MALADINOVO - Liptovský Mikuláš - Slovensko - Liptov

Resort MALADINOVO - Liptovský Mikuláš (H3052R21)
+

Slovensko > Liptov
Strava polopenze
NOVINKA v nabídce CK Atis
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Pobyt se zvířetem povolen: na ověření
Internet:
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Sauna: infra
Whirlpool
Parkoviště
Rybolov
Aquapark: 300 m
Přírodní koupání: 100 m
Doporučená doprava autem
Vhodné pro rodiny s dětmi
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Liptovský Mikuláš

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Město nacházející se v Liptovské kotlině při řece Váh. Je výchozím bodem do Západních Tater. Historické území v severní části středního Slovenska patří bezpochyby k tomu nejlepšímu, co Slovensko nabízí turistům. V zimním období jsou zde nejlepší podmínky na lyžovaní na Slovensku. Zásluhu na tom má Demenovská dolina s lyžařským střediskem Jasná. Na tratích FIS se konají významné mezinárodní soutěže. V Západních Tatrách jsou dobré podmínky v Žiarské a Raškovské Dolině. Podmínky na běžecké lyžování v okolí Liptovského Mikuláše najdete v mnoha úrovních.
Můžete navštívit:
Aquapark Tatralandia - Tatralandia je jeden z největších areálu vodní zábavy ve Střední Evropě. Díky zdroji termální minerální vody je návštěvníkům k dispozici celý rok.
Liptovská Mara - jedná se o vodní dílo u Liptovského Mikuláše. Byla dokončená roku 1975 a při její výstavbě bylo zaplaveno 13 obcí, a proto je také podle jedné vesnice také pojmenována.
Zoo Kontakt - jedná se o jedinečnou Zoo, kde se budete nacházet v přímé blízkosti všech zvířat, dokonce si některé můžete i pohladit a vyfotit se s nimi. Velice oblíbený je vstup do voliéry s papoušky. Můžete si taky zajezdit na koníkovi, nebo poníkovi.

Hodnocení hotelu (0 hodnocení)

Tento hotel nebyl ohodnocen!

AKČNÍ NABÍDKA

SLEVA 20% na podzimní wellness pobyty / ANIMAČNÍ PROGRAMY
Tam kde služby jiných končí - tady teprve začínají.

URČITĚ OCENÍTE

Proč Resort MALADINOVO?:
- široká škála aktivit i relaxu na břehu Liptovské Mary
- jediný resort s privátní pláží
- zážitková restaurace Bernard Pub a pivní lázně Bernard
- rodinná atmosféra i přístup
- ideální místo pro rodinnou dovolenou

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Resort MALADINOVO se nachází v lokalitě Liptova, na břehu přehrady Liptovská Mara, přímo naproti aquaparku Tatralandia.
Ubytujete se tak přímo ve středu této atraktivní lokality a využívat můžete jak osobní pohodu a klid u přírodní nádrže tak s dětmi adrenalin Aquaparku Tatralandia. Lokalita Liptova nabízí také historické skanzeny i hrady, léčivé termální prameny a aquaparky, množství sportovních aktivit - turistika, cykloturistika, vodní sporty. Na dosah máte také Nízké i Západní Tatry s jejich krásnou přírodou a bohatou nabídkou aktivního vyžití.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, možnost bezkontaktního check-inu - dohodnout předem telefonicky, zážitková restaurace Bernard Pub s letní terasou, pivní lázně Bernard, dětské hřiště, Komorní wellness pro privátní využití: infrasauna, vířivka, sprcha a relaxační zóna. Wellness centrum: finská sauna s ochlazovacím bazénkem, infra sauna, vnitřní vířivka, exteriérová vířivka pod hvězdami, pivní lázně, relaxační místnost a masáže. Privátní pláž na Liptovské Maře. Interierový dětský koutek, odkládací místnost pro kola i lyže.

KDE BUDETE SPÁT

a) STUDIO 2 - pro 1 - 2 osoby (do 32m2), Spr./WC,manželské lůžko 180x200,internetová TV, gauč, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnka, varná konvice, chladnička s mrazničkou, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi
b) STUDIO 4 - pro 2 - 4 osoby (do 38m2), Spr./WC,manželské lůžko 180x200, obývací část s rozkládacím gaučem (160 x 190) internetová TV, gauč, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnka, varná konvice, chladnička s mrazničkou, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi
c) APARTMÁN COMFORT- pro 2 - 4 osoby (do 39m2), Spr./WC, ložnice: manželské lůžko 180x200 nebo 2 samostatná lůžka; obývací část s rozkládacím gaučem (160 x 190) internetová TV, gauč, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnka, varná konvice, chladnička s mrazničkou, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi
d) RODINNÝ APARTMÁN LUX pro 2 - 5 osob (do 55m2), Spr./WC, manželské lůžko 180x200, rozkládací gauč s plnohodnotným matrací 160x190, internetová TV, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnkou, varnou konvicí, lednička s mrazákem, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi, v některých apartmánech přistýlka pro 1 osobu (rozkládací taburetka)

DVOULOŽNICOVÉ APARTMÁNY:
e) COMFORT: do 82m2 pro 4-6 osob, v přízemí ložnice s 2 oddělenými lůžky, koupelna, plně vybavená kuchyň a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky 160x190 pro 2 dosp. osoby), na poschodí ložnice s manželským lůžkem
f) LUX: do 76m2, pro 4-7 osob, v přízemí ložnice s 2 oddělenými lůžky, koupelna, plně vybavená kuchyň a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky 160x190 pro 2 dosp. osoby) a rozkládací taburetkou (přistýlka pro jednu osobu), na poschodí ložnice s manželským lůžkem
g) SUPERIOR S PRIV. WELLNESS: do 82m2, pro 4-6 osob, v přízemí ložnice s 2 oddělenými lůžky, koupelna, plně vybavená kuchyň a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky 160x190 pro 2 dosp. osoby), na poschodí ložnice s manželským lůžkem. V app. navíc koupelna s infrasaunou a vířivkou pro 4 osoby.
Mezonetové apartmány na ověření v CK včetně ceny.

CELKOVÁ KAPACITA

28 studií, 47 apartmánů a 16 mezonetů - celkem tedy 91 apartmánů v 7 apartmánových domech.

FORMA STRAVY

Bez stravy. Možnost vlastního vaření.
Doporučujeme dokoupení snídaní nebo polopenze v CK nebo na místě.
Strava je podávána v restauraci Bernard Pub, která je součástí resortu.

POBYT S DĚTMI

Dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a se stravou dle dospělého ZDARMA
Děti do 11,99, let na přistýlce - dle uvedeného ceníku.

DÁLE PRO VÁS (léto)

- Dětský animační program na každý den pobytu v časech 10:00-12:00, 15:00-17:00, 19:00-20:00
Pátky a soboty plánujeme dětský kvíz, letní kino, loutkové divadlo, malování na obličej, nebo výchovný koncert
- Venkovní dětské hřiště, interiérový dětský koutek a herna
- Sportovní hřiště na Louce
- Skvělá poloha 5min chůze od aquaparku Tatralandia
- Vlastní přírodní pláž s přístupovým chodníčkem
- Pravidelné grilovačky na břehu Liptovské Mary

SLEVY A VÝHODY

V termínu 5.4. - 30.6. a 1.9. - 22.12.2021 platí:
- SLEVA 20% na ubytování bez stravy od 3 nocí

SLEVY A VÝHODY - LÉTO

V termínu 1.7. - 31.8.2021 platí
- SLEVA 7% na ubytování bez stravy na 3 - 4 noci
- SLEVA 15% na ubytování bez stravy od 5-ti nocí

Akce lze kombinovat

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Všeobecných smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně:

V termínech: 8.3. - 1.4. a 5.4. - 30.06.2021:
do 12 kalendářních dnů před nástupem na pobyt dle Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s.,
od 12 do 8 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 70% z celkové ceny objednaných služeb.
od 7 do 4 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 90% z celkové ceny objednaných služeb
od 3 až 0 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny objednaných služeb.

V termínech: 1.7. - 31.8.2021
do 28 kalendářních dnů před nástupem na pobyt dle Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s.,
od 27 do 8 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 70% z celkové ceny objednaných služeb.
od 7 do 4 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 90% z celkové ceny objednaných služeb
od 3 až 0 kalendářních dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny objednaných služeb.

V termínech: 1.3. - 7.3., 1.4. - 4.4. a 26.12. - 9.1.
je poplatek za zrušení pobytu ode dne rezervace 100% z celkové ceny objednaných služeb

Ostatní ustanovení Všeobecných smluvních podmínek ATIS a.s. zůstává nezměněno.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Přírodní koupání Liptovská Mara - plážové koupaliště v Liptovském Trnovci, soukromá pláž u resortu.
Termální aquapark TATRALANDIA (300m):
14 bazénů, 27 tobogánů a klouzaček (při plném letním provozu), jinak 9 celoročních bazénů + 6 celoročních tobogánů, aquapontóny, nově vybudovaná část s atrakcemi - „TROPICAL PARADISE“ Plachetnice ztroskotaná na útese - rozděluje areál na 2 části. Na levé části je vodní svět 4 bazénů. K sobě je pojí vodní terapie. Ve 2 je čirá voda a ve 2 dokonce mořská voda vyhřátá na 36°C. Uprostřed na rozhraní všech bazénů je Barbados bar. Kolem útesu můžete najít mušle s perlami a pirátský poklad. Největší zážitek ovšem poskytne pravý korálový útes. Bohatý výběr karibských specialit nabízí nová restaurace Paradiso., Bubble City, Wet Football, Blue Lagoon, Labyrint Planet, Profi-Trampolines, „KELTSKÝ SAUNOVÝ SVĚT" - jedinečný komplex 21 parních, vodních a masážních koupelí, saun a procedur (např. tatranská sauna, studna odvahy, bio sauna, sluneční koupel, tatranské jezero, keltská solná sauna, keltské oppidium, energie světla, solná sauna, parní kotel, zlatý stůl, Liptovská sauna, hvězdná koupel, oheň a led, voda života, tatranský led, ledový skok, ledové vedro, tuatha, bouřka bohů, letní déšť) - vstup pro děti 6 - 11,9 let v omezených časech,lehátka + slunečníky, animační program, aquavolley + aqua basket, aquaerobic, infocentrum, stolní tenis, fotbal, odkládací a trezorové skříňky, dětská hřiště, dětský koutek, zdravotní služba, směnárna, parkování aj.
Vodní termální park Bešeňová (18 km):
• 4 venkovní termální bazény ( 24 - 37 °C ) - 2 relaxační a rekreační s plaveckými dráhami (19 m) + umělé vlnobití., aqua bar COSMOPOLITAN, podvodní atrakce - masážní trysky, sedací lavice; chrliče, více než 100 míst k sezení a ležení. Teplota geotermální vody: 36 - 40 ° C • KRYTÝ KOMPLEX Atrium o rozloze 1000 m2, propojení klidové a bazénové části do prostorného a bezbariérového celku , oáza klidu s desítky pohodlných lehátek, samoobslužný celoroční bar s kapacitou 60 míst k sezení • 5 venkovních letních bazénů s čirou vodou • 6 celoročních tobogánů, 6 letních tobogánů a skluzavek
Kúpele Lúčky (23km)
Letní termální koupaliště Liptovský Ján (14 km)

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Výletní plavby LOĎ MARA - lodě kotví u plážového koupaliště v Liptovském Trnovci (cca 3 km). Pravidelné plavby dle aktuální situace (dosp. 10,-€ / dítě 7,-€) - podrobněji ZDE

Možnost rybolovu:
Název revíru: VN Liptovská Mara 
Číslo revíru: 3 - 5340 - 1 - 1
Uživatel: SRZ RADA Žilina 
Popis revíru: Vodní plocha nádrže o rozloze 2 160 ha, od přehradního tělesa hráze (ochranné pásmo je vyznačeno tabulemi), po železniční most na přítoku řeky Váh

Možnost zapůjčení loděk a šlapadel.

Liptov nabízí mnoho atrakcí a turistických cílů dostupných i dětem:

- Dom Hore Nohami a Heliport u Tatralandie (600m)
- Mini ZOO a svět kovových miniatur Tatrapolis u Tatralandie (600 m)
- Slovenské muzeum přírody a jeskyňářství v Liptovském Mikuláši (5km)
- Galeria Ilusia v Liptovském Mikuláši (5km)
- návštěva města Liptovský Mikuláš (5km) s jeho největší ranně gotickou stavbou na Liptově - kostelem sv. Mikuláše, jenž je patronem města.

- Demänovská dolina a její jeskyně (Demänovská ľadová jaskyňa - 3 km a jaskyňa slobody - 15 km)
- Unikátní dřevěný kostel z 18. století Sväty Kríž, s kapacitou až 6000 věřících (14 km) - byl přesunut z - dnes Liptovskou Marou zatopené - obce Paludza
- Demänovská dolina Jasná - výlet lanovkou na Chopok – 2024 m (20km)
- Liptovský hrad (15 km)
- Vodní mlýny Oblazy - Kvačianska Dolina (13 km)
- Hrabovská dolina - Ružomberok (33 km)
- Jelení vodopád (33 km)
- Lúčanský vodopád (23 km)
- archeoskanzen Havránok (15 km)
- obec Vlkolínec . památka UNESCO (38 km)
- skanzen Pribylina (25 km)
- množství naučných chodníků a stezek ( Čukotská, Žiarská, Prosiecka a Kvačianska dolina)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod do 22:00 hod v den příjezdu. V případě příjezdu po 22:00 hod je nutné toto dopředu nahlásit.
V případě dokoupení snídaní začíná pobyt snídaní v druhý den ráno.
V případě dokoupení polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,-€ /den - osoby od 10 let

POBYT SE ZVÍŘETEM

Pouze po dohodě
- 20€/den + kauce 50,-€/pobyt

PARKOVÁNÍ

zdarma v resortu

DALŠÍ SLUŽBY

PIVNÍ LÁZNĚ BERNARD:
3 Pivní kádě pro 1 nebo 2 osoby
-100% garance soukromí během celé procedury
Nejkvalitnější ČESKÝ CHMEL ze Žatce
Odzkoušená léčebná směs s B-vitamíny
Neomezená konzumace piva Bernard
Nepasterizované pivo Bernard si v kadi čepujete sami a konzumace je neomezená
Jedinečný zážitek ověřený návštěvníky
- V pivních lázních je vyloučeno používání ječmene, takže se nemusíte obávat žádných alergických reakcí..

WELLNESS CENTRUM:
Interierová vířivka (max. Pro 6 osob)
Exterierová vířivka (max. Pro 2 osoby)
Suchá finská sauna (max. Pro 4 osoby)
Infrasauna (max. pro 3 osoby) s bazénkem (pro 1 osobu)
Pivní lázně (3 kádě max. Pro 6 osob)
Odpočinková místnost (max. Pro 6 osob)
Otužovací sprchy (max. Pro 4 osoby)
Masážní místnost se sprchou (pro 1 osobu)

PŘÍJEZD AUTEM

GPS: 49.1031206N, 19.5673553E

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny
Zobrazit ceny

Podobné pobyty

HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA - Liptovský Mikuláš
2021

Rekreační areál HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA - Liptovský Mikuláš

Slovensko Liptov

Tatralandia Holiday Resort je největším celoročním areálem vodní zábavy s ubytováním na Slovensku, v Čechách a Polsku. Nachází se v regionu Liptov ...

Ke 4.10..2021 úprava režimu na OTP : maximálně 25% kapacity,

● KELTSKÝ SAUNOVÝ SVĚT V CENĚ ...

snídaně

H1884R21

Na ověření
9,3 Detail
HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA - Liptovský Mikuláš
2022

Rekreační areál HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA - Liptovský Mikuláš

Slovensko Liptov

Tatralandia Holiday Resort je největším celoročním areálem vodní zábavy s ubytováním na Slovensku, v Čechách a Polsku. Nachází se v regionu Liptov ...● KELTSKÝ SAUNOVÝ SVĚT V CENĚ POBYTU - jednorázový 3-hod. vstup/den (provoz dle aktuálních ...

snídaně

H1884R22

Na ověření
9,3 Detail