RAJECKÉ TEPLICE - Rajecké Teplice - Slovensko - Malá Fatra

RAJECKÉ TEPLICE - Rajecké Teplice (H0268R20)

Slovensko > Malá Fatra
Strava polopenze
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Balkon
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: v areálu
Výtah
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: v areálu
Fitness
Parkoviště
Krytý bazén: v areálu
Termální lázně: v areálu
Železniční stanice: 400 m
Autobusová zastávka: 150 m
Tip ATISu - doporučení
Společenské a kulturní vyžití
Pro náročné
od 1 670 Kč / noc Zarezervovat
Informace Ceny Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

AKČNÍ NABÍDKA

Aktuální informace Www.spa.sk

 

ZDARMA VSTUP DO TERMÁLNÍCH BAZÉNŮ

PROČ K NÁM ?

Přírodní léčivá termální voda obsahuje ionty vápníku a hořčíku s blahodárnými účinky na pohybový a nervový aparát, a na celkovou relaxaci organismu.
Příjemný dojem vytváří velkolepá antická architektura prostor, ve kterých se bazény nacházejí.
Všechno pod jednou střechou - ubytování - stravování i wellness.
Výborné možnosti na turistiku - Velká Fatra, Malá Fatra, Strážovská vrchy, Súlovské vrchy.
Množství kulturních a historických památek - Lietavský hrad, Budatínský hrad, Kunerádský zámek, zřícenina Strečno, Čičmany (expozice lidové architektury), Rajecká Lesná (slovenský dřevěný betlém) aj.

POLOHA

Lázně Rajecké Teplice leží cca 15 km jižně od Žiliny, v údolí řeky Rajčianky, obklopené Súlovským pohořím, Strážovskou hornatinou a Malou Fatrou.

K léčbě se využívá:
Přírodní léčivá voda - termální rájecká voda je klasifikovaná jako přírodní léčivá, středně mineralizovaná, hypotonická, hydrogenouhličitanová s vápníkem a hořčíkem. Léči choroby pohybového ústrojí, zápalové onemocnění centrálního nervového systému, nervově-svalové degenerativní nemoci, nemoci z povolání – onemocnění kostí, kloubů, svalů a šlach
Pitné kúry - dlouhodobé pití tohoto „elixíru mladosti“ příznivě působí na metabolismus a detoxikaci.
Bahenní zábaly - horské bio bahno působí na léčbu pohybového aparátu.
Klimatické podmínky - vhodné na léčení

VYBAVENÍ

Areál lázní tvoří několik hotelů, Vodní a Saunový svět, luxusní bar Cabaret Aphrodite, kavárna Aphrodite, lobby bar Aphrodite Palace, konferenční prostory.

Hotel APHRODITE - interiér hotelu v antickém stylu dodává hotelu netradiční atmosféru pohody a luxusu. Poskytuje jedinečný komfort kombinací ubytování a procedur poskytovaných pod jednou střechou. V hotelu Wi-Fi a výtah. Balneologické středisko v hotelu je vybavené nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji nabízí celou řadu procedur léčebného, relaxačního a zkrášlujícího charakteru.


Hotel APHRODITE PALACE - v centru lázeňského městečka, proskleným koridorem jespojený přímo s koupelným domem Aphrodite, kde mají hosté všechny procedury. Hotelu dominuje velkolepá stylová lobby a restaurace zdobená mramorem, onyxem, 24 karátovým zlatem. Koncept restaurace Aphrodite Palace vznikl za asistence jednoho z nejlepších slovenských šéfkuchařů Mariána Fila ze zámku Afrodita Čereňany. V hotelu Wi-Fi a výtah.

Hotel MALÁ FATRA - příjemné ubytování v lázeňském parku a v blízkosti hotelu Aphrodite. Wi-Fi zdarma v lobby, výtah, restaurace Malá Fatra na přízemí.

Vila MARGARÉTA - příjemné menší ubytování v blízkosti centra Rajeckých Teplic. Areál vilky má zahrádku, malé jezírko a altánek, parkování. Stravování v restauraci hotelu Malá Fatra.

TERMÁLNÍ BAZÉNY: vnitřní a venkovní bazény s přírodní léčivou termální vodou obsahující ionty vápníku, hořčíku s blahodárnými účinky na pohybový aparát stejně jako na celkovou relaxaci organismu. Příjemný dojem dodává velkolepá antická architektura prostorů, ve kterých se bazény nacházejí.
• Léčebný / relaxační bazén (vnitřní) - menší relaxační bazén o teplotě 37 - 38 ° C
• Rehabilitační / plavecký bazén (vnitřní) - větší bazén s teplotou vody 30,5 - 31,5° C na plavání, množství trysek, hydromasážní pult.
• Klidový bazén (venkovní) - sedací kruhový bazén s antickým altánkem, masážní trysky, teplota vody 36-38°C. Bazén je propojený výplavem s vnitřním areálem.
• Rekreační / plavecký bazén (venkovní) 25 m dlouhý s teplotou vody 26-28°C, uprostřed nádherné antické architektury.
• Turecká koupel (venkovní) - celotělová střídavá koupel v horké a studené vodě v termální vodě na posílení srdečního systému.
• Rodinný bazén pod skálou (venkovní) - s teplotou vody 34 - 35°C, je zde povoleno používání plaveckých pomůcek

NATURAL SPA
vnitřní část:
Kneipova šlapací koupel, infrasauna, relaxační výplavový bazén (přírodní termální voda s teplotou 35°-36°C), Relax akvárium (oddychová zóna), Relax panorama (oddychová zóna)
venkovní část: Natural horký bazén (teplota vody 40°C), Natural studený bazén (20°-25°C), ledový bazén (10°-12°C), Biosanárium, Kelo ritual sauna, Natural reflexní chodník,


SAUNOVÝ SVĚT: komplex saun a parních lázní v atraktivních a orientálně laděných prostorách: tepidarium, arabská sauna, solná sauna, bylinková sauna, mentolová sauna, finská sauna, ochlazovací bazén, relaxační místnost

UBYTOVÁNÍ

Hotel Malá Fatra
a) 1 a 2 - lůžkové pokoje COMFORT některé s možností přistýlky
, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, většina pokojů balkon.

Vila Margaréta
a) 2 - lůžkové pokoje COMFORT některé s možností přistýlky
, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, kuchyňský koutek.

Hotel Aphrodite
b) 1 - lůžkové pokoje COMFORT, Spr.+WC, telefon, SAT/TV, minibar, chladnička, fén, papuče a župan k zapůjčení, Wi-Fi, některé klimatizace. Některé 1 - lůžkové francouzský balkon.
c) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR některé s možností přistýlky, Spr.+WC, telefon, SAT/TV, minibar, chladnička, fén, papuče a župan k zapůjčení, Wi-Fi, většina pokojů klimatizace, okno nebo francouzský balkon,
g) Apartmán Aphrodite 2+2: ložnice s manželským lůžkem a obývací část s rozkládacím gaučem, SAT/TV, telefon s přímou volbou, minibar, lednice, fén, pantofle a župan. Wifi, klimatizace. Možnost až 2 přistýlek


Hotel Aphrodite Palace
d) 2 - lůžkové pokoje COMFORT (původní část hotelu), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, chladnička, minibar, fén, papuče a župan k zapůjčení, stylový nábytek, rekonstruovaná koupelna.
e) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR (nová část hotelu), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, chladnička, minibar, fén, papuče a župan k zapůjčení, klimatizace, stylový nábytek, mramorová koupelna, manželské lůžko (180 x 200 cm)
f) 2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek DE LUXE (nové část hotelu), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, chladnička, minibar, fén, papuče a župan k zapůjčení, klimatizace, stylový nábytek, mramorová koupelna, dvě velké postele (160x 200 cm).


V případě požadavku na garantované specifikace (na konkrétní číslo pokoje, výhled nebo balkon) se platí doplatek ve výši 270 Kč / osoba/noc (platba v CK) 

CELKOVÁ KAPACITA

Hotel Aphrodite: 21/2 superior + 21/1 + 4/2 comfort
Hotel Aphrodite Palace: 111 pokojů (31 De Luxe + 17 Superior + 37 Comfort)
Hotel Malá Fatra: 19/2 a 7/1 pokojů
Vila Margaréta: 7 pokojů
Vila Flóra: 5 pokojů

STRAVA

Wellness v Rajeckých Teplicích = Rekreační pobyt: snídaně - formou bufetu. Možnost dokoupení večeří za doplatek v CK.
V restauraci Malá Fatra je večeře podávána formou menu.

Pobyt Relax Classic: polopenze.
Hosté hotelu Aphrodite a Aphrodite Palace se stravují v restauraci Aphrodite Place (snídaně a večeře bufet).
Hosté hotelu Malá Fatra, Vila Flóra a Margaréta se stravují v restauraci hotelu Malá Fatra (snídaně bufet, večeře výběr z menu).

DÍTĚ

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a STRAVU ZDARMA.
Dětská postýlka na ověření zdarma.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% při pobytu na 7 a více nocí.
SLEVA 10% při pobytu od neděle do pátku (2 a více nocí) u pobytu RELAX CLASSIC.

Uvedené slevy nelze navzájem kombinovat.

UPOZORNĚNÍ

Uvedené ceny platí pro pobyty na min. 2 noci.

KOUPÁNÍ

VODNÍ SVĚT s termální minerální vodou v areálu lázní.
Letní termální koupaliště LAURA (600 m).

POZNÁMKA

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Všechny pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,9 €/osoba/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

Nepovolen!

PARKOVÁNÍ

Na hotelovém parkovišti ZDARMA

DALŠÍ SLUŽBY

Požadavek na konkrétní číslo pokoje, výhled, balkon: poplatek cca 270 Kč/pokoj/noc

Dřívější check-in (dle možností lázní): do 7:00 hod (cena za celou noc/pokoj), od 07:00 - 9:00 hod (50% z ceny za pokoj/noc), od 09:00 hod (30% z ceny za pokoj/noc)

Pozdější check-out (dle možností lázní): do 14:00 hod (30% z ceny za pokoj/noc), do 18:00 hod (50% z ceny za pokoj/noc), nad 18:0 hod (1000% z ceny za pokoj/noc)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Žiliny a odtud vlakem do Rajeckých Teplic (400 m).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem ze Žiliny do Rajeckých Teplic, zastávka Náměstí (200 m).

PŘÍJEZD AUTEM

Autem směrem od Ostravy do Žiliny, zde směr Prievizda po silnici č. 64 do Rajeckých Teplic, lázně leží v centru města (značeno).
Autem směrem od Brna přes Uh. Hradiště a Starý Hrozenkov, u Trenčína najet na dálnici D1 (nutná dálniční známka) a pokračovat po dálnici do Žilini, zde odbočit směr Prievizda po silnici č. 64 do Rajecký Teplic, lázně leží v centru města (značeno). Příp. je možné sjet z dálnice Povážská Bystrica - juh a pokračovat po silnici č. 61 a 517 do Rajce a poté po silnici č. 64 do Rajeckých Teplic.
Parkování na hotelovém parkovišti.

Přehled balíčků

WELLNESS V RAJECKÝCH TEPLICÍCH = REKREAČNÍ POBYT (minimální délka pobytu 3 dny / 2 noci, nástup libovolný)
- ubytování s bufetovou snídaní (dle zvoleného počtu nocí)
- hosté hotelu Malá Fatra, Vila Margaréta: neomezený vstup do Termálních bazénů a Saunového světa (v den odjezdu k dispozici do 14:00 hod)
- hosté hotelu Aphrodite a Aphrodite Palace: neomezený vstup do Termálních bazénů a Saunového světa, Natural Spa (v den odjezdu k dispozici do 14:00 hod)
- neomezený vstup do fitness
- parkování
- Wi-Fi (dle jednotlivých hotelů)

Při pobytu na 2 noci (pá-ne) se platí příplatek za víkendový pobyt na osobu. (viz tabulka s povinnými příplatky).
Zobrazit ceny
RELAX CLASSIC (nástup libovolný)
minimální délka pobytu 3 dny / 2 noci
maximální délka pobytu 9 dní / 8 nocí


- ubytování s polopenzí (dle zvoleného počtu nocí), snídaně bufet, večeře bufet nebo menu (dle typu ubytování)
- hosté hotelu Malá Fatra, Vila Margaréta: neomezený vstup do Termálních bazénů a Saunového světa (v den odjezdu k dispozici do 14:00 hod)
- hosté hotelu Aphrodite a Aphrodite Palace: neomezený vstup do Termálních bazénů a Saunového světa, Natural Spa (v den odjezdu k dispozici do 14:00 hod)
- neomezený vstup do fitness
- parkování
- Wi-Fi (dle jednotlivých hotelů)

Balík relaxačních procedur (dle počtu nocí):
2 noci: 1x aromaterapeutická perličková koupel, 1x klasická masáž (30 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min)
3 noci: 1x aromaterapeutická perličková koupel, 1x klasická masáž (30 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min), 1x aromaterapeutická olejová masáž (30 min)
4 noci: 1x aromaterapeutická perličková koupel, 1x klasická masáž (30 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min), 1x aroma olejová masáž (30 min), 1x podvodní masáž (20 min)
5 nocí: 1x aromaterapeutická perličková koupel, 2x klasická masáž (30 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min), 1x aroma olejová masáž (30 min), 1x podvodní masáž (20 min)
6 nocí: 1x hydromasážní koupel + suchý zábal (20 min), 1x aromaterapeutická perličková koupel, 1x klasická masáž (30 min), 1x aroma olejová masáž (30 min), 1x podvodní masáž (20 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min), 1x masáž lávovými kameny (45 min)
7 nocí: 1x hydromasážní koupel + suchý zábal (20 min), 1x aromaterapeutická perličková koupel, 2x klasická masáž (30 min), 1x aroma olejová masáž (30 min), 1x podvodní masáž (20 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min), 1x masáž lávovými kameny (45 min)
8 nocí: 1x hydromasážní koupel + suchý zábal (20 min), 1x aromaterapeutická perličková koupel, 2x klasická masáž (30 min), 1x aroma olejová masáž (30 min), 2x podvodní masáž (20 min), 1x reflexní masáž chodidel (30 min), 1x masáž lávovými kameny (45 min)

U pobytů 7 a více nocí poskytujeme bonus zdarma: hydromasážní koupel Aphrodite + suchý zábal 20 min - mystická koupel
Zobrazit ceny
WELLNESS V RAJECKÝCH TEPLICÍCH TEPLICÍCH = Rekreační pobyt
14.04. - 23.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
(a) Dospělý na lůžku - Comfort (MF) snídaně Na noc 1670
(a) Dospělý na přistýlce (MF) snídaně Na noc 1250
(a) Dítě na přistýlce (MF) (3 - 11,99 let) snídaně Na noc 690
(a) Dospělý na lůžku - 1/2 Comfort (Margaréta) snídaně Na noc 1790
(a) Dospělý na přistýlce (Margaréta) snídaně Na noc 1250
(a) Dítě na přistýlce (Margaréta) (3 - 11,99 let) snídaně Na noc 700
(b) Dospělý na lůžku - 1/1 Comfort Aphrodite snídaně Na noc 2630
(c) Dospělý na lůžku - 1/2 Superior Aphrodite snídaně Na noc 2150
(g) Dospělý na lůžku - 1/2 Apartmán Aphrodite snídaně Na noc 2490
(c/g) Dospělý na přistýlce snídaně Na noc 1390
(c/g) Dítě na přistýlce (3 - 11,99 let) snídaně Na noc 840
(d) Dospělý na lůžku - 1/2 Comfort Aphrodite Palace snídaně Na noc 2360
(e) Dospělý na lůžku - 1/2 Supeior Aphrodite Palace snídaně Na noc 2630
(f) Dospělý na lůžku - 1/2 DeLuxe Aphrodite Palace snídaně Na noc 2630
(f) Dospělý na přistýlce snídaně Na noc 1390
(f) Dítě na přistýlce (3 - 11,99 let) snídaně Na noc 840
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 2,99 let) Bez stravy Na noc 0
RELAX CLASSIC
14.04. - 23.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
(a) Dospělý na lůžku - 1/2 Comfort (MF) polopenze Na noc 3020
(a) Dospělý na přistýlce (MF) polopenze Na noc 2590
(a) Dospělý na lůžku - 1/2 Comfort (Margaréta) polopenze Na noc 3150
(a) Dospělý na přistýlce (Margaréta) polopenze Na noc 2590
(b) Dospělý na lůžku - 1/1 Comfort Aphrodite polopenze Na noc 3980
(c) Dospělý na lůžku - 1/2 Superior Aphrodite polopenze Na noc 3500
(g) Dospělý na lůžku - 1/2 Apartmán Aphrodite polopenze Na noc 3840
(c) Dospělý na přistýlce polopenze Na noc 2740
(d) Dospělý na lůžku - 1/2 Comfort Aphrodite Palace polopenze Na noc 3690
(e) Dospělý na lůžku - 1/2 Supeior Aphrodite Palace polopenze Na noc 3980
(f) Dospělý na lůžku - 1/2 DeLuxe Aphrodite Palace polopenze Na noc 3980
(f) Dospělý na přistýlce polopenze Na noc 2740
povinné
WELLNESS V RAJECKÝCH TEPLICÍCH TEPLICÍCH = Rekreační pobyt
14.04. - 23.12.
(a) Příplatek za 1/1 Comfort (MF) Na noc 260
(a) Příplatek za neobsazené lůžko Comfort (Margaréta) Na noc 1140
(d) Příplatek za neobsazené lůžko, resp. 1/1 Comfort Aphrodite Palace Na noc 1140
(e) Příplatek za neobsazené lůžko, resp. 1/1 Aphrodite Palace Na noc 1140
(f) Příplatek za neobsazené lůžko, resp. 1/1 Aphrodite Palace Na noc 1140
(a) Příplatek za víkend (pá, ne, 1-2 noci) MF Na noc 260
(a) Příplatek za víkend (pá, ne, 1-2 noci) Margaréta Na noc 260
(b/c/g) Příplatek za víkend (pá, ne, 1-2 noci) Aphrodite Na noc 260
(d/e/f) Příplatek za víkend (pá, ne, 1-2 noci) Aph Palace (1 os.v pokoji) Na noc 380
(d/e/f) Příplatek za víkend (pá, ne, 1-2 noci), Aph Palace (min. 2 os. v pokoji) / os. Na noc 260
RELAX CLASSIC
14.04. - 23.12.
(a) Příplatek za 1/1 Comfort (MF) Na noc 260
(a) Příplatek za neobsazené lůžko Comfort (Margaréta) Na noc 1140
(d) Příplatek za neobsazené lůžko, resp. 1/1 Comfort Aphrodite Palace Na noc 1140
(e) Příplatek za neobsazené lůžko, resp. 1/1 Aphrodite Palace Na noc 1140
(f) Příplatek za neobsazené lůžko, resp. 1/1 Aphrodite Palace Na noc 1140
nepovinné
WELLNESS V RAJECKÝCH TEPLICÍCH TEPLICÍCH = Rekreační pobyt
14.04. - 23.12.
Večeře - dospělý (rest. Aphrodite Palace) Na noc 500
Večeře - dítě (rest. Aphrodite Palace) (0 - 11,99 let) Na noc 250
Večeře - dospělý (rest. Aphrodite Palace) - víkend Na noc 620
Večeře - dítě (rest. Aphrodite Palace) - víkend (0 - 11,99 let) Na noc 310
Večeře - dospělý (rest. Malá Fatra) Na noc 260
Večeře - dítě (rest. Malá Fatra) (0 - 11,99 let) Na noc 130

Rajecké Teplice

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Lázně Rajecké Teplice, ležící na severozápadě Slovenska v jižním výběžku Žilinské kotliny a na soutoku Rajčanky s Kuneradkou, proslavily termální prameny – teplice. Termální lázně byly známe už ve 14. století, kdy se první zmínky objevily roku 1376. Rozvoj lázní nastal v 17. století po tom, co vlastníci pramenů z nedalekého lietavského panstva začali investovat do výstaby lázeňského domu. V současnosti patří mezi nejpřitažlivější lázně na Slovensku.PŘÍRODNÍ LÉČIVÉ ZDROJETermální prameny s teplotou 38°C.LÉČEBNÉ SPECIALIZACENemoci pohybového ústrojí, kloubů a zad, nervová onemocnění, onemocnění dýchacích cest a revmatické onemocnění, nemoci z povolání.VOLNÝ ČASKe sportovnímu vyžití jsou v okolí tenisové kurty, fitnesscentrum s posilovnou, minigolf. Okolí je vhodné pro turistiku, cykloturistiku a je zde celoročně otevřená motokárová hala.V zimním období se dá lyžovat na Rajecké Lesné, ve Vrátnej nebo na Vel’kej Rači.VÝLETY PO OKOLÍLesopark Chrasť v Žilině – nachází se mezi sídlištěmi Vlčince a Solinky. Rozkládá se na ploše 2 700ha a nabízí možnosti různého sportovního vyžití a pro děti jsou zde prolézačky a různé atrakce. Za tímto dětským hřištěm se nachází i lanový park Preles.Vrátna Dolina – asi 45 km od Rajeckých Teplic. V zimním období vyhledávané turistické středisko – možnost sjezdového lyžování, běžecké tratě a snowboarding. 12 lyžařských vleků.Ekoskanzen Lietavská Svinná – 7km od Žiliny. Muzeum zaměřené na architekturu a řemesla lietavského regionu, doplněné rostlinami a hospodářskými zvířaty.

Hodnocení hotelu (1 hodnocení)

RAJECKÉ TEPLICE - Rajecké Teplice (H0268R18)

Vladimír Vlček 24.8.2018

9 Hodnocení

Podobné pobyty

SKALKA - Rajecké Teplice
2020

SKALKA - Rajecké Teplice

Slovensko Malá Fatra

lázeňský hotel SKALKA se nachází v parku na okraji Rajeckých Teplic (10 km jižně od Žiliny), v malebné scenérii Rajecké doliny, která je lemována ...

polopenze

H2481R20

od 1 635 Kč / noc
9,6 Rezervace