vše pod jednou střechou - ubytování - stravování i wellness.
- výborné možnosti na turistiku - Velká Fatra, Malá Fatra, Strážovská vrchy, Súlovské vrchy.
- množství kulturních a historických památek - Lietavský hrad, Budatínský hrad, Kunerádský zámek, zřícenina Strečno, Čičmany (expozice lidové architektury), Rajecká Lesná (slovenský dřevěný betlém) aj.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Lázně Rajecké Teplice leží cca 15 km jižně od Žiliny, v údolí řeky Rajčianky, obklopené Súlovským pohořím, Strážovskou hornatinou a Malou Fatrou.

K léčbě se využívá:
Přírodní léčivá voda - termální rájecká voda je klasifikovaná jako přírodní léčivá, středně mineralizovaná, hypotonická, hydrogenouhličitanová s vápníkem a hořčíkem. Léči choroby pohybového ústrojí, zápalové onemocnění centrálního nervového systému, nervově-svalové degenerativní nemoci, nemoci z povolání – onemocnění kostí, kloubů, svalů a šlach
Pitné kúry - dlouhodobé pití tohoto „elixíru mladosti“ příznivě působí na metabolismus a detoxikaci.
Bahenní zábaly - horské bio bahno působí na léčbu pohybového aparátu.
Klimatické podmínky - vhodné na léčení

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Areál lázní tvoří několik hotelů, Vodní a Saunový svět, luxusní bar Cabaret Aphrodite, kavárna Aphrodite, lobby bar Aphrodite Palace, konferenční prostory.

Hotel APHRODITE - interiér hotelu v antickém stylu dodává hotelu netradiční atmosféru pohody a luxusu. Poskytuje jedinečný komfort kombinací ubytování a procedur poskytovaných pod jednou střechou. V hotelu Wi-Fi a výtah. Balneologické středisko v hotelu je vybavené nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji nabízí celou řadu procedur léčebného, relaxačního a zkrášlujícího charakteru.


Hotel APHRODITE PALACE - v centru lázeňského městečka, proskleným koridorem jespojený přímo s koupelným domem Aphrodite, kde mají hosté všechny procedury. Hotelu dominuje velkolepá stylová lobby a restaurace zdobená mramorem, onyxem, 24 karátovým zlatem. Koncept restaurace Aphrodite Palace vznikl za asistence jednoho z nejlepších slovenských šéfkuchařů Mariána Fila ze zámku Afrodita Čereňany. V hotelu Wi-Fi a výtah.

Hotel MALÁ FATRA - příjemné ubytování v lázeňském parku a v blízkosti hotelu Aphrodite. Wi-Fi zdarma v lobby, výtah. Stravování se klientům poskytuje v restauraci hotelu Aphrodite Palace, který je od hotelu vzdálen asi 400 m.

Vila MARGARÉTA - příjemné menší ubytování v blízkosti centra Rajeckých Teplic. Areál vilky má zahrádku, malé jezírko a altánek, parkování. Stravování se klientům poskytuje v restauraci hotelu Aphrodite Palace, který je od vily vzdálen asi 400 m.

TERMÁLNÍ BAZÉNY: vnitřní a venkovní bazény s přírodní léčivou termální vodou obsahující ionty vápníku, hořčíku s blahodárnými účinky na pohybový aparát stejně jako na celkovou relaxaci organismu. Příjemný dojem dodává velkolepá antická architektura prostorů, ve kterých se bazény nacházejí.
• Léčebný / relaxační bazén (vnitřní) - menší relaxační bazén o teplotě 37 - 38 ° C
• Rehabilitační / plavecký bazén (vnitřní) - větší bazén s teplotou vody 30,5 - 31,5° C na plavání, množství trysek, hydromasážní pult.
• Klidový bazén (venkovní) - sedací kruhový bazén s antickým altánkem, masážní trysky, teplota vody 36-38°C. Bazén je propojený výplavem s vnitřním areálem.
• Rekreační / plavecký bazén (venkovní) 25 m dlouhý s teplotou vody 26-28°C, uprostřed nádherné antické architektury.
• Turecká koupel (venkovní) - celotělová střídavá koupel v horké a studené vodě v termální vodě na posílení srdečního systému.
• Rodinný bazén pod skálou (venkovní) - s teplotou vody 34 - 35°C, je zde povoleno používání plaveckých pomůcek

NATURAL SPA
vnitřní část:
Kneipova šlapací koupel, infrasauna, relaxační výplavový bazén (přírodní termální voda s teplotou 35°-36°C), Relax akvárium (oddychová zóna), Relax panorama (oddychová zóna)
venkovní část: Natural horký bazén (teplota vody 40°C), Natural studený bazén (20°-25°C), ledový bazén (10°-12°C), Biosanárium, Kelo ritual sauna, Natural reflexní chodník,


SAUNOVÝ SVĚT: komplex saun a parních lázní v atraktivních a orientálně laděných prostorách: tepidarium, arabská sauna, solná sauna, bylinková sauna, mentolová sauna, finská sauna, ochlazovací bazén, relaxační místnost

KDE BUDETE SPÁT

Hotel Malá Fatra
a) 1 a 2 - lůžkové pokoje COMFORT
, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, většina pokojů balkon.

Vila Margaréta
b) 2 - lůžkové pokoje COMFORT některé s možností přistýlky
, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, kuchyňský koutek.
c) 2 - lůžkový APARTMÁN s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, kuchyňský koutek.

Hotel Aphrodite
d) 1 - lůžkové pokoje COMFORT, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, chladnička, fén, papuče a župan k zapůjčení, Wi-Fi, některé klimatizace. Některé francouzský balkon.
Pokoje PLUS - jsou po rekonstrukci.
e) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, (po rekonstrukci) Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, chladnička, fén, papuče a župan, Wi-Fi, většina pokojů klimatizace, okno nebo francouzský balkon,
f) Apartmán Aphrodite 2+2: ložnice s manželským lůžkem a obývací část s rozkládacím gaučem, SAT/TV, telefon s přímou volbou, minibar, lednice, fén, pantofle a župan. Wi-Fi, většina klimatizace. Možnost až 2 přistýlek

Hotel Aphrodite Palace
g) 2 - lůžkové pokoje COMFORT (původní část hotelu), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, chladnička, minibar, fén, papuče a župan, stylový nábytek, rekonstruovaná koupelna.
h) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR (nová část hotelu), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, chladnička, minibar, fén, papuče a župan k zapůjčení, klimatizace, stylový nábytek, mramorová koupelna, manželské lůžko (180 x 200 cm)
i) 2 - lůžkové pokoje DE LUXE s možností až 2 přistýlek (nové část hotelu), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, chladnička, minibar, fén, papuče a župan, klimatizace, stylový nábytek, mramorová koupelna, dvě velké postele (160x 200 cm).
j) 2 - lůžkové apartmány COMFORT s možností až 2 přistýlek stylový nábytek, obývací část a ložnice, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, chladnička, minibar, fén, župan a papuče. 1 apartmán má balkon (za příplatek).

V případě požadavku na garantované specifikace (na konkrétní číslo pokoje, výhled nebo balkon) se platí doplatek ve výši cca 260 Kč / osoba/noc (platba v CK) 

CELKOVÁ KAPACITA

Orientační kapacita:
Hotel Aphrodite: 21/2 superior + 21/1 + 4/2 comfort
Hotel Aphrodite Palace: 111 pokojů (31 De Luxe + 17 Superior + 37 Comfort)
Hotel Malá Fatra: 19/2 a 7/1 pokojů
Vila Margaréta: 7 pokojů a 1 apartmán

FORMA STRAVY

- polopenze
Strava pro všechny typy ubytování se podává v restauraci Aphrodite Place (snídaně a večeře bufet).

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dětská postýlka na ověření zdarma.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% při pobytu na 7 a více nocí v termínech 3.1. - 27.3. a 2.4. - 24.12.24.
SLEVA 10% při pobytu od neděle do pátku (2 a více nocí) u pobytu RELAX CLASSIC v termínech 3.1. - 27.3. a 2.4. - 24.12.24

Uvedené slevy nelze navzájem kombinovat.

UPOZORNĚNÍ

Uvedené ceny platí pro pobyty na min. 2 noci.
Přesná cena pobytu Vám bude sdělena dle dané poptávky.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

VODNÍ SVĚT s termální minerální vodou v areálu lázní.
Letní termální koupaliště LAURA (600 m).

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Všechny pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.
U pobytu Relax Classic mohou být načasovány procedury už v den příjezdu od 17:30 hod, prosíme o brzký nástup na pobyt. Zmeškaná procedura se nenahrazuje.

V den odjezdu je možné využít Termální bazény a Saunový svět do 14:00 hod hod bez doplatku. V případě překročení 14:00 hod bude účtován doplatek: cca 0,30 Eur/minuta, tj. každá začatá minuta při výstupu ze šatny.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1,5 €/osoba/den
1 €/ osoba od 64 let nebo ZTP a ZTP+ / den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Nepovolen!

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Na hotelovém parkovišti ZDARMA

DALŠÍ SLUŽBY

Požadavek na konkrétní číslo pokoje, výhled, balkon: poplatek cca 260 Kč/pokoj/noc

Dřívější check-in (dle možností lázní): do 7:00 hod (cena za celý noc/pokoj), od 07:00 - 9:00 hod (70% z ceny za pokoj/noc), od 09:00 hod (50% z ceny za pokoj/noc)

Pozdější check-out (dle možností lázní): do 14:00 hod (30% z ceny za pokoj/noc), do 18:00 hod (50% z ceny za pokoj/noc), nad 18:00 hod (100% z ceny za pokoj/noc)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Žiliny a odtud vlakem do Rajeckých Teplic (400 m).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem ze Žiliny do Rajeckých Teplic, zastávka Náměstí (200 m).

PŘÍJEZD AUTEM

Autem směrem od Ostravy do Žiliny, zde směr Prievizda po silnici č. 64 do Rajeckých Teplic, lázně leží v centru města (značeno).
Autem směrem od Brna přes Uh. Hradiště a Starý Hrozenkov, u Trenčína najet na dálnici D1 (nutná dálniční známka) a pokračovat po dálnici do Žilini, zde odbočit směr Prievizda po silnici č. 64 do Rajecký Teplic, lázně leží v centru města (značeno). Příp. je možné sjet z dálnice Povážská Bystrica - juh a pokračovat po silnici č. 61 a 517 do Rajce a poté po silnici č. 64 do Rajeckých Teplic.
Parkování na hotelovém parkovišti.

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Změnit nastavení cookies