GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ**** - Slovensko - Liptov

Wellness hotel GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ**** (H2936R23)

Slovensko > Liptov
Strava snídaně
BEZLEPKOVÁ strava
Víkendové pobyty
Sprcha + WC na pokoji
SAT/TV na pokoji
Lednička/minibar
Pobyt se zvířetem nepovolen
Internet: Wi-Fi
Výtah
Dětský bazén (u objektu):
Restaurace v objektu
BAR (denní bar, lobby bar)
Klimatizace
Sauna: v areálu
Whirlpool
Parkoviště
Krytý bazén:
Aquapark: v místě
Termální lázně: v místě
Autobusová zastávka: 800 m
Pro náročné
Informace Balíčky a ceny Rezervace Informace o destinaci Hodnoceno klienty Sdílet

Bešeňová

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Oblast v Liptovské kotlině, pod Liptovskou Marou, 15 km od Liptovského Mikuláše láká návštěvníky prostřednictvím krásné přírody, termálních pramenů, a turistických zajímavostí. Díky nalezišti termální vody, která vyvěrá s teplotou 60,5 °C se mohlo postavit koupaliště. V zimě je koupání zvlášť atraktivnís výhledem na zasněžené Tatry. Kromě termálního koupaliště a travertinových útvarů je zde k vidění renesanční zámek nebo Liptovský hrad.
Můžete navštívit: 
Bešeňovské travertíny - jedná se o sladkovodní vápence. Nachází se sevrně od obce Bešeňová a svojí rozmanitostí patří k nejzajmavějším útvarům tohoto druhu v Evropě. Zaujmou Vás svým pestrým zbarvením, které způsobují sloučeniny železa a a vyvěrá zde přibližně 20 zemito-sádrovitých kyselek. 
Lúčanský vodopád - vodopád se nachází v obci Lúčky nedaleko Ružomberka. Vodopád je přírodní památkou, která patří do území TANAPu a zařaďuje se k pátým slovenskýmn vodopádům, které se mohou pyšnit tímto titulem. 
Pravnáč - Pravnáč je skalnatý vrch, který se nachází v pohoří Chočské vrchy. Na vrcholku jsou nezapomenutelné výhledy na celý Liptov, hlavně na Liptovskou Maru. 

Hodnocení hotelu (2 hodnocení)

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře ATIS, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.

GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ**** (H2936R22)

Vladimír 23.11.2022

Skvělý hotel, výhodou vlastní termální bazény, ubytování pěkné, strava ve vedlejším hotelu průměrná.

10 Hodnocení

GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ**** (H2936R19)

Radek 05.6.2019

100% spokojenost.Ubytování i stravování kvalitní,vstřícný a příjemný personál.Není co vytknout,můžeme jen poděkovat za příjemnou dovolenou.

10 Hodnocení

AKČNÍ NABÍDKA

BEŠEŇOVÁ SUMMER OPENING - 24.6.2023 - // LANOVKY A VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU

CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
- Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce Vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, počet vstupů do Vodního světa, požadovanou stravu, děkujeme.

- DOPORUČUJEME: V případě zájmu neotálejte s nákupem. Ceny pobytu se průběžně mění (většinou, bohužel, směrem nahoru). Cena, za kterou pobyt nyní nakoupíte Vám však již zůstane zachována.


POBYT S LANOVKOU I VODNÍM PARKEM

GALERIE ZDRAVÍ A RELAXU V 1. HOLISTICKÉM HOTELU NA SLOVENSKU

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Galeria Thermal Bešeňová****?
- objevte galerii zdraví a relaxu
- první holistický hotel na Slovensku
- holistické wellness rituály

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Galeria Thermal Bešeňová **** - první holistický hotel na Slovensku - se nachází v srdci Liptova, přímo v areálu vodního termálního parku Bešeňová a postará se o dokonalý odpočinek vašeho těla, duše i mysli.
Holistický přístup ke zdraví učí nazřít na člověka jako na celek. Proto se v tomto hotelu, jako jediném svém druhu na Slovensku, soustředí na všechny 3 úrovně bytostí: tělo, duše i mysl. Právě díky tomu je možné dosáhnout stavu "absolutního odpočinku".

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Prostorná recepce s lobby barem - obsluha až k bazénům, Fresh zóna v 1. patře nad recepcí s nabídkou vody, čajů, sezonního ovoce a zeleniny, klimatizace, privátní zóna s bazény s geotermální vodou a s oddychovou zónou, soukromé jacuzzi ve vybraných pokojích ( typ pokoje Galeria )
V areálu vnitřní a venkovní bazény ( část s geotermální vodou), tobogány, skluzavky, divoká řeka, množství animací a další atrakce, krytá zábavně-adrenalinová zóna s 30 m vysokou tobogánovou věží a umělým vlnobitím, SAUNOVÝ SVĚT - široká nabídka speciálních saunových rituálů a relaxačních cvičení pouze pro host hotelu Galeria Thermal , krytá oddychová zóna ˇAtrium, restaurace Bistro, vodní bar Cosmopolitan.

KDE BUDETE SPÁT

Klimatizované pokoje a apartmány typů:
- THERMAL EXCLUSIVE (přízemí) s terasou a přímým vstupem do termálních bazénů (9 pokojů) - možnost 1-2 přistýlek
- GALERIA s exkluzivním výhledem na panorama Nízkých Tater přímo z vířivé vany pro dva, umístěné u prosklené stěny pokoje (6 pokojů)
- THERMAL s balkonem , některé propojené - ideální pro rodiny s dětmi (27 pokojů, 16 propojitelných) - možnost 1 přistýlky.
- APARTMÁNY - 2 lůžkové, samostatná ložnice, balkon (3 app.) - možnost 1-2 přistýlek
Všechny pokoje vybaveny: Spr.+WC (mimo typ Galeria), vysoušeč vlasů, LCD televizor, trezor, telefon, mini bar, čajový set, Wi-Fi, župan a pantofle, klimatizace.

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Snídaně bohaté bufetové snídaně se zaměřením na zdravý životní styl a regionální potraviny. Večeře: servírované 3-chodové menu výběrem ze 3 hlavních jídel.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA!
V případě dokoupení večeří rodičů má dítě do 5,99 let nárok na stejnou stravu zdarma jako rodiče.

DÁLE PRO VÁS (léto)

V sobotu 24.6.2023. se uskuteční V. ročník prestižní akce BEŠEŇOVÁ SUMMER OPENING - divadelní otevření léta 2023
Kromě řady atrakcí vodního parku Bešeňová se o bohatý doprovodný program postarají Liptovští zbojníci, kouzelník Talostan, Cimbal Brothers a další.
Ve večerních hodinách mohou hosté resortních hotelů, ale i neubytovaní klienti, přímo v areálu Vodního parku Bešeňová zažít neopakovatelnou atmosféru legendárního muzikálu NA SKLE MALOVANÉ v režii a choreografii Jána Ďurovčíka. Kromě jedinečného Janka Slezáka, který vystoupí v hlavní roli Jánošíka, se návštěvníci mohou těšit i na řadu dalších skvělých muzikálových herců. Začátek večerního představení je ve 20:00 hodin. a potrvá cca 150 minut, tzn. do 22:30 hodin. Jelikož se muzikál uskuteční přímo v areálu vodního parku, dovolíme si upozornit na zvýšenou hlučnost do nočních hodin (cca 22:30 hod.)
V cenách pobytů v hotelu Galerie Thermal**** procházející dnem 24.6.2023 je zahrnut vstup na slavnostní otevření letní sezóny ve vodním parku Bešeňová s večerním muzikálem Na skle malované. Vstup na muzikál mají zahrnut v ceně i všichni klienti, kteří si pobyt zakoupili v předchozím období.

SLEVY A VÝHODY - LÉTO

Nejvýhodnější ceny při včasné rezervaci 45 a více dní před nástupem.
Úhrada pobytu je nutná do 10-ti dnů od potvrzení rezervace
PŘI UPLATNĚNÍ SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP JE ÚČTOVÁN 100% STORNOPOPLATEK OD PRVNÍHO DNE

Na tento pobyt nejdou uplatnit žádné další slevy (věrností aj.).

Tematické pobytové balíčky NOVĚ obsahují doplňkové služby do vodních parků a horských středisek, které provozuje spol. TMR (dle aktuální nabídky).
- ve vodněparkových resortech (HV TATRALANDIA, HOTEL BEŠEŇOVÁ, GALERIA TERMAL BEŠEŇOVÁ) jsou to vstupy do vodního parku (Tatralandia nebo Bešeňová) - platí pravidlo "počet nocí = počet vstupů)
- v horských hotelech je to obousměrný lístek na lanovku (GH JASNÁ - Chopok, GH PRAHA - Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso, GH STARÝ SMOKOVEC - Hrebienok, FIS - Štrbské pleso - Solisko) - platí pravidlo "1 lanovka během pobytu"

UPOZORNĚNÍ

Dovolujeme si Vás informovat o plánovaných technických odstávkách a nastavení provozu areálu Vodního parku Bešeňová na nejbližší období:
- v termínu 30.05. až 01.06.2023 (včetně) proběhne technická odstávka termálního bazénu Čaša /BT6. Bazén bude klientům k dispozici od pátku 02.06.2023.
- v termínu 12.06. až 15.06.2023 (včetně) proběhne technická odstávka bazénové haly (rekreační bazén /B14, fontána /B15, bazén /B16 a nerezový tobogán). Bazénová hala bude klientům k dispozici od pátku 16.6.2023. Atrium s lehátky bude přístupné pro klienty i během odstávky.
Vzhledem ke zvýhodněnému vstupnému pro děti u příležitosti MDD v období 01.06. - 04.06.2023 bude stan zábavy v provozu od 10.00 hodin.

Nastavení provozu letních bazénů během červnových víkendů:
- 03.06. - 04.06.2023 (So-Ne) a 09.06. - 11.06.2023 (Pia-Ne): v provozu letní bazény v nerezové zóně - relaxační bazén Mara /B13, dětský bazén /B9, líná řeka /B11, tobogány a dopadový bazén /B12 (tj. všechny kromě plaveckého bazénu B10)
- 12.06. - 18.06.2023 (během odstávky bazénové haly a následného víkendu): v provozu letní bazény v nerezové zóně relaxační bazén Mara /B13, dětský bazén /B9, líná řeka /B11, tobogány a dopadový bazén /B12
- 17.06. - 18.06.2023: v provozu i plavecký bazén /B10

Vzhledem k možnosti školních výletů bude stan zábavy od 16.6 do konce letní sezóny v provozu od 10:00 hodin. (od 23.6. již od 09:00 hod.).

Od pátku 23.06.2023 začíná ve Vodním parku Bešeňová LETNÍ SEZÓNA a provozní doba areálu bude denně od 09:00 do 20:00 hodin.
*provoz bazénů a wellness Harmonie končí 15 min před ukončením provozní doby VPB

Od 23.6.2023 budou v provozu bazény:
- termální zóna - bazény BT4,BT5,BT6,BT7,BT8
- termální tobogán v provozu denně 11:00 - 19:00 hodin. (během celé letní sezóny)
- bazénová hala - bazény rekreační /B14, kašna /B15, B16
- stan zábavy - bazény dětský /B19 as vlnami /B20 + tobogánová věž
- letní nerezová zóna - relaxační bazén Mara / B13, bazény dětský / B9, plavecký / B10, líná řeka / B11, tobogány s dopadovým bazénem / B12 (tobogány v provozu do 19:45 hod.)
- letní adrenalinová zóna - bazény bublina /B21, raftování /B22,B23 v provozu o víkendu 23.06. - 25.06.2023, následně bez omezení od 01.07.2023.

Od soboty 01.07.2023 budou v provozu všechny bazény a atrakce bez omezení!
Provozovatel vodního parku Bešeňová si vyhrazuje právo na změnu provozu bazénů a vodních atrakcí.


POBYTOVÉ BALÍČKY JSOU ZCELA V KOMPETENCI PROVOZOVATELE A MOHOU SE BĚHEM ROKU MĚNIT DLE AKTUÁLNÍ NABÍDKY !

UPOZORNĚNÍ (zima)

Úprava provozní doby Vodního parku Bešeňová od 20.03.2023, která bude následující:
• neděle - čtvrtek: 10:00 - 20:00 hodin.
• pátek, sobota a svátky: 10:00 - 21:00 hodin.

Zároveň Vás v předstihu informujeme o plánované technické odstávce stanu zábavy (vlnový bazén a dětský bazén s hradem) v termínu 11.04. - 14.04.2023 (včetně). V uvedeném období zůstává Toboganová věž v provozu bez omezení.

UPOZORNĚNÍ (léto)

V termínech 21.04. - 20.06. a 04.09. - 17.11.2023 bude probíhat rekonstrukce podkrovních prostor v budově sousedící s hotelem Galerie Thermal**** Bešeňová (v minulosti označován jako blok D).
V uvedených termínech budou mimo provoz Apartmány Hastens a Apartmány Exclusive včetně alternativ s vířivkou, které se nacházejí v této budově.
Zároveň během počátečních stavebních prací může být v blízkosti budovy zvýšena hlučnost a prašnost.
Jelikož byla tato část hotelu Galerie Thermal využívána i k přechodu hotelových hostů suchou nohou do vodního parku Bešeňová (k hlavnímu vstupu), dočasně nebude tato možnost dostupná.


V období letní sezóny 2023 získávají hosté hotelů TMR lanovky a vodní parky v ceně pobytu!

Pěší lístky na lanovky ve Vysokých Tatrách lze využít ke zpáteční jízdě ve vybraných úsecích: Tatranská Lomnica - Skalnaté Pleso nebo Starý Smokovec - Hrebienok nebo Štrbské Pleso - Solisko, dle aktuálního provozu lanových drah. Jízdenka na lanovku neplatí pro trasu Skalnaté Pleso - Lomnický štít.
Jízdenka na lanovku v Nízkých Tatrách lze využít ke zpáteční jízdě v úsecích Bílá pouť - Priehyba - Chopok - Kosodřevina - Krupová a stejnou trasou zpět. Z Chopku Jih platí na stejnou trasu v opačném směru.

Ve vodních parcích Tatralandia a Bešeňová mohou naši hosté čerpat během pobytu celodenní Aqua ticket (bazény, tobogány, vodní atrakce). Neplatí pro vstup do saunových světů s výjimkou ubytování v resortních hotelech Bešeňová, kde je součástí služeb i jednorázový vstup do saunového světa Harmonie na max. 3 hod./denně.

Nabídka platí pro všechny pobyty v termínu od 23. 4. 2023 do 30. 11. 2023 (poslední den check-out).

UPOZORNĚNÍ: Nabídka neplatí pro příjezdový den (check-in) a počet služeb celkem (lanovky a vstupy) se rovná počtu nocí během pobytu. Lístky jsou nepřenosné a v jeden den lze využít jen jednu službu - lanovku nebo vodní park. Nabídka se vztahuje na slovenské TMR hotely, s výjimkou produktu: Noc na Chopku

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - (odlišné storno, omezení)

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně. Při odstoupení od smlouvy po uvedené lhůtě je zákazník povinen zaplatit následující stornopoplatky. Při úplném, nebo částečném stornu objednaných služeb bude objednateli vyúčtován storno poplatek ve
výši (rozděleno dle různých termínů pobytu):

V termínech hlavní sezony 01.07. - 04.09. a 30.06. - 03.09.
do 15 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
14 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny


V termínech 08.01. - 6.04., 11.04 - 30.06. a 04.09. - 20.12.
do 8 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
7 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny

V TOP sezoně: 7.04. - 10.04.; 21.12 - 07.01.
do 22 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
21 a méně dní před nástupem - 100% stornopoplatek

- 100% storno poplatek (nevratný depozit) – platí pro rezervace se slevou za včasnou rezervaci a nabídky 1 noc grátis (4=3, 7=6)

Aktuální otevírací doba vodního parku (a případné provozní uzavírky bazénů) jsou zveřejněny a pravidelně aktualizovány na stránce vodního parku ZDE

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Vodní termální park BEŠEŇOVÁ - Termální srdce Liptova • 3 privátní bazény s geotermální vodou - pouze pro hosty hotelu GALERIA THERMAL
• 4 venkovní termální bazény ( 24 - 37 °C ) - 2 relaxační a rekreační s plaveckými dráhami (19 m) + umělé vlnobití.Teplota geotermální vody: do 30 ° C, aqua bar COSMOPOLITAN - s nabídkou míchaných alko a nealko nápojů,, podvodní atrakce - masážní trysky, sedací lavice; chrliče, více než 100 míst k sezení a ležení.Teplota geotermální vody: 36 - 40 ° C
• KRYTÝ KOMPLEX ATRIUM: velkorysé prosvětlené prostranství o rozloze 1000 m2, propojení klidové a bazénové části do prostorného a bezbariérového celku , oáza klidu a odpočinku s množstvím živé zeleně a architekturou připomínající region Liptov , desítky pohodlných lehátek, samoobslužný celoroční bar s kapacitou 60 míst k sezení
• 5 venkovních letních bazénů s čirou vodou
• 6 celoročních tobogánů, 6 letních tobogánů a skluzavek
• RESTAURACE BISTRO:- vylepšený provoz původní restaurace se zvýšenou kapacitou - až 200 míst k sezení (původně 80 míst) - venkovní terasa s výhledem na areál a okolní hory a chill-out relaxační zónou
- atraktivnější gastronomická nabídka, příjemné posezení a rychlejší vyřízení zákazníků
• krytá "ADRENALIN ZÓNA" (s celoročním provozem) s 30 m vysokou tobogánovou věží se 6 tobogány s celkovou délkou více jak 1 km, bazén s umělým vlnobitím a dětský bazén s hradem, skluzavkami, mini-tobogány a dalšími atrakcemi.
• venkovní zážitková zóna (letní provoz): RAFT RIVER - 220 m dlouhé raftování v divoké řece, FUN BUBBLE POOL - zábavný bazén s pulzující polokoulí, DIVING CENTRUM - potápění s instruktorem k vraku pirátské lodi.
• SAUNOVÝ SVĚT s unikátními saunovými rituály, masážemi a procedurami :
- Víření horkého vzduchu a rozpouštění ledu s aromatickou složkou pod dohledem zkušeného saunamastra
- Saunové rituály probíhají několikrát denně ve wellness centru (pro hotelové hosty 20% sleva z doplatku na vstup)
- Doporučujeme: "Noc saunových rituálů" speciální programy určené milovníkům saunování od 18 let, realizují se ve vybraných termínech
- dále inhalace, 5x sauna (římská, mentolová, bylinková, finská a solní), hydromasáže, speciální koupele, mýdlová masáž, vyhřívané křeslo z 24 krt. zlata - jediné v Evropě), Relax centrum (masáže od kvalifikovaných fyzioterapeutů a masérů, solárium, odpočívárna).

Mapa areálu s přehledným označením bazénu ZDE

Upozornění: Bod: 1.6 návštěvního řádu: Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo obmedziť alebo uzavrieť niektoré časti vodného raja Vodní termální park Bešeňová, resp. atrakcie v prípade nutnej údržby a/alebo z objektívnych dôvodov (plná kapacita, zlé počasie, búrka, znížená viditeľnosť) a/alebo konania spoločensko-športového podujatia bez nároku na vrátenie vstupného, resp. jeho alikvotnej časti.
http://www.ginoparadise.sk/index.php/navstevny-poriadok

UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Informace k vodě v bazénech aquaparku:
„číra“ = termální, filtrovaná, voda, která je v rámci hygienických norem ošetřena i chlorem.


Aktuální informace:
Mapa areálu: http://www.besenova.com/vitajte/besenova/mapa-arealu/
Otevárací doba a provoz bazénů: http://www.besenova.com/info/besenova/otvaracia- doba/
Změny provozu bazénů: http://www.besenova.com/info/dalsie-informacie/oznamy/zmena-prevadzky-bazenov/


* Případná výluka nebo omezení provozu některých bazénů, saun nebo jiných atrakcí vodního parku Bešeňová nezakládá nárok zákazníka na uplatnění slevy z ceny, náhradu škody nebo jakoukoli jinou finanční či nefinanční náhradu, zda právo na reklamaci ze strany zákazníka. Aktuální informace o provozní době vodního parku Bešeňová, informace o případných výlukách nebo omezení, jakož i další informace týkající se hotelu, pobytu a vodního parku Bešeňová jsou uvedeny na internetové stránce https://www.besenova.com/ a https://hotelbesenova.sk/sk/

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 24.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.
V případě pobytu s polopenzí začíná pobyt večeří od 158:00 hod. do 18.00 hod v den příjezdu.
Pobyt končí snídaní, uvolněním pokoje do 10:00 od a vrácením klíčů a čipů na vstup do bazénů do 10.00 hod poslední den pobytu.

V den odjezdu je možno zakoupit zvýhodněný vstup do AQP se SLEVOU 20% z pultových cen.

Hosté mají možnost čerpat vstup do vodního parku (pokud ho mají dokoupen) v den nástupu už od začátku provozní doby vodního parku dle provozních hodin.

Všechny pokoje jsou nekuřácké! Konzumace z minibaru se platí na místě.


Aktuální informace:
Mapa areálu: http://www.besenova.com/vitajte/besenova/mapa-arealu/
Otevárací doba a provoz bazénů: http://www.besenova.com/info/besenova/otvaracia- doba/
Změny provozu bazénů: http://www.besenova.com/info/dalsie-informacie/oznamy/zmena-prevadzky-bazenov/


* Případná výluka nebo omezení provozu některých bazénů, saun nebo jiných atrakcí vodního parku Bešeňová nezakládá nárok zákazníka na uplatnění slevy z ceny, náhradu škody nebo jakoukoli jinou finanční či nefinanční náhradu, zda právo na reklamaci ze strany zákazníka. Aktuální informace o provozní době vodního parku Bešeňová, informace o případných výlukách nebo omezení, jakož i další informace týkající se hotelu, pobytu a vodního parku Bešeňová jsou uvedeny na internetové stránce https://www.besenova.com/ a https://hotelbesenova.sk/sk/

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

1€/noc/osoba od 6 let

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

- před hotelem za poplatek
- na parkovištích vodního parku gratis

DALŠÍ SLUŽBY

Za příplatek - pokud není součástí pobytového balíčku :
RELAX PACKET:
- venkovní bazén s geotermální vodou,
- vnitřní bazény s čirou vodou a s vnitřním tobogánem v bazénové hale,
- outdoor fitness,
- bazén s umělými vlnami, tobogánová věž s 6 tobogány s délkou více než 1 km,
- dětský bazén s vodními atrakcemi.

Ztráta čipu je zpoplatněna částkou 10,-€

Doporučujeme dokoupit:
- Regionální karta Liptov card - slevová karty výhod pro tento region.
- Věrnostní karta Gopass s benefity a slevami už od tohoto pobytu

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem z Ružomberku do Liptovské Teplé (3 km).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Ružomberku (12 km) a odtud místní linkou do Bešeňové (500 m).
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

autem z Ružomberku po dálnici D1, 1.sjezd odbočka na Bešeňovou, značeno. Parkování u hotelu před centrální recepcí na ubytování (nutné projet až na konec areálu).
GPS: 49°5'57.081"N, 19°26'46.139"E

Přehled pobytových balíčků a ceny

Zobrazit ceny

Podobné pobyty

AGROTHERMAL - Bešeňová
2023

Penzion AGROTHERMAL - Bešeňová

Slovensko Liptov

penzion Agrothermal ** se nachází na okraji obce Bešeňová, 10 min. pěšky od vyhledávaného VODNÍHO TERMÁLNÍHO PARKU BEŠEŇOVÁ. Leží v nádherném ...

• Zdarma LIPTOV REGION CARD • V blízkosti VODNÍHO TERMÁLNÍHO PARKU BEŠEŇOVÁ

snídaně

H2234R23

od 790 Kč / noc
9,6 Detail
AKVAMARÍN****Bešeňová
+
2023

Hotel AKVAMARÍN****Bešeňová

Slovensko Liptov

Nový, moderní ubytovací komplex najdete přímo u vodního parku Bešeňová, se kterým je propojen krytými prostory.Polohou, vybavením i službami je ...

LANOVKY A VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU ● BEŠEŇOVÁ SUMMER OPENING 24.6.2023. ● Apartmánové ubytování ...

snídaně

H3073R23

Na ověření
10,0 Detail
HOTEL BEŠEŇOVÁ***+  - Vodní termální park Bešeňová
2023

Hotel HOTEL BEŠEŇOVÁ***+ - Vodní termální park Bešeňová

Slovensko Liptov

hotelový komplex je součástí areálu Vodního termálního parku Bešeňová. Leží v regionu Liptov, 9 km východně od Ružomberoku. Je lehce dostupný ze ...

BEŠEŇOVÁ SUMMER OPENING 24.6.2023 ● LANOVKY A VODNÍ PARKY V CENĚ POBYTU ● ROZMANITÉ UBYTOVÁNÍ V ...

bez stravy

H2738R23

Na ověření
9,3 Detail